Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Ahojky, tak jsem úspěšně pročetla většinu toho co jste tu za týden napsaly (my byli totiž opět týden bez počítače ]-( ). Hlásím, že od včerejška máme zamluvený selský salonek v Žebětíně a to dokonce i s pokojem. Salonek je teď upravený - přesunuli totiž bar a tak je tam víc místa i na tancování :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak k špitálům se nepřidám - naštěstí toto téma moc neznám. Punčochy na svatbu jsem měla tělové a ok. Vypadalo to dobře se smetanovým prádlem. K bílým a smetanovým punčochám mám taky odpor, protože i z krásných nohou udělají příšernost. Silvi, já měla k těm šatům boty stříbrné a bylo to super. A možná by se zlaté hodily ještě víc, ale to by mi neladilo s doplňky. Já teď přemýšlím, že koupím pračku se sušičkou. Jenže potřebuji se zbavit té staré...teda ona je zánovní. Nechcete někdo 3 roky starou Electrolux? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že nemocnice stejně jako všechno ostatní je především o lidech... Blbý doktor tě zoperuje blbě i v dobré nemicnici... to samé platí o sestřičkách... Jinak hodně lidí ze Zlína se nechává jet operovat do bohunické nemocnice... I když teda vím spíš o tom, že jsou dobří ortodedi... Gastro nevím... Natrix - já sem měla zlaté boty ke smetanovým šatům... A šla sem bez silonek... Nemám ráda silonky do otebřených bot... Jinak kdyby silonky, tak taková ta světlejší tělová, myslím, že se jí říká šampáň... Bílá se mi zdá moc tvrdá a těová obyčejná :-) brni - zážitek s ježíškem byl super :-D Já mojemu píšu mejly :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do otevřených bot bych taky silonky nevolila, ale vzhledem k termínu svatby jsem si koupila uzavřené. Šampáňskou taky ne, i když třeba tady Ivka si to se svou figurou dovolit asi může. ;-) Já chtěla tělové síťované, ale to jsem nesehnala. :-| Tak jsem si vzala ty, co jsem koupila tady s Peťou ve Vaňkovce a držely dobře a ani se neroztrhly, takže mám doma ještě nějaké rezervní...tak až půjdu na nějaký ples, tak si je asi vezmu.
Odpovědět
Mě taky drželi perfektně a neroztrhli se ;-) byla sem snimi spokojená ,-) a náhradní jsem prodala ;-) dokonc emám dodnes aji ty drahé ťapky.. a to jsem je měla na té svatbě též ,-)
Odpovědět
Taky bych se na punčochy vykašlala, ale v dubnu není zrovna teplo a já jsem zimomřivec... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, radši si je vezmi...já jsem taky večně ledová a studený nohy přímo nesnáším! Pak se mi chce pořád čurat a to v těch šatech je docela problém. Peti, včera jsem viděla poprvé ten spot s těma nehodama (nemyslíš - zaplatíš nebo jak se to jmenuje) s tím miminkem a vzpomněla jsem si na tu naši diskuzi o pásech pro pejsky. Přesně tak by hafin letěl jako to mimčo.
Odpovědět
já to neviděla.. a stejně Jess musí bejt uvázaná,protože si potvora lehá na zadní desku na bedny.. ona vleze všude hnedka vlítne do auta a automaticky leze nahoru :-D takže provlíknu vodítko - jde tam provlíct asi 50cm,pak se to samo sekne, připnu jí to na obojek a ona kouká,že nikam nemůže pak se natáhne co nejdál od toho pásu lehne a naštvaně chrní ;-)
Odpovědět
Peti: no přesně... což mě napadá, jak jste chodily na záchov v šatech? Zvládaly jste to samy, nebo ne? =-)
Odpovědět
na záchod tam, mělo být... :-p
Odpovědět
sama.. napřed šla se mnou kamoška :-D sme s emuseli řechtat ,ale pak sem šla i sama normálně jsem to zbalila před sebe,ale napřed sem si musela utrhnout toaleťák :-D protože pak bych neměla šanci ,ale jelikžo ty nemáš ty šaty tak objemný,jak jsem je měla já,tak pro tebe to bude úplná hračka ;-) jen prosím tě,jeslti udeš mít podvazkový pás, dej si pás a teprve pak kalhotky -plno holek dá kalhotky a pak pás a nemůžou pak zdělat kalhotky :-D a pokud budeš mít jen ty samodržky, tak to máš bez problémů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já potřebovala spolupráci. Nebyla jsem schopná tu sukni sama zvednout, držet a ještě se utřít. Chodila se mnou vždycky mamka (my jsme jak kamošky, takže jsme tam vždycky ještě zdrbly :-D ). Jenže naši pak kolem půlnoci odešli kvůli Tenessy domů, aby tam nebyla tak dlouho sama, takže jsem se rozhodla využít manžela a chodil se mnou on. Největší sranda byla, když si šla odskočit zpěvačka a viděla nás tam...byla docela v šoku. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Peti Brni: jenže já mám dlouhou vlečku... to asi sama nezvládnu... :-N :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tomu se nic nestane,když to hodíš všechno do jedné ruky,jako že to zmačkáš a hotovo :-D :-D :-D ale jinak taky sem šla ze dvakrát se svědkyní a pak sem ju nemohla najít, tak sem šla a musela sem mít akorát otevřené dveře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží na šatech...mě trochu dělal problém ten kruh...chtěla jsem chodit sama, ale fakt to nešlo. :-D
Odpovědět
no té látky je právě hodně, tak nevím, jak bych jednou rukou držela kruh a ještě měla celou hmotu vlečky v ní, když druhá musí zůstat volná... :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky, která jste měla kapelu Ozon na svatbě - já si nemůžu vzpomenout. Sice s přítelem uvažujeme jen o hudbě z CD, ale já bych stejně radši živou hudbu. Jak dlouho jste jste je měli na svatbě a na kolik korunek vás to přišlo?
Odpovědět
asi 5500 neboť sme jim dali víc každýmu asi o 500kč a dojeli ve tři,než naladili ve čtři začali a v půl třetí ráno skončili. ;-)
Odpovědět
jé já se tak těším na vánoceeeee :-D :-D :-D Už te´d mám objednávku na cukroví až až mám dojem,že snad všici chtěj jen a jen cukroví chichichi už mám obj. na patnáct kilo a furt s emě lidi ptají,jjestli ještě můžou s eobjednat a já nevím,kde já to budu uskladńovat mě ten balkon pak rupne chichi :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Silvi - já šla na WC před obřadem, to mi sestřenka držela vepředu šaty a spodnici a já couvala na WC (na Bouzově před těma děckama ze školních zájezdů, ale nějak mě to nevadilo, jsme se docela nasmály), a pak jsem šla akorát někdy večer za tmy, asi ak jsem furt někde lítala a moc nepila, tak jsem nemusela. Ale to už jsem šla sama, vlečku jsem si hodila přes rameno a sundala napřed spodnici a šaty zmačkala do jedné ruky.
Odpovědět
brni děkuju za super rychlou odpověď - proberu s přítelem ;-)
Odpovědět
hmmmm tak neproberu - právě koukám na jejich kalendář - už mají jinou svatbu ]-( kruci. No nic - budou cédéčka.
Odpovědět
zuhur: mám pro Tebe špatnou zprávu, 25. 4. už je Ozon obsazenej... :-(
Odpovědět
natrix - jojo taky jsem si všimla :-(
Odpovědět
Stejně je to děs - půl roku před svatbou a už má člověk minimální výběr
Odpovědět
zuhur: když jsem začala před půl rokem, každej si ťukal na čelo... kdyby nám nezačali dělat problémy v restauraci, kterou jsme vybrali, tak mám vše zařízené už dávno, takhle jsme museli změnit datum, ale taky za pět minut dvanáct... ]-(
Odpovědět
Zuhur - my volali v tuto dobu nějakému místnímu chlapíkovi, co zpívá s nějakou holčinou, fakt žádná velká kapela a on se smál, že má na rok dopředu plno :-. A fat jsme měli v lecčem štěstí, že jsem měli svatbu v pátek, sobty jsou ještě horší. Tak držím palce, ať něco brzo seženeš.
Odpovědět
Do mě taky všichni klavírovali, že je to moc brzo a kdo ví co. Nakonec jsme málem prošvihli i ten Žebětín. Bohužel termín na svatbu si budeme moct zapsat až na konci ledna - letohrádek Mitrovských spadá pod Brno-střed :-( Rozhodli jsme se to risknout, když to nevyjde zkusíme ještě Zábrdovický kostel - tam pro změnu spadám jako obyvatelka Židenic - tak snad vyjde aspoň jedno místo svatby.
Odpovědět
zuhur amethys zkus ještě a nebo s eoptej tady katchen- kačka má taky kapelu ,-) ta mě doporučila ozony ,-)
Odpovědět
Blani - nás ta kapela pálí ze všeho nejmíň - prostě bude hudba z CD - na něčem člověk občas slevit musí. Jak už jsem říkala, nemám zrovna moc korunek, takže šetříme kde se dá - video a focení obstarají kamarádi atd. Jinak zítra jdu kouknout na šatičky - už se strašně moc těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?