Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Holky, mám novinku, svatba 25. 4. 2009 se ruší...
Odpovědět
...ale... bude 18. 4. 2009 ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já nedám, co se fotek týče, dopustit na Photoshop... :-) My máme nějaký Elektrolux, levný a nic moc...Ale teď sem viděla reklamu na nějaký nový Elektrolux, taky byl myslím 3v1 a doporučovala ho rodina s astmatickou holčičkou, takže to bude určitě dělo :-) Natrix - fuj, to sem se lekla, že skoromažel zlobí a ty ho nechceš :-) 8+1=9, to je dobré datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Silvi, tak aspoň budeš mít ty nervy dřív za sebou. Ivko, já chci vysavač za 5 litrů, tak snad bude kvalitnější. Photoshop je fajn, ale naučit se v něm! Půjčila jsem si od taťky knížku a začnu to přes víkend studovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně přijde celkem v pohodě... Teda spoustu věcí nevyužiju (jako všude ), ale :-) dělá se v něm dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, foto pošlu v pondělí... ;-)
Odpovědět
Ajojky ,-) tak včerejší depka z Jessí mě přešla a po dnešním očkování sme zašly do toho zverimexu pod vozovnou a koupila sem nádhernou žirafu hračku :-D mám sto chutí ju Jessi zabavit a nechat si ju pro sebe chichichi a pak ještě na jess obleček takový svetýrek, samo,že červený chichichi je úchvatnej,prostě obyč svetýrek,ale na zádech má pejska :-D pak nějaký kokina a pětikilčo bylo v háji :-D
Odpovědět
prcku: :-D :-D :-D ale vím, že z hlediska nulerologie je to lepší datum :-) asi to tak mělo být... :-) jinak holky, co říkáte na zlaté botky ke smetanovým šatům?
Odpovědět
Profilova fotka
Natrix - asi by to chtělo jemně zlatou, jestli se vyjadřuju správně , jakoby se zlatým leskem nebo jakoby zlatou patinou. Mně se ale nelíbí takové ty ostře zlaté boty :-N - to si pak vzpomenu na film Bota jménem Melichar (tam byly sice stříbrné :-D ), ale "zlatý hromnice". Světlé zlaté, proč ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, když jsme u těch bot - Blani, moc díky za tip na OP - už máme světlé boty k obleku. Sice ta cena nebyla nejpříznivější, ale zhodnotila jsem, co jsme kde viděli, nebo spíš neviděli. Ještě jednou DÍKY. :-D
Odpovědět
luc: jsou to tyhle: http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D jsou normálně zlaté, ale ten obrázek moc neodpovídá, foto bude zítra :-)
Odpovědět
Natrix - fuj, já si řečetla ten 1. příspěvek od tebe a úplně ve mě hrklo, co se stalo.... Luc - nemáš zač, my je tehdy kupovali za 2100,- a pak jsem je za 1300,- v pohodě tady na BRM prodala. Holky, nemáte někdo zkušenost s nějakou brněnskou nemocnicí, kde dělají gastro operace? Já jsem byla max.spokojená v bohunicích, ale nevím, jak t tam vyjde časově, tak hledám nějakou jinou , kdyby Bohunice nevyšly. Je to doufám tak, že si člověk může vybrat nemocnici na zákrok. Táta leží v jedné hrozné nemocnici, a chtěli ho tam operovata,ale oni jsou tam hrozní řezníci, už 3x ho tam operovali a pokaždé hrůza, tak chci domluvit ty Bohunice, snad to vyjde. Vůbec nevím, jak se do toho pustit. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Blani: no tak zrovna z Bohunic mám dost katastrofální zkušenost a tu nemocnici nesnáším! :-p Jinak na tu nemocnici se Ti poptám, ale až zítra, mamina dneska není doma ;-) :-)
Odpovědět
Děkuju moc, já zas s něma mám super zkušenosti, byla jsem tam během cca 4 měsíců asi 20x a vždy max.spokojenost.
Odpovědět
já tam ležela 14 dní, málem mě zabili, protože mi špatně udělali sádru, úplně mi zastavili zažívání, zhubla jsem z 50 na 40 kg k tomu jsem na sobě měla 10 kg těžkej korzet, problémy mám díky tomu pořád a do konce života mít budu... když už jsem byla na pokraji smrti tak mi tu sádru odřízli na břiše a pak teprve řekli, že to je v pořádku... :-p :-p :-p ještě dneska, když ten špitál vidím, tak je mi fyzicky zle... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
pak jsem tam teda ležela dalších 14 dní...
Odpovědět
ahojky ,-) natrix.. ty boty jsou taneční ;-) jeslti se nemejlím ,-) ale vždy´t ty už botky máš a pěkný hm?... a to datum je hezký,takže tím pádem zvítězila jaká restaurace? sedím tady jak na trní si barvím hlavu na černo a mám obavy,aby mi něco neskáplo někde na zem :-D sem sam doma,tak si dělám dámský večer od á do zet ..neboli údržbu :-D a taky se musím něčím pochlubit dívejte co sem našla.. sem se kochala :-D ....http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/prod42146.jpg http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlav... http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlav... a taky..http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlavni/prod42138.jpg http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/Hlav...
Odpovědět
jo a do bohunic bych nešla ani za nic,tam nespoznali ani to,že babička měla zlomenou stehení kost!!!!
Odpovědět
Tátovi nedokázali v té nemocci, kde teď leží pomoct za celých skoro 20 let, co je nemocný, skoro tam umřel, já ho tam prostě operovat počtvrté už nenechám. On chodil na onkologii na Bakešku, ale tam to zrušili, tak teď hledá kam jinam. Fakt mě tam se... Má už cca 25 příznaky alergie na lepek nebo celiakie, já ji měla, mám to dokázáno i genetickým testem, a máma problémy nemá a oni mu prostě to vyšetření udělat nechtějí a přitom je skoro na 100% jasné, že to mám geneticky po něm a ne po mámě.Jen mu řekli, že když si myslí, že to má, tak ať drží dietu. Ale že ho 20 let neúspšně léčí a operují je nezajímá.
Odpovědět
Blani, tak maminka mi řekla, že v zásadě neví o špatné nemocnici, ale že dobří jsou třeba u sv. Anny, nebo v Bohunicích.. Peti, botky jsou taneční, mám fotky v albu, je tam líp vidět, jakou mají ve skutečnosti barvu :-) Už mám jedny, ale padají mi z paty a tlačí do prstů... :-(
Odpovědět
Silvi - díky, to jsi mě uklidnila, já si taky říkala, že nikde v Brně to nemůže být horší než tam, kde teď táta leží. Dneska je pěkně hnusně, ale zítra za ní zajedu a doufám, že tam bude nějaký rozumný doktor, se kterým se bude dát diskutovat :-N A botky jsou super, já do tanečních měla babiččiny taneční (ona je měla na nohou asi 2x), krásné stříbrné, ale problém byl, jak měly z kůže podrážku, tak to samozřejmě hrozně po parketách kluzalo. Tak taťka vzal smirkový papír a trochu to zdrsnil. protože první nápad byl to vzít lyžařským voskem, bylo to super, ale pak si mi na to nachytal nějaký bordel a přilepil se a já s ním drhla a ničila ty parkety :-D
Odpovědět
Blani :-) :-D A ještě mi holky upřímně řekněte, jak to vypadá s těm,a punčochama dohromady. Stejně si je vezmu, protože pod šatama to nebude vidět, ale zajímá mě to :-)
Odpovědět
chicht jsem to narix spoznala aníž bych se koukala do albíčka ,-) jé to vypadá jako by byli vánoční stěma zvonečkama ty silonky a určo si je vem,v dubnu by ti byla zimina ,-) Vtěch botách se ti bude krásně tančit a vydržíš vnich celý den i noc, jsou moc příjemné,já měla taky taneční-ne na svbatbě,ale prosím tě máš tvrdou nebo měkkou podrážku,aby sis je nezničila ;-)
Odpovědět
Peti, to nevím... asi něco mezi, nepřijde mi ani tvrdá, ani měkká...
Odpovědět
Upřímně - botečky se mi líbí, k bílým šatům by to nebylo ono, ale k šampaň to půjde určitě. Ale nemám ráda bílé silonky, asi nějaké pozůstatky z dětských let, jak se nosily takové ty barvené (a hlavně bílé) silonky :-D Ale bílé se na svatbu nosí, takže si z mé poznámky nic nedělej...
Odpovědět
Blani, no já mám smetanové, to je ta nažloutlá bílá a jsou takové i ty punčošky a ty punčošky mě stály 50 Kč, což byla cena poštovného a obálky z Irska, nekup to :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak jsem se nasmála, včera v Tesku měli 20% slevu na vše (nějak teď o víkednu to mají i v některých obchodech ve Vaňkovce) a už dlouho se mi tam líbila dlouhá saténová noční košilka, s krajkou pod prsy. Tak jsem si ji včera koupila, ale neměli 36 (tu mám od nich už jednu kratší) a byly tam kvůli slevám fronty na kabinky. Tak jsem koupila 38, a že ji kdyžtak vrátím, tak jsem si ji zkoušela i cedulkou a ukázala se M. a viděla jsem jak se zarazil a jak mu to šrotuje v hlavě...tak jsem se zeptala, nad čím přemýšlí. Ale bylo mi to hned jasné - prý neví, jestli mi má pochávlit šaty nebo noční košilku, že na košilku je to dlouhé (mám asi 10ks různých kratších saténových, krajkových atd.), ale na šaty to moc vypadá jak košilka, tak aby mě neurazil :-D
Odpovědět
Já se poseru.. zkus si toto představit... včera sem napsala ježíškovi a nalepila to na okno v ložnici.. já te´d žehlím a Víťa něco dělal na noťasu do práce, najednou zbystřil, a vypl zvuk na tv , ještě jednou ho vypl a zapl,vylítl a letěl do ložnice, tam otevřený okno dokořán a řva "ty hajzle vrať se!" já došla do ložnnice,čumím jak trubka a on co si o sobě myslíš,lést někomu do ložnice .. otočil se ke mě a furt ztoho vokna .. jak si toto předtavuješ ! on to ukrad .. já nechápavá co kdo ukrad .. kdybys mě viděla,jak sem na něho čuměla se směju ještě te´d a V. ukázal na to okno - obálka byla pryč :-D :-D Já se svalila na postel a chlámala sem se smíchy až mi tekly slzy jsem zvědavá až si ježíšek přečte,že bych ráda manželovi dala testík se dvěma čárkama, jak mi to splní kdybych věděla,že si to V. vezme, tak tam dopíšu míry a velikosti na nějaký spodní prádlo a nebo na nějaký zaručený hubnoucí přípravek :-D :-D :-D
Odpovědět
zkuste * V.-Víťa jako manžel :-D
Odpovědět
Peťo -tak to je super... teda ten Ježíšek je kaskadér, v takovém větru a dešti lézt na Vinohrady :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?