Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Chodíš na taebo pravidelně nebo to bylo poprvý? Já tam byla jednou a už nikdy víc, fakt. I když věděli že jsem začátečník, tak mě vpustili na hodinu a ty ženský tam teda začátečnice rozhodně nebyly a to mě dost štvalo...Nestíhala jsem jejich rytmus, pohyby, techniku, tak na mě lektorka pořád pokřikovala, že málo zvedám kolena, že mám zrychlit nebo že jsem na jiné straně, no děs...Tohle nesnáším.... :-p
Odpovědět
Charlie, dívala jsem se na tvé albíčko -hezký! Já pocházím ze Šlapanic, takže Sokolovna důvěrně známá :-D Teď jsem přilítla z fitka a jsem taky pěkně hotová, naložila jsem se tam potom do páry, ale nějak zanedbala odpočinek, taktak jsem dojela domů. Tae-bo obdivuju, ale neriskla bych to :-. , jednou jsem se omylem ocitla na aerobiku pro velmi pokročilé (na recepci mi řekli, že to zvládnu, i když jsem to nikdy nedělala). Hodinu jsem si připadala jako debil, nestihla jedinou kreaci (to byly spíš baletní čísla spojená s bruslením a vrcholovou fyzičkou) a myslela, že vypustím duši. Tak jsem změnila firmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Gabi, fakt jsi ze Šlapek? A bydlíš tam nebo ne? Teď se prý Sokolovna uzavřela kvůli rekonstrukci :-D Jo, s tím aerobikem jak popisuješ jsem to měla stejný s taebem, už nikdy víc :-D Proto jsem se zaměřila na orient a to pěkně z gruntu :-D
Odpovědět
Jo, pocházím ze Šlapek, bydlela jsem tam do VŠ a pak jsem odešla do Brna. Ale naši tam pořád mají barák, tak určitě jednou za dva týdny tam jsem. Kam chodíš na orient? Před pěti lety jsem měla kurs u Mily al Kral, dokonce mám někde ještě schovaný šátky, sukně a cinkavý podprsenky.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi - taky mám ve Šlapkách rodinu ;-) Manža je původem Šlapaňák a bydlíme tu už skoro 3 roky. Neznáte se třebas? Na orient chodím do COT - Centrum orientalniho tance, www.orientalnitanec.cz, je to na Václavské ul.
Odpovědět
No to je klidně možný. Naši jsou starousedlíci a znají snad každého :-) Mám ještě bráchu, taky srdcem Šlapaňák, i když asi už natrvalo v Praze.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer preji.
Odpovědět
Profilova fotka
gabi - tak to se někdy třebas potkáme :-D petru - zdáár, co novýho?
Odpovědět
Proč ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni nic, prave jdu vystrihovat obaly na cokoladky. Ale chtela jsem mit vse stejny: etikety na vino, nalepky na vysluzky a cokoladky, ale neulozila jsem to v pdf a v copycentru se mi zmenil font a vina ho maji jiny. Ach jo, mozna uz to tady pisu podruhe, ale stve me to a desne!
Odpovědět
Peti, já bych z toho (pokud to teda nejde změnit) udělala přednost - třeba průpovídku o tom, že vína jsou tak speciální, že se fontem odlišují. Možná máš chuť mě bacit, ale to víš, my profíci na krizovou komunikaci musíme umět prodat cokoliv :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky brňandy, já sice nepocházím z brna, ale 9 let už tady žiju, takže jsem vlastně skorobrňák. Charlie: já chodila na teabo cca 2 roky na vysoké a bylo to super, škoda že tě odradili tím, že tě šoupli mezi pokročilé :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Lado ahoj, kde budeš mít svatbu? Máš hezké datum. Předpokládám, že jsi v Brně studovala a od Zlína pocházíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, dnes mam volno, tak teprve vstavam. Mam ale tolik papirovani do hokny, ze si moc neodpocinu. Pak zabalit ty cokosky a pokud vydrzi pocasko, tak vykoupu psisko na zahrade. Zacina byt fujtajblovy. Gabi, spis pocitam, ze si toho snad nikdo nevsimne. To by byla nejlepsi alternativa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Landakr, tak jestli si ze Zlína a studuješ (studovalas) v Brně a pak tu zůstala, tak sme na tom stejně :-D
Odpovědět
Ahoj Peti, já dnes taky makám z domu, taky papírování. Ale bohužel jsem vstávala v 7 :-( Aspoň si to vynahradím fitkem, chystám se tam v době oběda. Jakého máš psa? Já mám křečka a chystám se na koupi žaka šedého (na jaře bych měla mít mláďátko) Konečně to vypadá, že se shodneme na datu: 7. 2. 2009. Ale nechci to zakřiknout, bude záležet na víc věcech. Fajn je, že když jsem obvolávala matriky, nemají problémy se zimními daty. Tak aspoň něco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, psisko mam v albicku. Je to velky zabijak: fenka yorkshire terriera:-) Poridila jsem si za tezky haky vystavni kousek a nakonec to dopadlo tak, ze jsme se zadne vystavy nezucastnili a je z ni velky gaucak. Ale je to moje slunicko, prave tady spinka vedle mne. 7.2. je dobry datum, to ma muj tatka narozky;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak vám sem dám ten můj slavný tisk, kde je každé písmo jiný pes + polštářek. Jdu to sem naflákat a očekávám reakce...prosím pravdivé!!! ;-)
Odpovědět
ladakr ahojyk ,-) ty jsi chodila dva roky na taebo? ty jo já tam byla po druhé a jsem ztoho hotová,no spíše se nemohu zvohnout pořádně přes moje břicho a jelikož cvičitelka je vychrtlá a bez prsou,tak mě zavazá i ty kozy moje :-D ,neboť zájkladní postoj mi vtom ty prsa bráněj chichichihi ale budu pořád chodit do toho lehčího ,-) do rychlejšího ani rána ,-) Peti tak sem si ničeho nevšimla ,že by někde něco někomu ujelo. Budeš dávat ještě na tu krabicu na výslužku ještě nějakou jmenovku a nebo stuhu nebo něco? jinak čokoládky jsou pěkné a etiketa na vínko- zadní etiketa s enedává? .. to s ejen ptám,to já neznám toto ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, díky, já už z toho blázním...to víš, už jen 17 dnů, tak mi pomalu hrabe. Já chtěla na to víno dát zadní etiketu od dodavatele a jen přední naši, ale nějak jsme se s Petrem nedomluvili a dnes jel na služebku. V nejhorším to ještě dotiskneme, je to jen 8 lahví (rodiče, svědci a my), ta zadní by byla jen černobílá a tak to můžu vytisknout na své laserovce doma, horší je to s těmi barvami, to pak musím někde lítat a ukecávat je, aby mi to vytiskli na můj papír, protože můj odstín nikde nemají.
Odpovědět
Peti, mě se to moc líbí. Motiv je líbivý a vtipný a toho ujetí jsem si teda taky nevšimla - a to jsem od tebe věděla, co a jak ;-) Na srolovaná meníčka a jmenovky bych ještě zapíchla do mašličky živou kytičku (ale to asi budete dělat).
Odpovědět
Profilova fotka
Díky. Kytky tam už dávat nebudeme. Když si představím, že na tom stole budou ještě ty čokoládky, svatební noviny, květinová výzdoba, tak už toho je fakt si moc. :-S
Odpovědět
Nojo, to máš pravdu :-) Jestli nám to datum vyjde, tak může přijít i tatínek, ať to oslavíme společně. Já měla první svatbu na svoje narozeniny, bohužel to tak vyšlo. Ale naštěstí všichni striktně oddělovali dárky a nešetřili na mě :-D :-D :-D
Odpovědět
gabčo .. to je docela blbý te´d ne? že když slavíš narozky,tak si vždycky vzpomeneš,-)... Petíku.. já bych taky nco ještě dala na ty jmenovky nebo něčím to oživila- ale víš jak to je s mojim vkusem :-D mám ráda barevnost a živost prostě od poheldu aby to zaujalo a pobavilo.. což tvůj ten ty dvě postavičky pobaví ,když si představí,že ste to vy dva :-D A dozadu bych dala jako v angličtině napsaný svatební víno výrobce:samovýroba a datu m bych tam dala maličký den svatbou a spotřebujte do : dvou hodin od usednutí ke svatební tabuli :-D já sem už taková-aby se všici pobavili chicht -no znáš mě ,-) taky se vám nic nechce dělat? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to vínko je dárek rodičům a svědkům, tak já doufám, že to hned nevychlemtají, ale nechají si to na zvláštní příležitost. :-D A zas znáš mě, já to chci mít vše jen takové decentní. Vždycky si říkám, že to je takové slabé, ale pak jsou všichni ohromení, tak snad to klapne i teď. Budeme mít bílé prostírání se stříbrným potiskem (název stříbrný brokát) a bílé květiny, takže to bude asi stačit, i když si to vlastně vůbec nedovedu představit. Hodila jsem do alba ještě 3 fotky bot. ;-)
Odpovědět
Kupodivu si na to na narozkách nevzpomenu, samotnou mě to překvapilo. Není to zase až tak dávno (6 let), ale prostě si narozky užívám na několik etap a tohle jakoby se z mozku úplně vytěsnilo. Ale protože všechno proběhlo relativně v pohodě, tak to bude asi tím. Ta pravá svatba s tím pravým mě teprve čeká v zimě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, vítám ladakr - máš pravdu s tím, že taebo mě teď teda vůbec neláká a překážku mám v tý lektorce :-S Naštvalo mě to a tím jsem to tak trochu zavrhla :-N Mám teď jinej koníček, takže jsem spokojená :-D Petru - ty trdýlko, vždyť ty etiketky máš suprový, co tam řešíš? Je to milé, je to vtipné a naprosto výstižné :-D Já nic takovýho ani neměla a teď obdivuju každýho, kdo si s tím dá práci. A hlavně jak tu psaly holky, já bych tu jinou barvu taky nepoznala, kdybys na to neupozornila. Upřímně, máš to supr a už se tím nezabývej ;-)
Odpovědět
vidíš aji já bych s etím už nezabejvala ,-) super je to,že máš šikovné ruce,já na toto neměla ani chuť ani čas, a už vůbec popravdě mě toto nenapadlo dělat nějaké vínko či podobně ,-) Takže si už jen kontroluj,jestli je vše jak má bejt, jeslti máte vše zamluvené a nedělej blbosti jako já tejden před svatbou jsem chtěla všechno měnit a rušit a pod :-D A stejně.. k naší smůle majitel jel na dovolenou a jeho zástupce nám neudělal takovou výzdobu jakou sme měli domluvenou, nedali nám tam to,co sme měli donešené a pod! takže sme stejně byli nasraní jak myši :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, barva je spravna, ale typ pisma je blbe:-) Peti, to vino delame proto, ze rodice (teda moji urcite) nechteji dort jako dekovacku, tak jim dame vino. Rodice budou mit po flasce cervene a bile, svedci kazdy jen 1 lahev. A na to tu ozdobu, jak jsi mela ty na lahve. Mam je v barve champaigne. Holky, dekovali jste rodicum? Pokud ano, tak kdy a co jste rikali?
Odpovědět
Já tu děkovačku měla před tím, než jsme auty vyjeli na obřad. Nechtěla jsem, aby to vyznělo pateticky nebo naopak moc zvesela, tak jsem jim řekla, že je mám moc ráda a děkuju jim za to, že se o mě starali v době dětství, za to, že si občas naběhli výběremmých koníčků a pak se museli tvářit, že jim moje klavírní variace fakt nevadí. Pak jsem ještě zmínila, že pokud ustáli mou pubertu, ustojí už cokoliv. Pak jsem přešla trochu do vážna a poděkovala za podmínky ke skvělému vzdělání, které je stálo hodně obětování + že je mám moc moc oba ráda a vážím si jich. Stejně jsme se všichni rozbrečeli, táta smrkal do obřího kapesníku a mě museli doopravovat make up. Ale bylo to hezký. Jinak já jsem měla u každé jmenovky takový malý saténový pytlík s praženými mandlemi v cukru, a celé to bylo převázáno mašličkou s přivázaným stříbrným srdíčkem. To byla zvyklost z manželovy strany, tak to také celé za pomoci svých sester nachystal.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?