Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se vcera loucili se svobodou. Mam hlavu jako strep a parkrat jsem blinkala - to budu v praci zitra vypadat! Ale jinak to bylo super. Seznamili jsme mezi sebou kamarady a vsichni se dobre bavili. Bohuzel jsem vsak nic nevyrobila, tak to budu muset ted dohanet. Musim jit mrknout k nam do zarijovek, svatby tam jsou uz v plnem proudu. Petulko, nejak to s tim polstarkem nechapu, musim to potrenovat. Druzicku nemam a o druzbovi jsem se jeste nerozhodla.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Peti, už se ti to pěkně blíží, tak trénuj trénuj a doháněj :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Charlie, ja myslela, ze dovolenkujes? Zarijovky se s tema fotkama flakaji stejne jako ty v kvetnu;-) Musim vymyslet, jak se na svatbe vyhnout piti!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ještě dovolenkuju, zítra mám ještě den volna, ale v úterý už jdu do práce, manža jde zítra, však jsem popsala vcelku detailně o příspěvek výš jak se dovča vyvedla, hlavně ten návrat dneska byl trošku šok =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Charlie, ty jsi to psala zaroven se mnou ten prispevek, tak jsem si ho vsimla az ted, tak to se omlouvam;-) Docela vas obdivuju, ze jste jeli busem. Chorvatsko autobusem jsem zavrhla uz pred x lety a tuto zimu jsem zavrhla i Alpy. Mne totiz hrozne otekaji nohy, takze strasne trpim. Ale ted budeme mit toho noveho naftacka, tak uz budeme jezdit na dovci za min penizku nez kdyz jsme meli oba benzin. Ale jak jsi psala o te lodi, tak muj tatka je vasnivy jachtar, takze mam prave z Chorvatska plno desivych zazitku z rozvasneneho more:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti - já si taky říkala, že busem už nikdy, hlavně po zážitku, co si bezohlední cestující ustlali v chodbičce, že se nedalo ani projít. Jsem byla tehdy tááák nasraná (sorry za výraz), že jsem ty lidi nešetřila a prostě jsem je všechny co mě leželi v cestě pošlapala... Tohle se dnes už naštěstí nekoná....
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz jsme jeli na ty hory, tak mi desne vadil i ten smrad - rizky a jine svacinky. A cestou zpatky do Brna se jeden cestujici nasolil tak, ze si v tom autobuse ublinknul. Proste hruza! Ja uz tak nikam nejedu! Max. tady po republice kratke trasy.
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu je to o ničem, ale třeba můj kolega se letos vydal autem do Itálie a zadřel se mu motor, odtah do ČR ho vyšel na 30 papírů, tak a teď si vyber, který risk je zisk ;-)
Odpovědět
:-D :-D vidím chárlí,že sis to krásně užila ,-) aji ti závidím,to že si vypadla odsud pryč ,-) my sme měli krásný zážitky ze soboty...jeli sme za mamkou do černé hory -tady v čr jo :-D - no a na zpáteční cestě ..podělalo se nám auto- odešel větrák od chladiče,takže sme museli včera bejt odtažení ,když sme jeli od mamky,tak sme dojeli asi do lipůvky a hotovo- u mamky sme byli poprvé a viděli se poprvé s jirkem aji ,neboť mělnarozeniny ,-) dokonce tam dojel aji brácha a jak ho máti furt obhajuje,tak on tam byl taky po dvou měsících ,tak sem si vduchu říkala svý že ,-) No a brácha se na nás vysral-ten mi napsal smsku, že musím nějak dom dojed a pak uvidím-mám v rodině automechanika,ale na výměnu oleje a pod. nemá čas ,tak sem už řekla,že na něho seru,no hold asi se prohnu tady u nás v opravně,ale mám to tady u bille a tam to auto ,než to začne vařit snad dojede. Sme včera byli tak hotový,že sme se dostavili po dvou a půl hodinách dom a šly sme na pivo a já vyžahla 3 piva chichichi no a já sem bez toho auta jak bez ruky- jelikož mám vždycky na přesun úklidu asi 10min. z práce do domácnosti a pod.tak bez auta to nezvládnu. Tak se budu modlit,aby se to rychle pak opravilo a bylo vše v pořádku a po dnešní raní zkoušce ,že by se to náhodou třeba rozjelo, asi t otak rychlý nebude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, tak to je blby, ale bud rada, ze to nebylo daleko. Nam na Petrove aute odesla spinaci skrinka v Pruhonicich, kdyz jsme jeli na koncert Kylie Minogue, to uz byl drazsi odtah. Charlie, auto se muze vzdycky pos*at, ale zas ta pravdepodobnost neni tak vysoka a cestovat z Alp 12h je skutecne silenost!:-)
Odpovědět
Ahoj, Peti ta rozlučka teda musela být :-N Ale už se ti to krátí. Myslela jsem na všechny zářijové svatby, protože jsem celý víkend trčela na CIAFU s politiky a lilo ze mě. Chudáci chlapi, museli tam být v oblecích. Ten můj mi tam šel solidárně dělat křoví, ale sako si sundal hned. Tak jsem mrkla na průměry počasí a bylo to nejteplejší datum v září za posledních 10 let. Viděla jsem tři nevěsty po cestě a večer na večírku va Slatině (Slunečný dvůr) další. Jinak už mám prstýnky, chybí jen vyrýt datum, které pořád nevíme. Holky, neznáte zámek v Račicích? Já jsem jela minulý týden kolem a málem jsem odpadla, jak nádherně zářil do okolí. Na webu jsem našla jen to, že je tam nějaká škola?! Vypadá impozantně, tak jsem si říkala, jestli to není škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Prstynky jeste nemaaam doma! Snad uz za par dnu budou. Na zkousce vypadaly nadherne, ale ten muj jeste nemel kaminky. Jen ten muj je silene malicky proti zenichovu. Gabi, byla to jizda! Hrozne moc se toho vypilo i snedlo, ale ucet byl mensi nez jsme cekali, takze ok. A hospodu jsme zavirali. Jo Peti, tentokrat jsme byli na 2.miste!;-)
Odpovědět
Článek se načítá
A od koho máte prstýnky? Já tu četla, že si některé holky vybraly z webu a nechaly to udělat na základě fotky - tak to nevím, jestli bych riskla. Jak vypadají? Kamínky jsou moc hezké, mám je ráda. No a tu jízdu si asi nedokážu představit :-D Já se celej život musím kontrolovat na veřejnosti, tak si nikdy nedovolím víc, než přípitek a pak max. decku vína. Má to i stinné stránky, ještě jsem nikdy nebyla opilá (teď nevím je to vůbec plus? :-D ), i když na maturitním jsem se tomu přiblížila..... No a v jaké hospodě? Muselo to být fajn a je dobře, že si to aspoň pamatuješ, haha
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si je nechali delat na Orli podle obrazku, ale trochu jsme si to poupravili. Zlatnice je znama meho tatky, takze se nam venuje na 100%. Rozlucku jsme meli u Mamuta. Opila jsem sice byla, ale ja si vzdy vse pamatuju jen jsem takova vice rozjarena;-)
Odpovědět
Tak to je dobrý, známá zlatnice se hodí vždycky. S tou pamětí ti závidím, já jak prakticky nepiju, tak si třeba dám s přítelem deci vína a už mám velmi hezkou náladu. Zní to šíleně, ale jsem malá, tak to tak prostě je. No a od jisté doby si na veřejnosti kromě toho přípitku dávám radši jen vodu (zažila jsem bohužel i hnusnou fotomontáž, soud se táhl 3,5 roku a k ničemu nedospěl. Jen málem zničil dva hezké vztahy). Ten Mamut je kde? Já se v hospodách moc neorientuju, vím max. kde je Bláhovka (bodejť, polovina kámošů nikam jinam nechodí) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ja zas nemusim Blahovku, i kdyz tam maji pry super pivo, ale zas takovy odbornik nejsem a to prostredi tam proste neni nic moc. Mamut je na Bastach, pekne prostredi a pivko si tocis sama primo u stolu. Mela jsem strach vcera, ze tam bude horko, ale klima fungovala jak ma, takze tam bylo prijemne. My se na verejnosti trosku picnout muzeme, na nas by asi nikdo nic nevytahoval a na kamose taky ne. Ja kdyz popiju, tak jsem jen vesela a muj nastavajici se zas pak s kazdym kamaradi:-)
Odpovědět
Ten mamut zní dobře a Bašty se mi od doby, co upravili okolí Petrova, líbí. Tam bych mohla vzít tátu, sám by si čepoval - to by byl nadšený. Ten můj moc ne, na pivo není. Ach jo, musím vyskládat pračku, dva dny jsem nic nedělala a popravdě padám, mám oteklé nohy z lodiček a mám strhnutý puchýř. To mi připomnělo, že si na svatbu musím koupit takový ten super sprej na zchlazení namožených nožek a pověřit nějakou kámošku, aby mi ho vzala. Nic, jdu na to prádlo :-(
Odpovědět
Dověšeno, částečně dosušeno. Jdu vyprat sebe. Dobrou všem, krásné optimistické sny, které se budou měnit v realitu x-)
Odpovědět
Peťko takže na druhém místě jo :-D no vidím,že ste řádili chichi a to si měla s budoucím manželem rozlučku dohromady?nebo ste vyhráli jenholky ? teda pokud jen holky,tak klobouk dolů ,že ste byli na drzuhém místě :-D a nějaký fotečky nemáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočenky, Petru - souhlas s tím autem vs busem, aby to nevypadalo, tak já taky radši cestuju autem, z busu mám husinu, ale občas to snesu :-D Gabri - vítám tě tu, ještě jsme se tu nepotkaly nebo jo? Copak děláš, že se musíš pořád hlídat? Přítel významný politik? Brni - teda to od bráchy není fér, já mám zas taťku automechanika a že by mi udělal něco podobnýho by mě ani ve snu nenapadlo ;-)
Odpovědět
Ahoj Charlie, díky za přivítání, ještě jsme se nepotkaly. Přítel: významný podnikatel, já: dělám poradenství pro VIP a politiky + dvě mezinár.firmy. dřív taky podnikatelka,ale v polostátním sektoru, takže stále na očích a pod kontrolou ]-( Zvykneš si :-D Chystáme svatbu v zimě, mám už skoro ušité šaty, prstýnky, seznam hostů, vyřizujeme bydlení, kytky, mám agenturu apod...........ale NEMÁM zatím datum a místo :-D No, ale jsem v klidu, protože kdysi jsem zvládla mega akci pro 4 prezidenty a další politiky nachystat po změně místa a termínu během týdne, včetně ubytování, ochranky, letiště a bůhvíčeho ještě. Tak jediné, co mi schází, je takové to těšení se, ale to přijde :-D Tyhle stránky se mi líbí, protože si tady můžu normálně pokecat ;-) Charlie kde byla tvoje svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné ráno dámy, jsem pořád nějaká zničená z té soboty. Peti, měli jsme tu rozlučku společnou, protože máme všechny kamarády víceméně společné, takže nás tam bylo několik párů a tak se to slušně rozjelo. :-D
Odpovědět
Peti a jak dopadla ta svatba tomu kamarádovi od tvého budoucího manžela? jak zvládli tu hudbu?
Odpovědět
Ahoj Peti, co děláš? Jsi pod dohledem kolegů, šéfa, nebo se můžeš zašít? Táta vždy, když to trochu přehnal ;-) , popíjel vlažnou vodu s min. jedním citronem - kyselé, ale prý účinné
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, nakonec jim ten borec hrál...prý to nebylo nic vážného a pustili ho z nemocnice. Gabi, jsem v kanclíku s kolegyní, snažím se pracovat jen trošku míň mluvím. :-D
Odpovědět
Holky já teda normálně nechápu ty lidi,co jsou tak hnusní,že píšou takové nesmysli jako gratulace.. otřesný. Coapk někoho někdo nutí ,aby se na fotky díval a ikdyž se jim nelíběj,aby je komentovali? Už tak sem si připadala jako slon v porcelánu v šatech, byla sem ráda,že sem to přečkala a furt mi bude někdo cizí do albumu vypisovat takové pič****y ,že mi to deset kilo přidává a že nejsme sladěná a pod.No prostě to je k nasrání. ]-( ( jsem zapoměla,že sou všichni na světě asi vychrtlý a sedí jim každý šaty)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, to neřeš...četla jsem si tady diskuzi Nekažte gratuluace a jsou tu případy, co nadávají holkám, že jsou tlusté ačkoliv mají velikost 36. Prostě idioti!!!
Odpovědět
Souhlas - většinou to píšou veeelmi zakomplexovaní jedinci a možná by ses divila, jak jsou "štíhlí a sladění". Kašli na to!
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi - my měli svatbu na zámečku Belcredi v Líšni, pak hostinu v sokolovně ve Šlapanicích, měli jsme všechno zařízený přes catering, ostatní blbůstky přes kamarády, jako třeba dj, auto a kameru, foto přes net :-D Však koukni do alba a uvidíš ;-) Brni - tak z gratulací si nesmíš dělat hlavu, já se taky o sobě dozvěděla, že nejsem žádná krasavice a že ženich vypadá jak hospodský povaleč, no dámy, mě může urazit leda inteligent. Hlavně musím uznat, že mě to vcelku bavilo, protože jsem na to jen klikla a už to zmizelo. Pak zas tam přibyla další kravina a zas jen klik a zas jsem to smázla. Prostě ho to nebavilo :-D :-D :-D Škoda, mě to přišlo jako supr hra :-D :-D
Odpovědět
:-D jo chárlí já to taky smázla chicht mě to hrozně ser* takový lidi,že je to baví ničit něco krásnýho lidem a ještě ani nejsou zaregistrovaní. Ježíš sem došla z taeba a asi umřu :-D já sem takový šomták ,že to až pěkné není :-D chudák slečna cvičitelka,asi ze mě přibere 5kilo chichihi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?