Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela jako šaty na převlečení...ty svatební to snad skryjí. :-)
Odpovědět
Prcku, tak jsem koukla na fotečku - myslím, že je to tvůj styl, i když na malé postavě (já sama jsem 160 cm, 50kg, vel. 34) by nejlíp slušelo vypasovaný sáčko do pasu a od něj sukně (splývavá, žádný rokoko). Dělá to příjemně ženské tvary. :-)
Odpovědět
Brni, to s tae-bo mě pobavilo, gynda ještě víc :-N Já chodím do nového Startracku, nemůžu si vynachválit to, že se konečně pravidelně hýbám. Holt vidina sebe v sexy svatebním je natolik silná, že poslouchám i trenéry, když mě opravují při břišních mučeních :-D Jinak začínám být trochu nervózní s termínem - ten můj mi pořád není schopný odsouhlasit cca 3, které máme předběžně domluvené (kvůli nějakým služebkám). Asi pak budu brát, co bude, i když si říkám, že ta zima snad nebude tak strašná, pokud si teda matriky nebudou chtít dát po létě trochu pohov typu 3 termíny do měsíce a ještě na radnici :-|
Odpovědět
Gábi kamžeto na co to chodíš? já se vtěch názvech cizích nevyznám :-D prcku .. to bych chtěla zažít,jak chtěj po tobě jeslti jsou doma rodiče,já bych mu dala asi do držky :-D http://www.novinky.cz/clanek/148880-v... viděli ste tu strašnou havárku dneska odpoledne za husovickým tunelem? je to za tou benzinkou... ;-( :-(
Odpovědět
Do Klubu Star Trac, jeden je v Židenicích a druhý nový za Hornbachem (www.vasklub.cz)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, ja bohuzel zrovna jela z prace domu a skejsla jsem ve slusne kolone. Saty jsou doma. Mohly byt i kratsi, ale ok. Pres prsa mi nejsou uz tak velke. A na poste jsem vyzvedla oblecky na lahve pro rodice a svedky. Jsou dost tmave, ale neresim to.
Odpovědět
Divala jsem se na tu nehodu na webu, hrůza. Já tudy často jezdím a párkrát tam karambol byl - nechápu, proč tam neudělají třeba betonový předěl :-. Petro, blahopřeju k šatičkám, to byla moje můra, že si je nedovezu včas nebo se něco stane. O jakých oblečcích na lahve to píšeš?
Odpovědět
Prcku - hlavní je se cítit v šatech dobře. Já si zkoušela některé, které mi padli na 100%,a le byly "těžky jak sviňa" :-D Ty moje mi sice úplně nepadly na úplných 100%, ale byly lehoučké a já se v nich cítila super.
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, to jsou jen saty na prevleceni. Snad je ani nepouziju. Ja tu cestu jezdim kazdy den do/z prace. Podle mne s tim tam nic nedelaji, protoze to budou napojovat na ty nove tunely. Oblecky na lahve jsou spis jen takove lepsi masle. Mam pocit, ze i Petula Brnanda je mela v albicku.
Odpovědět
Tak na ty oblečky se mrknu, zní to dobře. Mašle mám ráda, chceme je mít na povlečených židlích zezadu.
Odpovědět
http://zpravy.idnes.cz/sve-ano-si-rek...
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, mám ty stejné jako Peťka jen jinou barvu...já mám champaigne. My chtěli taky ty potahy na židle, ale chtěli za 1 - 80 Kč, tak to jsme vzdali...na cca 50 žídlí to je fakt balík. Tak to budou mít jen novomanželata...prý budeme něco extra říkal pan šéf.
Odpovědět
Článek se načítá
Blani, aspoň si budou moct říct, že jsou "za vodou". Petro,já budu mít šaty v champaigne, kombinované s jemnou zlatou krajkou. Ještě se šijí ve Francii (je to dárek), tak jsem zvědavá na výsledek. Ty potahy chceme, jsme prostě nenapravitelní romantici a budeme si tak kompenzovat veskrze pragmatický pracovní život :-D Sranda je, že budu mít šaty, agenturu (vybírám mezi dvěma), co nám vše zařídí, prstýnky, drahoušek oblek, ale zatím NEMÁM termín a místo :-D :-D Jinak ty potahy jen pro novomanžele jsou taky hezký a jen na dvou židlích je to fakt extra !
Odpovědět
Profilova fotka
Gabi, za vodou jste asi spíš vy. ;-) My jsme oba VŠ, nevyděláváme až tak málo, ale když člověk táhne hypo, leasingy na auta, apod., tak jsme si říkali, že dávat 4 litry v podstatě za pitomý židle, že je fakt blbina. :-D Tady každý říká, jak je svatba zážitek...no a já už jsem z toho taky úplně zblblá, ale pak se o tom bavím s mamkou a ta si pamatuje jen jaké měla šaty a kde to bylo. :-D
Odpovědět
No jo, my jsme taky VŠ, ale oba jsme riskli podnikání - kdysi a za takových podmínek, že si dnes říkám, jaký jsem byla blázen. Několik let jsem nevěděla, co to je dovolená, při prvním obchodě jsem naletěla podvodníkovi a přišla o 2,5 mil., které jsem musela splácet. Ale zase jsem se poučila a dnes jsem ráda, že mám tohle za sebou. I když problémy jsou pořád (teď třeba s udáním a nekalou konkurencí + nevymahatelností pohledávek a naprosté absenci vymahatelnosti soudních rozhodnutí :-( ]-( ), tak už to dokážu líp řešit. Ale to by bylo zase na jinou diskusi :-) Já mám dodnes ve skříni máminy svatební šaty, jsou moc hezké, 70. léta, korálky, paráda. Máma si hlavně pamatuje to, že se táta na svatbě opil :-D No, to bych si pamatovala taky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ono je to těžký dnes začít s podnikáním. Já dodělala školu až teď (při zaměstnání) a nastávající dělá už asi 3 roky. Jenže dnes je trh tak přesycený. Takže přítel je u Armády a já jsem pravá ruka v otcově firmě. Myslím, že se máme docela slušně (oproti některým našim vrstevníkům), ale fakt ty 4 litry za ty židle NEEE!!! :-D 2 bycg možná dala. ;-)
Odpovědět
Já ti rozumím, je to fakt blbost navíc. My máme částku, kterou dáme agentuře a ať se předvede, hlavně, ať je tam romantika jak na Hluboké, takže ty židle tam určitě dají. Ale cenu jsem nevěděla. (mimochodem dnes jsem čekala frontu na balík na poště a asi 10 neznámých čekajících tam rozebíralo svatbu Bartošové na Hluboké - nechápu, jak tím někdo může ztrácet čas) Ale ta armáda snad není špatná? Já s ní dost spolupracuju, s Vyškovem, Prahou a trochu i Brusel a všichni si tam pochvalují podmínky, co mají. Nejvíc znám vyškováky, párkrát jsem si tam byla i zablbnout v rámci různých armádních dnů, rozloučení s halaškou, maleninským apod. , je tam hodně změn a podle mě k lepšímu. Jo, a za peníze nás daňových poplatníků jsem si i zařídila tank a BVP, akorát jsem se tam ztratila, při své výšce.
Odpovědět
tak si jdu dát sprchu a pak spát, dobrou všem x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný pátek, tak konečně víkend. Zítra jdeme známému na svatbu do Křtin (jen na obřad) - tam to bude asi pěkné. Ale bouchla jim kapela, tak snad to dobře dopadne. Gabi, on je ve Vyškově. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jeden takový dotaz jednoho debílka: jak se přidělávají prstýnky na polštářek? Přece se nebudu na obřadě šmrdochat s mašlí, abych ho sundala...to by se mi tam určitě udělal uzel, to mi jasný. :-|
Odpovědět
Peti, ona je tam dá ta paní matrikářka -jemně je přidělá ,jen je jednou provlíkla to ustuhou,to s enešmodrchá,jen provlíká ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, díky. Ale nevím, jak to bude v Líšni...víš, že tam je frmol. V Řečkovicích to určitě bylo v pohodě podle toho, co jsi psala. Já ani nevím, kde tam je radnice a to to tam mám od nás kousíček.
Odpovědět
Ahoj Petro, to je dobrý, s tím Vyškovem, třeba jsme se tam potkali ;-) Prstýnky jsem viděla provlečené ve Slakově a v Lysicích takovým tenoučkým drátkem, dělala to matrikářka.
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky na polštářek: já je teda musím přidělat na mašličku... páč by to družička vyklopila, než by to tam donesla :-)
Odpovědět
no nám to Robča nesl rovně :-D ta stuha těma prstýnkama byla provlíknutá tak,že provlečeš prstýnek,ale nedovlečeš dokonce a tím očekm to provlečeš znova-pak když zatáhneš za ten konec, tak se to lehoulince rozdělá zkus to vruce .. udělej si očko a jako bys chtěla provlíct tím očkem tu stuhu ,ale nedovlečeš neprovlíkenš ten konec a mezi tím je vlastně prstýnek- úplně bez problémů a pokud to nějaké slečně hupsne na zem, bduete se smát všichni a hledat prstýnky :-D :-D Nám v řečkách nechtěla ani povolit toho Robču aby šel,ale došla za mnou a já ji řekla,že chlapeček nese prstýnky a položí je na ten stůl na polštářku ,pak de družička atd.. takstím souhalsila aúplně bez problémů .. no a vlíšni Peti to funguje tak,že stejně budete dávat op a paní bude po vás chtít prstýnky.No a vy ji řeknete,že prstýnky odnese družička a ona pokud teda bude normální an ebude mít baba krámy řekne dobře,položí je kam jí ukážu a ty to řekneš jen družičce ;-) Sem dneska byla holky na gyndě.. ani nevíte,jak vám závidím..těm,co máte nebo můžete mít jednou vklidu děti... a jelikož večer sem si nalila skleničku, raději svoje pocity a "slabé chvilky" budu ventilovat vsobě a jdu jukat na telku ;-) pěkný víkend holky.
Odpovědět
Brni, já chodím na gyndu i několikrát týdně, bohužel, mimčo se už dlouho nedaří. ALe vím, že na mě jen někde čeká x-) Taky koukám na telku, Bond je Bond :-)
Odpovědět
Gábi,toto už nemá s gyndou nic společného ,-) no jo u bonda sem vytuhla -vínko zapůsobilo chicht
Odpovědět
Zdravim vsechny nevesty :-) potrebovala bych poradit jestli nejaka zvas nemate zkusenost s hotelem maximus resort,chteli by jsme tam mit obrad a hostinu bude nas 35...furt nevim jestli to tam neni male... :-( diky za odpoved...
Odpovědět
ahoj mona- my sme tam chtěli.. byli sme tama,le jelikož měli pořád plno a recepční nám řekl,že to dělají tak,že tam mají třeba i dvě svatby naráz,oddělují to těma paravanama-doufám,že to píšu zprávně to slovo hi a my sme měli mít 42lidí a on nám řekl,že to tady ve předu dělají,že na toto sál nepotřebujeme -bylas tam někdy? jestli jo,tak ve předu mají bar a pár stolků tam,tak tam to myslel to místo a ještě nám řek,že by se to tam mělo rozšiřovat,tak možná že je to už větší ten prostor,ale jelikož jsme neměli zájem čumět na tu recepci a na to,jak lidi,co tam jsou ubytování prochází a neustáále jim zvonil telefon ,tak sme poděkovali a šly pryč. Jinačí zkušenost stímto hotelem nemám ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čaues ladies, tak už jsem zpátky z dovči a trošku si počtěte, jak jsme se měli ;-) já se měla přímo bombově, fakt si myslím, že jsme si dovču užili oba a krásně si odpočali... Ale popořádku ;-) Odjezd z Brna byl vcelku oukej, sice jsme měli asi půl hoďky zpoždění, teda my ne, spíš bus, jel pro nás z Prahy, takže jsme vyjeli později oproti plánu, ale příjezd byl do Chorvatska v 8 ráno, což bylo příjemný. Ubytovaní jsme byli až odpoledne (klasika, že ;-) ), takže jsme se první den krásně prošli, zjistili jsme co a jak, chrupkali na pláži, no prostě idylka :-D Můj program byl přes den jasnej už od začátku, takže jsem si vždycky ráno od 9-11h a pak od 16:30-18h šla zatančit, což nemělo chybu. Manža se pochopitelně výuky neúčastnil, ostatně žádnej z chlapů, max. pouze jako divák ;-) Tančili jsme se svíčkama, vějířkama, závojíkama, činelkama, s hůlkou, pak jsme dělali různý styly - nubijský tanec, baladi, drum solo atd atd atd...no prostě bájo, co vám budu povídat ;-) Taky jsme jeli na 2 výlety - 1. byl výlet na lodi na Limskij fjord, návštěva Poreče, Rovinje a Vrsaru, to nás bolely nohy jako čert :-o 2. výlet jsme si zajeli do Benátek, no romantika jako blázen, co vám budu víc popisovat:-) Plavba trvala cca 3 hoďky, ani to moc nehoupalo, bylo to fajn, pak nás pustili i na příď lodi, tak jsme mohli pozorovat plavbu okrajem Benátek ;-) Prolezli jsme kdejakej kout, vyfotili kdejakou blbost a mám zaznamenaný snad všechny gondoly a taky fešné gondoliéry :-D :-D Zašli si na obídek a pak se svezli taxi (pochopitelně vodním) zpět k celnici a na loď. x-) Návrat zpět už tak romantickej nebyl - moře se nám trošku víc rozbouřilo a to tak, že se nám půl lodi pozvracelo (a že to byla loď dlouhá 44m a široká 18m, tak pojmulo hafo lidí, myslím není potřeba to dál popisovat :-. ) Na nedostatek zážitků si teda stěžovat nemůžeme :-D :-D :-D Včera jsme vyjeli zpět do ČR, byli jsme v pět ráno doma, mamka pro nás přijela na nádraží (moc hodná, že? :-D ). Přivítali jsme se s našima kočičandama a už se chystali do hajan... Bohužel se spaní nekonalo, manža zjistil jakýsi syčení v obýváku, kde máme šachtu s uzávěrem vody. Kdo by si myslel, že máme něco tak hnusnýho doma, tak je to fikaně schovaný pod vestavnou skříní, bohužel barák je starej, dneska se tyto šachty kopou venku). To syčení byla unikající voda, prostě nám praskla voda a to bylo kurwa štěstí, že jsme se nevyplavili. Hned jsme sedli k netu a už volali nonstop linku na vodárny. Přijel borec (asi v šest ráno), vodu vypnul a řekl, že až vykopeme díru do naší nový terasy (už si říkám, že po kolikátý už jsme ji kopali....) a najdeme, kde hadice praskla, tak přijede a hadici vymění... =-) Takže manža bez spaní chňapl rýče, lopaty a začal kopat. Zavolali jsme na pomoc taťku s mamkou a nakonec se z toho kopání vyklubala téměr 2metrová lochna.... =-) Asi v poledne jsme dali celou věc dokupy a teď už zase voda teče a teda jenom když otočíme kohoutkem, už netryská nikde jinde, uffffff :-S :-D Poté, co jsem dneska viděla zprávy jak v Chorvatsku zahynulo asi 14 lidí kdy jim havaroval autobus jsem si společně s manžou oddychla, že nám jenom praskla voda a nic než půl dne kopání a menšího bakšišného pro ochotnýho montéra se nic víc nestalo a nic nás to nestálo..... =-) A co vy? Jste toho zas naprndaly, že dočítat asi nebudu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?