Spolunevěsty z Brna a okolí. Jste tady?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj spolunevesty, sice je fajn cist prispevky venovany urcitymu obdobi, ale asi jeste uzitecnejsi, co se dobrych rad ci varovani tyce, je diskuse z urcite oblasti a tak, pokud jste z Brna a sirsiho ci uzsiho okoli, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem v Brne pristehovalec, tak je mi opravdu kazda rada draha . Ja ma svatbu 23.7. ve Slavkove v zameckym parku a z tech svatebnich zalezitosti mame vybrany prstynky, 20.5. budou hotovy, mam zamluveny saty a pristi tyden nam dojdou oznameni . Jinak nic moc zarizenyho nemame, ale v sobotu se chystam na veletrh do Semilassa, tak uvidim, jestli neco neporidim tam.A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky: gabi: svatba bude na modré u uherského hradiště v kostelíku sv. jana a hostina u buchlovic, mám fotky i v albíčku :-) už se nemůžu dočkat Prcku: jojo jsem původem z UH a jsem tu od začátku VŠ nějak jsem se tu už zapoměla :-D , ale svatba má byt u nevěsty rodičů a navíc mám v UH nejvíc kamarádů, takže proto je tam charlii: děkuju moc za přivítanou :-D Petru: etikety a vše je super, myslím, že si nějaké nepřesnustky nikdo nevšimne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasny, mandlicky byly jako darecek svatebcanum. Zazila jsem i pernicky. Misto toho mam cokosky. Rikala jsem si, ze by mohl podekovat zenich za nas oba u obeda. On je totiz docela vesela kopa. Ale zas aby to nebyla fraska. Uvidime az dojede ze sluzebky.
Odpovědět
Mě se na těch čokoládkách líbí ta osobní data. Zůstane to jako památka, i když ten obsah sníš (aspoň u mě teda čokoláda nevydrží). Vypadá to hezky a je to vtipný, a popravdě jsem se s tím ještě nikde nesetkala, takže z mého pohledu i originální. Jo, to poděkování u oběda je taky možný - my to dělali před odjezdem do kostela, aby byl tzv. čistý štít před slibem někomu jinému. U rodičů to byla tradice - oni mě po tom poděkování "svěřili" mému nastávajícímu. Ale to všechno se taky dá udělat před obědem nebo po něm.
Odpovědět
Profilova fotka
On je sice Petr vesela kopa, ale pokud bude nervozni, tak s nim bude k nevydrzeni, tak asi to taky spachame predem, jak je zvykem. Neco placneme a ono to nejak dopadne. Ty cokolady se daji i koupit ve svatebnim provedeni v eshopech, ale ja si je radsi vyrobila. Nejen, ze to vyjde levneji, ale mam z toho hlavne lepsi pocit, ze jsou jen me. To stejne bylo u jmenovek. Mela jsem myslenku, ale nevedela jsem, jak to spachat. Dost to trvalo a Petr rikal jestli by nebylo jednodussi je objednat? Ale proste nebylo. :-) Jinak pri vyrobe cokolad jsem jich postupne snedla 5;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petrus: jenom pět? tak to jsi dobrá ;-) , já bych jich snědla na 100% minimálně 2xtolik, tady ty malé čokoládičky jsou hrooozně dobré :-N
Odpovědět
Taky zírám, že jen 5, mě to sice málokdo věří, ale já mám denně min. dvě 100g čokolády. FAKT, nekecám. Dokonce mi kvůli tomu dělali krevní testy na cholesterol a štítnou žlázu, protože vážím 50 kg. Ale jinak musím pěkně makat ve fitku, protože i tahle váha vypadá blbě, když je povolená :-N Kolik těch čokoládek jsi udělala? Já si dnes připadala jako somrák, když jsem po obědě u Fishera poprosila číšníka, jestli by mi ke kávě nepřinesl místo cukru o jednu tu čokoládku víc. No a on mi donesl zvlášť talířek, na kterém jich bylo 10! Zvládla jsem je, ale on ze mě měl srandu. Nic, jdu spát,¨ Peti, ať se ti zdají nádherné sny o skvělé svatbě a ještě lepší budoucnosti po ní!
Odpovědět
Profilova fotka
gabi: to ti závidím, 50kg a 2 čokolády denně, to bych brala, :-( dobrouu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem sice čokoládová, ale dám si max. 1-2 pásečky - pak už bych byla moc přeslazená a chtělo by to něco zase slanýho, tak si dám raději míň. Zblajzla jsem jich jen 5...ty, co jsem pokazila (roztrhl se mi u nich ten alobal). A kolik jich je? Musím to spočítat. Takže 66 a jsou to dezerty Milka, takové to balení po 24 ks. Mimochodem, mám tady ještě jednu "zkušební"...pěkně se na mně směje. :-D Ti příbuzní mě fakt štvou. Dnes mi zase volala babička, že bratranec chce dojít i se synem (mimochodem, viděla jsem ho, když mu byli asi 2 roky a teď už je z něj školák). Je blbý jí říct, že ne, ale když jsem dělala další jmenovku, tak jsem to spočítala a nestačila jsem se divit. Tak pro jistotu jsem vytvořila seznam hostů a na oběd je jich 42 a k tomu večer dalších 14. Mě jeb**. :-p Nemluvě o tom, že mi babička ještě udělala školení, kdo nesmí sedět vedle koho. ]-(
Odpovědět
Peti,my sme rodičům neděkovali...mě to příjde takový blbý děkovat za to,že si beru jejich syna-on ví sám,jaký má být a ikdyž mu třeba maličko dopomohli ktomu,že ho živili a pod.do 18let,neděkovali sme.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné dopoledne, já myslela, že budu děkovat těm mojim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar kočky... My budem mít taky ty mandličky jako jmenovky. Je fakt, že sem ten zvyk vůbec neznala, než sem přišla na BRMS, ale co už... Ta říkanka k tomu je milá :-) Aj čokoládky... Máme 4 balení Milek :-D My budem dávat vínečka taťkům ( když mamky mají kytky, tak aby jim to nebylo líto) a lidem, co nám pomáhají s chystáním (svědci, kamoš-kameraman, kamoš-DJ, kamoš-fotograf, řidič, kamošky mamka co mi šije šaty) A taky chcem děkovat, ale až u oběda. Budem na měkko, tak ať nejdem uslzení už na obřad. Předáme jim takové ty vysvědčení (mám v albíčku)... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Ivko, kde se dají ty výza sehnat??? To je supeeer! ;-) Jaká říkanka? Jsem asi mimo. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já myslím, že by je mohli mít v takových těch Ptákovinách... Vím o těch v Židenicích... (Kousek je Kaufland, kde můžeš zaparkovat :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď přemýšlím, kde je vůbec v Židenicích kaufland??? Kolik taková sranda stojí? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevim... My si to totiž asi vyrobíme sami a jenom to vytisknem... Ale asi málo... Je to jenom papír. Zastávka Kuldova, jedna před Starou osadou... Měli tuším i netovky... ;-)
Odpovědět
Peti,né ty děkuješ rodičům od přítele a on zase tvým- že tě vychovali a podobně.. já vím,že s eto dělává,ale my sme na stůl dali prostě dort pro rodiče jedny a druhý dort pro druhý :-D a aby si je vzali dom pak :-D
Odpovědět
Čau Peti, tak u nás je ta tradice fakt jiná, děkujeme každý svým rodičům.Oba rodiče pochází od Lanžhota a Břeclavi a tam se to tak dělá po staletí :-) S těma příbuznýma je to děsný, já už jsem tu možná psala, že se ná stalo něco podobnýho. Nejhorší je, že i když některé příbuzné jsi třeba viděla naposledy při svých prvních narozkách, tak je "musíš" (?) pozvat taky, protože je to stejně logický klíč (teda pokud jsou ve stejném příbuzenském poměru jako někdo, koho zveš). Tak se nám nakonec na svatbě sešlo 120 lidí. Jsem ráda, že teď to budu řešit jinak: rodiče, sourozenci s dětmi + dál jen a jen ti kamarádi, které oba máme a chceme se o naši radost podělit s nimi. Prarodiče mi během posledních 4 let umřeli, tak na zbytek tetiček apod. kašleme. Ne, že bych je neměla ráda, ale vidíme se třeba jen jednou do roka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja dekovat budu nasim. Tchanovcum ne, protoze Petr se vychoval vlastne sam. Nastesti docela dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau kočenky, tak si tak vybavuju, že my jaksi neřešili ňáký děkování..My měli ty dortíky jako dodržení té tradice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Leni, já jim něco řeknu...že je mám ráda a jak jsou hodní...budu nějak improvizovat. ;-) Dorty neee, já to nesnáším - to je snad jediné sladké, které nemusím. :-|
Odpovědět
ty peti a co vašim budeš říkat ty? jako že děkuješ,že tě vychovali pro Petra? :-D :-D :-D :-D a to bude docela dost blbý abys děkovala ,teda děkoval tvůj budoucí tvým rodičům a ty jeho ne ,-) chárlí my taky ,-) nechali sme jim je rovnou dát na stůl před ně :-D gabrilelka.. ale to přece není pravda vůbec je na svatbu zvát nemusíš ,-) já nevím,proč bych měla zvát na svatbu někoho,koho vídám 1x do roka ,nebo vůbec.. na to se můžu vykašlat ;-) a teď budu zlá jo,ale vem si to,že na naši svatbu dojeli známý manžela-respektivně rodina a nepobyli tam ani dvě hodiny po obědě-odjeli hnedka po obědě!!!! ani se nešly fotit po obřadu nic.. prostě nic ,-) Má cenu si tímto zatěžovat hlavu? :-D Jo a jinak sme šly včera nedobrovolně z obřan pěcha ke kasárnám a povím vám,že tam je tolik restaurací po té hlavní cestě,že sme až zírali a docela i větších a hezkých ,-)
Odpovědět
ty chárlí tobě ty baby dali pokoj? jak měl někdo kecy na tvé foto a podo.. já stejně vím,kdo to píše a je to trapný,že obě dvě slečny vždycky napíší pár minut po sobě ;-) aje super,že se to dá smazat chicht ,ale mě to tak štve,že nám ta osoba nedá pokoj ]-( už nevím,co stím .. sme si říkala,že to tady smažu a budu mít už pokoj normálně.
Odpovědět
Peti, nojo, jenže my chtěli být slušní a měřit všem stejným metrem. Je ale fakt, že po obědě nám nikdo nezdrhl - to je vážně síla! Zpětně si člověk nejspíš řekne, že to svědčí o úrovni těch lidí, ale v tu chvíli tě to asi muselo hodně mrzet a štvát. Jak vidíš, poučila jsem se a teď si zveme, koho chceme MY! Včera jsme byli v kine a předtím na večeři a taky koukali, kolik toho v centru vůbec neznáme. No a Obřany znám maximálně při průjezdu za kámoškou do Bílovic, tak se příště můžu zastavit i do nějaké té restauračky
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já myslela, že jim poděkuju, jak se o mně starali a byli mi oporou, a že doufám, že to tak bude i po svatbě. Něco v tom stylu. Co se týče trapáků tady na beremku, tak já jsem dnes už taky vytočená. Všichni chtějí poradit a pak ti řeknou, že tvá restaurace je příšerná a fotograf dělá hrozný fotky. Takže už chodím jenom sem a do zářijovek. ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... taky pěkné.. jsem projíýděla nové foto ,-) sem se chtěla uklidnit a pokochat po tom,co sem zase mazala na fotoalbum u sebe ,-) Petíku,jak myslíš,ale toto oni určitě vědí! bejt tebou,udělala bych toto den před svatbou,protože tě maminka jináč zabije,neboť bude u tohodle brečet :-D a ty taky ,-) Jo jo to se mi taky stalo.. chodila sem do července ještě.. a tam sem s e už pak nevrátila,občas ty kecy a dokonce mě jedna tak nadala tam :-D že sem byla všoku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to u nás v zářijovkách jsme naštěstí dobrá parta...za den tam přibude x-stran diskuze.
Odpovědět
Gábi,já sem taky slušná a manžel taky :-D :-D :-D ..já vím,jak si to myslela ,-) dělám si legraci chicht A máš pravdu,že každej se poučí a podruhé si to udělá jak si přeje vi´d ,-) nejhorší na tom je ,ale to,že manžel s eženil poprvé a mě to moje prosazování nějak nevyšlo :-D :-D :-D my do centra chodíme jen o vánocích a pak jdu s chlapem na burčák,teda já ho nepiju,ale on jo :-D ,ale musím se přiznat,že od toho března sme byli v centru tolikrát a byla sem tam i sama teda -hledat nakupovat na svatbu a pod... ale pořád nedám na objednávání z internetu :-D já totiž nesnáším ty lidi ,ty tlačencie.. se mi poróchalo to auto a já musela ještě dneska jet mhd a já sem tak vyškolená tím smradem od lidí, těma plnejma trolejákama a tramvajema,že si asi příště radši vezmu dovolenou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Peti buď ráda,já doufám,že si asi pak vytvoříme nějakou diskuzi brno a okolí po svatbě ,-) a že se občas tam někdo ukáže a pokecáme si ,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peti, já jsem pro, ale holky sem teď nějak nechodí...ty stálice, co ještě vdané nejsou. Asi ještě dovolenkujou. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,po delší době Vás zdravím!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?