Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja gratuju k svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja další novomanželka! Takže také letí gratulace... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky:-) včera jsme si byli zaplatit svatební cestu a v pátek odlétáme na Kanárské ostrovy:-) A já mám teď ještě týden volno, tak si užívám zážitků ze svatby a pomalu balím:-) @mojamoja my už jsme měli odjíždět a já jsem to pořád zdržovala, že tě chci vidět:-))) A viděla jsem tě jen zepředu, protože na boku jste měli černé okýnka, tak jsem i tak aspon mávala, ale jestli mávalas ty jsem neviděla:-))) Ale to autko mělas krásné;-)
Odpovědět
taky se hlásím mezi zlinské.
Odpovědět
@motomischel Super svatební cesta, tak přeju pohodičku. My letíme příští pátek na Kefalonii, zatím teda mám jenom letenky pro nás tři, takže teď chci zasednout na den k PC a hledat ubytko, ať nespíme 14 dnů na letišti :) Nějak jsem to v předsvatebním šrumci nestihla... Jj, měla jsem černé okýnka, ani mi to nedošlo, mávala jsem na tebe taky. Auto jsme si zdobili sami, chtěli jsme klobouky, tož jsme si je udělali jak se nám líbily :)
Odpovědět
Ahoj holky ze Zl kraje:-) Prosím poraďte ohledně fotografa? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@pumickaa Ahojky volila bych určitě Verču a Peťu Mlýnkovi nebo Radovana Chvílu :-)
Odpovědět
@pumickaa Zkus se podívat na fotoateliér Lucie v Napajedlích :-)
Odpovědět
Bohužel Mlýnkovi jsou obsazeni:-( Chvíla taktéž...nj smůla. Chjoooo snad někoho seženu. I tak holky moc díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@pumickaa a co P.Bigoš, S.Smrčková,Ywonn nebo Z.Scharf...ti už to mají dál,ale stojí za to....
Odpovědět
Profilova fotka
Ze Zlína rozhodně doporučuju Martinku Crlovou. Fotila nás a jsme z fotek nadšení. Je to moc příjemná mladá kočka a má kupu super nápadů. Profík každým coulem!
Odpovědět
bohuzel ta crlová má termín co chci již zamluvený. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pumickaa @vahine dobrých fotografů je spousta,rozhoduje i kolik za ně chcete dát....a kolik jich má volno,jelikož termíny na rok 2012 se vypisovali v květnu....jinak pokud máte někoho nej hledala bych dál a napsala i mu,kdyby se termín uvolnil,což se stává ;-)
Odpovědět
to je fakt. někdo může svatbu ještě klidně zrušit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holčiny co se dneska vdáváte přeji krásnou svatbu a snad vyleze i sluníčko :-) Dneska se mi žení kamarád :-)
Odpovědět
@petrajavor děkuji, svatba byla opravdu překrásná, teplo a sluníčko, že jsem nepotřebovala ani bolerko, i když se ráno obloha mračila.... ták rychle uběhl ten den, byla to překrásná pohádka, že bychom si klidně dali opáčko :-) Zítra odjíždíme na krátké líbánky, tak jen krátký vzkazík, vám holkám, co vás svatba teprve čeká, ale samozřejmě i těm čerstvým paním... ;-)
Odpovědět
máte některá kontakt na tu Martinu Crlovou?
Odpovědět
ahoooj holky, tak co nového? Já byla na krátké svatební cestičce a koukám, že tu diskuse nějak stagnuje :-) Termínek dalších nevěst se blíží... ;-) Užijte si to, je to krásný, nezapomenutelný den, proto se vůbec nestresujte a užívejte si každičké minutky, ták rychle to uběhne a pak už jen člověk vzpomíná, že by si ten nádherný den ještě zopakoval... ;-)
Odpovědět
moje řeč,já už mám 6měsíců po svatbě,na svatební den mám jen vzpomínky a fotky z obřadu,hodně ten den utekl,a říkám si,že už je to moc dávno kdy jsem se vdávala...a hned bych si ten den ráda zopakovala.
Odpovědět
@ev30 Tak já na to profi album od fotografky čekám a moc se s manželem těšíme... Zatím jenom prohlížíme, co nafotili svatebčané... Je to k neuvěření, taková dlouhá doba svatebních příprav a teď v sobotu už budeme mít 14 dnů po svatbě, ten čas je jako blesk... Hned bych šla do opáčka, ale tak jen ten samotný den D, už bez toho maratonu příprav před... :-) :-)
Odpovědět
Asi si vyberu fotografa, který dodá fotky co nejdřív. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@champagne jinak Martina Crlová teď fotila kamaráda http://luciearadomir.blogspot.com/201... Jinak Mlýnkovi mají soutěž o podzimní focení,tak se kočeny jukněte.....
Odpovědět
Máte někdo zkušenosti s agenturou Lucie dekor?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vás všechny zdravím jako vdaná paní!!! Počasí vyšlo přímo letně, nevěsta se sice vdávala s nedoléčenou angínou a svědek měl střevní chřipku :-x :-D , ale byl to luxusní den! Všem, kteří se o nás starali, patří mega poděkování, protože jsme si ani lepší svatební den nemohli přát! ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa to je super,už se těším na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor dík a to jsme dvě! Zatím jsem je viděla pouze v náhledu foťáku... Musím napsat, že Zuzana je naprosto skvělá nejen fotografka, ale i člověk a nelituju volby!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa a kdo vás vlastně fotil? Jinak myslím,že jsme minimálně tři ;-) zapomněla si na svého manžela :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor fotila nás Zuzka Scharf, takže si myslím, že jsme nejen tři :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa to je fakt,Zuzka má krásné fotky ;-) to se těším o to víc :-)
Odpovědět
Taky o ní uvažuji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?