Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa díky,zkoušela...mají pudrové,černé a stříbrné.....bílé ne,mě málem kleplo....chci je mít černo-fialové a ta pudrová se mi nehodí...no uvidím co najdu dneska :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja no, já jsem si právě myslela, že tam neupečou ani na patro, ani neozdobí, protože je to velkovýrobna a na webu to nemají... a pán mi odepsal, že klidně upečou i na tři patra, na dvě patra můžou udělat tvar srdce a ať mu nastíním, jak bych si prý představovala zdobení marcipánem :-D :-D Takže mě naprosto dostal... popsala jsem jim představu, nakreslila návrh a uvidíme... když mi to nebudou chtít dozdobit jak chci, tak mám na dozdobení jinou cukrářku - dělala figurky Shreka a Fiony na dort pep.e (má tu album) Jasně, že se dá potáhnout i medovník, ale já potažený marcipánem nechci. Nás se v Caxe pořád ptali, jestli to chceme půjčit nebo koupit... tak jsme se tím pak bavili... Jakože chcete půjčit dort nebo koupit? A co prstýnky, půjčit nebo koupit?? :-D :-D
Odpovědět
@marefa Tak to koukám že jsou taky takhle schopní, to je výborné!
Odpovědět
@marefa já budu mít také dort z medovníku, 3patrový, a právě z Všeminy... jsou fakt šikovní, ano na netu to nemají, zjistila jsem to kdysi před jednu nevěstu, která měla dortík v albíčku... já budu mít "přírodní" hnědý a dozdobený marcipánem... prý medovník celý potaženou polevou z marcipánu je moc sladký... i když taky jsem ho už viděla zase u jiné nevěsty v albíčku, i v Čechách je nějaká firmička, která peče medovníky, podobně jako u nás tady na Všemině... ;-) To se máme my zlíňáci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 tak to je super! Snad mi odepíšou, že provedou mé výmysly... taky chci jen lehce dozdobit marcipánem, já ho totiž moc nemám ráda.
Odpovědět
@marefa oni se ti budou snažit vyjít vstříc, co z hlediska výroby zvládnou... napsali jsme si pár mailů a prohodili i nějaké fotky s ukázkou, co mně se líbí a nakonec se na finální podobě domluvili... tak jsem zvědava jaký bude dortík v reálu moooc... ;-)
Odpovědět
@ladybirdnovalee ahoj :) ja som zatial bola iba u svozilku a maju tam aj snubne prstienky :) mali ich moc takze tam pojdem znovu aj s priatelom, zrovna si ho tam obleciem do obleku :) len neviem ci chcem sampan alebo biele..co myslite? inak saty bomba!!! uz si len vybrat...hihi
Odpovědět
@marefa Boty na svadbu z Tesca?? holky to nemyslite vazne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@muchmore četla jsi, nač ty boty @petrajavor shání a jaké? Proč by si nemohla koupit bílé balerinky na pomalování zrovna tam? I kdyby stály milion, tak ti to v dnešní době kvalitu nezaručí... a šťastné manželství taky ne... Ale to je jedno, už sehnala, tak netřeba dál řešit... :-) @slunicko333 jj, čekám na odpověď z jejich strany, snad se dočkám... ;-) Určitě budete mít krásný dort! Medovník umí, tak bude i mňam :-)
Odpovědět
@marefa ani ti opravdu umí, a hlavně taky má dlouhou trvanlivost než běžné dorty, kdyby náhodou něco zbylo... no čemuž nevěřím :-) :-) :-)
Odpovědět
@muchmore @marefa holky ať si každý koupí, kdo chce a co chce a co se mu líbí... já jsem si botky pořídila úplně jinak a jsem spokojená, než kupovat ty, co nabízí svatební salony a běžné e-shopy o svatbách, pěkně předražené a vydělávají na nás nevěstách...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 souhlasím... i s trvanlivostí medovníku, i s koupí bot... ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@marefa jsem opravdu moooc zvědava na výsledek našeho dortíku, psala jsem si i s jejich cukrářkou přímo pro doladění domluvy zdobení dortu, tak snad se jí všechno zdaří podle plánu...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 no, já jim svou představu nakreslila a popsala, tak snad to bude stačit. Toho marcipánu tam moc nebude a klasický medovník zvládnou určitě, teď už jen, aby mi odepsali. :-) chtěla jsem i kalkulaci, tak uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
@muchmore jasně že z Teska...když jukneš ke mě do alba uvidíš jedny lodičky-Španělsko a pak pokreslené balerínky od ťongů (ty mám jen na jednu fotku a hlavně jako památku) a pak fialové kozačky,ty zatím vybírám..nechci gumáčky....a jak tady bylo řečeno "nezničím" pomalováním boty za litr od Bati to by mi bylo líto....
Odpovědět
ahoj holky, tak bych tu měla jedno tématko k naší diskusi... ;-) Jaké máte zkušenosti s tónovacími tělovými mléky a samoopalováky - máte nějakou oblíbenou značku? Která prostě nedělá škaredou žlutou kůži ale výsledek je opravdu pěkný přirozený? Myslím, že tak po létě budeme různě opálené, neopálené, sem tam i nějaké znamínko, piha a tak, tak si říkám, že by to třeba nějaký ten krémik pomohl trošku sjednotit... Jak to vidíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 zkušenosti žádné... :-D (já teda nemám...) na začátku léta jsem se pěkně blbě opálila na kole, ale stihla jsem to dopálit, tak snad do té doby ještě "nechytnu vypálené ramínka"... chytám na sebe slunko moc a čím bych sjednocovala, to fakt nevím...
Odpovědět
@slunicko333 bioderma ve spreji. je přirozená a pěkně doladí
Odpovědět
@luuuciee měla jsi samoopalovák nebo tónovací tělové mléko téhle značky?
Odpovědět
@slunicko333 samoopalovák ve spreji
Odpovědět
Se samoopalovákem neporadím, koupila jsem si permici do solárka, tak ji musím vychodit do svatby. Opálila jsem se začátkem června jak bylo pár dnů slunko a v blbých plavkách, takže musím doopálit zbytek, protože koktejlky mám odvážné a je tam vidět kus bílé kůže ;-) Ad boty, já mám na obřad super pohodlné uzavřené lodičky od Deichmanna za 6 stovek, dostala jsem je od milého letos k narozeninám, miluje vysoké podpatky, tož mu udělám radost, mají 12 cm ;-) A druhé na přezutí na tanec a večer jsem měla původně z první svatby s otevřenou patou, co jsem kupovala před lety ve svatebním studiu (stály 15 stovek) ale nakonec se mi povedlo opět v Deichmannu koupit ve výprodeji poslední kus páskovaných botiček na 5cm podpatku a představte si že za 150,-Kč, jsem koukala na tu cenu. Ale paní mi říkala že jim tam stály od loňska a nikdo je nechtěl, holt špatná velikost a jsou poměrně úzké. po dlouhé době se mi povedlo koupit s mou sloní nožkou boty za takovou super cenu :-) Tož tak, a ať si každý myslí co chce oboje botky jsou mi nejpohodlnější a je mi fuk že stály pár korun :-D
Odpovědět
@motomischel Prosím tě nevíš co se teď děje na hradě? Prý tam opravují schody u té studny a tak se tam neoddává, říkala mi to tchyně že volala kastelánovi a že prý se oddává na nádvoří jinde anebo v sále. Nevíš o tom něco? Musíme se tam zajít mrknut, jestli to nebude u studny tak jsme teda nakrklí ]-( Máte zajištěnou na obřad nějak hudbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja no ty me strasis, my jsme tam byli asi pred 2 tydny se domlouvat s kastelanem na tom jak to bude probihat a nerikal nic, ze tam bude nejaka rekonstrukce. Ale rikal, ze nam tyden dopredu zavola, coz ma byt ted nekdy, takze uvidime. Ale my to spis chceme mit venku, protoze salonek se nam zas az tak nelibi a navic je tam kapacita 50 lidi a my jen rodinu mame asi 65 a k tomu prijde jeste hodne kamaradu, tak je moc nechceme nechavat stat venku:-) Jinak hudbu mame z CD, ale jeste jsme nesehali zadny prehravac. Vy mate jakou? A s tema botkama s tebou souhlasim. Ja jsem nikde nemohla zadne sehnat a protoze normalne v lodickach nechodim, tak mi i prijde zytecne si je kupovat za moc penez. Ja mam z Prioru z vyprodeje za 400,- a na prezuti mam sadalky, ve kterych chodim uz druhe leto a aspon je mam rozchozene. Jinak mam problem se sirokou nohou, takze koupit si nove botky by pro me znamenalo dlouhou dobu rozchazeni, kterou uz nemam:-)
Odpovědět
@motomischel Tož strašit jsem tě nechtěla, tak mi to podala tchyně, že s ním mluvila v pondělí. Já mu ještě nevolala, ale stavíme se tam v sobotu dopoledne, řekl nám že máme dorazit. Tak ti kdyžtak dám vědět. My to právě chtěli taky venku u té studny, tak jak mají na webu http://www.muzeum-zlin.cz/cs/stranky/... Taky čekáme že nás bude víc, nám říkal že do sálu tak 40 lidí. Tož uvidíme co zjistíme. Hudbu si taky namixujeme na CD, co jste vybrali? Přehrávač zatím taky nemáme, možná vezmeme domácí kino co máme, jsou tam ideálně skladné bedny, tož uvidíme...
Odpovědět
Ahojte holky. My s přítelem vybíráme teprve termín a místo a chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenosti, případně foto se svatbou v Beťově vile. Moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx ahojky,gratuluju ke svatbě...asi jsem potkala jednu tvou svatebčanku v sobotu večer ;-)
Odpovědět
@petrajavor ahojka, moc děkuji. A kterou? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx no já mám pocit,že tuhle http://www.beremese.cz/fotoblog/nikol... tu v tom růžovém tričku...teda aspoň jak jsme kukali na fotky s drahým,říkal,že si myslí,že je to ona...zrovna telefonovala a říkala,že jde se svatby a bylo to super...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx také se přidávám s gratulací! Měli jste krásně a je vidět, že jste si to užili... ;-) Jinak všem zářijovým nevěstám přeju krásný vstup do manželství a ať vše vyjde dle představ... Nám už se to taky pomalu krátí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marefa a už máš hotovo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?