Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
tak jsem si povšimla, že máme upravené téma diskuse... ;-) upravoval někdo z vás holky název? je tam malá chybička s a z... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Jj, daji. Ja tam mam jen jeden kaminek (briliantik:-) ) a navic nam rikali, ze to je rucni prace, takze to pry jde jednoduseji zmensit nebo zvetsit.
Odpovědět
@ivule_b Díky za tip, koukala jsem na Ikeu na plovoucí svíčky a asi je vezmu i v té bílé. Zas aby té barvy na stole nebylo moc, ne? @motomischel Díky za vysvětlení, se budu muset zeptat té mojí kadeřnice, jestli něco takového má, mám sice dost husté vlasy, ale jen do půl zad, tak možná by byl účas plnější, kdyby to bylo delší...
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja To si clovek vetsinou kupuje sam, kadernice to nemivaji. A pokud nemas uplne ridke vlasy a nemas vymysleny uces hodne bohaty, tak to ani neni potreba;-) Hlavne tim dost usetris, protoze jeden pramen stoji kolem 100,- a cela sada se pohybuje kolem 1600,-. Moje kadernice mi rikala, ze minuly tyden cesala jednu slecnu a ta za to dala 2000,-
Odpovědět
Ahojka @motomischel. Tak o tobě mluvila kadeřnice. Chodíme k té samé :-) Byla jsem u ní na zkoušku včera. :-)
Odpovědět
ahoj holky,já se nechala česat a malovat na Jižních Svazích pod točnou trolejbusu č.9,10 u paní Dvořáčkové-moc příjemná a šikovná kadeřnice a nebyla drahá,za účes a malování jsem zaplatila do 500kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Jee, fakt?! Bylas taky přímo u Martiny Kočendové? A co o mě říkala?:-) A jak bylas spokojena? Ja jsem prvni byla zklamana, ze nemam to co jsem chtela, ale kdyz jsem nad tim pak uvazovala, tak se mi to libi i tak:-)
Odpovědět
dnešní holky nevěsty budou mít teda obrovské ŠTĚSTÍ... toho deště bylo, snad stihly fotky nafotit mezi deštěm... doufejme, že se s námi brzy podělí o zážitky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte jestli někdo (a kdo) hraje ve Zlíně tento styl hudby http://www.youtube.com/watch?v=41srtd... ???? Naprosto jsem se do něj zamilovala a drahý by ji chtěl na svatbě :-)
Odpovědět
Holky, nemáte některá zkušenost s nástřikem (místo opalování) přímo ve Zlíně? A hlavně dobrou zkušenost, kvalitní provedení?
Odpovědět
Já si koupila samoopalovák bioderma a sestra mě nastříkala. Bylo to přirozené a nenápadné
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer dámy :) Tak už jsem mladá paní :) byl to nádherný den i když bylo střídavě oblačno s počasím, ale člověk si řekne, v životě taky nesvítí jen sluníčko :) bylo to více než báječné a jsem velmi štastná že to tak dopadlo :) fotečky nějaké přidám, ale asi určitě až po dovolené dám prostor fotografovi, máme jich na 2500 :D takže to dá nějaký čas se tím prokousat, ale už se nemůžu dočkat!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@eulanie Gratulace největší! Tak hodně štěstí a souznění;-) Ať vám to vyjde;-)
Odpovědět
@eulanie Také se přidávám ke gratulaci všeho nej nej nejlepšího... Mějte nejkrásnější čas! ;-)
Odpovědět
@motomischel. JJ chodím k ní. Nic jenom říkala, že tam byla nevěsta, která to chtěla mít na bok natočené. Ale nakonec, že se jí udělal drdol. Říkala to, protože mě ho zrovna taky dělala a že se teď dělá často. Ale ona je skvělá :-)
Odpovědět
@eulanie gratuluji k svatbě a hodně lásky a štěstí!nás taky na svatbě trápilo počasí,ze začátku to vypadalo na sněžení,pak na pršení a nakonec bylo chladno a foukal studený větr,a následující den bylo teplo a asvítilo sluníčko,no to bylo k zlosti,ale i tak jsme si náš svatební den užili,ale rychle to uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx tak to mi rikala taky o nejake neveste:-) Me to docela mrzi, ze to nejde tak jak jsem chtela, ale tak preziju to i s drdolem:-))) Hlavne ze zenicha budu mit toho, ktereho jsem chtela:-))))
Odpovědět
Tak jsem holky byla domluvit květiny, teď očekávám kalkulaci... Jsem zvědava, jakou výší mě překvapí... :-| ;-) :-)
Odpovědět
@slunicko333 ahojka, já byla taky domlouvat, ale už předvčery, a mile mě překvapili. Spočítali to na místě. Ale budu to mít z jiných kvítek než jsem chtěla. Už nejsou. Kde jsi byla a z čeho to budeš mít? :-) Jinak já mám dořešené snad všechno, jenom doladit pár blbostí a ještě se poptat všech jestli ví co a jak, a bude to :-) Už se to krátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx a jaké květiny budeš mít nakonec?
Odpovědět
@petrajavor nakonec budu mít růže, klasika, ale takové rozvinutější, je to nějaký druh jiný, a hoooooodně syté růžové, když už, tak pořádně. Ale ty pivoňky mě štvou, kdybych to věděla, vdávám se dřív :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx :-) jo asi vím jaké růže myslíš (tchýně dělá v květinářství)....no já bych chtěla tulipány,ale to v listopadu nepůjde :-D takže budu mít klasiku kaly :-) jinak si myslím,že kytka z těch růží musí vypadat parádně....
Odpovědět
@petrajavor Tu co jsem si vyprala tak vypadá, tak ještě uvidíme, jak to uvážou. Tulipány jsou taky krásné, a prý hodně vydrží, ale kytka se mi z toho nelíbí. A kaly jsem chtěla ještě před pivoňkama, ale mojemu se nelíbí a jsou dražší, a přišlo mu to zbytečné :-| :-) Takže co na to říct :-) A jak jinak jsi s přípravama?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx no mě se těch kytek líbí tolik,že bych vybírala pořád....ale ke knoflíkům volím kaly,jelikož mi příjde ta kytice jednoduchá a vhodná.....jinak nám zbývá 100 dní a dodělávám dekorace,teď jsem dostala jedinečnou pracovní nabídku,tak nevím zda to stihnu dodělat a nebo to budu muset někde zadat...ale uvidíme,čekám na pondělí a uvidím jak vše dopadne....drahý si byl za mnou v práci pro oblek (dovezlo jej PPL) a málem se z toho vyvrátil :-) a ty jak s přípravama?
Odpovědět
@petrajavor 100dní, to není moc, to máš za rohem. Když jsem já měla tolik dní, jsem si říkala pohoda, klídek a uteklo to jako voda. Fakt mazec, prstýnky a oznamka a takové důležité věci máte? No já, my máme bez dneška 15dnů. Takže po neděli začnu vše dodělávat, uklízet, nachystat na výzdobu do krabic, zkompletovat oblečení, a poptat se lidí jestli ví kam dojet. Nachystat krabičky na výslužky a pak už to bude redy, a nejhorší budou asi poslední dva dny. Já vlastně všechno mám, nic nedělám, jen šaty nechat vyčistit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx oznámka máme a většinu i rozdanou,prstýnky taky jen ten můj je na výměně a do konce měsíce bude doma a pak se dají ryt...tento týden dojdou fotky od Mlýnků,už se těším :-) no právě že to uteče a mám strach,že to nestihnu jestli nová práce výjde....
Odpovědět
@petrajavor ale neboj, stihneš a určo i s novou prací. Uteče to rychle, ale teď doděláš výzdobu a pak budeš měsíc sedět na zadku a nebudeš mít do čeho píchnout, já už to tak mám taky měsíc, nic nedělám, a ani není co vymýšlet :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx taky je to trochu jinak. Chtěla jsem jen a jen růže, které miluju a suším, abych si ji také mimo jiné mohla usušit, no a nakonec to bude kombinace s hortenzií, taková bílo-lososová barevná kombinace. Byla jsem u Halky Adamové. Chtěla bych si nechat i vyzdobit restauraci od nich. Které květinářství máš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx no já furt sbírám skleničky od marmelády na svícny...furt jich je málo a nikdo už marmeládu nechce ...tak to je super :-) lepší než mít stresy...
Odpovědět
@slunicko333 no já mám vedle perly to květinářství. Já jsem takový magor, nemám ráda kvítka, podle mě to dělá jen binec :-D Takže jich máme minimum :-) Ale určitě i ta kombinace s hortenziemi bude nádherná :-) @petrajavor tak to nevím jestli je lepší. Jen čekáš nemáš co dělat, čekáš až budeš moc. A lidi okolo tebe se ti do toho pletou a ještě nejlépe furt, že jdou a pak nejdou. A furt něco. A jsi jen nervózní z toho. Nevím, radši ten stres :-) Aspoň si nemůže nikdo nic rozmyslet :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?