Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@nikolenkaxxx vím které, přesně mezi Floristy a Halkou jsem se těžce rozhodovala... ;-) Vypadá to, že to s hortenzií bude dobře vypadat, dobrá kombinace, růže budou jako by v ní "zapíchané", ale holt potom si asi tento styl kytky neusuším, jak holt růže nadšeně a bláznovsky vždycky suším, co dostanu... :-) A výzdobů stolů v restauraci si realizuješ sama s rodinou nebo nějaký profík? A kdepak že máte hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 Já jsem se taky rozhodovala mezi Halkou a Floristou a Halka mi to usnadnila tím, že už na 10. září mají plno. Takže bud to bude Florista, nebo ještě přemýšlím nad Oškerou, ale neslyšela jsem na ně moc názorů, tak nevím:-) Jinak včera jsme měli s mojím první svícu. Hraje za Zlín kuželky a tak jsme jim tam udělali pohoštění a mile mě překvapily, darovali nám docela hodně peněz a jeden skoro devadesátiletý stařík nám namaloval obraz nádherné krajinky, udělali nám koláž z fotek s básničkou a ještě nám dali úžasný rámeček na svatební fotku:-))) No a v sobotu nás čeká společná svíca s kámošema na chatě, tak to už se fakt těším:-)
Odpovědět
@motomischel to zní krásně, skoro pohádkově, tak to je moc fajn takovéto milé a příjemné slavení... ;-)
Odpovědět
@slunicko333 my máme hostinu jak měla Verunka, Na Trnavě. Máme to udělané tak, že po obřadu, který je až ve tři, budou zrovna rauty, a tam jsme se rozhodly že je zbytečné. Na stůl jsem koupila zdobený vlizelín, kamínky, plátky růží. To stačí, bude i tak přeplácaný vším možným :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx to určitě, v takovém případě to je naprosto akorát ;-) Aspoň nemusíte tak brzy vstávat (s pozdějším obřadem), jako dopolední nevěsty... ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tak co dalšího nového u vás...? zase nám tu komunikace trošku umlka... já jsem konečně sehnala šatky na převlečení, chci je mít spíše pro jistotu, kdyby ve svatebních už třeba bylo večer trošku těžce, a buď je použiji anebo budou jako parádní letní šatky...
Odpovědět
ahoj všem nevěstám, prosím o radu, kde ve Zlíně nebo okolí půjčit šaty. A máte nějaké tipy na zlatnictví kvůli snubákům? díky:)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladybirdnovalee volila bych ve Zlíně Svozílkovi a nebo v Otrokovicích Bonetku,tam má třeba paní i prstýnky....
Odpovědět
Profilova fotka
@ladybirdnovalee Já jsem volila na šaty Bonetku a na prstýnky zlatictví u Pechanců na Prioru. A můžu je doporučit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde ve Zl koupím čistě bílé balerínky nejlíp z umělé kůže nebo něčeho takového?
Odpovědět
@petrajavor minulý týden jsem byla v Deichmanu na Čepkově, nějaké tam měli... mají tam také výprodej, takže to bude chtít vyrazit co nejdříve, ať máš výběr...
Odpovědět
@ladybirdnovalee a ještě určitě na šatky k Arabele, paní je moc fajn, obejdi si to (i ty Svozílky a Bonetku) a uvidíš, co ti vyhovuje...
Odpovědět
Článek se načítá
@ladybirdnovalee ahoj,doporučuju svat.salon Bonetka v Otrokovicích,paní majitelka je maximálně ochotná a vstřícná,já jsem si v Bonetce pořizovala všechno i pro ženicha-od zásnub.prstýnku přes šaty,oblek,panenku na auto,svat.oznámení až po snubní prstýnky,prostě maxim.spokojenost!!
Odpovědět
@motomischel musím s Tebou souhlasit-šaty jedině v Bonetce.
Odpovědět
@ladybirdnovalee Ahojky, nedám dopustit na Caxu je naproti Olympii v Olomouci, ale stojí to za to. Šaty levnější než tady u Svozílků a obrovský výběr!!! Máme od nich i prstýnky. Taky se nám to krátí, byla jsem si domluvit předběžně jak má vypadat kytice u Halky, domluvila jsem i náramek pro svědkyni a asi i pro družičky, ještě nevím... Na svícu nemáme čas, rekonstruujeme barák, takže jsme každou volnou chvíli tam, tož asi uděláme pak posezení s těmi co jsme nezvali na svatbu až po... jinak nevím. Dortařku mám domluvenou, jen musím na osobní schůzku a doladit mou představu s jejíma schopnostma ;-) Koláčky a cukroví jsou objednané, víno taky, koštovali jsme slivovicu z našich zdrojů, 14 ročníků... dovedete si představit jak náročné to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 děkuju....tam jsem byla včera a nic....teda nic vhodného,takže budu dneska hledat dál...chci si udělat jako památeční-pokreslit ve stylu Firgii shoes (něco takového jako je obrázek) jen s tím,že to bude o nás...
Odpovědět
Profilova fotka
tady jsou teda balerínky
Odpovědět
@mojamoja a která cukrářka ti dělá dortík? přesně ten v albíčku?
Odpovědět
@petrajavor tak to je supér prácička ;-) mooooc krásné, držím palce ať se dílko zdaří...
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 díky...včera sem na ně sehnala barvu a teď musím sehnat boty.....sem byla tak v 10 obchodech,mě z toho klepne....
Odpovědět
@petrajavor tak to věřím, taky jsem si zažila s některýma věcma obíhání snad na stokrát, uff... tak to je důležité, barvičky jsou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunicko333 díky...jojo...tak kdybych je objednala od Firgii tak by to nedošlo a na naše ty boty stojí 8-10 tis. no jsem zvědavá jak to dopadne :-) ale věřím,že dobře :-)
Odpovědět
@petrajavor určitěééé.... ;-)
Odpovědět
@slunicko333 Bohužel ne, takový tady asi nikdo upéct neumí :( Dortařku jsem našla na stránkách dortařek, tož uvidím co vymyslíme, má v galerii pár dortů, které se mi moc líbí - http://dorty.artmama.cz/user/3085/images
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja a jaký dort chceš?
Odpovědět
@petrajavor chtěla jsem cupcakes něco jako mám v albíčku, ale bohužel mě tenhle nápad už musel opustit. Žádná cukrárna tady na to nemá stojan a za několik tisíc si ho odmítám kupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja to se ti nedivím...já jsem našla naštěstí cukrářku (pekla i misaki) a ta nám upeče knoflíkovej dort :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem dorty zamlouvala dnes... Zjistila jsem totiž, že paní, co nám dělá cukroví, nepeče medovník... Naštěstí "my Zlíňáci" máme na Všemině výrobnu, že... :-) @mojamoja z Caxy máme košili a kravatu, oboje za supr cenu... je to tam teda fakt mega a úplně mě dostalo, že za 250 Kč půjčují i boty :-D i když třeba z šatů, co měli za výlohou, bych nebrala ani jedny, tak na věšácích jich měli tuny, takže výběr určitě velký...
Odpovědět
@marefa Tak¨že budeš mít medovník? Taky jsem o něm uvažovala... akorát se mi líbí ty dorty potahované tou hmotou, ale potáhnout se dá vlastně asi i medovník, že :) Jj, partner si tam taky kupoval košili a půjčujeme tam i vestu s tou francouzskou kravatou a dvoje šatičky pro družičky, dcerce tam asi půjčím i boty, na co jí kupovat nové bílé botky když jinak lítá po venku furt jako kluk a princezna bude jen tu chvilku na obřadu. Pak jim to pro jistotu rychle svlečeme ty šaty, aby je nezničily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor zkoušelas na bílé baleriny i Tesco? V FaF by mohli mít...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?