Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
@slunicko333 Taky jsme platili 4000...
Odpovědět
@Slunicko333 Tak i 4000kc je dost, jsem se sekla, jsou to 4000kc. Radši jsme je vrazili do něčeho jiného. Navíc ani jednomu se tam tak úplně nelíbilo :-)
Odpovědět
@verisek.s veru neboj, určo bude hezky. V červenci skoro neprší ne? A jak to vlastně budete řešit s dortem. Na něho bude moc horko, aby byl celou dobu venku ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx My máme venku jen obřad, hostinu už máme v sále, kde je klimatizace - 3x huráá :-D :-D Ale nebudeme mít klasický dort, ale tzv. "cupcake", z takových malých jakoby mufinů :-)
Odpovědět
@verisek.s klimatizace by se měla občas uctívat :-D :-D Přesně vím, jaký styl dortíků myslíš. Taky jsem to chtěla. Ale s mojim je složitá domluva. Tak máme klasický třípatrák :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx S mojím je to to samé, on chtěl cupcake a hotovo :-D :-D :-D
Odpovědět
@nikolenkaxxx Šaty nemám, jak jsem psala, ještě nemám přesnou představu ani kam se půjdu podívat... ;-) furt si říkám, že času je dost. Hrad se nám vždycky líbil, tož jsme rádi, že to vyšlo. Hostinu máme zamluvenou v Matě, tak douám, že budeme spokojení. Potřebujem i něco kde se dá ubytovat, pár hostů bude z daleka...
Odpovědět
@verisek.s tak všude je to asi stejné. Kdyby se nám radši kolikrát do toho nemýchali. Když mají tak mlčí a když nemají, tak mají plno keců :-D :-D :-D
Odpovědět
@verisek.s Tak jsem si to vygůglila c to vlastně je, to neznám... ale našla jsem nádherný svatební - http://www.unique-wedding-favor-idea.... teď jenom sehnat někoho, kdo mi ho udělá, máš tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Přesně tak :-D :-D
Odpovědět
@mojamoja tak co je ve Zlíne, jsou svozílci, arabela a v otrokach je bonetka. Ještě je něco na jižnákách, ale to nevím co. Nebo se dobře nakupují šaty na netu, mimiaukce, aukro. A když ti nebudou sedět trochu, švadlena ti je upraví, obvikle jsou levnější než půjčovné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja Nám ho bude dělat známý, má cukrárnu Dino ve Zlíně, jak byla Zlíňanka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mojamoja Ahojky. Tak jsem konečně našla někoho, kdo má obřad ve stejný den a na stejném místě:-) My máme taky 10.9. a taky na hradě:-))) Na kolik to máte? Asi bych se hodně nasmála, kdyby jsme se tam ještě navíc střídali:-D my to máme na 11:30.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky neměli jste někdy kytku ze zahradnictví Oškera? Nebo neslyšeli jste nějaké reference? Včera mi kámoška poradila, že jí to další dvě nevěsty doporučili, že z tama měla svatební kytku a byla naprosto spokojená. Hlavně prý tam měli skvělou cenu a když se ptala ve Floristce, tak si za ty věci řekli 2x víc než u Oškery. Měla růže a i s korsážema a výzdobou ji to stálo cca 1500,-! Tak se tam chci jít taky podívat, kolik mi napočítají za kytku, protože ve Floristce jsme to s paní napočítali za nějaké 3700,-, což se mi za to teda moc dávat nechce:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo jste nebyli na dnešní svatení show na Čepkove, tak vubec nemusite litovat, protože ja sjem tam byla asi hoďku, viděla jsem akorat kouzelníka a asi 6 nebo kolik modelek, které mi daly jen to, že jsem přesvědčená, že budeme všechny krásnější nevěsty, než ty vychrtlé nosaté modelky;-) Ale jedna měla nádherně namalované oči a druhá krásně učesané vlasy. Jinak teda nic, takže jste o nic nepřišli;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi trvalo dva dny, než jsem přelouskala to, co jsem propásla ;) Chtěl bych se zeptat, kde si ve Zlíně nejlíp nechat dělat nehty - já s tím vůbec nemám zkušenosti, bude to poprvé a naposled v mém životě (vzhledem k profesi), tak to ani nemusí být úplně nejlevnější, spíš někoho šikovného a spolehlivého :-) @motomischel Rodiče už u Oškery nakupují kytičky roky, hlavně kvůli té ceně.. A jako příjemný bonus je to, že tam těm kytkám fakt rozumí :) Já už jsem tam teda dlouho nebyla, ale ta paní, co tam bývá (nebo bývala), mi vždycky připadla taková nabručená... Ale kytky váže moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska_sedmitecna Paní mi je vcelku jedno jak bude, hlavně když mi uváže pěknou kytičku a za přijatelnou cenu;-) Já si právě říkám, že už to má takovou tradici, tak by to snad mohlo být v pohodě;-) Ale díky za info;-)
Odpovědět
@motomischel ahojka, v kolik jsi tam byla? Já tam byla na te odpoledni co začínala v 14:15. Nevím teda jestli to byla první, ale měli začínat v 10h ráno. A můžu jen potvrdit. Nic ale vůbec nic tam nebylo. Jeden kouzelník který zaplácával čas. Pár modelek, které byly naprosto sesmahlé. Šaty se mi líbili jen jedny nebo dvoje a to tak vše. Pak jsem to vzdala a šla pryč. Jediné co vím, tak na scénu měla přijít břišní tanečnice.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Tak to jsme se minuly, protože ja jsem přišla, když tančila ta břišní tanečnice:-) Ale je fakt, že ty modelky děs, co? Jako šikovná celkově byla maximálně jedna, nebo dvě:-) Sice nelituju, že jsem tam šla, protože jsme si s mojim dali aspoň ve Zlíňance zmrzlinu a udělali si z toho příjemnou procházku, ale kdybych tam na to jela schválně, tak bych byla teda hooodně zklamaná;-)
Odpovědět
@motomischel aaaaa tak škoda. No jako děs běs. Myslela jsem si, že to bude hrůza, ale netušila jsem, že taková. Hezká byla fakt maximálně jedna. Ale žádná neměla do toho ani postavu. Vychrtlé, žádné prsa :-D Mě to taky nemrzí, máme to deset minut od baráku, a stejně jsem potřebovala nakoupit. Ale jestli tam někdo jel jen kvůli tomu, tak fakt chudáci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx No, ale aspoň jsme se na nich pobavily, protože asi 3 zakoply o šaty a každá se zamotala o provázek, kterým byly přivázané ty srdíčka u schodků na pódium:-)
Odpovědět
@motomischel tak to jsi měla kliku, nám se přihodilo, že se jenom zamotávali, ale jinak nic. :-) :-( Ale co mě tam ještě šokovalo, tak byl ten kouzelník. Nevím jestli to bylo i když jsi tam byla ty. Ale když jsem tam byla já, tak ten kouzelník, kouzlil s holoubkama. Ti holoubci byli úplně vystresovaní, cpal je do takových malých prostor, a pak je tam nechal jen tak lítat, a oni se snažili uletět a neměli kam. Hraničilo to až s týráním zvířat. Hnus. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx tak to jsme se tam stavovali ještě před zmrzlinou a videli jsme jen, jak tahal z nějake krabicky kalhotky a trenyrky a pak delal neco s kruhama, ale moc nas to nebavilo, ta jsme sli pryc a pak jsme prisli az na tu tanecnici. Holoubky jsem nastesti nevidela:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já jsem právě přijela z Hradce, moje přednáška se líbila, uuuuffff aspoň, že tak. Spadl ze mě velký šutrák :-) Tak si sem jdu pro info jak na Čepkově a vidím teda, že mi nemusí být vůůůbec líto, že jsem tam nebyla.
Odpovědět
@verisek.s Tak to blahopřeji, že dopadlo dobře. Líto ti to fakt být nemusí. Bylo to ještě horší než strašné. :-)
Odpovědět
@verisek.s Podle mě jsi opravdu skoro o nic nepřišla, kdo už kolem svatebních věcí, šatů a salonů běhá delší dobu, tak všechny podstatné informace má. Pro mě nic mimořádně nového zde nezaznělo. Kdyby nechali tancovat delší dobu brišní tanečnici Orianu, udělali by lepší, byla nejpříjemnější a nejpřirozenější. Ten kouzelník si myslím, už potom spíše nudil, jeho vystoupení bylo moc dlouhé... To předváděcí molo bylo na můj vkus spíš prkénko, proto všechny modelky a zvláště Orianu obdivuji, že to zvládli odchodit a ne tak ještě odtančit a dokonce s křídly - to otočky nejsou vůbec jednoduché... Vím, když jsem zkoušela v salonu nějaké velké šaty s vlečkou, co pak bylo, když jsem se chtěla otočit... :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahojka holky, tak jsme byli dneska obléct ženicha do Ostravi do Bandi. Mohu jen doporučit, ceny super, prostředí taky a profi přístup. Seděl mu hned druhý oblek. Sice se musí trochu zkrátit kalhoty a rukávy u saka, je to takový mrňous :-D . To tam udělájí v ceně, takže tam pojedem znova a uděláme si výlet. A je k tomu ještě super vesta, takže když bude horko, může být jen v ní. Jsem ráda, další věc je odškrtnutá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já v tu sobotu na tu show jela schválně jen kvůli tomu a potvrzuji, že škoda projeté nafty. Dojela jsem tam okolo 11h a to zahlásili, že program bude od 14h, myslela jsem, že mě klepne. Tak jsem nakoupila a jela domů. Škoda, že program neměli vyvěšený předem třeba na netu, aby člověk věděl, co chce konkrétně vidět a v jaký čas tedy dorazit. Opravdu nebylo na co se dívat a už vůbec ne na ty anorektické modelky. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Když si teď čtu tvůj příspěvek, to je jako bych si vybavila naši návštěvu u nich :-) Přesně jak píšeš, ochota, profi přístup a padl hned druhý oblek. Prostě super obchůdek. Po pár dnech co jsme tam koupili svatební oblek se tam ještě skoromanžílek stavil pro boty a taky naprosto spokojený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky no teda fakt koukám, nebyla jsem tady asi týden a už hodinu pročítám co jste tady za tu dobu sepsaly :D No my chtěli jet s mojim do Slavkova na výstavu svatebních věcí, ale nakonec jsem říkala že je to "škoda" peněz vycházelo to asi 240,- na osobu a to mi příjde fakt zbytečné :( Jinak oznámení už máme přibližně vymyšlené jen má drahá polovička musí vymyslet nějaký veršík :) no a ted budeme řešit oblek, pro ten pojedeme k Ševčíkovi do Prostějova. Chceme do obleku rozhalenku bez kravaty motýlku nebo podobných prkotin tak snad budeme úspěšní :) Jinak s hostinou čekáme na kalkulaci, snad to výjde a bude to podle našich představ jinak by mě to fakt mrzelo, protože do toho místa jsem se zamilovala a můj drahý mám pocit taky :) tak ted ještě pro mě vymyslet nějaký účes z toho mám fakt strach protože nemám žádnou představu ale vůbec žádnou :( a už se smiřuju s tím, že si na hlavu prdnu kloubouk a bude klid :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?