Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 divej, jak můj říká, je to prašt jak uhod, všude bude něco at dřív nebo později. Člověk je ze začátku zamilovaný a zaslepený ale pak se na to dívá z hlediska, zda si je schopen představit, děti, starosti ohledně bydlení a je schopen udělat kompromis. Musíš si napsat PRO a PROTI a pak si ujasnit co převažuje. Jestli má smysl "zahodit" 6let s někým jen za "pár krásných chvil s růžovými brýlemi" .... Podle mě člověk přemýšlí víc a víc, čím víc se ten termín blíží, není to prdel je to největší životní rozhodnutí tak si myslím že je to i logické. Ale jak píšou holky je to tvé rozhodnutí a raděj se rozhodnout dřív než pak platit drahé rozvodové právníky časem by to i tvůj nynější pochopil ..... je to fakt těžké rozhodnutí :(
Odpovědět
Zdravím Vás holky! Přidávám se k nevěstám - svatba 2. 7. 2011. :-N Svatba bude v Bystřici p. Host., vše zařizuji ve Zlíně, jsem totiž z Veselé....
Odpovědět
Ahojte holky! Můžu se zeptat kolik vás vyšli prstýnky ze zlata? my jsme si vybrali a teďka řešíme jestli to není předražené...Jinak jsem se dozvěděla, že po velikonocích nám začnou opravovat kostel, tak snad to nebude problém...se to nějak začíná komplikovat:-(..přejikrásný den!!
Odpovědět
Profilova fotka
@picasso_123 : Je pravda, že tím, jak zařizujeme svatbu a řešíme bydlení, tak si su čím dál víc jistější, že on je človíček, kterého jsem hledala. Zatím nebyl problém se dohodnout a když měl každý jiný názor, tak jsme si řekli každý svoje a jeden vždy uznal, že ten druhý má vlastně pravdu a je to lepší. Můžu se o něj opřít, je moje jistota. Taky jsem ale slyšela, že byla nevěsta nerozhodná a i když on řekl svůj slib a měla ho říct ona, tak řekla, že nemůže. Že si není jistá. Rodina šílela, ale on byl klidný, protože tušil, že ona si není jistá. Takto se rozešli, za nějaký čas si uvědomila, že vlastně on byl její opora, že se na něj mohla spolehnout atd. Dali se zpět dohromady, pak se i vzali a teď jsou spolu šťastní. A jak mi bylo ještě sděleno "Člověk by měl být i v té poslední chvilce před rozhodnutím svobodný natolik, aby mohl říct "Promiň, nejde to" ". Možná to zní jako parádní příběh, ale fakt si myslím, že je to závažné rozhodnutí a nebýt si jistá - nejdu do toho. Ale tohle si musíš posoudit sama, jestli jsou to jen nervy a drobnosti, které vztah nenaruší. Nebo je to opravdu něco, co vztah bude narušovat dál a dál a už to nebude ono a nakonec skončíte u rozvodu.......
Odpovědět
Profilova fotka
@nony to je moc pěkné, že kvete na jaro, ale já ji potřebuju v červenci :-D :-D :-D @elis0805 Vítám tě :-) :-) picasso: chce to pořádně zvážit, přesně, jak píšou holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte kam ve Zl jít na stuhy? Potřebovala bych starorůžovou saténovou. Byla jsem na prioru, na modusu a v galanterce na čedoku a nikde nic. Nemáte nějaký tip, kam bych se ještě mohla zajít mrknout?:-) Z netu si netroufám objednat , protože se mi nezdá ta barva, všude mají jen růžovou a nebo lososovou. Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmmartinka zkus ještě na kvítkové je tam cukrárna tak vedle bývala, ale nevím jestli ji nezrušili. je to přes cestu od bowlingu nebo jak je prostě metro, tak přes cestu u přechodu pro chodce. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebovala bych radu, vybíráme místo pro hostinu a máme pár typů, nemáte některá nějaké zkušenosti s mým výběrem favoritů? - koliba u černého medvěda - hotel tuskulum Lukov - pivovar Lukov - restaurace Lešná - štípský šenk no je toho hodně aspon máme z čeho vybírat :) jinak předem děkuji za komentáře
Odpovědět
@eulanie Ahoj, a kolik vás bude? ... my teda máme restauraci Lešná.. kamarádka pivovar Lukov..
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym bude nás 30, jen nejdůležitější lidé :) mě právě strašně zaujala ta koliba u medvěda je to tak zastrčené v lese nikdo nás tam nebude otravovat je to v přírodě no super ale nevím no ráda bych nějaké názory :)
Odpovědět
Profilova fotka
eulanie Díky za tip, ještě zkusím tam, doufám,že to tam ještě funguje :-) Jinak Koliba u černého medvěda je super, je to podle mě nejlepsí restaurace ve Zlíně. O hotelu Tusculum jsme taky uvažovali,ale nějak vázla komunikace z jejich strany,takže jsme to potom zavrhli,ale myslím,že by tam taky mohla být pěkná svatba a dokonce tam můžeš mít venkovní obřad! :-)
Odpovědět
@eulanie Tak to bych určitě rovnou vyřadila tu Lešnou, protože oni by to pro 30 lidí asi ani neudělali...Že se jim to nevyplatí..musí totiž zavřít restauraci..jiný prostor nemají... V Kolibě jsem nikdy nebyla, ale podle fotek vypadá dobře..jen nevím, jestli se tam dá hnout se stolama...nebo jestli byste neměli tu klasickou svatební tabuli.. Interiér asi ze všech možnosti nejhezčí...:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rickym jj mě se líbí varianta lešné, obřad máme totiž na zámku tak by to bylo kousíček ale někteří jako můj papínek s tím nesouhlasí. Každopádně tam v sobotu jdeme to omrknout co a jak, je pravda že v srpnu tak bude nával lidí že hrůza tak uvidíme no :) koliba mě zaujala právě tím prostředím jak interiérem tak okolím, v sobotu probereme možnosti řešení prostoru pro kapelu stoly atd. uvidíme i co můj nastávající na to :)
Odpovědět
@eulanie My máme taky obřad v ZOO a vybírala jsem stejně jako ty..aby si všichni mohli v klidu přejít.. Jen teda nevím s tím počtem 30-ti lidí, nám říkala, že se jim to nevyplatí... Tak uvidíte:)
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym uvidíme v tu sobotu když nebudou chtít jejich problém ale řekli si o nájem takže by jim to mělo být jedno když si to zaplatím. Uvidíme co uchvátí mojeho není ze zlína takže já to znám a on se na to bude dívat jiným pohledem než já :) tak snad vybereme dobře :)
Odpovědět
@eulanie Ta koliba vypadá dobře, ale podle fotky se nedá hnout se stolama. To by asi bylo v nějakém salonku, ne? =-) Jinak ti moc neporadím, ty restauračky moc neznám, akorát jsem měla pár špatných zkušeností jako host v restauračce na Lešné. Takže já bych tam určitě nechtěla. Ale možná jsem zrovna natrefila na špatné čísníky/kuchaře. Nevím no.
Odpovědět
eulanie: byla jsem na svatbě na kolibě a super, se stolama se dá hýbat, my jsme tam měli taneční parket a hostinu v salonku, stejně jsme většinou seděli venku. Je, ale pravda, že cenově je Koliba o něco náročnější :-) , chce to obejít a otestovat, jídlo, obsluhu, prostředí.......
Odpovědět
@eulanie Pro malou svatbu U medveda idealni - vynikajici jidlo, krasne prostredi - obzvlast se tam hodi cimbalovka, jen to vyjde o neco draz, ale je to luxus. Chodime tam radi na halusky a pivo, i na firemnich oslavach jsem tam nekolikrat byla a vzdy si lidi pochutnali...
Odpovědět
Holky, mooc bych chtela na svatbe frgaly - nejlepe hruskove a boruvkove. Svatbu mam v Trnave u Zlina, nevite nektera, kde je tam v okoli delaji? A nemate zkusenost s frgaly z Karlovic - Valasske frgaly pry vozi i do Tesca a Terna, daji se tam objednat.. Chci vsak, aby byly cerstve - nejlepe ze dne pred svatbou a aby i tak vypadaly - ne s prilepenym sackem jako byvaji v supermarkete..
Odpovědět
Profilova fotka
@nony fakt? tak to ráda slyším, s těmi penězi to je otázka jestli mám počítat já nevím př. 500,- na hlavu a mít to v "nehezkém" prostředí s protivnou obsluhou a horou cizích lidí kolem, nebo dát 800,- - 1000,- na hlavu a mít to jak "v pohádce" přeci je to jednou za život tak si to člověk musí užít :D uvidíme v sobotu to omrknem kolibě dávám zatím 90% :)
Odpovědět
@dagi7 Ahoj, v Trnavě je taky pekárna, dřív se tam pekly i frgály, jak je to teď si nejsem moc jistá... Zkus se zeptat i provozní v hostinci, kde máte svatbu, měla by vědět...
Odpovědět
Eulanie: my jsme museli vyměnit míšto obřadu i hostinu a nakonec bude všechno na lukově na pivovaře. Majitelé příjemní, rychlá domluva a super cena!
Odpovědět
Ahojka holky, nezná některá z Vás dobré taxi ve Zlíně. Nezáleží ani tak na ceně, ale úplně nejdražší být taky nemusí, jak spíš aby nepřijelo úplný šunt. Prostě taxi s normálně vypadajícími auty? Občas si volám totiž jedno taxi a vždycky dojede takový křáp. Budu potřebovat pro babičku na odvoz ze svatby. Děkuji za radu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, včera jsem se byla podívat v Doubravách v tom obchůdku s botama. Mají tam sice docela "bordel" a spoustu botů ani nevybalených, ale skvělé ceny a svatebních botů bych tam napočítala asi 10 druhů. Co jsem se tak jedním očkem dívala, tak stály cca do 500,-. Jako kdybych chtěla bílé, tak si určitě vyberu, ale vzhledem k tomu, že jsem pořád nepolevila od těch rudých, tak jsem moc nepochodila. Sice jich tam bylo spoustu, ale podpatek měl kolem 10-12 cm! A to je pro mě jak chůdy, takže zase nic:-) Ale pokud to nemate do Doubrav daleko, tak doporučuju se tam zajet podivat, můžete na těch botkách slušně ušetřit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@motomischel a kde ten obchůdek v těch Doubravách najdu, prosím. Svatební botky už sice mám, ale pořád sháním jedny trošku pohodlnější, kdyby mne ty nové odřely...díky moc
Odpovědět
@dagi7 nejlepší frgály v širém okolí dělají v Palačově - Pekárna u babičky Anežky. Palačov je kousek za Valmezem - sice trochu z ruky, ale když máme nějakou oslavu jezdíme jedině tam a to jsme od Uh.Hradiště.
Odpovědět
Profilova fotka
@janauhr Když pojedeš od Doubrav směrem na Březůvky, tak skoro na kopci je po leve straně velký dům, myslim že je světle modrý. Není u toho žádná cedulka, ale má bílé vchodové dveře a po obou stranách jsou okna plné krabic od bot:-) A paní je tam asi od 18 do 20hod., ale za to asi každý den;-)
Odpovědět
@dagi7 http://www.valasskyfrgal.cz/index.php
Odpovědět
Přidávám se ke zlíňačkám :-), svatba bude v červenci v Lukově...:-)...Mám už i jednu otázečku, chci zajistit všem hostům dovoz tam...nevítě o nějaké dopravě většími auty po zlínském okolí?Děkuji.
Odpovědět
@motomischel Ahoj, a ty bílé svatební, měli tam i na menším nebo středním podpadku? Díky :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?