Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Ahojte holky! řeším teďka svatební boty a vážně přemýšlím, že si objednám boty přes ebay...z Británie....vím, že některá z vás boty odtud má...objednávaly jste si stejnou velikost jakou si tady u nás kupujete?a za jak dlouho by mi to došlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@maryen.k Ahojky botičky z ebay mám já, doma se ti mrknu na číslování a pošlu velikosti. Já mám 39 a padly mi přesně, napíšu všechna čísla, které tam budou. Vím, že UK to bylo 6 a US myslím 8, ale ještě se radši zítra večer mrknu. @nikolenkaxxx Tak to je super, že jste dobře pořídili :-) My potřebujeme jen košile a vestičku s kravatou, tak taky musíme někam vyrazit :-) Včera jsme byli domlouvat menu a rauty, budou tam fakt laskominky, tak se těšííím :-)
Odpovědět
@verisek.cz hmmmmm tak to budou určitě samé dobroty. Nechceš nám udělat chutě? :-D :-D My už máme taky raut a meny vybrané. Restaurace nám dala nabídku. Jinak jsme koupili nakonec taky dvě košile. S dlouhým na obřad a s krátkým na hostinu a párty. Aby mu nebylo horko. K obleku byla i vesta, tak super. Návíc nám ta paní řekla, že když je vesta ze dvou látek, ve předu je jiná než v zadu, tak musí mít ten ženich i sako, jinak podle etiky, není oblečený správně. Ale když je vesta z celistvé látky, tak může chodit jenom v ní. To etika dovoluje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Páni, tak to je supr, že vám i takhle poradila. Dvě košile jsou základ, na obřad do saka dlouhou a na odpoledne stačí krátká :-) Na oběd máme klasiku, rolka, knedlíčková polívka, vepřo zelo knedlo (2 druhy knedlíků i zelí). No a na rauty máme mísy různé, sýrové, zeleninové, ovocné, pak máme řízečky, roládičky, gulášky, grilovaná stehýnka, steaky a žebra no a náš milovaný tatarák s topinkama :-) :-) Co máte vy?
Odpovědět
@verisek.s jj byla super. Popravdě jsem to ani s těma vestama nevěděla. Tak mi předkrm nemáme, ale máme těžkou polévku. Moji milovanou kyselici, pak máme kuřecí plátky na sýrové omáčce s amerikama ( to jsme dali lehčí, celá rodina mojeho, jsou hrozně malí jedlíci :-D :-D ). Na rautech máme taky klasiku mísy salámové, sýrové, zeleninové, nějaké ovoce asi taky bude. Sekanou, řízky, grilované kolena, škvarky a tataráček s topinkama taky :-) To já moc ráda :-D No a určitě jsem na něco zapomněla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Mňam, polívečka vynikající!!! :-)) Dost dobrá volba! Tak to máme tak na stejno ty rauty:-) A ještě nakládané hermelínky jsem zapomněla :-) No prostě od všeho něco bude :-D U nás jsou zase všichni žrouti :-D :-D :-D
Odpovědět
@ verisek.s no my jsme přemýšlely jestli dáme normální knedlíčkovou, ale prostě já jsem blázen do kyselice, tak prostě je. :-) No a z mojí strany jsou taky všichni žiraviny, já jsem aspoň za tři :-D :-D Ale s ženicha nikdo. Od nich to každý jenom zobe. I nějaký vrabec z těch porcí by měl hlad :-D :-D Ale mi to doženem. To vepřo knedlo zelo, tím bych udělala radost mojemu, ale je to dost těžké. Ježiš já už se tak na to žrádlo těším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Já taky, na to nejvíc z celé svatby :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@verisek.s Jo bude to jedna nejlepší věc z toho dne. Bude na svatbě tolik lidí, že si nikdo nevšimne jak se cpu. Konečně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Tak tak :-D Jen aby na nás vůbec něco zbylo :-D :-D :-D
Odpovědět
@verisek.s nebo aby jsme měli čas se vůbec najíst. To bylo v jednom sitcomu. " Jak jsem poznal Vaší matku " nevěsta se ženichem neměli čas se najíst celý den. Vždy když už něco chtěli sníst, tak jim to odnesli nebo museli dělat zas něco jiného. Nakonec se nevěsta najedla jahod, které byly v champagne a byla úplně na káry :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Haháááááá :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Verisek.s: tak to pak musíš poreferovat, jaké to jídlo bylo, ať pak taky něco zvolíme. Ale je fakt, že snad všechno, co nám na Trnavě nabízeli, vypadalo lákavě. Dostali jste i nějakou cenovou kalkulaci?
Odpovědět
Profilova fotka
Maryen.k: já mám taky boty z Ebaye, mám velikost 39 někdy 40, objednala jsem 39, což je UK 6 a sedly jak ulité, navíc jsou fakt krásné a ani nebyly tak drahé. Dorazily mi zhruba za týden.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculkad Všechny kamarádky, co tam měly před námi svatbu jídlo jen a jen chválily! Cenovou kalkulaci dostaneme na mail, ale co vím, tak komplet hostina o cca 70 lidech vyšla nevěsty na 35 tisíc se vším všudy, takže pro nás luxusní záležitost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to jo, to je řekla bych víc než slušné! :-) No už se těším, jak říkám všechny dobrůtky na seznamu vypadaly lákavě, tak snad bude všem chutnat! :-)
Odpovědět
Jak tady tak čtu to jídlo výše....tak mám aji hlad...:-) My jsme se knedlíků atd. báli, máme docela tako "průjmové" rodinky, tak je kde co prožene....takže my předkrm nemáme, polévka knedlíčková slepičí, potom losos s bylinkama a kuřecí plněné špenátem a příloha je bramborový štrůdl se sýrem....pak máme obložené mísy odpoledne a navečer grilování krkovičky a kuřecích stejků s oblohou...snad se nám tam nikdo nepo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte za super cenu, já jsem zvědavá, na kolik to vykalkulují nám.. Jen alko a nealko se nedá moc odhadnout...
Odpovědět
Holky, dneska jsem koupila bílé lodičky...konečně...hodím vám fotku....
Odpovědět
@maryen.k Tak to se budeme těšit na fotečku. A kdepak se ti podařilo koupit, můžeš doporučit...?
Odpovědět
@slunicko333 botičky jsem koupila v bývalém stivalu, v řadě jak byla Zlíňanka
Odpovědět
@maryen.k ale ještě jsme neviděli ty botičky. Fotečku :-D :-D
Odpovědět
@nikolenkaxxx fotečka bude, ale nějak nestíhám..jsem v práci do 18hod a když dojedu domů, tak se mi už nic velice nechce..
Odpovědět
@maryen.k tak to chápu. Já mývám ranní odpolední. Když mám odpolední, tak něco stihnu. Ale když mám ranní, přijdu v půl 4. A už mě člověk k ničemu nedonutí. Zvlášť když můj je v pět doma. Konečná :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx Já mám jeden týden odpolední a jeden týden raní, při raní směně končím o půl4...každé má své proti...potřebovala bych teďka být měsíc doma a všechno dodělat atd..
Odpovědět
@maryen.k no měsíc ti asi nikdo nedá, ale týden bych si klidně vzala, a asi to tak udělám. Člověk potřebuje na tyto věci čas a toho je málo.
Odpovědět
@nikolenkaxxx přesně, chtělo by to aspoň týden, ale je to u nás v práci docela problém, mám nějakou dovču v květnu, asi dva dny:-)..tak uvidím jestli si vezmu ještě víc dní...je nás totiž v práci málo:-(
Odpovědět
Jo to znam, my jsme dve a stridame se na smenach, tak je to dost slozite si neco vzit. Ale skus to ukecat. Nejak osidit. Prece te nemuzou nechat vyrizovat svatbu ve stresu :-D :-D
Odpovědět
@maryen.k Kde vůbec pracuješ, jestli se můžu zeptat :-)
Odpovědět
@nikolenkaxxx pracuju v lékárně naproti zastávky školní..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?