Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Vy máte do šesti? tak to je super, mě se tu furt někdo ptá kde je tady poblíž otevřená lékárna. Tak ti je tam budu posílat :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si byla dneska nechat spočítat kolik mě budou stát květiny. No projistotu mně řekli, že už v té době nebudou ;-( Musím se kouknout po jiných :-( A měla bych prosbu. Můžete mi prozradit, kde si necháváte dělat koláčky a za jakou cenu zhruba? Vypadla mi totiž paní na koláčky. Děkuji Vám moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx ahojky, no koláčky necháváme ve štípě v pekárně, jsou pro nás absolutně bezkonkurenční :) ale každý má jinou chut a představu tak jen když bys chtěla, je to nápad :) cena je asi 2,5 nebo 3,- ted si nejsem jistá :(
Odpovědět
@nikolenkaxxx jo, máme do 18hod, tak je klidně posílej..a ty pracuješ kde?
Odpovědět
@eulanie Ahojka tak v pekárně ve štípě je vše bezkonkurenčně nejlepší. :-) Dva roky jsem tam i brigádně pracovala. A právě asi z tama si je vezmu. Zrovna jsem si to domluvila přes taťku :-D
Odpovědět
@eulanie jinak děkuji za pomoc :-)
Odpovědět
@maryen.k já pracuji ve vinotéce v podchodě pod dlouho. Spadáme pod Zlaté jablko, a to nemá lékárnu. Tak tu furt někdo zjišťuje kde je lékárna. Hlavně otevřená, protože hlavní lékárna má myslím jen do pěti. A dneska jsem šla kolem lékárny na školní a měli jste tam dost lidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx no vidíš :D já měla strach že můj bude proti, ale první co řekl tak koláčky jedině z pekárny o ničem jiném nehodlal diskutovat :) tak jen nevím kolik, protože můj drahý s mým bratrem jsou schopní na posezení sežrat plný tác, tak fakt netuším možná 300-400 :D :D :D no ještě když uvážím že přijede strýček který nejí, nýbrž žere tak to bude zajímavé :D
Odpovědět
@eulanie tak já budu mít úplně ty pidi, a chtěla jsem jich 400 na 30lidí a výslužky, ale jelikož jsou úplně malé a takové jednohubky, tak jich vemu asi 500, když tak se zamrazí, pak jsou taky dobré :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky z kama si objednáváte nebo kupujete dekorace na výzdobu sálů, aut, atd.? Chtěla jsem si to objednat z netu, ale zjišťuju, že ani na jednych strankách nemají všechno co potřebuju:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx na 300lidí??? ty jo to je mega svatba teda =-) :-N
Odpovědět
@eulanie, ne na 30lidi, ja tam nikde 300 nemám :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@motomischel ahojka já si objednávám převážně všechno ze stránek nejkrásnější svatba, ale tam určo taky všechno nemají. Nebo skusit aukcovat, mimiaukce, nebo aukro. :-)
Odpovědět
Holky tak my se jdeme dneska loučit se svobodou, už se nám to krátí, tak snad to přežijem ve zdraví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx jéžiš promin už jsem slepá z toho všeho :D :D :D mi trošku hrabe nezlob se :D :D :D
Odpovědět
@eulanie Já se nezlobím, spís jsem se zděsila. Tolik lidí, by jsme se nedoplatili :-D :-D :-D @gutgirl tak hodně štěstí. :-D A pak musíš poreferovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx jak jsi tam psala 400 a tak se mi to asi tak nějak zamlžilo místo 30 tak 300 :D :D :D jsem si říkala že mi to nějak nesedí :D tak to máme stejný počet cca, my budeme mít na oběd 24 a večer příjdou asi kamarádi jen 6 takže do těch 30lidí nás to taky výjde, bude to malušká svatbička ale oto větší svatební cesta :D
Odpovědět
@eulanie jj taky tak, málo lidí, ale to stačí. By mě z nich určitě pak trefilo :-) Tak mi máme svatebku už za sebou. Byli jsme v Paříži. A další už nebude, protože po svatbě budem kupovat byt a to budou velké výdaje :-) Kam se chystáte, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx my jsme chtěli právě maličkou původně jsme měli 17lidí vč. fotografa ale nakonec se to zastavilo na 24 + kamarádi večer. no můj drahý chtěl původně na maledivy, pak jsme se domluvili že možná by byla lepší (i cenově dostupnější) isla margarita (venezuela) ale možná to dopadne že poletíme do turecka. Ono je nám to asi jedno velice, hlavně at aspon na ten týden vypadneme a odpočineme si :) Stejně bychom jeli tak i tak někam na dovolenou takže je to jedno, a domeček už máme (teda budoucí muž má :) ) takže zvelebujeme pořád něco a taky korunu to nestojí že jo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx My máme vdolečky z Držkové, taky ty pidi a budeme jich mít 1000ks na 70 lidí. V jedné krabici je 250ks a vychází cca do 600,- Kč myslím ;-)
Odpovědět
@verisek.s tak to fakt máte mega dobrou cenu. Já už to nechám v té štípě :-) @eulanie tak to se máte, že už máte svoje. :-) A máš pravdu, je jedno kde jste, hlavně když budete mít klid :-)
Odpovědět
gutgirl: no jo už se nám to krátí..za 8 dní budu paní, nějak mě to nedochází.. Přeji fajn rozlučku ;-) , já bohužel musela změnit plány, mám zánět šlach na noze a nesmím chodit, takže se modlím ať jsem na svatbu fit! Holky za mnou dorazí domů, ale ne všechny, tak to moc divoké nebude. Udělám po-svatební akci, hold s tím nic neudělám a svět se nezboří :-( Konečně máme prstýnky, jsou dle našich představ a jak jinak ty nejkrášnější!!!pan zlatník byl moc šikovný - MÁDR Praha.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdybyste sháněly svatební podprsenky, úžasné mají v Jablku v H&M za 400,- Kč. Krásné, bílé s krajkou a kamínkem, všelijaké velikosti, dokonce i na mě tam byla a to mi v obchodech říkali, že se v mé velikosti bez ramínek nevyrábí ]-( :-D :-D :-D Takže pokud hledáte, hurá tam!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gutgirl tak ať se rozlučka vydaří a hezky si to užijte! ;-) @zzvonecek no a tobě přeju brzké uzdravení, ať jsi ve svatební den fit! Jinak můžu mít dotaz ohledně Mádra? Vy jste tam byli osobně, nebo jste to řešili nějak na dálku? Mi se totiž jeho prsteny strašně moc líbí - hlavně teda zpracováním a tím, že jsou jiné, než všechno ostatní, od něj prsteny jdou prostě poznat, že je dělal právě on. Klidně písni do IP, dík!
Odpovědět
marefa díky, je to jako zlý sen, že mě to potkala 14 dní před svatbou ;-( bydlíme v Pze a natrefili jsme na něj na Svatebním veletrhu. Hrozně se nám líbilo, že je to rodinná firma s tradicí a vše dělají ručně. Jsou velice ochotní, poradí a taky cenově bezkonkurenční. Dnes to obchody valí strojově a chtějí za to 15-20 tisíc, je to hnus.Jestli chceš kontakt, pošlu ti jej do IP. Určitě byste neprohloupili ;-)
Odpovědět
Holky, přeji vám krásný víkend!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@zzvonecek já kontakt na p. Mádra mám, ceny má opravdu fajn, jen mi jde o to, že je z ruky a nevím, jak bych to vymyslela skrz velikost prstýnků a doladění vzhledu, abych nemusela do Prahy... Ale tak kdoví, třeba se tam vypravíme na výlet a při té příležitosti se tam zastavíme... ;-) pak už by asi nebyl problém zaslat hotové prsteny poštou. A máš pravdu s těmi cenami a výrobou a tak. No, já narazila na p. Kouřila z Brna, je přímo výrobce, takže ceny dobrý, vykupuje zlato, jen prostě od Mádra jsou ty prsteny takové jiné, než co jsem kde viděla. Uvidíme, koho nakonec zvolíme...
Odpovědět
Profilova fotka
Já můžu vřele doporučit zlatnictví Pechanec ve 4. patře na Prioru (úplně vpravo). Jsou moc milí a ochotní a všechno poradí. Prstýnky nám vyrobili fakt moc krásné a přesně podle našich přestav a návrhu. Jinak vyrobí prý všechno, stačí přinést obrázek. Všechno dělají ručně. Ceny taky super a taky vykupují zlato, což je úplně super. Máme krásné prstýnky a ještě nám vrátili peníze! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculkad Naprosto souhlasím, taky máme prstýnky od Pechanců :-)
Odpovědět
mohu taky jen souhlasit s @kaculkad Máme z tama taky. Nechala jsem se zde inspirovat a zkusila to. Super, akorád nám nevraceli nic, my zlato neměli :-( Takže jen platili :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?