Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rickym Moc jsem je nezkoumala, ale mám pocit, že jo. Buď tam měli i s uzavřenou špičkou a ty nevim jaký měli podpatek, nebo páskové a ty byly asi na 3-4 cm podpadku;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vynikající frgály pečou i na Držkové, což je asi nejblíž, co tu bylo za adresy :-) :-) My od nich máme objednané koláčky, jsou tam na ně vyhlášení a frgály pečou taky výborné ;-) ;-)
Odpovědět
Tak to je dobrý tip na ty botky, protože taky sháním a zatím nic...jedu ve čtvrtek do UH, tak třeba narazím na nějaké tam a když ne, tak zajedeme taky do Doubrav... Holky pěkně se nám to krátí, co?! chtěla jsem se zeptat jestli se u vás "zatahuje"?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdete se někdo zítra podívat na tu svatební show na Čepkov? Myslíte že to bude stát za to tam zajít?:-) Akorat mě docela štve, že není daný nějaký přesný harmonogram, protože mě třeba zajímají jen některé věci a nechce se mi tam trčet celý den:-/
Odpovědět
Ahojka @motomischel já se jdu zítra odpoledne tam kouknout. Jsem taky zvědavá jaké to bude. Ale myslím si, že bude pár stánků po čepkově, a u hlavního vchodu ta přehlídka a soutěže. A ta přehlídka by mohla být co hoďku, protože se tam asi nikomu nebude chtít trčet celý den. Já osobně tam dlouho nebudu. Tolik toho asi nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem bohužel pracovně mimo a nebudu tam moct jít :-( Za to jsem si dneska asi vybrala kytičku, tak jsem šťastná, že se mi konečně nějaká po dlouhé době líbila, i když není zcela fialová, jak jsem chtěla původně :-) No a taky jsem dneska vyrobila jmenovky, už jen doplnit jména, které vytiskneme, dolepit a hotovo :-)
Odpovědět
@verisek.s tak to jsi šikovná. A to že není úplně celá fialová, bude třeba nakonec plus. Možná by moc razila na fotkách :-) Já si kytku furt nemůžu vybrat. Líbí se mi asi 3. Ale chci určitě pivoňky. :-) A jmenovky se mi povedly udělat už minulý týden. Takže další věc odškrknutá.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Já to tak taky měla, pořád jsem váhala, jestli fialovou, růžovou k tomu, zelenou, lila, no šílenost. A tuhle jsem si stáhla, pořád jsem na nic myslela a dneska jsem ji našla znovu a je to asi jasná volba :-) :-) Páni, tak to jsi taky šikovná se jmenovkama :-) A termínek už máte potvrzený? ;-)
Odpovědět
@verisek.s Jj máme. Už od března. Dotáhla jsem tam mojeho hned první možný den co rozdávali termíny a dostali jsme to co jsme chtěli :-D 3 září. Pak jsem na všem začala makat, takže už máme hafo věcí hotových. Máme už i oznamka a tak. Mám to ve fotobloku. :-) Co ty už máš všechno? už to máte za pár, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Tak to je paráda!!! Tak to má být :-D :-) No letí to strašně, ode dneška za 99 dní..už jsme pod magickou 100 x-) My už snad máme většinu, oznamka už máme rozdané od února, doma jsou prstýnky, mám vývazky, dělala jsem takové koule na výzdobu obřadu, svíčky, písky, kamínky, tácky na výzdobu tabule, mám zamluvené potahy na židle, doma nastříhané mašle na židle, teď budou ty jmenovky, tombolu máme nachystanou, svatební noviny jsou hotové, jen vyisknout. No a taky mám boty, prádlo, závoj, domluvenou kadeřnici, k vizážistce jdu na čumendu ve středu :-) Fotografové, hudba, místo obřadu i hostiny zajištěno, šatičky vybrané, zazálohované. No teď nám zbylo obléct ženicha, v neděli jedeme dohodnout menu a rauty na Trnavu, no a ještě musíme zajistit dopravu. A taky obléct družičku a mládence. Ufff, snad to je všechno a na nic jsem nezapomněla :-D :-D
Odpovědět
@verisek.s pááááááááááááááni, tak to je maze!!!! :-D Když jsem si to přečetla, tak jsem zjistila, že toho hodně nemáme :-D Ale teď v neděli jedem obléct ženicha do ostravi, do Bandi. Tak to snad klapne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx To je fakt šílenost, když si to tak člověk přečte :-D No vidíš a ještě kytky nemám zajištěné, ale po dnešku už snad vybráno. Budu muset zaletět s fotkama, abysme něco vymyslely s paní floristkou :-) A albíčko máš krásné, šatičky úžasné, budeš jak princezna!!!! No a ty botičky teda nemají chybu, ty jsou bombovní!!! Jéé, tak ať dobře pořídíte! My pojedeme koncem dubna, oblek má Ondra doma, ale potřebujeme kravatu, košili a vestičku, tak snad něco splašíme :-) Jo a ještě mám doma bižuterku a korunku, na to jsem taky zapomněla :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@verisek.s :-D Jo je toho kvantum, člověk si to ani neuvědomí. Ty máš taky krásné šatičky. Dobře sis vybrala. Já jsem si byla taky v salonu, ale pak jsem objevila tyhle na netu a vyšly na pakatel proti půjčovnému, tak jsem spokojená. A boty jsou ze zahraničí. Na netu se dobře pořizuje :-) A jak budeš Ondru ladit, to fialkova taky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, já mám botky z ebay, na netu to jde samo :-) Určitě, jen nevíme, jak to zkombinujeme. Na obřad asi bílou košili a do fialova vestičku a kravatu. No a na odpoledne, pokud bude vedro, tak koupíme ještě nějakou světle fialovou košili s krátkým rukávem, aby se mohl převléct a nepekl se :-)
Odpovědět
Zdravím Zlíňačky, našla jsem tenhle web spíš náhodou a koukám že je tady i diskuze z našeho města. Tak bych se k vám ráda přidala, svatba bude v září.
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja Ahojky, vítej do party :-)
Odpovědět
@verisek.s Díky, koukám že tady jsou přípravy v plném proudu, já to nějak nestíhám... lépe řečeno mám důležitější věci na práci do konce dubna. Pak se vrhnu na přípravy... Máte tu někdo termín jako my 10.9.2011?
Odpovědět
@verisek.s tak to bude super. Nejhorší asi je na svatbě protivný ženich, protože je mu horko :-D Ale určo se vám vše vydaří :-)
Odpovědět
@mojamoja ahojka, taky tě vítám. My máme týden před vámi :-) 10 už budu zase sama, můj jeden na služebku, ale kdyby moh tak to posune a nejlépe na neurčito :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mojamoja Moje kamarádka z práce má stejný termínek, svatbu bude mít v Holešově :-) :-)
Odpovědět
Koukám, že tady najdu hodně inspirace a rad, zatím máme akorát oznámení, vymysleli jsme si ho sami a zatím je ještě tajné, viděli ho jen rodiče... ale pak si ho přidám mezi fotky :) Občas, když mám chvilku tak lovím na netu obrázky kytic a výzdoby, chtěla bych slunečnice, tak až najdu tu pravou kytici, tak se domluvím v nějakém květinářství, jestli to budou schopni udělat... Na šaty jsem se zatím ještě nekoukala, občas koukám na Aukro a Fler ale rozhodnutá ještě nejsem...
Odpovědět
@nikolenkaxxx Jéje, tž to je blbé, nechat tě týden po svatbě samotnou... a kde máte obřad?
Odpovědět
@mojamoja tak ani tak blbé to není. Já už to vím dlouho a on moc na výběr neměl. My máme obřad klasicky na radnici. A co vy?
Odpovědět
@nikolenkaxxx chápu, někdy se nedá nic dělat a jede na dlouho? my to máme na hradě :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx To zvládneš, aspoň si od manžela odpočineš ;-) ;-) :-D A místo hostiny už máte? teď mi to nějak vypadlo, jestli jo, nebo ne :-N
Odpovědět
@mojamoja Tak to bude hezký, takové romantické. A už máš šaty? A kdy hodíš nějaké fotečky? My jsme chtěli do vizovic na zámek, a jenom za obřad chtěli 5000kc, tak jsme to zabalily a máme to na radnici, uděláme si tam jen krásné fotečky :-) No jede asi na 10dní pak bude týden doma a jede zas na týden do brna, mají firmu přes různé stojírenské věci a bohužel září, říjen bývají veletrhy na kterých jsou, co už. :-D Ale je to tak každý rok, já už jsem zvyklá. Užívám si ty dny :-)
Odpovědět
@verisek.s Jj aspoň si odpočinu. Jak už jsem psala, užívám si vždy svobody :-D Jj máme hostinu v restauraci u dvou slunečnic. Ale vy to budete mít nádherné. Trnava je krásná.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikolenkaxxx Ááá, už vím. Tam je to prý moc pěkné. To budete mít super, výborně tam prý vaří :-) Tak snad vyjde počasí, jinak mě budou křísit :-D :-D
Odpovědět
@nikolenkaxxx @verisek.s Holky já koukám jak jste se na ty přípravy vrhly. My máme svatbu přesně za 22 dní a já ty jmenovky ještě nemám. :-D
Odpovědět
@nikolenkaxxx Jakto 5 000 Kč? My máme obřad zaplacený za 4 000 Kč. No doufám, že nezvedli ceny...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?