Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
picasso, verisek: díky holky x-) jediné komu se nějak extra nelíbí je moje maminka, ale ona to nějak překousne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gutgirl: Já jsem na 100% taky pro čtyřky. Jsou opravdu moc krásné a nejlíp ti sedí!!!
Odpovědět
kaculkad: děkujíííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jak holky pokračujete? My jsme byli v týdnu ve zlatnoctví u Pechanců domluvit se na prstýnky a po novém roce si je tam jdeme nechat udělat. Vykupují i zlato protihodnotou, takže budeme mít i slevu, což je paráda :-) Můžeme si donést obrázek z internetu a oni nám je udělají na přání :-) No a taky jsem se byla ptát v květinářství Floristy, šatky mám od Svozílků, takže dostanu kupon na slevu 15% na kytičky, paní byla moc ochotná a stačí přijít 14 dní před svatbou s návrhem, fotkou, fotečkou šatů a něco vymyslíme. Kytičky objednávají z Holandska, takže se snad té mé orchideje Vanda dočkám :-) :-) ;-)
Odpovědět
K Pechancům chceme taky :-) Ale půjdem až v prosinci. Dáme si je třeba pod stromeček :-D Neříkali ti jak dlouho to zhruba trvá, než je udělají? Jinak jsem si v pátek domluvila na pevno hostinu, babička se nabídla, že napeče koláčky (super!) a začala jsem si kupovat věci do tomboly. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky... tak to já k Pechancům neé, historka nezveřejnitelná a teda s výrobky nemá nic společného... :-x takže ať se vám pak prstýnky líbí, určitě budou krásné a dle představ ;-) My v sobotu domluvili obřad, teda, byli jsme za farářem, jestli nám udělá svatbu v kostele a zeptal se nás, jestli umíme hrát karty... :-D jinak prý nám obřad neudělá... a nakonec tedy kostel bude, jen tenhle farář nás oddávat nebude, protože v tu dobu bude pryč... takže uvidíme, kdo ho bude zastupovat, nebo si zkusíme někoho domluvit sami, dle sympatií...
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: paní říkala, že 4 týdny určitě..pak pokud budou třeba nějaké úpravy atd...takže my jdeme po novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se přidávám ke zlínským nevěstám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, vítej do klubu :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taky te vitam, tak povidej,a prehanej co uz mas naplanovano a co te jeste ceka
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jste mě docela dostaly s tím, že už máte všechny šaty...:-), já myslela, že je ještě čas.., no my máme termín 11.6.2011 a máme zařízenou restauraci s ubytováním, fotografa, kapelu, vizážistku, dort a to je tak zatím asi všechno...:-) Tak bych se do toho měla teda pustit.., asi bych měla začít s těmi šaty... Neznáte nějakou šikovnou kadeřnici..? Já momentálně bydlím v Praze, takže ve Zlíně a okolí nemám s žádnou žádné zkušenosti.. :-S Jinak svatbu budu mít laděnou do lila.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajoj. Tak vidím, že tu probíráte všechno možné. Takže já se taky hlásím do klubu a zrovna mám jednu prosbu. Jedná se o prstýnky - kde je nejlepší zajít, když mám vlastní představu, aby to nestálo moc a bylo to fakt super? :-) Děkuju za rady...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
smisekivuska: na Prior do Zlína - 4. patro zlatnictví Pechanec. Upraví ti prstýnky jak chceš, vykupují i staré zlato, když najdeš doma, takže o to budeš mít prstýnky levnější. Můžeš si přinést obrázek jaký chceš a všechno ti udělají na přání :-) A ceny mají fakt super! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s : nechodil tvůj nastávající na průmyslovku - strojárnu - nějak mi přijde povědomý... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaxxx: ano, chodil :-) :-) Tak to se asi budete znát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s : no myslím, že je to stejný ročník.. :-) nechodil do třídy s Adamem Janáskem, Láďou Zapletalem apod.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, tak to je on, všechny jmenované pány znám :-D Mám vyzjistit Tvoje jméno :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
on mě podle jména asi nezná..., spíš od vidění.. :-) Já chodila na ekonomické lyceum...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si počkám potom na fotečky :-) Na ekonomické lyceum chodily i moje kamarádky a spolužačky ze základky Klára Eliášová a Petra Kanalošová, jestli ti to něco říká :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to říká.. :-) zkusím brzo nahrát nějaké fotečky - ale asi bude základ zajít někam na ty šaty.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
na šaty určo doporučuju Svozílky - maximální nádhera ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: děkuju za radu, určitě tam mrknem lenkaxxx: Svozílky můžu doporučit i já. Byla jsem si tam zkoušet asi 14 dnů zpět. Paní byla fakt velmi milá, příjemná a ochotně mi vybírala šaty podle mojich představ, nic nevnucovala a říkala, ať se klidně stavím zas, že zkusíme další a další.... Fakt se mi tam líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla i na náměstí i na Sadové a opravdu šatky úžasné, nádherné, voňavé, paní strašně ochotné, musím jen a jen chválit. Ä hned první šaty, co jsem si tam zkusila si zamlouvám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja muzu Svozilky taky jen a jen chvalit. nevnucuji svuj nazor jako v jinych salonech a meli na mne trpelivost a to ze si navymyslim hruzu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky samé pozitivní zážitky, vždycky moc ochotní a příjemní, poradí, ale nevnucují se a nechají vás šaty zkusit klidně i třicetkrát. Naprosto otřesný zážitek mám ze svatebního salonu ve Svitu a hlavně ze salonu Princess v UH. Tam to byla naprostá hrůza, zkoušeli na nás šaty špinavé od bláta a zapocené, jak je tam nějaká nevěsta vrátila, paní prodavačky byly navíc dost nevybíravé, no a kvalita šatů nesrovnatelná s těma u Svozílků a neseděli ani jedny.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: moc pekne nove fotecky, hlavne t ykyticky na fotce 89, ty jsou moc pekne, kdyby byl navod jak je vyrobit sup sem s nim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
návod nemám, na ebay je prodávají :-)
Odpovědět
lenkaxxx: ahoj Leni, vítej :-) Jak to čtu, tak to jsme dvě, já taky žiji v Praze a mám podobný problém. Ve středu jedu do ZL tak snad něco pořeším ;-) Kdepak v Pze bydlíš?
Odpovědět
Profilova fotka
zzvonecek : myslíš, že ve státní svátek něco pořešíš..? :-) a co už máš zařízené..? Já bydlím na Praze 9 - mezi Vysočany a Prosekem, co ty..?
Odpovědět
Vítám nově příchozí nevěsty ;-) Holky prosím vás, jak to máte s cukrovím? chci si objednat minizákusky, paní od které bych to chtěla má za 260Kč/kilo, tak se chci zeptat, jestli je to normální cena, nebo jak to máte vy. A kolik jich objednáváte? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?