Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: my máme za stranu nevěsty 5 krabic zákusků a cukrovího a 5 krabic svatebních vdolečků. Krabici zákusků a cukroví máma cca za 1000,- Kč, ale kolik toho je to fakt netuším. Za stranu ženicha objednává zákusky "tchýně". Já jsem zákusky nechtěla, nikdo to z nás nejí, ale klasické babičkovské "to bude ostuda" atd..., takže si to zařizují samy a já se do toho nepletu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: ja cenu takhle na kila netusim. vim, ze pani co bude delat kolacky, chce za davku 500 a je tam zhruba pres 300ks kolacku, ale cenu zakusku netusim. bude mi to delat znama tak to nebude nejaka hruza, ale kolik stoji kilo to fakt nevim. a jsem na tom podobne jak verca, taky jsme se doma nemohli domluvit kolik ceho tak jsem to nechala na mamku a babicku a oni se s tim devcata poperou, mame v planu brat cukrovi do 10 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: tak já to mám přesně jak holky. Já se naštěstí o cukroví nestarám. Jediné, co po mně chtěly bylo to, abych na to mrkla, jestli se mi to líbí a protože teta měla objednané, tak jsme i pokoštovaly. Jinak to má na starosti mamka. A co budeme brát, tak v krabici by mělo být asi 270 ks a stát by měla krabice do 900 Kč. Teda pokud si to dobře pamatuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik máte plánovaných hostů na tolik zákusků..? :-) my bychom měli mít kolem 70lidí a jak to vidím, tak bude zákusků nadbytek, podle toho jak to chodí na oslavách.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaxxx: cukrarka mi rikala, ze ji staci rict pocet vysluzek a pocet lidi na oslave a podle tohjo ona udela mnozstvi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, hlásí se další zlíňačka, termín 18.6.2011. Nemáte, prosím, nějaký zajímavý tip na svatební obřad? Původně jsme chtěli Lešnou, ale nyní jsme začali uvažovat o něčem jiném, jen nevíme co. Na radnici se nám moc nechce, to bereme jako poslední varíiantu. Díky za tipy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co zamek v Holesove?
Odpovědět
Profilova fotka
lenka:My máme taky 70 lidí....většina cukroví a zákusků se rozdá po vesnicích....proto se toho nezúčastňuju :-) :-) capaja1: Vítám Tě mezi námi :-) Pěkný je obřad i v Baťově vile, na terase mrakodrapu (budova 21. Svit), zámek Vizovice, zahrady v Kroměříži, záleží, kde máte hostinu, aby to nebylo moc daleko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dnes objednala botičky..i když ještě nemám šaty.. :-) tak snad mi budou sedět...
Odpovědět
lenkaxxx:jsem tu až do neděle, samozřejmě, že bych dnes nic nevyřídila a cesta by se neoplatila, šak to znáš. Bydlíme ve Strašnicích, na Proseku jsem bydlela vedle Billy :-) Máme místo, hostinu, fotografa, cukroví, koláčky..snad dořeším teď dort, kapelu, šaty, kadeřnici, nevím kolik toho stihnu. Tak máme ještě 5 měsíců :-) A co vy jak jste pokročili))
Odpovědět
Profilova fotka
lenkaxxx: boticky pekne, vypadaji neutralne, urcite se budou hodit k satickam jakymkoliv. premyslela jsem, ze si budu brat pod saty podprsenku samozrejme bez raminek, ptala jsem se u nas v pradle a za podprsenku chteji 700,- coz se mi zda na jeden den dost, jinak nosim okrasnejsi podprsenky a pochybuji, ze bych ji tedy uzivila. tak jsem premyslea, ze zajedu jeste do salonu a vemu si ji tam, chteli tam nejak kolem 400,- mozna i mene, dostanu ji na vanoce. a taky mam doma sperky tak jsem je chtela vyzkouset k satickam :-D :-D :-D :-D :-D no uvidim jak to nnakonec dopadne, jestli to jeste neodlozim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady člověk ani nestihne vyjádřit svůj názor. co se týká cukroví, tak ještě nevím přesně cenu a s odhadem množství mi pomůže cukrářka. Jen se za ní musím dostat a podrobněji domluvit. Jinak se strašně těším na zkoušku šatů, chci jít koncem listopadu a nemůžu se dočkat. Doufám, že na tu moji postavu nějaké budou mít.
Odpovědět
Článek se načítá
Čauky kočky, nejsem sice ze Zlína ,ale chystám se tam mrknout na šaty. Všude čtu o salonu Svozilkové, koukala jsem,že má ve Zlíně hned dva tak kam se mám vydat,kde je větší výběr, abych nemusela tam i tam?
Odpovědět
Profilova fotka
chocolate: jsou tam úžasní, doporučuju projít oba salony, v každém mají něco :-) :-) Je to od sebe pár kroků. Úplně nové modely šatiček měli na Sadové, když jsem byla zkoušet, byly ještě bez šněrování na ramínkách vzadu :-)
Odpovědět
Nevěsty, co nového? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: uz mam doma bizuterii a dokonce i pismenka na dort, je to takovy polotovat musim je jeste ozdobit kaminky
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Jojo, tohle všechno nás napadlo, ale pořád to není to ONO. ;-) Hostina bude asi v Malenovicích, protože většina hostů bude přímo z malenovic, takže asi něco ve Zlíně a velmi blízkém okolí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chocolate22: Určitě zkus oba, jsou kousíček od sebe a v obou mají velký výběr. Klidně jukni na můj profil, mám tam od Svozílků asi 14 zkoušených šatů. :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
capaja1: v blue rose jsem měla na sobě úplně ty samé šaty co ty :-D
Odpovědět
U tech Svozilku to nema chybu. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky zkoušela jsem si šaty v Otokovicích v Bonetce a v Blue Rose a můžu říct, že v Bonetce je velký výběr a za rozumnou cenu.
Odpovědět
capaja u tech co mas jako favoritky ti nejak nesedi pres prsa, tak nejak se to lame...trochu fotim a to by ti delalo na fotkach velky problem
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicka.m6: já jsem byla taky v Bonetce a to dvakrát. Paní je skvělá, šatky moc pěkné, ale potom jsem zašla ke Svozílkům. Kvalita šatů se nedá vůbec srovnat, výběr tam mají 4x takový a šaty opravdu nádherné. Cenově jsou třeba i o polovinu výš než v Bonetce, ale hold za kvalitu se platí :-) Dneska si jdu šatičky zazálohovat, aby mi je někdo neznárodnil na náš termín. Tak se moc těším, až si je zase oblíknu a budou už opravdu "moje" :-) :-)
Odpovědět
verisek: věřím že u svozílků je to úplně nej, ale já jsem spokojená s tím, co mám z bonetky. :-D Hold se trochu ušetří na šatech a vrazí se to jinam. Ale ne že by mě nelákalo jít ke svozílkům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: to je jasné, šaty jsou tam taky nádherné, o tom žádná ;-) ;-) Já zase chci mít nej šaty a na uberu zase na ostatním :-D Místo saténových stuh na židle, za které chtějí šílené peníze budou vizelínové :-) A místo obřadu na zámku máme obřad v zahradě, takže si za ty šatky prostě připlatím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s; gutgirl: šaty od Svozilků jsou trošku na jiné úrovni. Jsou fakt nádherné, ale taky je pravda, že ta cena je trošku "šílená". Ale myslím, že paní v Bonetce je tak příjemná a hlavně má nápady, že fakt dokáže z obyčejných šatů udělat "extra šaty". Já to tak měla, když jsem tam šla na zkoušku a na šaty, které byly s krajkou, mi kolem pasu na zkoušku připla barevnou mašlu. Šaty byly hned úplně jiné a výhoda všeho byla, že se mašla dala odepnout. Takže fotky můžou být různé :-) Takže i když u Svozilků šaty okouzlí na první pohled, v Botce je umí dodělat do okouzlení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: Tak to je super, a které to byly? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daima: tak to fakt nevím, seděly mi pěkně, nikde mi to nic nedělalo, ani na obrázku nevidím problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Bonetce jsem ještě nebyla, tak to je dobrý tip, když tak se tam juknu, mám to na seznamu. ;-) Nejhorší salon je Anne v areálu Svitu. Když jsem tam došla, chtělo se mi "zvracet". Mají tam všechny šaty na odkup, za slušné ceny, ale mají tam jen pár kousků, které jsou špinavé, roztrhlé, vypárané či propálené. Něco šíleného, to úplně zákazníka odradí. Fakt nechápu, jak tento salon může fungovat. U těch Svozílků jsou opravdu nádherné šaty a velký výběr, ale šíleně drahé. Když jsem řekla mojemu, jaké jsou ceny půjčovného, tak šel do kolen. Snažíme se neudělat svatbu za draho, raději ty peníze procestujeme. Prozatím jsem zkusila aukro. Během zkoušení šatů jsem si udělala nějakou představu, co se mi líbí a co mi sedí, tak jsem zkusila vydražit šaty na aukru. Vypadají nádherně, tak jsem zvědavá, až mi dojdou domů. A když mi sedět nebudou, tak budu prostě shánět dál. Mám na to ještě času dost, tak můžu pořád ještě vybírat. :-)
Odpovědět
capaja: úplně všechny :-D :-D do Anne jsem se taky chystala, ale už kdysi tu někdo psal, že je to tam hrůza, tak jsem tam ani nebyla. Když jsem šla okolo, dívala jsem se, že výběr nic moc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?