Nevěsty ze Zlína 2011. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, doufám, že se ke mě přidáte a vyměníme si rady a tipy na náš slavnostní den. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gutgirl: ktere vedou u tebe??
Odpovědět
Zatím co jsem zkoušela, tak úplně ty nejpohodlnější, ve kterých jsem se cítila nejlíp byly č.4. Ty 5 jsou moc pěkné, na fotce vypadají krásně, dělají mi dobrou postavu, ale úplně nejlíp jsem se v nich necítila.
Odpovědět
Profilova fotka
nekdy to tak je, ze vypadaji saty nadherne, ale pritom se vnich clovek citi hrozne, tak to ber radsi ty, ve kterych se citis dobre, prece jen v nich budes cely den. jo chci se zeptat nevite jake internetove stranky ma salon lady anne ve Zline? jo chci se zeptat, kdyby jste videl nekdo podobny oblek v nekterem zlinskem salonu co mam v albu, tak prosim dejte vedet. na internetovych strankach jich nemaji moc vyfocenych
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdo jste to chtěly kontakt na tu paní na dorty z Tlumačova? má mejl skopalova.eva@email.cz
Odpovědět
gutgirl, určitě 4! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, dalsi nevesta od ze Zlinskeho kraje, az od Vsetina sice. to gutgirl: dneska jsem zrovna na tve album koukala a saty c 4 a 5 se mi na tobe libi nejvice. ;-) Jinak, co si myslite o tehle satech? http://www.svatebnisaty.net/svatebni-... Ja se do nich zamilovala na prvni pohled, ale vsichni mi rikaji, ze vsem tem nevestam delaji neforemnou postavu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aluska.... musis vyzkouset nedavej na nici reci. ja si taky vbarla saty podle sebe akonec a ne podle toho co rikaji ostatni
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze mam podobny strih, a neprijde mi ze mi delaji neforemnou postavu teda doufam :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukla do tveho alba a nadhera. Ty co jsi nazvala tak to jsou ony jsou prekrasne a moc ti to v nich slusi. Ja momentalne bydlim v Bristolu, takze nejake zkouseni probehne az prijedeme, snad v lednu.
Odpovědět
aluskaasimon,moc se mi nelíbí, když jdou pod šněrováním vidět záda, ale záleží na tom jak se v nich budeš cítit ty =)
Odpovědět
Profilova fotka
aluska... dekuji citim se v nich kouzelne jako princezna presne to jsem hledala a jsem rada, ze jsem je nasla. ale zkousela jsem dele, nez jsem je nasla. urcite ti budou sluset ty ktere si vyberes. a nechystas se prijet nekdy driv, aby jsi zkusila pred svatkama saty? ja rikala, zrovna na zacatku, ze nemuzu zkouset saty po vanocich, rptoze to budou kila navrch :-D :-D :-D
Odpovědět
Ostatním holkám taky děkuju za posouzení, vypadá to, že jsme se shodly. :-D aluskaasimon: vítám tě, šaty jsou krásné, uvidíš jak se v nich budeš cítit, nedej na řeči ostatních, budeš v nich ty ne oni. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ral: myslim, ze to tak maji jen nafocene, vzdy se pod snerovani da vlozit ten bily klin. to bych jako problem nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
Pred svatkama nemuzu :-( Ja jsem vzdycky pred tim nez jedu domu 2 mesice na diete, abych po navratu mela stejnou vahu, jako pred dietou :-D Takze tak nejak se to snad dorovna. :-) Jakou barvu planujete?
Odpovědět
Profilova fotka
bilo zelenou
Odpovědět
Profilova fotka
To je taky krasna kombinace, my chceme bud fialovo-bilou nebo lila-bilou kombinaci. I nad merunkovou jsme premysleli, ale ta priteli moc nevoni.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme premysleli nad merunkovou, nebo zelenou, mame takovou jemnunkou zelenou, ale nakonec jsme vybrali zelenou, protoze pritel bude mit zelenou kosili a ta mu strasne slusi a navic chci v kytici orchideje a ty jsou realnejsi v zelene nez v merunkove ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me by se libila az uplne ta pistaciove zelena, ale to by me muj asi zabil. A doma po mne zase chteji oranzovou. By to nejradeji naplanovali za me. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak do toho mi nastesti nekecaji :-D :-D nesmis si to nechat libit, ja si jasne urcila hranice a mamce se nastesti libi snad vse co vymyslim. ja mamku a babicku zaukolovala ze maji na starosti kolacky a zakusky takze budou prace dostatek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja jim jasne rekla, ze je to nase svatba. Maminka v pohode, segra ma vyhrady. Ale to se snad podda. Maminka pece i dorty, ale ja ji zase nechci tolik zamestnavat. Ona ma chuderka stresu dost i normalne, natoz ji toho tolik nalozit. Takze cukrovi urcite objedname, ja potom napecu par kousku nejakych anglickych zakusku a s frgalama se uvidi. Ale ty myslim chce mamca pect.
Odpovědět
Profilova fotka
aluska: je tak to jsme se nepocopili mamka nebudou pect cukrovi,a le spis budou mit na starosti aby byl nachystany pro kazdyho krabice vysluzek a tak. cukrovi i kolacky uz mame objednane, jen dort budu pect s mamkou, nemam rada ty kupovane, takze prednostnim vlastni. a jak se bude segre libit, kdyz ji zacnes organizovat svatbu ty ???
Odpovědět
Profilova fotka
To vis, ze se ji to libit nebude. Ani by se nenechala. Je to starsi segra, tak vi vsechno nejlip. Ale my jsme vsichni doma zvykli ji poslouchat, rikame ji general. Ale myslim, ze do svatby mi snad az tak moc mluvit nebude. Kdy ze mate termin?
Odpovědět
Profilova fotka
my mame 11.cervna u nas v Bytrici pod Hostynem. jaj to je hezky rikat segre general :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jednou kdyz nemela pravdu, napsali jsme to do kalendare. Ona ma totiz vzdycky pravdu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky musim se pochlubit prave jsem dodelala vyvazky pro svatebcany. ty uz mam tedy hotove uz me ceka vyrobit vyvazky pro rodice a svedky, ale to zase jindy, dosla stuha :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: kde jsi kupovala stuhy a vše na vývazky? máš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ne foto bude az budou hotove vsechny v albu mam obdobne vyvzky jake jsem vyrobila. jeste k nim muism koupit spendliky s perlickovou hlavickou a je to hotovo. stuhy jsem koupila u nas v galaterii, ale mam problem sehnat ty sendliky, ale uz jsem nasla na aukru, takze koupim asi tam
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: super, já už mám vývazky od srpna :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: no me to chvili trvalo dyl :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já jsem si říkala, že bych si taky někdy udělala vývazkové odpoledne, ale nakonec jsem zjistila, že paní je prodává za 250 kč/50 ks, tak si raději koupím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?