Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Tak jsem koukla na "odpočítávadla" a nevim, co mi připadá "blíž" - 132 dní, nebo 4 měsíce a 9 dní? Asi ty měsíce :-D Ale sama nevim, jestli je to dobře nebo špatně :-N Jako jestli znuděné "ještě tolik?" nebo vyděšené "už jenom???" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo..jistě se těší aby už bylo po :-S ... Ale to já tak někdy říkám taky. Těším se to jo ale někdy dostáváme pěkně zabrat
Odpovědět
Profilova fotka
krtek :-D ja si nekdy i rikam - jeste toliiiiiiiiiiiik. uz se tesim :-) ale pak si vzpomenu, co vsechno bude nutne tesne pred zajistit a to je pak - uz jedom? :-D ja mam bile saty, takze pak je to jasny :-)
Odpovědět
Estrellita: Jo, přesně ;-) Nejlíp kdyby to bylo už za tejden, ale aby všichni všechno zařídili z mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: jj, tak nejak :-) ale stejne si myslim, ze to vsechno bude v pohode. ted jsem videla fotky jedne holciny z brmse, ktera se vdvala na ostrove bez rodiny, svedky meli myslim dva pratele. nejdrive chteli mit svatbu v CR,ale myslim, ze kvuli rodine a nejakym problemum se pak rozhodli takhle. a reknu vam ty fotky jsou krasny - takova pohoda, vysmati, vsude pisek, more :-) rovnousvatebka. no to je lahoda x-) x-) kam vlatsne pojedete holky na svatebni cestu?
Odpovědět
My jedeme do Chorvatska - ale ještě před svatbou. Bylo to holt zařízený dřív, než jsme se rozhodli vzít. A svatbu jsme pak nechali až po. kvůli dokladům, horku, taky abysme si před svatbou odpočinuli a já se snad i opálim...
Odpovědět
Profilova fotka
svatební cesta? Letos budem rádi když se utrhnem na víkend někam do kempu nebo tak nějak a třeba svatební cestu odložíme na příští rok,ale uvidíme. Chtěli by jsme pak miminko co nejdív,ale taky nevíme jak se nám to povede ;-) Ale já mám čechy ráda, stačí nám,když se dokážem aspoň utrhnout a vyjet někam na vejlet... A pokud jde o to kam by jsme rádi, tak nějaký poznávací, ideálně Egypt, Jordánsko a nebo naopak nějaká skandinávie.
Odpovědět
Profilova fotka
my pojedeme taky pak az dalsi rok. jinak na dovcu po Cechach. tak koukam, ze to je u nas stejne :-)
Odpovědět
No já jsem taky netušila, že to zvládnem obojí. A to jsme ještě v lednu kupovali ojetý auto z úspor... Ale svatba se platí vlastně postupně, z každý výplaty něco, dovolená taky (zálohu už máme zaplacenou snad před Vánocema, to jsme ještě o svatbě rozhodnutý nebyli...), takže zatím nám to docela vychází. Z každý výplaty něco.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
jizi: Vestičku mu klidně odpustim, vůbec so ho v tom totiž neumim představit. To byl spíš pokus pani prodavačky, ale já jí upozorňovala předem, že to neprojde :-N Byla jsem to tam totiž předem sama na "průzkumu" ;-) - no, neprošlo to :-N Ale vůbec nevadí, bude fešák i bez vestičky ;-) Jestli teda dobře dopadnou ty kalhoty.
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Určitě - o tom nepochybuju :-) (platí jak na fešáka, tak na kalhoty ;-))
Odpovědět
Článek se načítá
No já mám trošku obavy, aby to stačilo (asi 2 cm, dnad to pomůže...) a taky aby ten původní šev nebyl moc vidět. Ale co, hlavně aby to pro něj bylo pohodlný, pod sakem to stejně vidět nebude, a jestli sako na hostině sundá, tak tam už to stejně nikdo zkoumat nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Švadleny bývají hodně šikovný, určitě nebude nic vidět - T. zúžila pas švadlena hned v obchodě a vůbec to není poznat... Takže hlavně klid a nohy v pekle - to bude OK - a přesně tak, hlavně, aby se v tom cítil pohodlně, kdo by chtěl ve svatební den koukat na nakyselenýho chlapa zpruzenýho z toho, že ho tuhle něco škrtí, támhle tlačí, a tohle teda na sobě mít nechce (viz ona meruňková kravata - zásadní potíž je fakt v tom, že chlapi opravdu vidí 16 barev, jako základní nastevní Windows - nic jako meruňková, lososová, tyrkysová, terakotová nebo šampaň podle nich neexistuje - první dvě jsou růžová, další je buď zelená nebo modrá (nic mezi tím, totiž neexistuje, že? :-), červená a poslední při dobrý vůli špinavá bílá (což mi připomíná dialog o tom, že bude mít šampaň košili, abychom hezky ladili - nějak nedokázal pochopit, co je to šampaň - nejdřív mi tvrdil, že žlutou teda jako nechce - na tu špinavou bílou se už trochu chytil... ;-))
Odpovědět
jizi: S těma barvama to je přesný. Nechce "oranžovou ani růžovou". A co takhle něco mezi tím? To by bylo přesně ono :-N Asi mu jí prostě přinesu domu, až natrefim na tu správnou, a bude. Teda původní návrh byl naopak - košile barevná a kravata šampaň. no to vůůůbec!!! Ale to se ani nedivim, protože košili takový barvy by pak do práce nenosil. Ale "špinavou bílu" by nosit moh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Přesně tak - prostě to chce ve správný okamžik předložit, zdůraznit, že ta "červená" kravata je MOC hezká (když není růžová ani oranžová průchozí) a opravdu mu ohromně sluší... ;-) Ono to nějak půjde, hlavně že se necuká :-D
Odpovědět
To je hrozný, jaký taktiky si ženská musí vymyslet. Si občas připadám jak totální manipulátor :-D Když ono to s nima často jinak nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek: Ale houby, to si vůbec nesmíš připouštět ;-) ... Kdyby měli stejné schopnosti jako my, využívali (neřku-li zneužívali) by je mnohem víc ... :-) A navíc je to pro jeho vlastní dobro, ne? Vůbec si s tím nemusí dělat starosti, všechno dostane předložené až pod nos, stačí, když si to bez intenzívnějšího odporu vyzkouší / oblíkne ...
Odpovědět
jizi: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, pritel sedel vedle me a cetla si knizku a ja na nej, vis jaka barva je terakotova? .....udiveny pohled, pak jsem zkusila lososovou - ta byla ruzova a ja jsem vybouchla smichy :-D :-D :-D je fakt, ze jsem jednou jeho brachovi rekla,ze bych chtela, aby meli bordó kravaty a odpovedi na to byla jen otazka - a co to je za barvu? :-D :-D :-D jizi: naprosty souhlas :-D
Odpovědět
mně přítel občas koukne do vyšívání a nevěřícně kroutí hlavou (třeba "holubičí modrá", k tomu ještě světlá, tmavší, nejsvětlejší...) Ale oba jsme se pobavili u barvy našeho auta. Máme Nissan - v techničáku "modrá perleť", ale perfektně na to sedí lak od škodovky "zelená island metalíza" :-D Tak se vůbec nemůžem shodnout, jestli je víc modrý nebo zelený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau smudlinko .-) tak jak jdou pripravy? krtku: tak to je sranda :-) ony celkove ty barvy aut moc nesedi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita:ahojky :-) tak dneska jsem byla občíhnout nějaké spodní prádýlko na svatební noc :-) Jedno se mi docela líbilo,ale bylo to spíš šikovně udělanýma košíčkama :-D Jinak příští týden se jdeme s miláčkem domluvit na výzdobě a oběhnout kameramany a fotografy:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám že u vás jsou příprav taky v plném proudu, přece jenom za čtyři měsíce to vypukne a já mám pocit že ještě pořád nemám úplně ve všem jasno. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haha, zelená island metalíza, to už je fakt jako kafe bronz do zelena :-) Zelvinka: Vítej :-) Hlavně, jestli máš jasno v ženichovi ;-) Na zbytek je času dost...
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinko,tak to nejsi sama :-) já když se kouknu co všechno nám ještě chybí,tak mám pocit,že to nestihneme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolikátého to máte smudlinko? My máme obřad 5.září na terase hotelu Kozí horka na Brněnské přehradě. a jinak v ženichovi? to mám naaa sto procent jasno :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinko, tak to je hlavni :-) holky, kdyby v zari bylo tak krasne pocasi jako dneska :-) zadne vedro, ale prijemne x-)
Odpovědět
estrellita: Přesně to si řikám! Zatim to docela vychází - o víkendech bejvá pěkně. tak ať je to v září stejně, prosíííím!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?