Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka - jinak já řešim furt ten účes a pak nakonec se před svatbou vzteknu a to co se tváří jako dlouhé vlasy zase s chutí ostříhám...se znám.Prostě je asi důležitějšíi brát se jaká sem ,stejně jako že pořád nějak vnitřně protestuju proti geláčům,ač se mi líbí velice...ale nějak mi to ke mě nejde
Odpovědět
Profilova fotka
notak my si oznámka budem nechávat dělat tak v červnu a v červenci je budem rozesílat :-) Jinak jsem ráda,že ten můj se do toho aspoň zapojuje trochu.Ví jaký chce prstýnky a mě se ten návrh líbí :-) Oblek a boty naštěstí už má a je novej,měl ho jenom letos na plese :-) ale třeba chceme oranžovou košily a on najednou prones,že možná bude stačit bílá,tak jsem ho z toho vyvedla :-D a kravatu prý má,ale ta mi k tomu nepřijde vhodná,tak ji taky změníme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zas na druhou stranu ať si svou rodinu a ostatní obstará tchyně a těm našim opravdu radostně pozvanej lidem to pošleme nebo i předáme někdy během léta.Spousta kamarádů a známejch bydlí o patro dál,tak zase jim to posílat..snad je to neurazí,když jim to jen :-) předáme
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:já zas vidim,že se mi v ten den ty vlasy nepovedou tak,jak maj a takhle dopadne i líčení :-) je to takhle vždycky,ale tak snad to nebude tak hrozný :-)
Odpovědět
Já teď čekám na vyjádření od tchýně, kolik těch oznámek budou chtít - drahej tvrdil, že tři (pro každou rodinu, která bude na hostině, jedno). Tak teď jsem fakt zvědavá, co mi tchyňka napíše - naši to berou dost zodpovědně, do práce, vzdálenejm příbuznejm bůhvíkam... No prostě z mojí strany to čítá ke dvaceti. Plus samozřejmě spoustě lidí to budu posílat mailem, přes fcb a tak. Ale jestli mi tchyňka potvrdí, že fakt jenom tři, tak se asi posměju :-D Jo, a velkej pokrok - ženich má konečně svědka (takže čtsři oznámení - nedat svědkovi by byl fakt trapas :-N )! Kolegu z práce. Prej bližší kamrády, který zná dýl, tam nechce, "chlastaj první ligu". No, kolegu aspoň trochu znám, je docela fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka - a budeš s česat a líčit sama? Já s tím chvíli koketovala,hlavně s účesem,ale raději sem se dohodla jinde. Znám se...někdy se mi účes povede a někdy ne. Nalíčit se určo nechám u jinejch,zmalovaná sem chodila tak před deseti lety...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - no mě tchyně překvapila,ale opačným problémem. Původně počítala oznámeních tak přes sto minimálně :-) . No a když to prej spočítala tak jich chce "jen" 50".Naši 4ks. No hned sem ji volala zda to myslí vážně.Ale pozor, nejsou do toho započítaní hosté které skutečně zveme na svatbu. Takže mám objednanejch 120 oznámek a 50 pozvánek na zábavu. Je v tom ale rezerva,kdyby náhodou někdo přibil ... a taky si chci něco ponechat na památku..
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:notak můj mladej se rozhodoval mezi dvouma svědkama,ale nakonec díky bohu vyšel ten lepší :-) ale tak je to kluk,kterýmu je tak 27,tak že bude o zábavu postaráno :-D petrajda:taky nebudu :-) dopadnu dycky jako ty.Vlasy mi bude dělat sestra přítele,je totiž kadeřnice a na líčení se asi nechám objednat do nějakého salonu.Akorát ještě přesně nevim jaký styl líčení mít
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: takze Madr to jisti? ;-) vy tam jdete v utery? my bysme si pristi ctvrtek meli vyzvendout hotove prstynky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě snad nalíčí má kadeřice. kosmetičku mám kousek,ale pochybuju,že by přišla na jedno smluvené místo a mě se moc nechce pobíhat..Kvůli času atd...
Odpovědět
Profilova fotka
to jo.Taky jsem měla vybranej účes,ale nestíhala bych ho,tak sem ho musela zrušit
Odpovědět
Profilova fotka
není to škoda? proč jsi ho zrušila?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
byl ze samých lokýnek a hrozně hubených a když mi na zásnuby dělala lokny,tak mi jedělala asi dvě hodiny
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jo :-) .To tě chápu. pro mě je, upřímě utrpení sedět u kadeřnice i tu hodinu a půl co se nechávám barvit a stříhat. Budeš určitě krásná i bez lokýnek...S dlouhými vlasy je tolik možností...
Odpovědět
Profilova fotka
tam šlo hlavně o to,že bych se pak nestihla v klidu vykoupat,namalovat,oblíct nic,než by přijel přítel.A hlavně se ještě švagrová musí upravit.A určitě ještě budu hledat věci :-D to je,právě proto si je nechávám narůst,ale určitě nechci mít moc svázaný vlasy
Odpovědět
Profilova fotka
ono toho bude nakvap asi hodně. Máme obřad ve dvě,ale stejně si říkám jak to všechno stihnem. Švagrová před lety měla obřad v jedenáct a vstávala ráno v pět ke kadeřnici...to by se mi nechtělo. Teda myslím si, že spát asi nebudem stejně žádná...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme obřad na dvanáctou.Tak že než se to sem i všechno sjede a dodělaj se auta.Asi to bude na rychlost.To si piš,já pudu spát už po večerníčku :-D už si jdu holky lehnout,tak se tady hezky mějte :-)
Odpovědět
estrellita: no já nad tím návrhem od Mádra byla minule tak paf, že už asi jo ;-) Počítám s úterkem, ale taky jsem objednaná ve dvě na manikúru (poprvé v životě!), tak snad to nějak skloubíme. Účes i líčení taky svěřim o rukou zkušenějšim, ale opravdě - ani mě nenapadlo, že do toho ve finále se zkouškou vrazim tolik, ještě že je to všechno takhle rozložený vlastně do osmi měsíců... Poněvadž ty peníze jsou dost šílený, a to jsem se zapřisáhla, že nebudem utrácet za blbosti a budem, šetřit, kde se dá. Fakt nechápu, jak nám to teď může vycházat na takovou píálku, když jak tak koukám, se se všim pohybujem spíš v nižším průměru a některý věci (hudbz, kameru...) jsem vynechali úplně. A stejně, na to, že nás bude nějakejch 16 a jsme zatim na odhadu tak 60 tisíc... Děs!!! Jo, jak mě ani nenapadlo uvažovat nad tím, že bych měla nějaký jako "téma" svatby, tak mi to nějak začíná vyplývat samo - všechno, co teď ke svatbě navrhuju, podezřele připomíná stuhy a různý smyčky a krouceniny... Mám z toho radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře,měj...pak na tohle blbnutí budem vzpomínat a třeba si ťukat na čelo. 60 tisíc...ty jo děláš si rozpis jo, Původně sem taky chtěla,ale pak sem toho raděj nechala. Asi bych šla do mdlob. x-)
Odpovědět
No, jsem se jednou v práci nudila... Ale už měsíc jsem se do toho radši nepodívala. a ani nevim, jestli najdu sílu to po svabě všechno sečíst :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to už bude za tebou a bude ti to jedno. No my na dost věcech ušetříme,ale kde vlastně ušetříme, tak to stejně vrazim jinam.Místo společného oběda máme raut,ale zase objednanou kapelu,sice to nejsou žádní profíci,ale hrajou kluci dobře a od srdce ale taky si něco řeknou.Šaty sem s cenou teda přelétla hodně daleko než sem myslela,ale zas sme ušetřili na prstýnkách a tak je to dál...
Odpovědět
Já pořád čekám, kdy mě konečně něco příjemně překvapí - jakože přestřelim odhad a ono to bude mnohem míň... A pořád nic :-N
Odpovědět
Jsem měla taky pocit, že na spoustě věcí ušetříme, fakt jsme skromný... No ani se mi nechce počítat, jak by to dopadlo, kdybysme skromný nebyli a fakt brali ty věci za cenu "obvyklou" (jako fotograf za 10 a kamera a hudba a prstýnky za 12...)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to bylo dobrý!!!! Asi dost z nás má stejné pocity
Odpovědět
No i to už jsem totiž jen tak baj voko zkoušela z nudy v práci - jako seznam, kdybysme fakt nemuseli počítat (ale zase ne blbosti typu limuzína...) Pěkný to bylo. Jsem měla najednou pocit, že jsme fakt dobrý, jak to zvládáme :-N
Odpovědět
Jsem si mylsela, jak to budeme mít "za hubičku", když máme tak málo lidí (ale důvod to nebyl, to zase ne!). Prdlajs - neboť většina věcí (šaty, fotky, obřad...) je pořád stejně drahá, ať je tam 5 lidí nebo 50!
Odpovědět
Profilova fotka
když to tak vezmu ušetřili jsme zatím na prstýnkách(chirur),hudbě(kluci ocať),foťák (kamarád), a myslím, že i na jídle,kdyby byl spol. oběd tak by to bylo určitě víc. Prodražili se nám oznámka,oblečení (komplet),a spustu blbin,které sem původně vůbec něchtěla.Kytky si dělám sama,tam to taky trochu splaskne...
Odpovědět
No já nám zatim svojí "šikovností" rozpočet spíš navyšuju - kdybych třeba nechtěla krafat do prstýnků, stačila by nám nejspíš ocel :-N Snad budem mít levný oznámka, ale ty by se tam už beztak ztratily... Taky nepočítám s obří výzdobou (žádný kytky ani potahy na židle) - zato ale máme restauraci, kde chtěj za výzdobu paušál 1500. Asi se s nima pokusim nějak domluvit, to je řece rozdíl, jestli připravujou pro 15 lidí malinkej salonek, nebo pro 60 celej obří sál, no ne? Taky péct necháme v učilišti, i dort, takže to vyjde tak na půlku. Ovšem mě původně ani nenapadlo, kam šplhaj ty "normální" ceny :-N Takže je to nastejno...
Odpovědět
Profilova fotka
no já si myslím, že kytky za 1500 zas nijak obří nebudou. Mňam, ty budeš mít napečeno z učňáku,jo? To je rozumná volba. Prej je to levný,ale hlavně dobrýýýýýýýýý!
Odpovědět
Dobrý to je určitě (jsme měli ochutnávku - mám i fotky v albu), levný v porovnání s naší cukrárnou taky. Navíc docela blízko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?