Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: fakt já taky bydlím v paneláku, ale abychom to vytopily na 25 stupnu, tak bychom museli být roztočený kouhouty a stejně bychom to nevytopily, zkoušeli jsme to, jsme vrchní byt na sever
Odpovědět
lowe: takhle nesnesytelně horko jsme na kolejích v Troji měli jenom přes léto buď ráno/dopo nebo odpo/večer. Záleželo, na kterou stranu byla zrovna okna od pokoje... O zkouškovém jsme se chodili třeba 5x denně chladit do sprchy, oblíbenou pomůckou byl lavor/belík se studenou vodou, kam jsme si máčeli nohy ;-) :-N. Jj, za našich mladých let :-D :-D Naštěstí už koleje od té doby zateplili:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nám spíš byl na intru zima, za mých ml. let ale teplíčko Ti moc závidím, miluji teplo, a v tom našem bytě je pořád zima jako blázen
Odpovědět
lowe: no bydlím v paneláku a uprostřed a obě okna na jednu stranu tak fakt máme takhle běžně a ještě nás teď zateplili tak už je to uplně vedro..
Odpovědět
lowe: jsem taky teplomilná:-), ale čeho je moc, toho je příliš :) laura: zateplení by Vám mělo pomoct :-N , je to izolace, která funguje oběma směry... =-)
Odpovědět
no bohužel u našich to fungovalo v létě taky tak že tam bylo hrozný vedro..
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: mam ty nove botky v albu. sice to nejsou ty, co tady vsechny chteji (mela jsem je doma, ale nesedely, tak jsem je musela dal prodat), ale jsou prijemny :-) staly 500 kč ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak - díky. myslím, že jsem už od ní něco kopčila :-) .Ale našla sem ještě nějaké jiné jinde a zatím je dala do alba. Čekám na děvče co mě bude česat, tak jí všechno aspoň ukážu.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak k tomu vedru nebo zzzimě podle situace, my sme zatím v paneláku (doufám, že se to co nevidět změní) okna na jih a řeknu vám, že když máme v zimě 20 tak je to hodně. V létě a když svítí slunko, tak je to samozřejmě jiné,ale něco tu skladovat? To fakt nejde. mandličky v čokoládce mám hezky v práci v chládku, tam mi vydrží jestli se na ně dravá kolegyně nedostane :-D . mě nechávají v klidu.Mám na mandle alergii. A jinak naši v Praze co sou v paneláku loni zateplovali a je to fakt znát. takže v šem které to čeká, těšte se. Konečně se zahřejete :-) :-)
Odpovědět
Tak jsem se byla podívat (zatim bez ženicha) v Letňanech, jestli má cenu jít tam pro oblek - a možná i jo :-D Viděla jsem docela pěkný, kolem 5500, což je ještě docela OK, tak asi v pátek s mužem vyrazíme, držte mi palce, začínám mít všeho tak akorát... Taky přemejšlim, jaký oznámka (to brzo...), ale pořád mě nenapadá nic, aby to bylo jemný, romantický, nepřečinčaný, ale naše. Nejvíc se mi asi líbí tenhle typ... Aha, jsem chtěla dát odkaz, ale "fotografie už ze stránky zmizela" :-( No nic, tak to popíšu: buď 1. kartička, na tmavším podkladu světlejší s ozdobným okrajem a stručným nápisem, nahoře sepnutý průsvitnou mašlí, nebo 2. na pěkným papíře stručnej text, přeložený natřikrát, převázaný mašlí. Možná vroubkovaný okraje nahoře a dole, aby to "překratí" bylo hezčí. Jenomže se mi to zdá pořád takový neosobní :-S tak že bych nějak vytvořila naše iniciály a někam je tam šoupla? Ale to se asi pak musí nějak naskenovat, aby se s tim dalo pracovat třeba barevně a tak, co? No jsem už ze všeho fakt mimo, poslední dobu jsem příšerně podrážděná a kupodivu za to může ta svatba :-S - většinu lidí (včetně ženicha) naše svatba absolutně nezajímá, mám pocit, že je tim obtěžuju. Jsem si mylsela, že mi třeba poraděj, ale asi je to fakt moc úsilí nebo co. Naši zase na všechno kejvaj a je na nich vidět, že si stejně myslej, že moc vyšiluju... Kolegyně v práci jsou vesměs starší, takže buď začnoou vzpomínat na svojí svatbu, nebo se zatvářej tak nějak "shovívavě" (to fakt nesnášim). Prostě si připadám na všechno najednou děsně sama. A to jsem se na ty přípravy tak těšila, teď bych se na top nejadši vykašlala, stejně to pro nikoho kromě mě neni důležitý. Ach jo :-(
Odpovědět
krtku, nevěš hlavu ;-) . Je normální, že svatbu nejvíc prožívá nevěsta, máme to tak všechny... :-D Opačný extrém - když Ti do toho všichni mluví, je výrazně horší než netečnost... :-N Čím víc se bude termín blížit, tím víc se lidi budou zajímat, toho bych se nebála... No a co se týká ženicha, chlapi to obecně moc neprožívaj ;-) , stačí, že se dostavěj a řeknou ano :-N :-N . Ale tu vlastní svatbu, si pak všichni užijou, včetně nás/Tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak: naprostý souhlas ;-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
presne, souhlasim se sarkajak, chlapi proste takovi jsou a kdyz nejsou, tak to nejsou chlapi 8-) ja jsem dala svemu budoucimu muzi pred mesicem na starosti pouze 2 veci: koupit si oblek a udelat oznameni. Co myslite, ze je hotovo? NIC! :-) ale netlacim na pilu, obcas se zeptam, jak je na tom, on na to, ze jeste nic neudelal, ja zakroutim ocima a jdeme dal ;-) . u vseho mu davam tak o mesic drivejsi deadline a on to pak stihne vcas.sice na konci jeho deadlinu bude makat s jazykem na veste, ale ja budu uplne v klidu, protoze obecne je casu dost:-D
Odpovědět
krtek: jsem na tom absolutně podobně, řítl vůbec nic neřeší jeho rodiče do m neustále kerujou že co blbnu že času v srpnu dost a nechápou že nechci to nechat na srpen, cokoliv si koupim nemám ani komu ukázat přítele to nezajímá jen řekne že super aniž by se podíval, když chci pomoct s výběrem ani to nemá cenu mu něco ukazovat řekne to první co vidí aby mě pokoj.. a do toho jak sem psala řekli kamarádi že se taky budou brát- tak jsem přišla i o tu pěknou zvídavost jak se aspoň kamarádi vyptávali- teď se ptají jich.No a ve výsledku jsem se dozvěděla že si kamarádi říkaj jak sem přítele do svtaby natlačila a uhnala protože kluci co se na ně přítelkyně vykašlali protože šli raděj hrát fotbal a chlastat tak nedovedou pochopit že si mě vzít chce.Ale začli hlodat pochybnosti..jestli si mě chce vůbec vzít tak mám od víkendu hroznou depku a hlavně víkend máme trávit právě s těma kamarádama a já na ně nemám vůbec náladu..ani do očí mi to neřekli..srabi
Odpovědět
Profilova fotka
laura: na také kecy se vykašli ........jsou to volové.....A jasně,že si tě chce vzít.Prostě to jsou chlapi.Jsou opravdu všichni stejní.A jestli to je v Ostravě,Praze nebo kde ještě.....Taky jsem měla pochybnosti,jetli si mě chce vzít.....Nikdy mi neřekl to "vezmeš si mě" ? Je to tak prostě vyplynulo....Právě,že už ho do těch příprav ani nazatahuju,vždycky jsem stejně slyšela jen to "hmm".....Jeho úkolem je akorát si pořídit oblek+boty,no a prstýnky,tak na ty se chystám příští měsíc. Jen doma oznámím,že jdem vybírat,a taky půjderm.....Je rád,že se o nic nemusí starat.....Ale jsem přesvědčena,že si mě vzít chce....kdyby nechtěl,tak se nějak štejkne ne?? Holky prostě jsou v tomdle všeci opravdu stejní...... A Lauro: ti slavní kamarádi,mají plno keců,a hrajou akorát machry. Ale jednou se taky ožení,to mi věř.......Takovýnejvětší machrové,vždycky skrotnou..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tady jsou dva extrémy a nic mezi nima. Buď do toho všichni kecaj a snažej se radit, že jen takhle by to bylo nejlepší a nebo na všechno kašlou a ignorujou nás/vás. Co je horší? Ani jedno není ono! Nezavděčíme se nikomu,tak to chodí.Jsou lidi,kteří se jdou na svatbu bavit a jsou tací co jdou všechno kritizovat,těch druhejch je , bohužel, víc :-| . je to prostě na nás, svatba a přípravy na ni jsou pokaždý o emocích. Já se z minulího,fakt blbího, víkendu taky zotavuju, lidi se fakt nedaj poslouchat,někeří sou fakt kreténi :-S . Jinak se chci pozeptat, byla sem koukat po krámech,tentokrát bižu, a chtěla bych do těch svejch krátkejch vlasů až se vyčesaj a natužej vpravit nějakou malou perličku nebo třeba kytičku. Vlásenky s tímto sice prodávaj ale sou strašně velký, neznáte některá nějakej trik jak jinak to tam "přilepit" Mě přijde, že to tam bude strašně vidět, koneckonců mi to říkala i kámoška co mě bude česat a mudrovali sme včera celý večer.Jinou variantu je vzít si nějakou čelenku,ale raději bych ty jednotlivý kytí...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ,tak tychlapi jsou asi všude úplně stejný.Ten můj taky nic neřeší, radši řekne,že to nechá vše na mě.Já mám super budoucí švagrovou, tak to s ní všechno teď probíráme až do detailu kdo s kým pojede a tak. Jinak rodina hlavně od ženicha dělájako že se nic neděje a hlavně se ani nezeptají, jak přípravya tak, takže mě taky dost se.. nejradši bych je nepozvala
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.Jak se vede a co přípravy:)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: ahojík,co my,ale co ty??? Písni jak jsi na tom s přípravami ty?? Co už máš a tak..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj smudlinka :-) , přípravy jsou v různých pozicích,dneska jsem objednala po webu oznámka s pozvánkama ke stolu, koupila papír na který chci vytisknout něco jako harmonogram dne a přidávat k oznámení pro ty co jsou zvaný na zábavu atd. Jo a řeším co do vlasů. Ty vlásenky co máš v albu jsou moc pěkný, na něco podobnýho sem dnes koukala,ale neumim si představit jak by to vypadalo v krátkejch vlasech. Jen tak sem tam to dát nic nepřeplácat. Nechávám si vlasy truchu dorůst,ale nejsem přeborník a do září je ke kotníkům mít nebudu. No ani nelituju,jen já na tu parádu moc nejsem spíš mě baví něo organizovat ... pokud mě teda netrefí šlak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana:tak zatim mám jen šaty,doplňky,boty,závoj.Dál pak máme místo na hostinu a vybraný oznámení.Ještě nám toho hodně chybí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: no důležité je místo,restaurace,šaty, a hlavně fotograf a hudba!! To ostatní už jde...... ;-) . Kytky,dort,cukroví atd,stačí obj. až 1-1,5 měsíce před svatbou......
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Nám právě ještě chybí ten fofograf a kameraman :-D ale tohle půjdem zajistit nejspíš příští týden
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:notak já s těma vlásenkama taky ještě přesně nevim.Moje budoucí švagrová by mi teď někdy měla zkoušet účes co se mi líbí,tak že uvidim jak v něm budu vypadat :-) když špatně,tak budu muset najít jinej a dyžtak místo nich dát korunku :-) My zatim máme oznámení jenom vybraný.Nemohli jsme se s přítelem dohodnout na jednom,tak že on vybral oznámení a já ten zbytek na ně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no asi to tady budu opakovat, ale vsichni chlapi jsou fakt stejni. a ja myslela ze tak to mam doma jen ja :-D nejlepe, abych o svatbe vubec nemluvila. Udelam predvyber a poslu mu to k vyberu - tak to jo. ale jinak jsem stejne vetsinu veci udelala uplne sama. obcas me to zamrzelo, ze jsem si myslela, ze se bude vic angazovat. ale oni na to fakt nejsou. a myslim, ze to, ze svatba je ani ne za 5 mesicu, je pro ne neskutecne dlouha doba a my zbytecne placime, ze jo? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka - nejlepší je to vyzkoušet, já vím :-) . Buď se ještě kouknu a pak uvidíme. Na to je vlastně ještě čas. Je hezké,když se přítel podílí na přípravách, je to o kompromisu,to vždycky,ale mi máme stejně hlavní slovo,že :-) :-) :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita - oni to tak viděj to je fakt,ale zastávkovat si a nechat to na poslední chvíli? Která z nás by si to lajsla :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda:Notak já radši udělala kompromis :-) jinak já už teď byla změnit závoj,tak určitě dojde i na ty vlasy :-D jinak koukám,že se tady řeší chlapi a jejich vztah k přípravám na svatbu :-) těší mě,že na tom nejsem sama :-) miláček se tak angažuje spíš v čem chce on :-) ale jeho parketu nejsou uritě nějaký doplňky a ozdoby na oslavu :-) ale tak beru to z tý lepší stránky,když už se ten můj totiž do toho zapojí,tak chce většinou něco jinýho,než já :-D
Odpovědět
No jo, asi je to tak všude a já to většino taky řešim "předvýběrem" ;-) Ale včera mi to tak najednuo přišlo líto, že jsem od něj vlastně za celý ty čtyři měsíce příprav ani jednou neslyšela, že o to fakt stojí, nedejbože že by se těšil :-S Mi řek, že mi to prej nebude mlejt pořád dokola - ale on tu větu fakt neřek ani jendou jedinkrát :-N Ovšem dneska mám docela fajn pocit - konečně mám reálnější představu, jak bude vypadat to oznámení. (mimochodem - tohle ho nezajímá absolutně, neboť vůbec nepochopil účel - prej posílat to těm, co to vědi, je zbytečný, a proč to jako posílat ostatním, který tam stejně nepůjdou? Nebo snad chci, aby přijeli všichni, komu to pošlu? no to snad ne... :-D :-D ) Jsem v práci dostala takovej nápad na naše iniciály, tak už se to pomalu začíná rýsovat. No, chtěla bych to rozesílat tak v červenci, tak snad se to nějak vyvrbí. Jinak nám chybí oblek a vůbec celej ženichův zevnějšek (košile, boty, kravata - samozřejmě tvrdí, že to nepotřebuje, vždyť má kravaty dokonce dvě a košil hafo...) - to jdem vyřešit snad teď v pátek. Prstýnky - na ty se chystáme příští úterý, už vim, co chci (fakt píšu chci, ne chceme - jemu je to opět jedno, nehodlá ho nosit :-D Akorát nechce jenom obyč kroužek). A pak drobnosti - vývazky, dát dohromady hudbu, sestavit definitivně menu, najít nějaký fajn květinářství...
Odpovědět
Profilova fotka
no sem zvědavá kdy nám dorazí to oznámko.myslela sem, že to bude trvat kdovíjakdlouho a ten pán mě překvapil.Ve čtvrtek veřer sem vznesla dotaz a v neděli sem už měla hotovej náhled.Tvrdil,že do týdne od objednání bude tisk,tak sem zvědavá. Najednou se mi to zdá nějak brzo :-S . A kdy ho budem rozesílat? To vlastně netušim.tady se to rozdává tak tejden před obřadem s těma koláčema,ale to je věc mé tchyně ]-( ,ale jsou i tací, kterým to poslat musíme.Měsíc dva před?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?