Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) Ba ba... My tuhle při obědě v hospodě sepsali znovu seznam a k nadšení mého škudlivého a lakomého Já (mám ho, mám, sice se ho snažím zdravě potlačovat, ale od malinka mě nejvíc těšilo strkat penízky do prasátka a těšit se z toho, kolik jich nemám... ajaj :-D Další ostuda á la scénka "Malý nenažranec a frgál mezi námi") jsem zjistila, že se na pařbě dostaneme maximálně na 50 - 55 hostů (v případě, že dorazí všichni, o čemž pochybuji) - a tím zvaní haslo... Většina dotyčných byla pozvaná per huba, tak spolíhám na to, že si to do kalendáře napsali a nenaplánujou si na tu dobu dovču (a jestli jo, jejich boj - neví, oč přijdou :-D)... A na prstýnky se netěším, nemám moc ženský tlapky - spíš takový tlapáky s krátkýma, silnýma prstama, tak mě čeká (opět) velice "příjemná" akce, během níž budu vysvětlovat, že si skutečně nemůžu zkoušet variantu prstýnků pro dámy, neb mi nebudou a že se po těch pánských nevrhám proto, že bych měla problém s určením vlastního pohlaví... :-/
Odpovědět
:-N No já se tak nějak netěšim na výběr prádla - budu řešit dilema jak Bridget Jones - sexy (ale až večer a vleže a celej den stahovat břicho a bejt nesvá), nebo "bombarďáky" vhodný pod šaty, ale na svatební noc by pak nemuselo vůbec dojít :-N Vidim to na převlíkání, jenom to budu muste udělat nějak šikovně, aby pan manžel neobjevil tu méně přitažlivou variantu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ty řešíš stahovací prádlo?? Podle fotky ze zkoušky líčení a tý, co máš v pasu, vypadáš jako hubená holka, tak proč stahovací prádlo? :-) Máš už vlastně vybraný šaty?
Odpovědět
Ahoj holky, tak já mám novinku, konečně mám zamluvené šaty :-N ;-) lowe: jukla jsem Ti do alba a tabule se mi líbí ;-) . Máš to hezky sladěné, jemné...
Odpovědět
jj, řešim - ta fotka v pasu je dva roky stará :-D Hubená jsem tak do pasu. poslední dobou děsně kynu, hlavně špíčky na břiše, vypadám jak těhotná... no, snad to do září jetě nějak změnim. A šaty mám vybraný, ale ještě ne ušitý ;-) V květnu by měla bejt první zkouška, sem napnutá jak kšandy. Šaty budou bez nějakejch výztuží, spodnic, obručí a tak, takže to prádlo fakt řešit musim - spíš než stahovací, tak aby nebylo vidět, aby nedělalo takový ty boule, když se ti zakousne do špíčku... :-D Ale zase tělový bombarďáky nechci, tak fakt nevim. nějakou použitelnou romantiku, co se nebude rýsovat pod lehkejma šatama - to bude asi fuška.
Odpovědět
Stahovací prádlo řešit nebudu, šaty snad leccos skryjí... ;-) Spíš řeším punčochy/podvazky. Podvazky/samodržící punčochy nemám ráda, v létě obecně nosím sukně jen málokdy, nedělá mi dobře tření stehen v teple 8-( , takže když už, tak většinou nosím punčocháče... No ale jak tohle vyřešit na svatbě?? ]-(
Odpovědět
Já asi budu mít nožky "naostro", jestli teda nebude moc chladno. Mám otevřený boty a v punčocháčích se necejtim dobře a uvolněně. samodržící punčochy jsem teda ještě nezkoušela - jedna kolegyně je nosí a nemůže si je vynachválit, ale já nějak nevěřim, že bych se v tom cítila dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem si samodržky na svatbu už koupila, normální punčocháče nemám ráda a nenapadlo mě, že samodržky by taky mohly mít nějaké mínus:-), mám je poprvé, jednu z nich jsem zkusila (zdálo se to v pohodě:-) ) a šup je to skříně mezi svatební věci. Tak uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja samodrzky nosim pomerne casto a je to super, dobre to drzi nic nesjizdi a hlavni vyhoda bude ze kdyz budu chtit jit na toaletu nebudu bojovat se silonkama...vcera se v tescu obevila pro me novinku, klasicky silonky ale do bot s otevrenou spicou, normalne je to jako ustrizeny a jenom je to tam spojeny prouzkem kterej prijde mezi prsty..no cucela sem na to jak blazen...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, ja mam na svatbu taky samodrzky, jsou super, mam je rada a kdyz mi bude silene vedro, sundam je. ale nepredpokladam, ze na konci zari bude 30 stupnu. i kdyz dneska clovek nikdy nevi :-D tuli: to jsou super silonky, ty jsem si chtela poridit, kdyz jsem myslela, ze budu mit otevrenou spicku u vot.no al enebudu a stale s vyberem bot bojuju - to me silene neba - NIKDY!! 8-( :-D mate botky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky, taky budu mít samodržící punčošky, podvazky ne a na svatební noc už mám doma sexy košilku, tak doufám, že na ní dojde...na tu svat. noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,tak já taky budu mít samodržící,je to pohodlnější než klasické. Co se týče WC,tak i kdyby bylo horko,tak je člověk hnedka sundá....Akorát uvažuju,že si koupím ještě jedny.Protože se znám,hned se vždycky někde zadrhnu a mám hned "oko",tak at nechodím jak ťuňťa :-N . A máte bíle že??? Tuli: tak o těch silonkách slýším prvně,fakt. A vidíš,byla jsem v únoru na plese a měla jsem lodičky s otevřenou špičkou,no a nevěděla jsem jak to vyřešit,at nejde vidět ve špičce ty švy,tak jsem si koupila silonky,které ten šev neměli taký výrazný,tak aspon to....Jinak to fakt nevypadá pěkně,když ti z té špičky číhá silonka.... estrellita: jo,jo,tak já už boty mám,hlavně jsem chtěla s pnou patou a páskem přes nart,abych vydržela celý den....akorát jsem říkala,že v nich bubu doma chodit,at si zvyknu,no a měla jsem je snad zatím jen 3x na noze?? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj:já budu mít taky samodržky v barvě bílé.Také projistotu min.dvoje :-N Tulikiss:ty silonky mě docela zajímají-v otevřené botičce vypadají krásně nalakované nehtíky,ale v silonkách mám smolíka.A byly to obyč nebo i samodržky? O víkendu se mi oženil kamarád,který se rozhodl někdy v únoru....a najednou to na mě padlo.Taková krásná nervozita,šimrání a bláznivě se usmívám....jsem zvědavá,kdy mě ten smích přejde =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,koukám, že je téma oblečení,hlavně to přídavé :-) . samodržky taky mám,ale v barvě tělové. Původně sem je nechtěla, protože když sem je před takovejma 10 lety nosila tak nic moc,ale naštěstí mě prodavačka v obchodě přesvědčila, že teď už se dělaj prostě jinak a fakt DRŽÍ! Boty sem koupila minulej tejden náhodou v Globusu,maj plnou špičku, pásek přes patu, bílé k šatum a pohodlné jako bačkůrky.A hlavně takové ty neklapající,výška podpadku tak 5cm. tuli - ty punčošky mě taky docela zajímaj, třeba pro jinou příležitost. jen by mě zajímalo ten okraj přijde mezi prstíky a mám z toho pocit,že musej dost řezat,ale třeba se mílim. Já sem takovej ten typ co nesnese na noze "žabky" ač se mi třeba moooc líběj. lowe - tobě není co dodat, máš to moc pěkně promyšlené a sladěné. Moc hezky vypadá ta textilie na židlích spojená těmi oranž. kytkami. A drží, neklouže?
Odpovědět
Profilova fotka
barbucha: ja videla zatim jenom obyc. ale i tak sme na to koukala jak blazen:-) a petrajda: kdyz sem na ne koukala tak to vypadalo ze to nereze, ale myslim ze to bude vpoho, urco je brzo vyzkousim.. ja budu mit silonky ve svetle hnede, doufam ze budu opalena a tak by mi prisel moc velkej kontrast s tema bilima silonkama, a dvoje budu mut sebou urcite protoze jak se znam tak do obradu bude dira:-)) jinak boticky uz mam dlouho ale nejak se furt nemuzu dokopat je trochu aspon po byte nosit at se roztahnou, ale pocitam ze je budu mit tak do krajeni dortu a pak se na tancovani prezuju do neceho pohodlnejsiho, planuju nejaky sandalky na vyssi podrazce...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já botičky nemám vůbec, ale za to ženich je téměř oblečený a samodržky chci mít bílé sarkajak, petrajda: děkuji za kritiku, hezky se to poslouchá petr. na židlích co máme doma to neklouže, tak snad nebude ani tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no...říkám si, že na převlečení botky asi určo a ideálně nějaké balerínky jestli seženu nebo něco na platformě.Nebo prostě něco k šatum, který určitě pak převlíknu. Jo jinak holky, přišli mi už náhledy obrázků na naše oznámko. Pan Sobotka z čerňáku nám je udělal na míru s hezkými, milými obrázky. Náš nápad jen jsme dlouho nevěděli kde ho realizovat. Cena je teda vyšší (25 kč/ks),ale jak říkám na něčem sme ušetřili.-Musim si to na nějak zdůvodnit :-|. Obálka je v ceně a případný dostisk cenu nenavíší.
Odpovědět
Ahoj holky tak čtu víkend, co se týče silonek tak já nosím běžně samodržky anemůžu si je vynachválit, na záchod v pohodě, drží výborně, nekloužou jak normální silonky, příteli se zdají moc sexy a vůbec bezva, jen sem koukala na svtaební a chtěla jsem tělové a jen bílý tenn krajkový okraj na noze a takové se nedělají..buď celé bílé nebo celé tělové, a mě se líbí ty bílé krajky že jsou takové svatební ale zas mít celý den bílé nohy..no nicméně jsem jela do Štěrbohol do outletu a tam v calzedonii je mají za 40 Kč (všude jinde jsou za 300) tak sem rovnou vzala dvoje a super.. No a včera jsem jela na chodov a koukam v jednom obchode včera 20% selvy tak sem si koupila vysněné prádlo ještě se slevou - je to ale stejně hrozně drahý..já nosím jinak jiný tvar tak mi oiřád nesedli košíčky ale myslím že todle je super. Tak už mám fakt většinu věci i ty botky ale ještě sem je vůbec nenosila. no a největší problem co řeším jsou vlasy, mám dlouhé a budu mít rozpuštěné závoj už mám koupený do půlky zad a chtěla bych si ho dát do vlasů jako veronika Vařeková na svatbě mám to v albu, ale chtěla bych mít k tomu čelenku aby mi něco ve vlasech zbylo až si závoj sundám když je budu mít rozpuštěné no a koupila sem si jednu a ona tlačí docela, no a ted jsem narazila ještě na krásné 2 korunky- viz album, jenže nevím jestli není blbé mít do rozpuštěných vlasů se závojem korunku i když nízkou když se korunky nosí spíš do drdolů..nevíte?
Odpovědět
Profilova fotka
jo balerínky je dobrá volba, tak je nespíš budu mít no máš je v albu, přidej je tam, ať se tak jukneme, 25,- tak to není zase tolik, myslím
Odpovědět
holky tak sem právě musela smazat padající srdíčka, můžou být pouze dva takové objekty..a já to nevěděla..škoda..a ty práce co sem si s tím dala.. no jo no..
Odpovědět
Profilova fotka
...mám už toho do alba víc,ale sem hrozná...nemůžu se k tomu dokopat. te´d jsem tam dala jen ty sklínky s obrázkem,sice ty obrázky nejsou přesně ty které máme,ale jen podobné. Ty správné jsou jako na těch ubrouskách. 25 kč není tolik to je pravda,ale v počtu který ještě celkem nevím jaký bude to bude stát dost. Copak naši, ti chtěj krom těch co zveme z naší strany jen 4 navíc,ale přítelova mamina se fakt zbláznila. Jestli to bude polovina vesnice tak budu ráda. Spíš sem přemejšlela nechat pro tu jejich skrumáž nechat vytisknout jen takové kartičky, něco jako vizitky. To by sme vlastně mohli sami něco takovýho jednoduchýho vyrobit.Vezme tiskárna čtvrtku :-D ?
Odpovědět
Petrajda: to je jak u nás, my zveme rodinu a přítelova mamka uř nadiktovala 20 bratranců s dětma a strejčky a já je ani nikdy nevidělá!!Dobrý den já jsem nevěsta těší mě..
Odpovědět
Laura: Nevím, jestli by Ti korunka v rozpuštěných vlasech držela :-( :-S . Jedna moje kamarádka (má polodlohé vlasy) chtěla taky korunku a v saloně i kadeřnice jí říkaly, že jí to nebude držet.... Čelenka by byla asi lepší... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
laura - no z naší strany se s příbuznejma ,které zveme se vejdem asi do 12 lidí a to nezvu fakt všechny. Z přítelovi strany je rodina fakt rozvětvená, počet na 30 lidech zdaleka nekončí. A ze všeho nejvíc nechápu proč jsou na seznamu napsané neteře přítelovi babičky s rodinami.Víceméně je znám všechny,ale scházíme se jen vyjímečně,spíše na rodiných akcí tohoto a podobného typu.To je to co tu nechápu! A hlavně nemluvím o vesnici, která se na svatbu sice nezve,ale tchyně všem bude rozdávat koláče.Ale jen u nich. Já sem rezolutně řekla, že koláče nechci,což zas nechápou oni. Ve finále to teď vypadá,že když teď už slyšim slovo koláč, tak se ve mě zbírá vztek. Upřímě, mám teď za sebou jeden z nejhorších víkendů... A popravdě řečeno poprvé sem za tuto dobu zalitovala, že máme svatbu "až" v září. Mít ji dřív,bylo by to všechno za námi.A nebo ji udělat jen o čtyřech lidech, ale to mi, prosím, bylo líto zas kvůli ostatním. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky chci korunku a budu mít polorozpuštěné vlasy, a prý to půjde, tak nevím asi záleží na zručnosti kadeřnice ty bláho holky nenechte si do Vaší svatby tak kecat a zasahovat, já vím tchýně jsou tchýně, ale stejně
Odpovědět
Profilova fotka
no já s tím lamentováním snad už přestanu,ale vztek je vztek :-) . hele holky, když se bavíte o účesech, já mám krátké vlasy. sice si je nechávám trochu dorůst, kadeřnice mě odmítá až do září stříhat :-) ,ale stejně zlatovláska ani tak nebudu.Mám v albíčku pár tipů na účesy a myslela jsem jako si to vzadu nechat vyčesat,dát čelenku, nebo tak něco a ve předu nechat ofinu. teda kadeřnice mi posledně říkala, že by ofinu nenechala a nechala holé čelo,ale já bych si připadala blbě.Kdyby jste měla některá tip na účes z krátkých vlasů, tak třeba,prosím, dejte vědět.Moc jich nikde moc neni
Odpovědět
Profilova fotka
no já sice budu mít dlouhý vlasy, ale ofinu mít taky nebudu budu mít všechny vlasy vyšesané, tedy zatím poslední verze
Odpovědět
Profilova fotka
mi se s kadeřnicí teďka máme někdy sejít,je to má kamarádka,tak sem jí řekla, že mě má na svědomí a ať se kouká vytáhnou :-) , když na tu svatbu jde taky ;-) . Ukážu jí nějaké ty fotky a ona podá svou verzy tak sem zvědavá co z toho vyleze.
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: no kukla jsem ti do alba,a ty 2 blondýny s těma kratkýna vlasama,tak to jsou moc krásné účesy....Něco takového se ti nelibí??? To by jsi měla pěkné. A ofinu bych si určitě nechala udělat na bok...Kámoška nebo spíše známa,má též také kratší vlasy,a vím,že mluvila,že si je nechá tak jak je má,jen dá ofinu na bok a do vlasů čelenku. A myslím si,že to je nejhezčí a nejpřirozenější... ;-)
Odpovědět
No já nemám ofinu a vlasy mám hodně dlouhé až do půli zad a určitě chci rozpuštěné a závoj to vím určitě ale pořád se nemůžu rozhodnout aby nevypadala se závojem i čelenka blbě, ta Vařeková měla jen závoj..a čelenky všechny hrozně škrtí a sou nevýrazné ale korunka myslím bude zase vypadt blbě..fskt nevím ale když jdu do obchodů skoro nikde nemají jich moc abych mohla vyzkoušet, jen na internetu a zas si jich nechci koupit 10 kdž to pak nebude ono..Pořád nevím a takové účesy viz závoj a korunka sem nikde nenašla..jestli máte pošlte prosím.. No a čelenky jsem dala do alba ale byli mi odejmuty :-) Jo a holky já vám řeknu že souhlasím s petrajdou protoze mmáme velké rodiny zveme 50 lidí jen rodiny - přítelova rodina převažuje ale ne o moc ale vadím mi že jdou lidi které sem nikdy neviděla a přítel je za 5 let co sme spolu taky neviděl ale rodiče je tam musí mít..ALe! kvůli rodinám sme totalně seškrtali kamarády- hlavně moje, jezdíme hodně k příteli na chatu a je tam parta lidí přes který se známe, no a ty sme pozvali všechny mám je ráda beru je jako svoje kamarády a na moje kamarády míst moc nezbylo..No a ted sme tam byli kecám s kamardem a on že prý se ho všichni kamarádi (bez holke) ptají proč prý si mě přítel bere že sem ho k tomu určitě donutila prý teprv po 5 letech no holky probrečela sem celou neděli a mám chuť jim všem říct že "kamarádi" na svatbu nejdou..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?