Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
petrajda: Na druhou stranu - já o nich nevědět, spokojila bych se s ocelí za cca 2000 :-N
Odpovědět
Může mi někdo poradit, jak dát do alba nějakej ten "odpočítávač"? Určitě už se to tu někde řešilo, ale já to nemůžu nějak najít. Už jsem si tam u dělala odstavce a jsem z nich tak nadšená, že teď roupama nevim, co ještě všechno tam dát :-D
Odpovědět
Aha, tak mně se to nakonec povedlo docela rychle - je to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - a jak :-) ?
Odpovědět
Jsem si to našla v jiný diskusi - klikneš na odpočítávač v jiným albu, tpřesměruje tě to na ty tránky, kde se to dá upravit - upravíš, tkopíruješ HTML adresu a vložíš k sobě do úvodního textu. Akorát mě to zafungovalo až u třetího odpočítávadla, tak jsem ani moc přemýšlela, jak to má vlastně vypadat :-N Pro mě je důležitá ta "vizualizace" :-D :-D Ať už je jakákoliv. Jinak bych si snad začala stříhat metr :-N
Odpovědět
Teď jsem zjistila, že pěknej výběr Tickerů (to jsou ty odpočítávadla - ha, hned jsem chytřejší ;-) ) maj na ticker.7910.org Akorát mně se to tak pomalu načítá, že na to asi nebudu mít nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
ne a ne a ne! Pokaždý mi to spadne.Dám si kafe a pak to zkusím znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
maximalni pocet tickeru je 2, ze?
Odpovědět
Ha, tak jsem si nakonec vytvořila takovej... stylovější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, dekuju za vase nazory na me saty. Ja mam zamluvene uz dlooouho Pinedy (3.saty v albu), ale podlehla jsem pokuseni a sla jsem zkusit jeste nejake satky. Z toho ma nerozhodnost. Asi zustanu u Pined, ale dlouho jsem uvazovala i o tech Medas(1.v albu). Nejhorsi je, ze jsou kazde jine. U tech Medas se mi libi, ze ac jsou to neni klasicka svatebni velika roba, tak jsou krasne a vypadaji velmi luxusne a pritom nejsou preplacane. A navic, z praktickeho hlediska, kdybych v nich mela strvit cely den tak uplne bez problemu, protoze jsou lehounke jako vanek. No a Pinedy, to jsou zase saty, jake jsem si predstavovala, vlecka, hladke saty s jemnym zdobenim, nic preplacaneho. Takovou jsem mela predstavu nez jsem vubec zacala saty zkouset. No a Barcares, to jsou favoritky moji mamky. Co bych dala za to, kdyby mi sedely jen jedny a nemusela bych nic resit :-) Kabatky k tem satum budu mit asi jen na obrad do kostela. To se jeste uvidi, podle pocasi a tak. Jeste jednou diky, za vase nazory. krtek: vybrala sis pekny prstynek, ja mam podobny ;-) Jo a jeste k tem drahym polovickam. Abych tomu svemu skoromuzi nekrivdila, tak on neni uplne bez zajmu. Oni to proste jen neresi uplne pernamentne jako my. A treba prstynky jsem vybrali na jeho navrh, on je nasel mezi vsemi a me se taky libily.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - a komu se ta myšl víc podobá? Tobě a nebo ženichovi :-D . Vážně dobrej ;-)
Odpovědět
No mně ne, já jsem krtek ;-) Mně se moc líbí ten vyděšenej výraz :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krtek93, děkuji moc asi se rozjedeme za přitelova kamarádem má prý doma spoust CD na PC tak snad tam něco splašíme
Odpovědět
nedbi: to já měla uplně stejný problém, mě se líbili dvoje šaty a taky každé uplně jiné už jsem to tady řešila, jedný s obrovskou sukní a klasické a zároveˇlehké -ale zas je má spousta holek, a pak druhé nádherné s nádhernou krajkovou vlečkou a fakt nádhera, ale 2x tak dražší a težké, slečna říkala že to je tak na obřad a pak dolů jnak že je člověk strašně unavenej pak..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,ale jsem asi tupá :-D ,prostě mi ten odpočítavač do alba nejde dát...nevím,nevím....(jsem antitalent)Jinač,dneska asi budeme volat fotografovi na focení toho oznámka,tak jsem zvědavá. jo a co se týče prstýnku,myslíte,že je možne donest do zlatnictví svojí představu,a že podle toho udělají prstýnky. A nebo si musíme vybrat s jejich výběru???? děkuju.... ;-) Jo a s hudbou v kostele,tam si asi vybírat nějak nemůžu co myslíte??? Má tady někdo z Vás vůbec svatbu v kostele?? Ještě jsme tam ani nebyli,jen v zimě zamluvit termín,tak vůbec nevím,jak to tam s hudbou je....Jen vím,že tam zpívají nějaké ženské....Tak jestli tam mají nějaký výběr? Kdo ví....
Odpovědět
Ahoj Jana1k, prstýnek na zakázku Ti udělají asi jak kde, některá zlatrnictví jen prodávají šperky/hodinky + max. dělají drobné opravy, někde mají Ti věc na zakázku udělají a to nejen z vlastního katalogu... Myslím, že by to neměl být zásadní problém... ;-) V kostele svatbu nemám, ale podle zkušeností kamarádek, které se v kostele vdávaly, se hudba dohodnout dá... Záleží na farářovi a na domluvě... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jana1k - zrovna sem chtěla psát to samé jako sarkajak. Kámoška co se vdávala v kostele měla bezva faráře, hudbu si donesli vlastní. Ale když píšeš, že tam zpívaj nějaké ženské, tak asi maj nějaakej svuj vlastní repertoár :-| . prostě se musíš zeptat, domluvit. Zas na jednu stranu hudbu taky řeším, ale jsem zvědavá zda ji pak budu vnímat. Mám z toho takovej pocit, že nakonec bude jedno jaká bude kytka, hudba, šaty atd. No třeba ne, taky chci vše nej, ale je tu to ale :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,v červenci máme jít za farářem,tak se už asi domluvíme. Jinak máme též solidního,tak si myslím,že to nebude problém....Jinač,taky si mylím,že tu hudbu nebudu vnímat...Budu nervozní jak čert,jsem nervák,a hlavně bubu myslet,na to abych nezakopla,at neřvu :-N a at nekoktám :-N . A jinak,kytku asi taky nějak podle mě brát nebudu.prostě ji budu mít v ruce,protože to tak má být,ale to je vše. Ale šaty,ty si snad vychutnám,to je věc na kterou se tááááák těším,být princezna :-D .....
Odpovědět
Profilova fotka
jana: v dobrem zlatnictvi ti udelaji vse na zakazku. koukni do diskuze o diskuzi - ja bych doporucovala Mádra - ale ten je v Praze. Tak , jako my davame dobre reference na Mádra, holky z Brna zase opevuji zlatnika Kouřil. Takze verim, ze trab i tady v diskuzich najdes nekoho z Opavy, nebo pobliz. Vetsinou to pak i vyjde levneji, nez strojova vyroba od Goldexu, Rotaxu atd..... a jak jinak holky pokracujete? my jsme ted vse zastavili a az po statnicich se to vsechno rozjede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo Jani já být tebou tak bych se rozjela do Brna za p. kouřilem, zrovna jsem koukala na stránky a má nádherné prstýnky za bezva ceny a píše tam že udělá i podle návrhu, tak z opavy si udělejte vylet a je to
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: Ja taky myslim, ze stoji za to zajet za jiz vyzkousenym s dobryma referencema :-) za Madrem jezdi lidi z sirokeho (i dalekoho) okoli, tak proc nezajet do Brna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díkes holky,pouvažujem ;-) ....
Odpovědět
mě se zas líbili prstýnky od Rýdla-ale to je taky Praha..A Kouřil z Brna,ale nakonce sme je udělali v Praze-měla jsem strach z komplikací..
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: můžeš mi prosím prozradit kolik Vás vyšli prstýnky? jsou krásné máš hodně podobný vkus já mám jedny vyhlídnuté a na kouřila jsem taky koukala, jsou fakt nádherný, ale zase ta vzdálenost já chci bud jen z bíl. zlata nebo s kombinací s červeným, těch tam má spoustu tak uvidíme včera nám paní řekla, že jestli nespěcháme, takže mám ještě tak dva měsíce vydržet, že to zlato zase musí zlevnit, tak nevím, nejradši už bych je už měla doma, ale jaké...???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lowe :-) - zlato je teď drahé? Zrovna mě jedna známá zpražila za to, že máme prstýnky takové obyčejné JEN z chirurgické ocele, že sme jako nějaké socky. No a poznamenala, že prej je teď zlato nejníž jak může bejt. No ale myslím, že to není žádná odbornice. Holt vesnice no..!!
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne, zlato je na nejvyšší úrovni co kdy mohlo být, potvrdila mi to i zlatnice, že prý takovou cenu nepamatuje, že právě máme počkat a je to logické, protože dolar šel nahoru, a jak je krize, tak boháči všechno investujou do zlata, a pak je velká poptávka, tudíž vysovká cena, výš ;-) takže boháči mají zlatý cihličky doma a nám nezbyde na prstýnky :-D loni jsem měla vyhlídlé prstýnky stály 7,3tis. a v lednu jsem na ty samé koukala stály 12,1tis. a ted je mají se slevou 25% něco přes 8tis. takže už cena padá, tak zkusíme možná ještě vydržet ale opravdu je zlato drahé
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak aspoň budu mít třeba argument :-) pro někoho dalšího nepřejícího. Ale už začínám být pomalu imuní. Zas ale nečekám, že každý bude jásat a aspoň ty lidi řeknou svuj vlastní názor. No nechci tu zas rozebírat tohle otřepané téma, že ostatní by vše udělali jinak...
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: bude to Vaše svatba, Vaše prstýnky, takže je jen a jen na Vás jaké si necháte udělat a z jakého materiálu, je to jen a jen na Vás a ostatním to může být putna jo názor říct můžou to je jasný, ale to je tak vše já jsem člověk, co si taky poslechne názor ostatních, někdy je to i dobrý, zjistíš různé věci, ale pak stejně poslednu vnitřní hlas a udělám to podle sebe jak to já citím a ostatním to může být... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: napsala jsi to pěkně,naprosto s tebou souhlasím...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?