Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lowe: souhlas s jana1k ;-) petrajda: mě by nenapadlo řešit, kdo má jaké prstýnky, šaty, menu, koláčky a já nevím, co ještě... Každý ať si vše zařídí podle sebe, podle vlastní vůle a přání.. Svatba a manželství je primárně věcí těch dvou dobrodruhů, kteří do sňatku jdou :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) oK! souhlasím a zároveň přes mejly řeším téma koláčky se svou skorošvagrovou. Mi je nechcem oni jo! Asi je lepší nereagovat,ale já su taková startovací :-D :-D
Odpovědět
Jaký si to uděláš, takový to máš.... Svatba snad není o jídle, pití a výslužkách :-), ale jako každá akce - o lidech... Za poslední tři roy jsem byla tak na 5 svatbách - večerních akcích? (uf ;-) ) a upřímně si fakt nepamatuju, kdo měl jaké koláčky nebo víno nebo jídlo... Prostě bylo všechno v pohodě a nálada byla výborná :-) A "vo tom to je..."
Odpovědět
Profilova fotka
jasný. Zajímaví je že mám furt problémy jen s rodinou svého skoromuže. prostě nejsem už ta hodná holka no.. :-.
Odpovědět
Tak já musím objektivně zhodnotit, že "nápady" mají obě "mamky" ;-) Hodná holka jsem pořád a paličatá a svéhlavá taky pořád :-D :-N Takže vlastně žádná změna, jen je teď občas něco k řešení... 8-) Bude to dobrý, to zvládneme, všechny a na jedničku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo... možná by se tu mělo zavést jako je přehled příprav i vysvědčení z celé akce po akci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho tak u nás je klídek, bude to svatba po kolika letech, myslím tím, že dlouho v rodinách nebyla a zatím nám, mě do toho nikdo nekecá, nebo si spíš nedovolí, jelikož mě za ty roky znají, že by neuspěli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u nás v rodině je to úúúplně první svatba (tím pádem zveme z naší strany všechny),takže to bude super. A do svatby mě nekecá nikdo. Proč by taky???? Jejich úkolem je přijít,bavit se,jíst,pít a tančit.....No a od Toma je to v rodině už myslím 4 svatba,tak tím pádem od nich taky zveme všecky :-D ,a též se nikdo nestará. Jen se třeba ptají,jaké mám šaty a odkud a tak.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím po delší době - stalo se něco převratného? :-) ... uvědomila jsem si, že bych asi měla začít řešit prstýnky a oznámení, protože jsem se upsala na červenec na studijní pobyt do Tunisu a od tý chvíle je mi z toho úzko, jestli to byl dobrý nápad, takhle před svatbou se na čtyři neděle vypařit :-/
Odpovědět
Profilova fotka
jizi - já bych určitě měla nerva,ale zase na druhou stranu zas toho taky máme hodně co stihnout do svatby. Přestěhovat se, udělat u mě v práci topení, dodělat byt ať je kam zvát ňáký ty hosty :-) atd. oznámení zrovna řešíme s jedním pánem na netu, dělají hezké, milé malůvky a zatím to vypadá, že nám vyjde vstříc a udělá nám oznámko "namíru". Ale zatím nevím cenu,atd. Toho našeho grafika nemůžu dohnat a sem z toho už mírně nervní.Tak jsem to zkusila jinde,ale uvidíme. Třeba řekne cenu a já se skácím. Jo asi není na to mít grafického ducha a udělat si oznámko sama,ale nemám na to buňky a ženich čas.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: no,já bych asi taky trošku nervačila....Ale jestli fičíš jen na červenec,a máš zamluveno vše nejdůležitější,tak by to mělo být ok ne?? Určitě bych si před odjezdem oblítala ty prstýnky a oznámení. No a zůstane ti jen květiny,cukroví,dort atd. no a to už stačí zamluvit vše jen měsíc před svatbou.... :-) Jinak hlásím,že teda v pondělí se jdeme fotit na to oznámko a točit na DVD....tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
lowe: prstýnky nás stáli 17 200..čekali sme míň ale dopadlo to tak, ale říkám si že co zustane po celým tomhle maratonu..jen fotky a prstýnky tak sem na nich nechtěla šetřit.. jizi:zas budeš krásně opálená, co bych za to dala, my byli v tunisu před 2 lety a nejlepší dovolená v životě
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já oznámení mám, ale prstýnky zrovna řešíme, možná to necháme až na červen, třeba fakt ta cena klesne, no ještě uvidíme jana1k: kolik budete mít lidí? když zvete všechny, u nás by to neprošlo, sice by to bylo krásný ale asi bychom se nedoplatily
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak celkem jestli by teda šly úúúplně všichni (což už ted vím,o 2 bratráncích co nepůjdou,pracujou mimo čr),tak to dělá 52 lidí + 6 dětí.... No a na večer + 15-18 lidí.... Zase to taká šupa není......
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc... Včera jsem z toho byla docela paf, ale po snídani moudřejší večera a myslím, že to bude v pohodě - máte pravdu, to hlavní je hotový (dokonce i kytky jsou už domluvený) a po návratu bude zbývat ještě celých 6 týdnů - jsou holky, co stihnout celou přípravu za tuhle (a kratší dobu), tak proč vyšilovat, co? Koneckonců, kolikrát v životě mi ještě někdo něco podobného kompletně zaplatí... A doufám, že na opalování bude nějaký čas, aspoň o víkendech... :-) Akorát jsem zvědavá na jejich veřejný pláže... V Jordánsku neexistovalo, aby se někdo svlíknul do plavek pomalu ani na placený pláži, natož na veřejný... :-/ Laura: Máte moc hezký snubáky - koukala jsem, že máš trochu podobný zásnubní prstýnek - budeš je nosit na jednom prstě?
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: tak to jo, to vás moc není, my jsem rozvětvený na obě strany, takže by to bylo přes 130 lidí a to jen příbuzní bez kamarádů a to fakt ne, tak jsme to zredukovali na 45 a to už jde Jizi: to zvládneš, neboj, co můžeš uděláš předem a pak už jen doladíš ;-)
Odpovědět
My se v rodině vejdeme do 35 lidí, takže to docela jde ;-) Jizi: kdybych mohla, jedu taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: Díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak. tak to je dobrý, bude fajn zabáva jo taky bych jela za teplem
Odpovědět
Profilova fotka
No, ono to vypadá, že budeme celý dny sedět v klimatizací mražený škole, takže to teplo ve finále bude asi pěknej zabiják... Nicméně díky moc za podporu :-) Už jsem z toho míň nervní :-) My se v rodině, zdá se, vejdeme elegantně do třicítky a večer nás tím pádem bude i s fotografem a tátovým kolegou, který bude jezdit, do padesátky, což je bezva :-)
Odpovědět
jizi: ještě nevím ale ten snubák je dost výraznej tak asi spíš ne..
Odpovědět
Ahoj! to tu dneska fakt nikdo neni?!
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu, prosím, jsem ;-)
Odpovědět
A co? Nějaký novinky? Já se teda zrovna vzdaluju kuchtit večeři...
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že ani ne... Proto dělám rybu :-D Co u vás?
Odpovědět
Taky na mrtvým bodě :-D Právě že jsem poslední dobou spíš taková unavená a otrávená... tak uvidíme, jestli nás tu někdo "nakopne" k nějaký akci ;-)
Odpovědět
Vlastně jesna novinky jo - včera jsem byla kamarádce na rozlučce se svobodou, tak aspoň už vim, jak taková akce vypadá :-D Mě teda zatim ani nenapadlo něco takovýho pořádat, ale bylo to tak fajn - popovídání, sranda, grilovaný masíčko...
Odpovědět
Profilova fotka
Jak já tě chápu... Snažím se donutit začít nějak aktivnějc řešit prstýnky a oznámení, ale mám takový pocit, že se cítím hodně podobně, jako ty = nechce se mi totálně nic, ani řešit svatba, což už je co říct (o práci ani nemluvě :-/) ... Že by jarní únava? :-) (hlavní je mít to na co svést... :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, výmečně o víkendu, přidala jsem na poči neteřinky fotky, jak to asi tak budeme mít přichystané na naší tabuli, tak juknete do alba a zhodnoťte, přečtu si kritiku v pondělí, měj te se
Odpovědět
No přesně - prstýnky (ty už tak napůl řešim) a oznámení - to vůbec. ještě ani nevim, kolik jich budeme potřebovat. přitom v únoru jsem si to (aspoň "svojí" stranu) psala na papírek. Ach jo. teď učitě na někoho zapomenu. A o ženichovi nemluvě - tam netušim ani zhruba. Vždycky podobný úvahy smete ze stolu stylem "na co oznámení, od čeho je e-mail" :-S :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?