Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lowe: no já právě taky ne.. raddka: mám 11.9. sice už sme si na toto téma vyslechli spoustu keců ale je mi to fuk..chtěli jsme nejdřív sobotu 12.ale nebylo vůbec už místo kde jsme chtěli tak už byli jen 2 dny v roce 2009 a zrovna 11 tak to je jen den rozdíl než sme chtěli..
Odpovědět
Profilova fotka
no holky...mohla jsem se kouknout do alba.Tak by to bylo jasné a já bych se tak blbě nemusela divit :-) . laura.r - na datumu nezáleží. Aspoń se bude dobře pamatovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Enter vytvoříte vložením kódu "" (bez uvozovek) - Všechny "vychytávky" v albech se tvoří pomocí HTML kódování - omrkněte třeba tyhle seznamy tagů a můžete si šperkovat alba podle chuti ;-) : http://www.jakpsatweb.cz/html/ http://www.jakpsatweb.cz/barvy-zapis....
Odpovědět
Profilova fotka
Ha, tak kód zmizl - takže enter je tagem "br" jen místo uvozovek musíte mít špičaté závorky (otevírací je alt+60 a uzavírací alt+62)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: děkuji ale pořád tomu nerozumím, kam to budu zadávat :-N
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme se naopak chtěli vzít 11.9. (aby se to dobře pamatovalo, navíc se mi vloni v ten den narodil synovec :-D ), no ale nakonec zvítězila sobota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo sobota je sobota ;-)
Odpovědět
no někdy vše nejde jak člověk chce..a čekat se mi nechtělo..
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda. Mi termín vybírali, že se nám líbilo po neděli volné pondělí - svátek. Jinak mám spíš v oblibě lichá čísla...
Odpovědět
No my chtěli brzy kamarádi se brali loni 20.9. a měli fakt zimu všichni v kabátech a nevěsta furt štolu a to jí mít nechtěla ale fakt to nešlo..a to by mi bylo líto mít super šaty, boty a vše a pak mít celou dobu štolu a na fotkách být modrá zimou..
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: díííííkkkky konečně jsem na to přišla, tedy na mezery hurááááá laura.r: víš co hnusně může být klidně i v srpnu, nám třeba fotograf říkal, že nejvíc prší na svatbách v srpnu, ze zkušenosti já to beru tak, že bude jak bude a je to My máme datum vybrané, protože budeme mít neofígo výročí, tak si to budeme pamatovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura.r: koukni se mi do alba, už jsem na to přišla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
je tak to se k tomu musím taky dostat..
Odpovědět
už to taky mám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho nakonec to není tak složitý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe: :-) prosím, prosím, rádo stálo :-D
Odpovědět
taky díky sem za to ráda, taková blbost ale je to hezčí :-) já těd řeším že chci rozpuštěné vlasy a závoj do nich a jesti stačí dvojvrstvý co sem si objednala nebo lepší trojvrstvý..tady o tom přemýšlím v práci..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky zítra jdu vyzvednou prstýnky.. už se moc těším taky nevím jaký zvolit účes. jestli vyčesaný drdol což podle mého působí více nevěstovsky a elegantně nebo vlasy rozpuštěné což si myslím že mi více sluší hm ted babo rad
Odpovědět
jizi: Jé, díky za radu - taky si s tim lámu hlavu. Někdo tu už mluvil o kódech na nějaký diskusi, ale přesnějc to nepopsal a mně se to nechtělo študovat ;-) Takže jak na to budu mít čas, jdu si to taky změnit! laura.r: No já docela žasnu, kolik lidí tu na "naše" datum je, ale trhat se mi taky nechce :-D Kdeže to budete v Praze mít? Asi jsi to už psala, ale já si nevzpomenu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no Mádr ma jednak svoje origos sperky, ale je schopen udelat cokoliv. t ymu prineses navrh, a spolecne domyslite, jak by mohly vypadat ty vase. ma hodne prstynku nafocenych v albu, ktere ma ve svem ochode, takze rozhodne stoji za to jit tam. je schopen se prizpusobit i casove, ma sice do 17. ale po telefonu se s vami dhodne na kdykoliv do 20. hodiny :) mne proste uchvatil svoji vstricnosti a ochotou. lauro, myslim, ze musis dat na zacatku vety a na konci pak
Odpovědět
Profilova fotka
p odstavec nepovinně br řádkový zlom tak jsem koukala, ze se muze pouzit oboiji :)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky nechci neikam trhat :-) vzdyt je to jedno, jestli mame v jeden den,neo v ruzne dny v zari. mi to dokonce prijde lepsi, ze nam ty pred predaji zkusenosti a reknou sve zazitky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hahaha, tak mne ten zdrojovy kod taky zmizel takze "p" je na zacatku vety jen ve spicatych zavorkach a na konci ma /p tak eve spicatych. ale jelikoz uz to vsechny mate, tak je to stejne jedno :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
estrellita: souhlas.... :-) ,právě,že ty zkušenosti těch před námi pak pomůžou,až budeme stresovat...teda aspon myslím :-N
Odpovědět
estrellita: Ale Mádr dělá asi jenom zlato viď? My už jsme dost rozhodnutý pro ocel. Ještě je tu stříbro, ale to se bojim, že by šlo dost rychle do háje. Zlato je pro nás moc rahý. ne že bysme nemohli dát 12000, ale prostě nehceme, zdá se nám to zbytečný, když jsou i jiný materiály.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: to nevim, ale zavolej jim, za to nic nedas :-) stribro delaji urcite. :-) ale jak rikas, stribro se hodne brzy znici ... a kolik za ne chcete dat a jaky styl chcete mit? mate predstavu? a mas trea zlato, ktere vubec nenosis?
Odpovědět
Zlato nemám vůbec, pokud nepočítám jedny dětský náušničky a přívěsek od babičky - k těm mám ale citovej vztah a navíc je to zlato žlutý, takže na prstýnky určitě ne ;-) já zatim koukala hlavně na tu ocela atm zas tolik možností neni. Líbí se mi klasika - kombinace mat lesk, nějaká ta rýha a pro mě kamínek. Nebo takový ty "spojený" většim kamínkem... Mám už pár fotek pro inspiraci. Ale za prvé u oceli je to fakt omezenější a za druhé stejně nakonec vybereme asi ty, který budou mít největší šanci vydržet dlouho ve stejným stavu (třeba mat se prej bohužel oblejská). Mně už ty prstýnky přijdou hrozně podobný, chtěla bych něco trošku jinýho, ale přesně nevim co, A zase na velký extravagance nemám povahu... No, ještě že to máme až v září.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek a kolik do nich chcete investovat? treba bude delat i ocel a spolecne vymyslite neco, co vam bude sedet. zavolej a uvidis :-)
Odpovědět
Jo jo, možná ho zkusim. Určitě nechcem víc než 5000 za oba. Spíš počítám o dost míň, ocel je levnější. Škoda, že neexistuje nějaká kategorie "mezi", nějakej ještě jinej materiál. Protože třeba 12000 dát fakt nechceme, ale zase jak jsem u nás viděla jeden za 290, to je zase fakt blbý :-N Jinak jsem na chvilku ty svoje "inspirační favority" dala do alba. Ale dost brzo je smažu - nerada si půjčuju cizí fotky a tyhle jsou půjčený všechny a bohužel už vůbec netušim od koho.
Odpovědět
P.S. Nejvíc mě "berou" první třetí, sedmej a osmej ;-) Ta trojka teda obzvlášť - bohužel jsou to přesně ty, o kterejch se drahoušek vyjádřil, že vypadaj jak "uřízlý z trubky" :-N Navíc tam je ten vtip právě v kombinaci matreiálů, případně lesku a matu, což nevim, jak by dopadlo po x letech nošení.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?