Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jj..snad bude hezky ať máme pěkné podzimní veselí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beruska9:treisi: To víte srpen a červenec je už ohrátej...září a říjen je IN pro rok 2009 :-D
Odpovědět
babss: :-D moje slova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
září bude hezky, určitě a hlavně nebude to úmorný horky, kde se všechno rychle kazí, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
doufejme :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
každá máme své důvody:)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: už máte stanovený termín a zamluvený?
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: až po Novém roce:) :-|
Odpovědět
Profilova fotka
babss: a kde to tedy bude? 10.10?
Odpovědět
Profilova fotka
Raddko, ty lampiony určitě objednej, měli obrovskej úspěch, nikdo to neznal.. sice foukalo, jeden nám v dálce nalítl do vysokýho vedení, o kterým jsme ani nevěděli, museli jsme pak jít hledat, ten hořák totiž spadl zpátky na zem do trávy :-| ještě hořel, ale naštěstí nic nechytlo, myslim, že je to v Německu dokonce zakázaný kvůli požárům.. (nejlevnější jsem sehnala na "létajícípřání", brali jsme jich 11) Jinak ohledně počasí, jak jsi se ptala - den předtím nádherně na tričko, noc před svatbou se to úplně obrátilo, zatáhlo se, foukal hroznej vítr (pozorovali jsme to smutně celou noc, byli jsme totiž ještě ve tři hodiny ráno zdobit stoly :-x byla jsem z toho vyřízená, ráno to vypadalo pořád stejně, ale jak jsme vylezli z radnice (obřad ve 12h), tak zničehonic začlo svítit sluníčko - akorát na focení.. jen byla zima (do 15stupňů), jde to na fotkách vidět, jakou mám husinu a fičelo tak, že mi to rozfoukalo účes :-S Ale je to jedno, v dnešní době asi nezáleží na datumu, počasí si stejně dělá co chce.. takže Vám určitě bude svítit sluníčko 8-) 8-) Babss: nervák to bude, ale neboj, určitě to z Tebe v ten den opadne, má to takhle plno lidí - včetně mě-když jsem viděla manžela, že je víc nervózní než já, hodně mi to pomohlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pugie: lampion bude 100%, ale jen jeden pro nás :-D ;-) na těch fotkách není vidět, že by byla zima, vypadá to, že je pěkně a moc vám to sluší ;-) :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddka. vy mě asi s tím lampionem taky asi zblázníte, kde jste to objednávali?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lowe: ten co myslím a chci já najdeš na dost svatebních stránkách, hledej pod balonky a lampiony a i za stejnou cenu, jukni třeba na www.krasnasvatba.cz nebo www.svatbadekor.cz ;-) určitě ho kup je to fakt krásný a originální ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: díky za typ, kouknu se
Odpovědět
Profilova fotka
jj koukni, já už bych ho nejraději objednala, ale ještě počkám a hledám co koupit k tomu ať vše neobjednávám po jednom. nejraději bych ho vyzkoušela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Dneska jsme byli zaplatit zálohu na matrice. ;-) :-) :-D
Odpovědět
raddka:kolik se platí?
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: já myslím, že jak kde, my platily 1.000,--Kč což je dobrý ;-)
Odpovědět
raddka:my jdem asi zítra zamlouvat termím na obecní úřad tak uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: já tam volala už v pondělí ráno a zamluvila termín, to nám řekla do kdy a kolik máme zaplatit zálohu a mě cena potěšila, čekala jsem, že budou chtít jako zálohu půlku a oni jen 1.000,--Kč což je dobré. ;-) a jaké datum chcete? a kde bude svatba?
Odpovědět
raddka:máme 19.9.2009 a budeme mít u nás na vesnici v Doloplazích
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: jj termín máš vlastně v popisce a kde v kostelíku nebo na úřadě? nebo tam máte nějaký zámeček?
Odpovědět
raddka:na úřadě...sál už máme zamluvenej tak teď už je zamluvit starostu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
treisi:tak hodně štěstí ať vám to vaše datum vyjde, ;-) my měly vybrané jen jedno :-)
Odpovědět
raddka:děkuju,tobě taky hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
treisi: moc děkuji, my už máme termín zamluvený tak mam moc velkou radost :-D snad bude i ten váš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raddko: ta zima byla dobře maskovaná x-) fotografka říkala, že některý fotky udělala jen černobílý, měla jsem prej už moc červenej nos :-p hlavně chudáci družičky trpěli, ale holky jsou šikulky, takže vydržely dlouho.. Koukala jsem na ty lampiony na wéwéwé.létajícípřání - zdražili je o dvacku :-S Lowe: koukám, že jsi taky z okolí ;-) No vidíte holky, termínky se rýsujou x-) x-) jen tak dál, uteče to jako voda...
Odpovědět
Profilova fotka
pugie: já vím o nich za 120Kč na všech stránkách co jsem je viděla což mi nepřijde drahé a my chceme jen jeden pro nás ;-) jinak, když máš dobrou fotografku tak zvládne cokoli a všechny fotky jsou krásné, oni umí i ze zamračeného počasí udělat svítící sluníčko a nikdo nic nepozná ;-) jj utíká to, ještě před chvílí jsme hledali místo a termín a teď už máme vše zamluvené a můžeme jít na šaty x-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJTE holky:)vidím, že nás tady přibylo---to je super x-) já už vím kam půjdu pro snubáku a kam pro šaty. Holky jen tak mezi námi kolik jste ochotné dát za vypůjčení šatů?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek Holky ;-) pugie: jsem asi z okolí, přímo z Toužimi, ale pocházím z Manětína, kde budeme mít i svatbu a Ty? Bydlíš ve Varech? a kdo Vás fotil? ještě se musím kouknout na Tvé album, jinak utíká to utíká, nedavno to byli ještě 2 roky a půl, když jsme začali mluvit o svatbě, a nyní schází už jen něco přes 10 měsíců ;-) babss: no já asi max 6. tis, a za prstýnky? kolik dáte co? já počítám tam max. 15 tis. no ale uvidíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?