Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako nebudu to na oběd nějak hrotit bude jednotně předkrm-např. šunková rolka,knedlíčková polévka, svíčková a ptotom dezert dort. A pak raut ve formě švédských stolů..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
babss: tak to je přesně má řeč, taky to necháme při klasice, a večer svédské stoly + guláč pro chlapy nějak bych to nehrotila, to je ono před obřadem koláčky, chlebíčky a káva, nějaký panáček a je to ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe asi tak nějak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee vy vsechny tak dodrzujete tradice.. to ja budu mit urcite na predkrm neco jinyho nez sunkovou rolku ja ji nemam rada a pritel ma na kren alergii, jinak polivka klasika ale knedliky nemusim takze asi nejakej platek masa i vice druhu se syrovou omackou. a na veceru rauty klasika studeny misy, sataty, rizecky, gulas, nejaky rolady, peceny kridylka a hlavne bude prasatko..
Odpovědět
Profilova fotka
já se svíčkové bojim, jelikož to všichni nejedí, ale pečený masíčko třeba víc druhů s více druhy knedlíků a bramboráčky jí každý, nebo si něco z toho vyberou. ještě nás napadl guláš, ale ten bych nechala až na večer jako večeři a raut, ale to vůbec ještě nemáme promyšlené na to jsme ještě nemysleli co a jak tak nemůžu říct, ale na to je ještě moře času
Odpovědět
Profilova fotka
jo tradice je tradice, a u nás jí svíčkovou všichni, takže je to bez problémů
Odpovědět
Profilova fotka
vy mi dáváte brouka do hlavy, já o tom zas tak ještě nepřemýšlela tak nevim, třeba bude k jídlu úplně něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: jsem asi blázen, ale já už mám i sestavené menu jako pro tisk ;-) a cukroví taky, co se bude péct a s kuchařkou se budu domlouvat během 14 dnů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: ahojky dívala jsem se na tvoje album a může se zeptat, které salóny v Brně byly nejlepší??Jinak se mi na tobě nejvíc líbily šaty č.3 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: Tý jo seš blázen :-D . To já zatím nic neplánuju nebo bych se z toho zbláznila začnu až po novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se celkem holky těším až vás uvidíme v těch svatebních šatech až bude přesně váš den D.:) já sem z vás naposled na řadě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: vždyť je ještě strašně brzo, do té doby budeš mít dalších tisíc nápadů a uvidíš něco jiného, já zatím nic nevymýšlím jen koukám na výzdobu, kytky a až bude termín zamluvený tak po novém roce půjdu na šaty. tulikiss: mě se nejvíce líbí šaty č.4 ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
babss: nejlip sem se citila v tosce a evanii a nakonec i v pronuptia i kdyz tam mi pani moc nasedela ale jinak se moc snazila to se musi nechat. V palome me prislo ze trochu otravuju a nechteji moc zkracovat a u pani damborske to bylo takove divne, je tam pidi mistnost kde jsou saty i kde se zkousi a moc vyber nebyl. Jinak saty c.3 byly krasne ale ta vlecka byla siiilene tezka a nedala se pripnout. ja asi budu volit strih jako maji ty 2. jeste pujdu neco zkusit v tom strihu do belly, i kdyz sem tam kvuli poplatkum nechtela ale nikde jinde ten strih nemaji:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss:jj i ty druhé byly krásné a tvé postavě slušeli... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babss: už jsi se byla podívat na šaty nebo ještě držíš? :-D mě už to také začíná dost lákat, strašně se mi líbí takové princeznovské koukněte do mého alba dolu jsou úžasné, tak aby je měli jekož toto je výprodej a stojí 5tisícKč což je paráda :-) dnes už jsme se bavili o hodině, kterou by jsme chtěli, přítel říkal ve dvě, ale to se mi zdá dost pozdě, aby jsme si to pak také pořádně užili co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
raddka:ahojky tak ještě nebyla..držím se...a je pravda, že ani není kdy makám až do večera a nikam se nedostanu. Tý jo tak jsou hezké,ale na sobě bych je asi neunesla...jinak vidím, že sis sem dala fotečku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jediná malá fotka co se dá zveřejnit :-D já už zamluvila fotografku tak už jen doufám, že bude ten termín co chceme. Pani na matrice slíbila, že na mne bude myslet tak snad nezapomněla a bude se v ten den oddávat na zámku. Drž palce prosím :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: jasnačka držíííííím:)všeecky co mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, už z toho začínám být zase dost nervozní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
raddka, babss: já vím, že je brzo, ale já musím mít vše připravené dost dopředu, jinak bych se z toho zbláznila raději to budu mít v krabicích a připravené třeba půl roku předem než to pak shánět na poslední chvíli jinak na šaty půjdu taky až po novém roce dřív ne dnes jsem dodělala svatební noviny, dnes je s partnerem naposledy zkontrolujeme a budu moc tisknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: to máš pravdu, já bych to taky nejraději zařídila všechno hned, ale nevim, abych pak nepřišla ještě na něco jiného a třeba lepšího, nechávám tomu volný průběh, vždyť ani nemáme zamluvený termín, máme jen fotografku tak doufám, že ten náš termín vyjde jaké svatební noviny máš na mysly?
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: no my máme už termín, místo, místo pro hostinu + kuchařky, teta mi bude péct veškeré cukroví i svatební dort, atd no já už nic měnit nebudu představu mám a pomalu začínám nakupovat aby toho pak nebylo tolik, stejně těch výdajů bude tolik jinak svatební noviny mám, je to něco málo o nás, fotky z dětství, rodičů + prarodičů, pár vtipů a tak různě neumím to popsat, inspiraci jsem našla tady na diskuzi svatební noviny a byl tam i typ kde jsem docela věcí použila www.svatebni-noviny.wz.cz
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: já už taky pomalu nakupuji, mám kamínky jako dekoraci na stůl, přítelova maminka koupila plátky růží, až budeme vědět termín objednám skleničky a balonky, lampion. Možná i figurky na dort jelikož už máme vybráno. Finančně to bude hustý tak je dobré asi nakoupit dopředu, ale přijdu si jako blázen. :-D Děkuji za tip na ty noviny, ten nápad se mi líbí, možná taky něco vymyslím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo já taky pomalu nakupuji, taky mi to příde někdy dost divný, ale je lepší mít vrabce v hrsti balonky mít nebudu to se mi moc nelíbí ani tam není místo kam je dát, ale lampionky budeme mít sice se vrátime do komunistických let ale večer to bude dobrá intimní atmosféra...myslím jinak za ten typ nemáš zač, taky jsem si myslela, že když udělám 10 - 15 stránek tak bude dobrý ale nakonec jsem jich udělala 30 takže jsem ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím takový velký lampion, který se vypouští pro štěstí o půlnoci :-) koukni mi do alba, mám ho tam :-D mě se líbí balonky, je pár a přivázat je k židlým nebo ke sloupům vypadá to moc pěkně tolik stránek?????
Odpovědět
Profilova fotka
já vím který myslíš, ale nevím jestli na to téměř na konci září bude počasí balonky měla moje kamarádka, nafukovala je den předem a na svatbu je měla poloprázdné, měla je přivázané na kameny, vipadalo to docela dobře ale na svatbě už byli jen na zemi
Odpovědět
Profilova fotka
když nebude pršet tak se dají vypouštět podle v létě i v zimě to je jedno, jinak výzdobu lampionkama dělají ve Viničním altánu a vypadá to moc krásně. Já bych koupila hélium a nafouklo by se to tím, ale chtěla bych jen pár balonku třeba 10 nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
no ona měla taky helium aby byli pěkně ve vzduchu, ale asi je špatně utáhly a upustily se nevím
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? tak to je blbý to jsem myslela, že vydrží déle. Vždyť, když si přineseme balonky z poutě nebo tak, tak vydrží pár dní, to je divný. Teď jsem koukala na jedny stránky a mají tam spousty pěkných věci http://www.svatebnidekorace.cz/index....
Odpovědět
Profilova fotka
jo tyto stránky znám mám, i jiných mám spousty no říkám, asi je špatně zavázaly, taky mi to bylo divný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?