Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: ahojky no jako asi padlo datum 10.10. 2009,ale to se dovíme až po novém roce jestli je volnej ten termín:)ale to znamená, že nejsem zářijovka,ale říjnovka:) :-) jinak mám ůplně chut jít do salónu a konečně si něco zkusit a co ty??
Odpovědět
Profilova fotka
babss:to je krásné datum, je jedno jestli září nebo říjen, zrovna dneska jsem se dívala na fotoalba tady jedni měli svatbu 8.10.2008 a venku a vypadalo to krásně, ono je asi jedno kdy to je jestli v létě nebo v zimě, hlavně ať neprší, každá roční doba má něco do sebe. No zatím začínám pokukovat po šatech na netu co bych si asi tak představovala a psal jsem si do salonu kam bych chtěla zajít a nová kolekce bude až v prosinci tak to asi nechám opravdu až po novém roce. Jen se musím objednat, budou se věnovat jen mě. :-D ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak mi se termín dovíme už teď v listopadu, mam strašnou chuť tam už zase zavolat a zeptat jestli mi,alespoň už řeknou kdy budou oddávat na zámku a kdy v dendrologické zahradě. Tam se to totiž střídá po 2 týdnech a my chceme na zámku. Jen nemůžu z práce jelikož se mi tady smějou, že už vybíram svatební věci. ;-( :-S Už, aby ten termín byl, z toho jsem strašně nervozní. :-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: Taky sem pořád na beremese.cz a čučím na albumy atd..a kolega se mi tady směje jak si už vybírám šaty atd...ale prdím na něj..sem hold taková :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky ti držím pěsti at ti ten termín vyjde, kterej chcete :-D
Odpovědět
ahojky, ja se zase ozyvam. Jak vidim, tak mate taky problem s terminama. My chteli 12.9., ale to uz mame smulu, protoze ten den kdy chceme se tam neoddava, tak musime neco noveho vymyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
raddka, babss, tak z toho si nic nedělejte, já už svatbu plánuji rok, ale začala jsem v práci o tom mluvit až letos, taky na mě koukali jak na blázna, ale to kdo mě zná tak ví, že musím mít vše připravené tak holky já už mám jak datum tak hodinu, a taky už mám oznámení :-) dělala jsem si ho sama, nelíbí se mi ty hodně zdobené + holubičky mám to jednoduché a hotovo slunecnice 84 my máme 19.9.2009 to je taky hezký ne? a je to sobota!
Odpovědět
Profilova fotka
jj hezkýýýý 19.9.2009 samí 9:) a ukážeš nám to oznamko??:)
Odpovědět
Profilova fotka
mám ho albumu, tak hledej hledej
Odpovědět
Profilova fotka
jéé hezké....:)já sem grafička takže si taky udělám svoje oznamko:) :-) a kolik budete zvát lidí? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to máš jednoduchý, ne? ještě pořád nevíme, ale jsme početná rodina, takže když budeme brát ty nejbližší a pár přátel, tak to vychází kolem 40 - 50 lidí, ale víc bychom asi nechtěli co se dá dělat, pozvat všechny nemůže, nejsme milionáři a Vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na mě koukají v práci jak na blázna tak je mi blbé i si s vámi psát jelikož pracovní prostředí nic moc. :-( :-| lowe: máš krásné oznámení a strašně ti závidím, že už máš vše zařízené, tedy místo obřadu, já budu volat v listopadu a už vidím jak budu na nerva, že se nemůžu dovolat, jelikož tam budou volat všichni :-) My jsme chtěli na oznámení fotku, ale bude problém jelikož se neradi fotíme tak moc fotek nemáme, teda těch co by jsme mohli na oznamko dát. Nicméně bych si představovala nějaké otevírací a uvnitř naši fotku. Koukněte se do mého alba mam tam tipy jaké by se mi líbili. A taky jsem babss koukala na šaty, našla jsem jedny úplně princeznovské :-) cena za nákup 5.000,--Kč. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
slunečnice: my chceme 11.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: no my kolem 50-55 víc ne. Chci na svatbě lidi které mám ráda a ne je jen zváz z povinosti....prostě akorát svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radddka: nepochopila sem tu první větu to pracovní prostředí?? :-| Neboj dovoláš se a budeš mít to datum:)kouknu na to oznamko:)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mít kolem 80-100 lidí docela mazec :-| ,ale jak to znám stejně všichni nepřijdou. Ale na oběd bude jen rodina což je cca 40 lidí. babss: dělají se ze mě srandu, že už řeším svatbu atd. kolegové jsou falešní, řeknou ti jak jsi úžasná a za rohem tě pomlouvají, ale to je na jinou debatu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: Na ně se vyprdni:/ já naštěstí pracuju v pohodě kolektivu a sem tady nejmladší takže spíš ke mě chodí pro radu atd. Víš jak závist, že si plánuješ svatbu....a co??Já taky je to nejhezčí období:) 100lidí??téééda:)to mi 50lidí na hostinu a i na zábavu:) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no 100 lidí to je mazec, ale my pozveme jen lidi které máme rádi a se kterými s stýkáme a budeme stýkat, proč zvát tetičku, když jsem jí tři roky neviděla a nemám si s ní co říct, ne? Jinak my budeme mí na oběd asi tak 35 lidí a zbytek večer raddka: jo kolegové jsou nevyspitatelní znám to zvlastní zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla vždycky také fajn kolektiv až tady zjišťuji jak lidé dokážou mít 2 tváře a být falešní. :-( No mi se stýkáme se všema těma cca 40 lidma což je rodina a nevzít někoho na oběd je blbé jelikož by to některým bylo líto a kdyby jsme to vybrali tak by zase někdo byl naštvaný, že nešel a ten druhý šel. :-| Ale večer na oslavu to ještě není tak jisté, někteří z rodiny odjedou dříve a nebudou určitě až do večera a někteří přátelé také nepřijdou jak to znám ze svateb z okolí, také je budeme muset probrat, ale zatím se počítá s nejméně 80 lidma. Mazec já vim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky kamarádka se vdávala před dvěma týdny a měla na svíci 300lidí a na svatbě 150lidí...celkem pěkný záhul na peněženku ;-) nechápala sem hlavně tu svícu.....
Odpovědět
Profilova fotka
babss: na svíci 300lidí nerozumím? raddka. víš já to beru zase tak, že pozvat všechny bychom prostě neutáhly a proč taky, stejně nás pomluví, ikdyž je třeba pozvem, to si nevybereš toto moc neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: jj 300lidí...a to zrovna nejsou nějací boháči,ale mají hodně kamarádů...no nevím já bych takovou velkou svícu nechtěla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hustý, ty bláho, to aby pak vydělávaly jen na svatbu, taky chci mít pěknou svatbu, ale zase aby nás nezrůjnovala, myslím těch 50 lidí je akorát i pro rozpočet
Odpovědět
Profilova fotka
holky my také nemáme moc peněz, ale rodina je nutností a nemůžeme jen někoho vybrat to prostě nejde, stýkáme se se všema. Jedině, že by jsme to udělali jen rodiče a svědci, sourozenci, ale jak to říct ostatním??? A kamarády asi probereme, ale chceme si to užít se všema, je to těžký vybírat. :-| 300 lidí??? no to bych se zbláznila to nejde, to bych ani nevěděla kde tu svatbu mít a oslavu už vůbec ne, kam se tolik vejde? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
raddka: měli to v kulturním domě tak je velká kapacita...ale dělat chlebíčky pro 300lidí to by se mě mega nechtělo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
babss: na to už jsem také myslela, že se budou asi muset udělat chlebíčky než se pojede na obřad, aby měli lidi co jíst jelikož se musíme sejít tak hodinku předem a kdo bude dělat chlebíčky fakt nevim, nevim hlavně kdy :-| nebo co se ještě tak dělá na občerstvení před obřadem?
Odpovědět
Profilova fotka
určitě nějaké rychlovky a třeba koláče se nachystaj..myslím, že každej je ve stresu tak na nějaký jídlo ani nemyslí,ale těší se na oběd na pořádnou svíčkovou:) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no musíme něco vymyslet oni jsou lidé hladový, když třeba hodinu čekají před barákem na nevěstu a ještě musí zdobit auta :-D nevim já bych chtěla k obědu šunkovou rolku, knedlíčkovou polévku, pečené maso se dvěma druhy knedlíků a třeba bramboráčky a zelí oboje, takový mix a zákusek dort, minizákusky nebo třeba zmrzlina či palačinky, nebo myslíš svíčkovou? Když tu třeba každý nejí.
Odpovědět
Profilova fotka
300 lidi?? tolik jich snad ani neznam:-) nas bude do 40 a je to az moc, hlavne kdyz vsichni prijdou pro nevestu a budou se muset vejit do 3+1 v panelaku..to bude ta spravna sradna.. jinak pred obradem budem mit jenom par chlebicku a cukrovi a kolacky stejen nebude cas a kde to jist...
Odpovědět
Profilova fotka
chlebíčky a koláčky, no třeba ještě něco vymyslíme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?