Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: já bych ti třeba zrovna salon Bella doporučit mohla, je to jediný salon v Brně kde jsem byla a hned jsem si vybrala. Slečny mooooc fajn a ochotné, ceny teda dost vysoké,ale šatičky nádherné a fakt sedí dobře. Ale musí se tam objednávat. Já jsem to teda zjistila na poslední chvilku, až když jsme byly s mamčou domluvené, tak jsem si tam volala ten den ráno a vzaly mě :-) . A fakt se toho zkoušení neboj, uvidíš, že budeš moc mile překvapená. A jak psala Tuli, hodně salonů je v ulici od nádraží na Svoboďák. No, teď jsem si uvědomila, že v tuhle chvíli už to máš asi za sebou a možná už jsi i zpátky v Praze, tak nic ... Tak aspoň určo napiš jak jsi pochodila. Já jsem fotografa zamluvila zrovna včera, nakonec jsme vsadili na jistotu i když za dost peněz, ale je to profík, navíc hrozně fajn chlap, je s ním sranda, umí udělat atmosféru (zažila jsem ho na svatbě kámošky) a dělá nádherné fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky prosim vas jak to resite se spodnim pradlem a puncoskama? Mam hodne uzounke stehna, takze mi vsechyn "samodrzici" puncochy padaji :-D premyslela jsem nad podvazkovym pasem,ale kdyz mne se to tak nelibi :-( nasla jsem tento http://www.krasnepradlo.cz/podvazkovy... ten je docela dobry, co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
adelka89: no moooc pěkný ;-), určitě je to řešení a navíc budeš pro manžela zatraceně sexy ;-) , ale taky záleží na tom, jak se v tom budeš cítit, někomu to vadí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vav. ty budes mit jake puncosky?
Odpovědět
Profilova fotka
adelko: jůůůůůů ten je pěkný, já jsem o tom ještě nepřemýšlela, ale asi mám stejný problém jako ty, jsem taková hubeňoura... tak to asi taky budu muset podchytit jinak než samodržkama... a tenhle je fakt hezkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu to jsem rada,ze nejsem sama :-) asi si ho koupim, nechci riskovat ze mi samodrzky spadnou pri slibu :-D
Odpovědět
ahojda,tak uz se nejak pripravujete???Myslim na zari.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mondom.... ty se vdáváš na moje narozky :-D No připravujeme se připravujeme.... máme skoro všechno důležité .... kromě ženichového obleku a hostiny a fotografa... inak máme vše :-) a co ty?
Odpovědět
laura: A jé, tak tos byla ty? Tak to se omlouvám. Byly jsme s paní Podžornou v kontaktu přes mail už asi 14 dní a včera jsme se sešly a domluvily. A ona řikala, že bude muset někoho jinýho informovat, že už je zadaná. No, tímto teda i ostatním hlásim, že já už fotografa mám.
Odpovědět
Mně teda punčošky rozhodně nespadnou :-D já teda řešim, jestli si vlbec nějaký brát, mám boty s otevřenou špičkou, tak aby to nerušilo. Navíc punčochy fakt nemusim, ale zase abych si třeba nesedřela nohy v těch botách. Ale asi radši bez, jestli nebude moc chladno.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: ja jsem si dneska objednala boty s otevrenou spickou a taky si rikam, jestli budu moct mit puncochy, ale pry se nosi i do otevrene =-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelko: aby ti samodrzky nepadaly, tak se doporucuje pred tim namazat nohy kremem a kdyz tam mas ty prouzky, tak ty se pak nacunou a nepusti :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, poradte mi, jak si mam do alba dat odpocitadlo a kde si ho muzu stahnout?
Odpovědět
Já mám pocit, že existujou i punčochy bez špičky, jako že to je uzavřený nějak "citlivě", ne takovou tou tuhou špičkou jako klasický punčocháče. Já teda fakt nevim, punčocháče jako takový fakt nemám ráda, většinou jsou buď krátký a rozkrok mi leze málem ke kolenům, nebo zase dlouhý a pak se to vytahá a krabatí. Navíc jsou příšerně asexuální (si neumim představit, že zalezeme po svatbě někam do romantickýho pokojíčku, já sundám šaty a pod tim tohle :-D) Ale když jsem teď tady viděla ty podvazky, to by se mohlo drahýmu líbít ;-) nebo i nějaký pěkný samodržící s kraječkou nahoře... No, uvidim.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem tady dnes poprvé.Máme svatbu 19.9. v Opavě.Máme zamluvenou restauraci,kapelu,fotografa,šaty a kostel.Ale píšete tady často o prstýnkách,myslíte,že už je na čase je schánět?? Jinak kytici bych chtěla tulipány,ale to se ještě uvidí...vlasy si nechávám dorust,at je mám dlouhé,mám představu,že budu mít jen lehce natočené a rozpuštěné vlasy.Nechci nějaký šílený drdol.I když je to krásny,ale mě by to celý den určitě nevydrželo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek ja budu mit ty samodrzici - ne puncochy jako celek :-) a ty samodrzici s krajkovym pasem jsou sexy x-) a nejsou s tuhou spickou, jsou zaolene, delane bez svu.
Odpovědět
holky, já mám samodržky doma a ani jedny nemají tu tuhou špičku, jsou bezešvé a super....a na rozdíl od klasických silonek jsou podle mě hodně sexy, i bez pásu, takže přemýšlím, jestli je mít nebo být bez....máme svatbu hned na začátku září, tak teď je těžko odhadovat, jestli bude ještě vedro nebo už chladněji...uvidíme.... a to odpočítávadlo, to bych potřebovala poradit taky
Odpovědět
Tak já to asi vyřešim tak, že zkusim koupit samodržky jen tak, stejně jsem je chtěla prubnout, a pak uvidim. Ale nejradši bych fakt šla bez, jenom se bojim těch puchejřů, budu mít botky asi celej den. I když přemejšlim, že radši hodim někam do kufru auta něco hooodně pohodlnýho pro všechny případy.
Odpovědět
krtek: tak svatebni botky je potreba doma poradne rozchodit, ne?
Odpovědět
taggy: To určitě, ale zas aby to přežily ve zdraví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: souhlas, samodrzky jsou sexy :-) ja je budu mit urcite bez pasu. kdyz by bylo sileny vedro, tak je vzdy muzu sundat, ze jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dámy, vy jste se nějak rozjely :-) Ale jen tak dál, aspoň mám co číst, haha... Jani vítej! :-D Tak nám na sebe ještě něco prozraď - třeba co už máte zařízené, jestli je to krásný mimčo na obrázku v pasu tvoje a co ženich a přípravy? ;-) Adelko, ten podvazkový pás je super! Samodržky mi nepadají, ale osobně mi jsou hrozně protivný - jednak mi vadí, jak se obtiskávají na noze a druhak ten samotný pocit z onoho gelového, nebo jakého pásku, díky němuž drží, mi je proti srsti - takže u mě rozhodně vítězí podvazkový pás :-D Jinak se tu řešil salon Bella - z hradecké pobočky Belly mám šaty - nebyly levné, ale na to jsem byla připravená (rozstřel cen je uvedený na webu) a s objednáváním na zkoušku jsem počítala - podle mě lepší, když o vás ví a počítají s vámi, obzvlášt když si můžete nechat, jako v Belle, z jiných poboček přivézt modely, které vás na netových stránkách zaujaly... to jsem jako problém nevnímala. Samotné zkoušení se mi hrozně líbilo :-) Já se na něj hrozně těšila, a když jsem noc před ním nemohla spát, usoudila jsem, že něco asi není úplně košer a že bych měla trochu ubrat ;-) Jo a máme fotografa! Konečně se muž k něčemu sám (!!) rozhoupal a kontaktoval kolegu z bývalé práce - je to profesionální fotograf, na ceně se nijak nedomlouvali, jen se prý ptal, v kolikátém měsíci bude nevěsta, aby věděl, jak moc bude muset retušovat :-D Sprosťák ;-) Tak mě napadá, jak plánujete rodinu, děvčata? Hned po svatbě? Nebo je na tom někdo jako já - tzn. dostudovat, zkusit doktorát, sehnat práci, vyřídit hypotéku na nějaký ten byt, a nechat tomu při tom všem volný průběh?
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: tak skolu budu mit doufam dokoncenou pred svatbou, praxi uz mam a soustavne na ni pracuju :-D, doktorat nechci a byt uz mame ......... takze tomu nechame volny prubeh hned po svatbe 8-) ;-) taggy: tak uz jsem to s tim odpocitavadlem nasla - muzes si najet ke mne do alba - dole pod odpocitavadlem je odkaz, na ten klikni a tam uz si sama vyberes. nebo jed do alba, kde se ti odpocitavadlo libi a udelej to same. pak html code okopiruj a vloz do popisku alba
Odpovědět
Profilova fotka
Estrellita: Upřímně ti závidím :-) Já mám mateřský cuky od nějakách dvaceti, jen muž se na zakládání rodiny bohužel nijak nadšeně netváří... Pořád si říkám, že je kravina, ho do něčeho tlačit, že tím udělám víc škody než užitku, ALE mám devítiměsíční neteř... A ona je prostě naprosto, totálně dokonalá :-D Děti jsou úžasný - čím dál tím víc chápu, proč se říká, že děti jsou štěstí. Stejně tak chápu, že někteří lidé nechtějí mít děti, ale osobně tomu nerozumím... asi jsem moc malá kariéristka :-) Co vlastně studuješ, že jsem tak zvědavá? (Jestlis to už psala a já jsem jen skleróza, pak se moc omlouvám :-))
Odpovědět
jizi: No tak u mě to se školou dopadlo... No, prostě dokočeno mám, na kontě dvě státnice, ale třetí už ne, tudíž titul nebude. Právě teď chci zajít do školy a oficálně to ukončit, sbírám na to odvahu už pěkně dlouho. Všichni do mě pořád rejou, ať to dodělám... Já prostě nechci, tahne se to moc dlouho a zasekla jsem se na diplomce, kterou prostě nemůžu napsat. A vlastně to pro mě najdnou neni už důležitý ("najednou" = tak poslední dva roky). No, to jen tak k tomu studiu a prosím moc nekomentovat :-) Jinak zrovna jsem dneska přemýšlela, co dřív - byteček, nebo prcka. Vždycky jsem chtěla mít dítě, až budu mít pořádný zázemí, a naše momentální bytová situace je dobrá tak pro nás dva (byt 35m, třetí patro bez výtahu - neni ani kam dát kočár a nosit ho každej den ty tři patra? navíc s majitelkou a já jsem tu načerno...). Ale taky jsem vždycky chtěla dítě dřív, než mi bude 30, a to už toho času tolik nezbývá. Tak jsem si zrovna dneska říkala, že k bytu se dá dopracovat vždycky, ale ty biologický hodiny jsou holt neúprosný :-S každopádně minimálně do svatby musim brát prášky, aby mi nešly do kopru všechny ty pracně vypočítaný termíny dovolený a svatby ;-) Ale pak asi poletěj do koše, mám jich už delší dobu tak akorát. Dítko bysme teda asi spíš za nějakou dobu, drahej někdy vypadá vyloženě natěšeně a jindy zase že ještě ne... Tak myslim, že horizont 2 let.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dekuju za nazory. Samodrzici puncochy mne proste padaji, to jsem zkousela vsechny mozne zpusoby jak je na nohou udrzet..Jizi prosim te, vim,ze je to blba otazka, ale jake puncochy si mam koupit k podvazkovemu pasu,jeste v zivote jsem nad tim nepremyslela. No a co se tyce biologickych hodin? NO comment fakt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Adelka... musim se tady připojit k holkám, ten pás je fakt pěkný.... taky uvažuji, že si nějaký pořídím.... ad biologické hodiny: my bychom rádi vysadili prášky nějak hned po svatbě, protože kdo říká, že se to povede hned.... v dnešní době.... mám kamarádku, která musela podstoupit IVF, kvůli manželovi, takže bůh ví, jak to bude... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky: manželka mého bratrance přišla do jinýho stavu až po třech letech snažení... teď mají krásného chlapečka. My rodinu plánujeme tak za dva tři roky... já jsem ještě ve škole, tak až pak a chceme mezitím stihnout nějakej domeček, tak snad to dopadne, jak si plánujeme
Odpovědět
Profilova fotka
No ja bych tady rada nejdriv dostudovala, ale s mym pristupem k studiu a mou skolou to bude jeste chvilku trvat. :-N No a nejakou poradnou praci po ukonceni studia bych pred mimcem taky rada stihla. Mam deti moc rada, ne nadarmo jsem vic jak rok delala au pair, a deti maji rady mne :-) . Priteli by deti taky nevadili, ale chceme si pred tim jeste trochu uzit. Takze u nas to vypada ze tak 5 let po svatbe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek.93: stejen mi to neda to studium nekomentovat :-), sem na tom podobne, ja prozmenu uz pres dva roky bojuju s jednim predmetem takze bakalare delam uz 5 let. ted budu mit v lete posledni pokus a uplne chapu jak nesnasis kdyz ti nekdo do toho mluvi... jinak ja budu mit samodrzky jenom pokud bude zima, ale protoze my budeme mit prece cely zari krasny pocasi tak bude teplo a nebudu si je brat..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?