Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
tulikiss: take se pridavam, saty Ti moc hezky padnou :-)
Odpovědět
no jsem zvědavá, jaký vyberu já... zkoušení mě ještě čeká...tuli ty tvoje jsou pěkný, ale na mě moc přezdobený, já chci nějaký obyč. Ale představa se každý den mění, tak nevím, jak to dopadne. :-S
Odpovědět
adelka: a proč nemáš v albíku fotku, které si necháváš šít....ať se mrknem..... luccy: a kdy vyrážíš na šaty? já myslela, že už máš...... alena: ahoj, koukám, že máš stejný termín jako já a luccy :-)
Odpovědět
taggy: neznervózňuj :-D :-D Měla jsem jít na zkoušku 27.2, ale něco mi do toho vlezlo, vyřizujeme teď hypotéku atd., tak tomu dáváme trošku přednost.....do toho škola, práce..je toho moc!! A taky jsem byla na zkoušku šatů objednaná tady v Praze, což jsem si uvědomila jako blbost. V červnu (dokončím tady snad Vš) se vracíme do Brna, tak bych si spíš půjčovala šaty v Brně, přece je potom v září nepovezu zpět do Prahy??!!Tak já jsem tady snad poslední, kdo ještě nemá šaty!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( :-( ]-( :-( Acho jo, já se polepším! Tak do měsíce!! Jo a Taggy, koukala jsi na mé pracné dílo v albu, jak mi tam pořád nešlo dát to "odpočítadlo"???? :-D Už je tam!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy - nejsi poslední.... já sice na zkoušce šatů byla, dvoje se mi celkem líbily, ale nebylo to ončo, tak jdu ještě dnes do Adiny.... :-) tak snad budu moci večer napsat, že mám vybráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy. muj nastavajici o techto strankach vi (moc dobre) a bojim se aby nenakoukl,vis? tyto to budou mrkni do nejmladsich nevest davala jsem je tam, ted se mi to nejak nechce nacist
Odpovědět
luccy: Šaty jako poslední budu mít nejspíš já - vzhledem k tomu, že teprve v dubnu se na ně bude stříhat a první zkoušku budu mít tak v květnu :-S Snad to bude stát za to. Jinak dneska jdu na zkoušku líčení (bez účesu) a jsem z toho totálně nervózní. Neboť jestli to nebude úplně ono, tak já nejsem ten typ, co by to uměl nahlas říct a hledat jinde. Tak snad to napoprvé klapne. Držte mi palce!
Odpovědět
tuli: Jsem teď viděla tvoje oznámení. Ten text je nádherně vtipnej! Já bych teda chtěla něco romantickýho, s mašličkou nebo vylisovaným lístkem, škoda, že se k tomu ten text fakt nehodí, neboť u nás by to bylo hooodně trefný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prave ze k nam se taky silene hodi, navic sme oba tak trochu ujeti takze i ty zirafky k nam jdou, a vim ze zadny oznamko s maslickou nebo nedejboze holubickama by u nas neproslo...a hlavne nic me to nebude stat navh sme udelali samy a vytisknem si to taky samy..
Odpovědět
tuli: tak to oznámení je takt vtipný a ty objímající se žirafky krásně roztomilý. :-D My teda máme docela klasiku, ale holubičky tam nemáme. :-D Kdy budeš rozdávat? já asi první týden v dubnu. Od ledna jsem to vydržela a ještě ho nikomu nedala!! :-) budeš dávat něco k tomu? Třeba košíček s koláčky nebo něco takový?? Já jsem říkala mamce, že bych dala košíček s koláčkama a ona se mi smála, že to je blbý....tak nevím, ale mě to blbý nepřipadá. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luccy: to se dává, košíček s koláčkama k oznámku... ale možná se smála, protože to je docela brzo, když je svatba až v září, oznámka se dávaj až tak měsíc před svatbou...to pak jo, takhle bych se bála, že mi to hosté někam zahraboší a zapomenou... nebo budou volat, kdy to je ...
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: koncem brezna mame cestu do ostravy tak tam jim to dam at je mam hotovy a zbytek nekdy v dubnu, at to kazdy vi a pocita s tim..jinak dostanou jenom oznamko to jim musi stacit:-)))
Odpovědět
Článek se načítá
petunia: to mě taky řekla, že je to brzo, ale smála se představě, když jsem řekla, že přítel ponese košík přikrytý červeným ubrouskem,(ladíme vše do bílo červena), prý že bude jak červená karkulka. :-( Ale košíčky už máme, tak je přece nevyhodíme. :-| A budete mít holky svatební víno? Mě včera přišlo, normální lahve 0, 7 l a takový ty malý dvoudecky. ty ale nechám až na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem z severu Čech..... Nvdává se někdo na zámku v Trmicích?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dnes byla v Adině ...... naprosto úžasné, strašně milá obsluha, poradí, pomůžou, jsou naprosto skvělí... paní mi tam připravila hafo šatů, jedny nádhernější než druhé, krásně čisté, voňavé, prostě úžasné :-) vyzkoušela jsem si jedny, zamilovala jsem se do nich hned na první pohled..... nádherné, s vlečkou.... vůbec jsem si nemyslela, že bych takové šaty mohla mít, jsou naprosto skvělé..... půjčovné 6500,-, sleva 1000 za kupon z veletrhu + bedna šampíčka.... hned jsem si je zamluvila, jsou fakt nádherné.... To ladyarabia: jsem taky ze severu Čech, ale vdávám se na zámku v Libochovicích :-)
Odpovědět
zirafko: šaty jsou pěkný!! Škoda, že nejsou na tobě. :-| A to ženich tak šmejdí?? :-D To já když jsem na těchto stránkách, tak snoubenec říká: zase se radíš s holkama?" Kolikrát mě odhání od PC že mu blokuji práci, ale bere to sportovně. :-D
Odpovědět
Tak k oznámkům: já plánuju nějaký jednoduchý - kartička s textem a nahoře průsvitná mašlička do barvy svatby. holubičky, prstýnky a podobný serepetičky rozhodně ne-e Jinak jsem dneska byla na zkoušce líčení a jsem nadšená přístupem - chtěla jsem něco fakt jemnýho a je to moc krásný. Akorát pak jsem zjistila, že kvůli fotkám by to chtělo možná lehce přitvrdit :-) Ještě mě čeká někdy v létě zkouška i s účesem, tak zkusíme ještě výraznější variantu líčení. A asi nějakej fixátor na oči, jsem nalíčená asi od půl třetí a trošku se to z zěch víček smazává. Klidně do toho ty dvě stovky investuju, holky tu psaly, že se to fakt vyplatí. Jinak pani/slečna Chovancová fakt moc šikovná, hrála si se mnou skoro hodinu, podklad je naprosto úžasnej. A měla jsem strach z řasenky - nosim kont. čočky a minule na takovým tom "fofr líčení" na veletrhu mi oči docela slzely a když mi šla k oku s řasenkou, bylo to fakt nepříjemný... Tak jsem na to teď předem upozornila, ale všechno v naprostý pohodě, asi je to taky o rukách :-) Teď jdu omrknout ty šaty ;-)
Odpovědět
Tak šatky moc pěkná, elegantní, nepřeplácaná klasika. Moc se mi líběj!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, bohužel ženich šmejdí... :-) pořád okoukává, co by kde vybral a tak :-) Ale aspoň má zájem.... 8-)
Odpovědět
ahoj holky jste tady?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
me prijde ze ja sem tu snad porad:-)
Odpovědět
tak to jsme tuli na tom stejně :-D
Odpovědět
ahojky, já jsem tady taky.....co děláte, studujete, pracujete nebo máte zrovna volno?
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych mela studovat, ale vzdycky se na beremese najde neco dulezitejsiho a zajimavejsiho:-))
Odpovědět
taggy: já dnes pracuji, už "jenom " 5,5 hodin a končím. :-( A zítra pro změnu škola. A odpoledne jedu do Brna, možná půjdeme zkoušet šaty konečně, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to pak sem musis hodit nejaky fotky..
Odpovědět
Ahoj holky, take dost casto nahlizim, co je noveho ;-) Ja pracuji...
Odpovědět
tuli, jestli to bude katastrofa, jak předpokládám, tak fotky nečekej. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebude to katastrofa neboj
Odpovědět
tuli ty jsi vlastně z Brna, kde máte obřad a hostinu? znáš městečko Sloup? Je to u Blanska. Tam mám emy hostinu v penzionu Stará škola a obřad na zámku v Lysicích. Trošku se projedeme autem no. :-D A byla jsi v Brně v nějakým salónu???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?