Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: Tos me potesila, jsem radam ze je nas tady takovych vic. Ja taky bojuju jak se da. Delam 5lety magistersky studium uz 5.rok + 1 rok preruseni a porad mam vic jak rok a pul do konce. Nesnasim, kdyz se me cela rodina vyptava co a jak, a kolik jeste do konce a jakto, ze to jeste nemam hotove a jestli mam uz hotove vsechny zkousky a jake znamky. Na tohle tema jsem uz proste alergicka a nehodlam to probirat. Ale hlavu vzhuru, urcite s enam to podari dodelat :-)
Odpovědět
Tak my s pritelem deti zatim neplanujeme. Rikali jsme, ze pockame jeste tak 2 nebo 3 roky, nez nam bude 30. Rozhodne na ne nijak nespechame. Oba uz docela dlouho pracujeme (ja pres 5 let, pritel jeste dele), domek budeme mit hotovy snad v lete - doufame, ze do svatby se to stihne :-N Stavime uz 2 roky, tak si ted chceme chvili oddechnout. Driv jsme hodne cestovali a ted na to nemame moc cas, takze to chceme dohnat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsou tady fakt perfektní rady ;-) ,s těma punčochama jste mě nakopli,o tom jsem ještě vůbec neuvažovala.Pořád si říkám,je čas,je čas,ale ono to letííí. Tak určitě půjdu do těch samodržících,jak tu jedna píše,kdykoliv je můžu sundat,že.A co s podvazkem??? Ten by měl být na holé nožce ne??? no nějak to vymyslím....Boty zatím nemám,ale už je asi na čase je pořídit,až je rozchodím,jinak bych asi nevydržela :-) Co se týče té mé fotky.Ano je to náš prcek,ted měl 16 měsíců,a je to dáblík :-) .Právě jak jsme zjistili,že jsem těhotná,tak přítel se ptal,tedy jestli se vezmem,ale já to nechtěla.Chci si to užít se vším všudy a taky malý už bude mít skoro 2 roky,tak si to užije s náma :-) .půjde za družáka :-) Bude to celke náročný rok.Zrovna do toho začínáme stavět barák,takže to bude určitě fičák :-) Ale už se těšíííííím
Odpovědět
Profilova fotka
jo,ještě jsem chtěla dodat,že to datum 19.9.2009,už máme zamluvený od te doby co jsem zjistila,že jsem těhotná.Takže už 2 roky.Je to šílené jak to uteklo.Přítel má totiž 29.9. 30 let,tak jsme chtěli na ty jeho kulatiny.Ale není to sobota,tak jediná 9,která vyšla na sobotu je toho 19 :-) :-) ,Tak tak to prostě bylo :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak tě vítám v zářijových nevěstách..... my jsme původně chtěli 4.7., resp. to chtěl přítel, ale můj sen byl mít svatbu v září, ani nevím proč, každopádně miláček ustoupil a domluvili jsme se na první sobotě v září.... mamča sice říkala, že bychom mohli mít svatbu 19.9., protože to mám narozky, ale vůbec bych si ty narozky neužila, a datum 5.9.09 vypadá moc pěkně :-) Takhle budu slavit narozky už vdaná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky :-) ,a víš,že já taky chtěla svatbu v září?? To já to navrhla to září,ty samé devítky... Prvně chtěl přítel červenec,ale to jsou hice a nebou bouřky,a září je kolikrát hezčí a teplejší než srpen... snad nám to vyjde. loni v záři měla známá svatbu,a to byla kosa :-) Tak uvidíme.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že je to stejné jak u nás, přítel taky červenec, já září.... ale prosadila jsem si to září :-) tak my máme svatbu 5.9., tak to snad ještě bude teplo..... stačí mi 20 °C .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně aby bylo sluníčko....
Odpovědět
Profilova fotka
uvidite ze bude teplo, kamaradka mela loni svatbu v pulce srpna a celej den prselo a bylo sotva 15 stupnu, takze pocasi nemas zaruceny ani v tom lete... jinak my byly rozhodnuti pro 19.9.2009 uz od 19.10.2006 kdy me pritel pozadal o ruku, a je az neuveritelny jak rychle to uteklo
Odpovědět
zirafka82: taky máme svatbu 5.9. a modlím se, aby byla krásné počasí. nemusí byt žádný pařák, ale hlavně ať neprší
Odpovědět
Profilova fotka
tak to asi doufáme všichni, že bude hezké počasí, taky nechci pařák, jen chci, aby nepršelo.... ale když bude, tak to přežiju..... bude nám pršet štěstí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah .... koukám, že taky kaly .... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Adelka: K podvazkovýmu pásu jsou normální punčochy - http://mojepuncochy.cz/puncochy/punco... - mrkni třeb sem, tam jich mají hromadu... :-) Holky, co studujete? A co se počasí týče, tak je vždycky loterie - já jsem pro jistotu po velmi, velmi dlouhém váhání zamítla obřad venku - zamilovala jsem se do viničního altánu v Gröbovce, ale když jsme se tam šli podívat (v červnu) nebylo nijak extra hezky - tzn. sice nepršelo, ale zafukovalo a bylo pod mrakem - a docela to tam protahovalo - no a představa, že si tam zajistíme obřad a ono bude nedej bože pršet a my se tam budeme trmácet přes rozbahněný park, mě nakonec donutila altán zamítnout... Takže klid - 12.9. bude rozhodně slunečno, abych mohla mít vzteka, že jsem se zbytečně nechala s tím altánem zviklat :-D :-D
Odpovědět
krtek: No já vím ona paní říkala že ste se jí ozvli snad den přede mnou a jak sem si četla tvé příspěvky tak si říkám že to jste vy a pak mi napsala že teda nemůže že bude fotit v Brandýse..tak sem věděla že jsi to ty.. holky já úspěšně skončila VŠE loni v červnu..tak sem na sebe hrdá :-) a přítel studuje, dodělává dálkově magistra..už je bc a chtěl by hned po svatbě miminko - kamarádi čekaj..ale já říkala že když má až červen 2010 stánice tak musíme počkat aby se narodilo nejdřív po státnici..kamarádka otěhotněla napoprvé..chtěla ještě měsíc počkat a pak začít a ono to vyšlo dřív.. a já si teď lámu hlavu s fotografem.. holky a zajímalo by mě co je pro vás šíleně drahý foograf? Mám totiž ještě v merku paní co právě kamarádku fotila a byla úžasná a ty fotky ale taky dražší..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co se toho pošasí týče,hic byt nemusí,nejlepší něco málo přes 20,ale hlavně at nepršííí. I když kámošce pršelo a to dost,pořád někdo kolem ní lítal s deštníkem,ale za to ty její fotky,tak ty neměli chybu. lauro: co se týče fotogrfa.u nás tady v opavě je dost fotografů,ale jen 2 jsou tací nejlepší,tak jsme splašily jednoho z nich,hurá.Měla ho i ta kámoška co ji tak pršelo.A druhá kámoška ho měla taky(měla svatbu před 2roky) a říkala mi,že není drahý,prý platili 10.000,-a v tom měli Fotky,oznámení a 6 DVD.Tak si říkám,že to zas taká hrůza není.Jo ale my už budeme za to stejné platit 14000,-- :-) No jo,všechno se zdražuje :-) ,tak i oni si zvýšili taxu,že?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem moc ráda, že je tady tolik super nápadů :-) Také máme s přítelem stanovené datum na 19.9.2009 :-D Byla to spíše náhoda, chtěli jsme to koncem srpna, kvůli mé alergii jsme to nemohli mít brzy (květen,červen) a nakonec jsme zjistili, že červenec a srpen oddávají na zámku pouze PÁTKY a my jsme chtěli sobotu. Nabídli nám mimořádný termín 19.9.2009 a bylo rozhodnuto ;-) .
Odpovědět
jana: No tak to mě připadá docela dost..možná za celý den jo ale my chceme fotografa na obřad a focení rodin cca 1,5 - 2 hodky a za to mi třeba 10 000 připadá fakt hodně..
Odpovědět
zirafka82: jj, kaly - jasná volba okamžitě :-) miluju je a myslím, že je to tak trochu i klasika... jen nevím pořád v jakém provedení je chci... jestli převysle nebo v kornoutu... taky jsem přemýšlela, že bych měla jen jednu v ruce... ale zase čím si budu po obědě zakrývat najezené bříško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
shafrah : :-D jestli chceš, jukni ke mě do alba..... mám vybrané oranžové kaly, do kulata a pod květy je takové ono to vypadá jak šípky, to se mi moc líbí.... a necháš maminkám, babičkám a svědkyni taky kaly, nebo uvažuješ o jiných kytkách ve stejné barvě ?
Odpovědět
zirafka82: no kytku budou mít maminky, svědkyně, starší družka a družička, plus samozřejmě výzdoba na stoly. A asi jim taky nechám udělat kaly. Já chci kombinaci smetanových růží a vínových kal. Ale uvidím, co mi na to řeknou v květinářství. když jsem se byla ptat, tak mi řekli, že stačí přijít měsíc a půl dopředu, že dřív to nemá smysl. Jsem v tomhle děsně nerozhodná. chci mít všechno tip ťop... ale nejsem dobrá v dolaďování detailů
Odpovědět
Profilova fotka
laura: aha tak to se omlouvám,já nevěděla,že jen na focení.To mi ho budeme mít celý den až do večera,a k tomu bude i točit a ještě oznámení.Mě to taky připadá dost,ale co člověk nadělá??(ještě ke všemu jsme počítali s těma 10000)ale mám vzít nějakýho mladýho kluka,kterého neznám,a udělá mi jen fotky a video za 8000-9000? pak se něco pokazí a já budu akorat litovat...
Odpovědět
Profilova fotka
.. my máme fotografa z Brna, za 12.tis. na celý den, ale bez hotových fotek, jen DVD se všema fotkama. Docela dost, ale fotí krásně :-) . Co se týká rodiny, tak já taky toužím po miminku už od 20 ;-) , a je to čím dál silnější, přítel by už taky chtěl, prášky jsme vysadily už před půl rokem a po svatbě začneme zkoušet naplno ;-). U nás je fajn, že je můj nastávající o deset let starší než já, takže už je takový klidnější a rozumnější, než býval třeba před třicítkou ... ;-) a bydlení máme vyřešené, máme domeček v Brně, starší, rekonstruovali jsme aspoň tři roky, teď už chybí jen pár maličkostí .. takže klído se můžeme vrhnout na potomky (teda až po té svabě 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak to my mame 25. zari proto, ze to bylo nejblizsi volne datum v patek (so vubec nedelaji). moji moooc velke prani byla svatba v kvetnu, ale to bohuzel nejde stihnout, mame miliony veci, ktery musime jeste pred svatbou dodelat - skola :-) a dalsi kveten je az za straaasne daleko. a v lete uz je vsechno plne a chci mit po statnicich chvilku klidecek :-) no, takze zari je idealni :-)
Odpovědět
laura.r: A nezkoušela jsi kontaktovat třeba duo Baldaová - Seničová? Jejich fotky se mi moooc líběj a cenově to maj podle mě dost podobný jako pani Podžorná nebo Zuzana Scharf (ta je super, ale už od půlky února úplně plno od května až po říjen - aspo'n podle stránek) Jinak já chtěla původně svatbu v květnu nebo červnu (červenec a srpen je pro drahého údajně moc horko), ale ženichovi se to zdálo moc brzo - nevim proč právě on tohle řeší, když nezařizuje prakticky nic :-D Ale vlastně jsem mu teď vděčná, protože jsem úplně zapomněla právě na tu zatracenou alergii! V květnu mě většinou ještě docela zlobí... A holky, jak to máte letos s dovolenou? My hí právě měli zařízenou ještě dřív, než jsme tušili, co se bude dít, takže jedeme na konci srpna k moři, 30.8. se vracíme a 11.9. berem :-) Aspoň budem odpočatý a opálený...
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: to to mate idelane, predsvatebni cesta, a jeste budes jak sam arikas opalena a odpocata. takze ja myslim, ze to je fakt nejlepsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé holky, když to čtu tak vám závidím ty plány na svatební cestu nebo dovolenou. Když sem se tak ptala přítele jak to uděláme s úšklebkem mi zdělil, že ji snad strávíme jako vždy "na maltě" ;-( .Máme svatbu taky v září 26.9, a do té doby je v plánu dodělat byt,aspoň tu část aby se dalo bydlet, a přestěhovat se.Ale aspoň je se na co těšit. Proto jsme svatbu se rozhodli mít až v září. S počasím nám to je jedno, prostě sme to zařídili tak aby jsme byly pod střechou. Jedna slečna loni si plánovala nevím jak dlouho svatbu na srpen,kvůli pěknému počasí, a pak jí pršelo. Probrečela to. Já si myslím, že ať prší nebo je parno je celkem fuk. Ten den si prostě nenechám zkazit.Skorošvagrová se vdávala před dvěma lety v březnu, zima nic moc-jistě si pamatujete,ale 3.3, napadlo tolik sněhu,že jsme se málem nedostali do restaurace na oběd :-) A jak rádi na to vzpomínáme, všichni to brali s humorem. Vždycky se něco přihodí,pár svadeb jsem pomáhala organizovat a pokaždé je nějakej renonc. A věřte mi, že na to pak se vzpomíná nejvíc. Jinak s foťákem jsme si to zařídili u kamaráda co rád fotí, není to žádnej profík,ale zajímá se o to. Můj přítel mu zas nafotí jeho svatbu, takže si budem kvit.
Odpovědět
petrajda: Já se po svatbě stěhovat "do svýho", tak klidně dovolenou oželim! Aspoň bysme nemuseli tak řešit, jestli mimčo do stávající situace jo nebo ne... A šli bysme do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se "svýho" těším a dovolenku ráda oželim nebo teda odložim.Jo s miminky někde na těsno, nevim jestli bych do toho šla,ale vzhledem k mýmu věku ,zas na druhou stranu, prostě by to nějak dopadlo.Ale chápu,že nad těmadle věcma by měl člověk trochu popřemejšlet. Takže do toho počkáte?
Odpovědět
Nevim. Asi to necháme na osudu. Přece jenom, k bytečku se člověk může dopracovat vždycky, ale mimčo bych "prošvinout" fakt nechtěla. je mi 27. A mám mlaďoučkou těhotnou kolegyni, to mě fakt nahlodává :-D A taky nemá úplně ideání zázemí. holt když to přijde, tak se podle mě nakonec všechno nějak vyřeší.
Odpovědět
Profilova fotka
švagrová má čtyřměsíční škvrně, a taky koukám.Jí je 28 a mě 32. Tak trochu mám taky čas ;-) Jenže holt tak šel život. Třeba to svatba v září změní a třeba se podle některejch budem "muset" brát :-| Ale já to tak neberu, muset se a nemuset a osudu to fakt nechej. Je to rozumější než si dělat grafy.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?