Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
laura, zelvi, lotri fotečky krásné - jak já vám závidím,že už to máte za sebou ;-) krtku - já si musela nechat udělat na provozovnu nové cedule s novou adresou a jménem.To jméno je strašný,sem na to čučela když sem si pro ně byla,že si pán myslel,že mu kritizuju výrobek,ale ujistila jsem ho,že koukám né na kvalitu,ale co to je za jméno :-D :-D
Odpovědět
petrajda: Mně se moje nový jméno líbí, ale je to děsnej nezvyk. Navíc mám pocit, že dokud nemám oddací list a občanku, tak na něj snad ani nemám ještě nárok :-N Ale i v práci už jsem v rozpise novým...Takže se vždycky do telefonu představim a uchichtnu - jak debil :-D
Odpovědět
Tak ono to s tim počasím nebude možná tak zlý, hele: http://www.novinky.cz/domaci/178911-d... "Devatenáctky" prej budou mít slunečno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy! :-) Tak se taky hlásím už jako vdaná :-D Proberu fotky, co mám zatím z našeho a strejdova foťáku a hodím nějaký do alba - páni, já jsem z ještě teď jako kdybych si řádně čuchla rajskýho plynu - včera jsem celý den chodila s úsměvem šťastného debila a zjevně mi to vydrží ještě dneska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jizi gratuliju.Ten výraz budu mít asi taky :-D a nebo budu totálně vyplácaná těšíme se na fotky a jinak moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!! x-) teda tady to teď v září fofruje. krtek - to moje budoucí jméno nezní blběš ale je to nezvyk
Odpovědět
jizi: Hurá, další novomanželka! Gratuluju! Ten úsměv šťastnýho debila znám, akorát mně už tak nějak pomalu mizí (obzvlášť když jsem sama doma. Když jsme s mužem spolu, usmíváme se chvilkama jak debilové oba :-D ) Já mám dneska docela fofr - asi si sjedu pro ten oddací list do Brandejsa (nějak nemám doma stání), pak vyfotit na občanku, ráda bych stihla i tu občanku a večer míříme ke zlatníkovi roztáhnout manželův ( :-N ) prstýnek - snad nepraskne - a pak na večeři do Ctěnic - jsme si jí nějak o víkendi nestihli vybrat, tak jsme dohodnutý na dnešek.
Odpovědět
To je takovek divnej pocit, mít už po a prožívat s váma ty poslední přípravy =-) :-) Já bych si to dala ještě jednou. Úplně si pamatuju, jak krásně hráli v rádiu, když jsem u našich balila výslužky - samý takový trefný písničky. Byla jsem dojatá už den před svatbou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - to máš pravdu, těžká byla při dvouhodinovém focení ji chvílemi nosil i ženich
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju!!! :-) Krtí: vy už máte oddací list? Nám řekli za tři neděle na matrice... Nebo ten kvůli nový občance nepotřebuju?
Odpovědět
jizi: Máme. Prej si ho buď dneska vyzvednem osobně, nebo ho zítra pošlou poštou. Mně teda na Praze 8 řekli, že ho potřebuju. Nechápu proč, vždyť ten zelenej papírek je taky úřední potvrzení?
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: sluselo vam to :-) holky, pocasi se snad vrati a do konde zari bude nadherne ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, než Vás začnu dočítat (dám tak 2 strany ;-) ), tak Vás chci nejdřív pozdravit taky jako vdaná mladá paní :-) :-) . Nestíhala jsem sem chodit ani 2 dny před svatbou, ve čtvrtek jsem dělala svatební noviny a ještě byla v práci, takže jsem odcházela domů kolem deváté večer :-x :-x, od pátku jsem na netu nebyla vůbec... Fotky ze dvou rodinných zdrojů dodám snad během dneška... Už se těším na Vaše alba:-):-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak fotky přidány :-) Krtek: Já si to myslela... Tak to je dobrý - OP bude až po svatební cestě... :-) Sarkajak: Ahoj novomanželko :-) Těším se na fotky! Jdu prohlídnout nová alba a pogratulavat ;-)
Odpovědět
Ahooooj holky já mám dobrou náladu!!!!!!!!! :-D :-D Nejprve gratuluju dalším novomanželkám :-) Jizi a ještě někdo další? A jdu mrknout do alb. Jinak k té náladě. :-D Aspon si užiju svatbu. :-D Právě jsme přijeli z centra asistované reprodukce.Můžeme do toho opravdu jít. Kolem 10.října začneme s cyklem umělého oplodnění. Nekazí mi náladu a ni fakt, že na ten jeden pokus co hradí pojištovna budem doplácet 26-32tis. :-| No ale co nadělám, jinou šanci nemáme tak ji musíme využít.
Odpovědět
holky, tak vás zdravím, novomanželkám vše nej!!! edvi - tak to ja paráda,ať to vyjde!! my jdeme po svatbě na prohlídku proč zatím nic, tak uvidíme co nám řeknou. Jinak v sobotu večer jsme byli se známýma na pivu a večer na koncertě a jak jsme tam tak stáli, kousek od místa kde to máme mít, tak jsem z toho byla dost znervoznělá - že už za 14 dní tam jsme a ti lidi tam jsou kvůli nám a já budu mít šaty a prostě to všechno, že jsem fakt byla - nevím jak to popsat, natěšená, vzrušená tím utíkajícím časem a sílcíma přípravama atd. v noci jsem nemohla moc spát, zdály se mi všelijaký sny, jako svatba na benzínce a celý to bylo divný. Dneska jdeme domlouvat hudbu na obřad, chtěli jsme mít vlastní, ale nakonec nejde kluk co nám to tam měl zprostředkovat (jeho partnerka poručila dovolenou), tak jdeme domluvit varhany, nevíme jaký písničky, máte někdo klasiku, nebo všichni máte nějaký výber na CD.
Odpovědět
Klaro a jak dlouho to zkoušíte? U nás to byli fakt nervy, mysleli jsme, že jsme v pořádku obadva a ejhle ani jeden. :-( My byli dnes na úřadě konečně zaplatit ten poplatek a ted řešíme jak a kdo tam ty úředníky přiveze a zas odveze. :-D Hudbu nemáme dořešenou pořád, počasí doufám bude hezké jinak nevím a už začínám mít nervy. Dnes se mi zdálo, že jsme měli svatbu a zapomněli jsme jít na hostinu a večer jsme si vzpomněli a zkazilo nám to celou tu událost. :-D :-D :-D
Odpovědět
Edvi jsem moc ráda,že jsi donesla tak hezké zprávičky a nesmuti..mohlo to být ještě horší.Jedna moc fajn holčina je přenašečka hemofilie a tak nějak nesmí mít chlapečky(jenom ten první je zdravý,pak ostatní již nemocní-moc tomu nerozumím),takže si musí nechat holčičku vybrat v laboratoři..a bude je to stát od 80.000 -100.000 Kč. Ale i tak je to každopádně darda...Já jsem se zrovna v týdnu rozčilovala,že VZP mi nedává vůbec ale vůbec nic...těm co kouří ano,ale na těhotné hází bobika... Jinak ještě jednou všem (abych an nikoho nezapomněla) hodně a hodně štěstíčka a ať si to manželství hezky užíváte... Sarkajak chvátej,už tady jsme natěšený.... Prozatimní fotky nádhera!!!!Já se snad opravdu začnu ještě těšit.. :-D
Odpovědět
edvi - rok bez prášků a nic, máme dojít po svatbě, že se na nás podívají, ale zatím to moc neřeším, teď je toho dost, tak počkám co pak, smutno mi z toho bylo na dovolené, kde jsem se cítila méněcenně, spousta rodin, malé děti, těhule a my pořád jen dva- takový neuplný necelý, ale snad to bude v pořádku, pořád tomu věřím, prostě te´d na to není čas a až budu v klidu tak to třeba přijde samo, uvidíme a doufáme
Odpovědět
Profilova fotka
holky všem co jste se vdávali ted v pá a so, moc Vám to slušelo, a počasí Vám taky vyšlo, hezké fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
Dalsi novomanzelka zdravi novomanzelky i ty, ktere to teprve ceka. Vsem novomanzelkam preju hodne stesti. Zkoukla jsem alba a parada. uz se tesim, az budeme mit nejake fotky i my. Svatebni den byl uzasny i pres vsechny "pohromy" co nas pred svatbou potkali. Meli jsme mit obrad v kostele ve 12, ale nakonec jsme ho museli kvuli nemyslicimu farari posunout o ctvrt hodky dopredu. Proste jsme se ve stredu dozvedeli, ze hned po nas bude v kostele ve 2 hodiny pohreb. Sice se to zda jako docela dost casu, ale on se docela louda, coz znamenalo, ze skoncime tak v 1 hodinu msi, pak gratulace a foceni u kostela, to by jsme od tama odchazeli tak o pul 2 a pohrebaci vozi rakev tak hodinu dopredu, aby se mohli pozustali rozloucit. Takze bychom se tam asi docela pletli a fakt jsem netouzila mit na fotkach rakev. Tak jsme to radsi posunuli a farar nasi msi tak trochu odbyl. Ale i tak to bylo moc pekne. Jo a navic nam cely den v patek netekla vubec v cele vesnici voda, tak jsam byla malem nemyta nevesta :-) Nastesti nam nejak po 9 vecer zacala trosku proudit :) No meli jsme doma docela veselo :-) Ale jinak to byl uzasny den, ktery ale strasne rychle utekl.
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - tak to budu taky držet palce,určitě to vyjde janička - a ty ses netěšila :-) ? Já jak kdy. Chodit pravdidelně na EKG tak mám blížící se infarkt :-D
Odpovědět
Janicko s těma pojištovnama máš pravdu, taky jsme se tu rozčilovali. Ale co naděláme. Klaro tak držím palečky, když tak mi pak dej vědět jak jste dopadli. Já jsem taky ráda, že se ted trochu odreaguju tou svatbou a svatebkou a uteče mi to a nemyslím tak na to. ale z té svatby jsem tak hezky nervozní. Ale šílenství teprve začne. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a všichni ostatní kteří to mají teďka v sobotu-hodně štěstí ať vše dobře dopadne,a taky že dopadne. ;-) jak jinak..
Odpovědět
Profilova fotka
petrajda: děkujeme moc, snad to vyjde, zítra jdu naposled do práce a pak až 7.10. takže Vám raději dopředu taky popřeju hlavně štěstíčko a krásné počasí zbytek se nějak zvládne
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky už máme doma oddací list, tak teď se vrhneme na doklady a pak na přepisy všech smluv. JInak gratuluji všem novomanželkám a držím pěstičky následujícím budoucím vdaným paním,...ať vám hlavně vyjde počasí a ostatní půjde samo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda teď už diskuzi moc nestíhám. Fuj tajksl, ten poslední tejden před svatbou mám jeden velkej stres, nějak bych to nejradši posunula. Mám nějakou trému jako před zkouškama, jako když mám pocit, že vůbec nic neumim tak teď mám pocit, že to bude jedna velká fraška. Zrovna mám asi nějakou tu předsvatební depku. Jako v sobotu slunečno, ale kosa jak blázen a co počasí u nás předvádí včera a dnes...hnus. Tak řešim, k čemu mi jsou letní převlíkací šatičky, když si ještě ráda vezmu džíny a mikinu. Dneska jsem byla na barvě, dobrý. Ale i na líčení a hrozný. Těšila sem se, že můj první pohled do zrcadla bude jak v těch pořadech o proměnách, ale já se normálně lekla, vykřikla "Ježiši" a paní mi nutila (nutily, ještě zákaznice) názor, že je to naprosto bomba. Přišla sem si zmalovaná jak št...a. Normálně se nemaluju, tak sem chtěla přirozeně, ale toto se mnou fakt otřáslo. Zas jako sama to riskovat nechci, i moje šminky jsou 100 let stará řasenka, tak ještě asi zkusim někam zajít.
Odpovědět
Profilova fotka
Katcha: To bude dobrý! Já měla taky hroznou trému, při obřadu jsem se regulérně klepala a pořád se smála (to se mi stává standardně, když mám nervy - třeba i při zkouškách ve škole, což teda nedělá moc velkou dobrotu), nervy kulminovaly při prvním tanci - který se fakt povedl a měl velikánský úspěch - a pak už to bylo jenom skvělý! Takže uvidíš, že to bude super - navíc hlásí během týdne oteplení - http://www.chmi.cz/meteo/om/tyden/tyd... S tím líčením je to na pytel, zkus ještě nějakou jinou vizížistku - nebo nemáš nějakou šikovnou kámošku? Co tě zná a neměla by tendence na tebe naplácat naprosto všechno, jenom abys "měla"?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak já zas nestačím dočítat a musím mrknout navaše fotečky.Holky mydnes byli vybrat 200 fotek od fotografa a jsou úúúúžasný,jsem vydřená ještě ted a to jsme tam byli ráno.Budou ve středu. krtek:Oddací list mít musíš,my si ho vyzvedli dneska,byli jsme domluvený předem,potřebujem ho na tu naší cestu,odlítáme už v pátek. edvi:Držím moc palečky aby vám to vyšlo.
Odpovědět
Petrajda víš já mám teď nějak naprogramovaný ty bimbající hodiny..takže prostě svatba je pro mne jenom účel k tomu,abych byla "po čepcem"a vytvořili jsme opravdovou rodinu i podle společného příjmení... Navíc mne pořád trápí ty nevolnosti..takže se spíš bojím co a jak bude,než abych se těšila....Žádná přežíračka nebude...dám si polívku ,tak jeden knedlík se svíčkovou a bude vymalováno..a to budu ráda,abych neběžela pak blikat...ale mám od mudry povolenou klasickou červenou kolu,takže snad tam šavlíka nehodím.. Ale pak když jsem viděla fotky tady od našich mladých novomanželek ;-) ,tak mne to přeci jenom malinko zase chytlo.Navíc myslím,že to bude lepší až si zase ve stredu pojedu vyzkoušet šaty a pak v pondělí jdu k holičce,tak jsi chci požádat aby mi zkusila ten můj bobek na hlavě....a taky jdu na manikůru,kam normálka nechodím...tak věřím,že to těšení snad přijde... Jenom pořád nemůžu donutit na zkoušku obleku i ženicha....porád se cuká,že zítra ,zítra,ale že to nemám vyzkoušené,takže nevím,zda mu něco neplandá,nečouhá,neškrtí...to prostě netuším.... Zelvi udělej prosím ,když budeš mít náladu a chuť manuál pro výměnu dokladů...kdy,kde,co,jak,za kolik...prostě od data svatby..chce se ti???
Odpovědět
Holky a kdo je tento víkend??? Katcha,Lowe a kdo ještě????
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?