Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jo a taky mě překvapily svatební dary... na webu jsme měly vystaveno, že chceme penízky a skutečně jsme dostali jen korunky a tak 2x větší částku, než jsme očekávali, takže jsme byli opravdu velice mile překvapeni. x-)
Odpovědět
lotri: Fešák ;-) Dyť řikám, že mu to slušelo - viděla jsem ho někde na nádvoří. Mě teda úplně šokovalo, že největší částku nám dala moje babička s dědou. Já teda čekala větší obnos (jako větší než třeba tisícovku, ne ve smyslu větší, než nakonec byl ;-) ), prej mi spoří už dlouho. Ale největší? Je fakt, že kdyby se k darům od rodičů připočítala ta hostina, tak ne, ale stejně... A babi že prej kdyby měli, tak daj víc, že je to pár korun :-N tak jí řikám - kdybyste dali víc, tak už to se mnou fakt sekne :-D
Odpovědět
krtek: taky jsme největší částku jako se vším všudy (on totiž nikdo s ničím nepomáhal) dala babička a dědou. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,nové vdané paní.Gratuluju! Krtku fotky krásné moc ti to na nich sluší.Jo a fotka motýla,beeezva. :-) Tak nějak od dnešního rána si FAKT začínám uvědomovat a snad se konečně už opravdu těšit na náš den D. Všechny o tom tak krásně píšete,že to snad musí vyjít supr i nám.
Odpovědět
petrajda: Díky! Já se taky vždycky uklidnila nad těma čerstvejma albama, jak všechny nevěsty psaly nadšeně, i kdyby trakaře padaly, polívka byla studená a pivo teplý ;-) Ale my měli fakt štěstí, všechno bylo super. S tim motýlem to bylo takový poetický - on se tam třepal přímo za mnou u okna, tak jsem se ho snažila vyfotit. Ženich na to, ať prej ho chytim, to jsem se bála, tak ho chytil sám a dal mi ho do dlaně, ať si ho jdu pustit ven x-)
Odpovědět
Já jsem dostala skoro 200 fotek od kamarádky, jsou to naprosto úžasný momentky, nejradši bychje hned hodila do alba, ale radši počkám, přece jenom - vejde se tam jenom 50 fotek a hrozně moc jich ještě nemám (fotil tam fakt každej). Tak pak udělám pořádnej výběr. Ale nechápu, proč přípravný alba jsou tři po 100 fotkách a svatební jedno s 50 =-) To se fakt nedá, vybrat z tisícovky fotek padesát :-|
Odpovědět
Kecám, skoro 300! No je toho prostě hafec a ještě bude. Já se tak těšim, až si koupim nějaký krásný album a nechám si to vytisknout a budu se v tom hrabat :-D Ale asi mi jedno album stačit nebude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
máš romantického manžela x-) já bych pak chtěla nechat udělat fotoknihu a dát ji oběma rodičum třebas k vánocům
Odpovědět
petrajda: Právě že vůbec ne! Ale takhle pěkně to vyšlo.
Odpovědět
Ahojte vespolek. Moc gratuluju všem novomanželkám! Myslela jsem na vás, aby vám všechno vyšlo. Mně už zbývá jen necelých šest dní. Docela se těším, jen mám občas takové záchvaty paniky, když se narazí na nějakou komplikaci, ale jinak mi to ani moc nedochází, jak kdyby se měl vdávat někdo jiný než já. :-) Spíš myslím na to, abych stihla udělat v práci všechno, co potřebuju, když tam pak víc jak dva týdny nebudu... No a v mezičase klikám pořád na předpověď počasí a hypnotizuju tu ikonku, kde je oblačno a déšť, aby se to změnilo na polojasno. ;-) Prostě klasické příznaky. :-DDD
Odpovědět
Ahoj holky tak se taky hlásím jako vdaná paní. Sice trochu se spošděním..Já se doteď nezasatavila.. Svatba výborná všech o klaplo jen takový bezvýznamný blbosti.Začlo to tím že den předem začli lidi volat že nepříjdou ženich pak začal zmatkovat že tam nikdo nebude a že tam budem sami.. Spala sem normálně celou noc jen co sem lehla až do budíku až mě to překvapilo. Ráno dorazila kadeřnice, nakonec sme se dohodli na větších vlnách takovej kompromis a byla to dobrá volba. Pak dorazil kamarád co nás točil a kamarád s kamarádkou co vezli dědu atd kamarádka tam se mnou zůstala a jelo se pro dědu. Dorazil ženich a kamarádi s autama a zdobili se autíčka dole (naši bydlí ve věžáku) Pak vizážistka super. Nervy mě chytli až při oblíkání po nalíčení a učesání kdy sem si nemohla navlíct punčochy.. V tu chvíli táta u nás doma rozbil úplně plnou neotevřenou lahev slivovice.. tak všichni křičeli střepy to je štěstí.. No a celej byt zavoněl švestičkama.. Pak mě svědkyně s kamarádkou nacpaly do šatů vybrali sme šperk podle pocitu v tu chvíli ale problém s naušničkama furt padaly než sem došla ke dveřím 3x tak sem na poslední chvíli popadla svoje normální ale vše byli krystaly tak to docela sedlo. Pak sme sjeli výtahem a dole mě předali ženichovi a 3 autama sme jeli na letnou. Tak už čekala spousta lidí tak nás to uklidnilo..
Odpovědět
Pak sme se se všema pozdravili v klídku počkali odevzadli občanky a šli nahoru. Pak všechny usadili na židličky a my scházeli po schodišti dolů - svatba byla v altánku. Fakt sem si připadala jak princezna. Hudba nám hrála přesně jak sme si představovali. Obřad strašně krátkej bohužel pak oddávající neřekl ani slovo ze srdce. Ještě večer pršelo hned po tom co ženich ozdobil altánek tak začlo, ráno hnusně ale vybralo se to a na obřad nádherně. Ale pan oddávající odmítl mikrofon tak prý vzadu nebylo slyšet. Prý sotva ano ano...To mě štvalo. Pak nekonečné gratulace celé 4 písničky tak sme byli moc rádi že dorazila i spousta lidí co se fakt přišli jen podívat i když sme je třeba z finančních důvodů pozvat už prostě nemohli.., Pak sme se fotili hrozně dlouho se skupinkama tak když sme se fotili sami tak už všichni dost znervozněli. Ale chtěi sme mít památku..Bylo to u nás úplně napak já která furt chtěla fotky tak sem říkal už nefotte čekaj na nás a ženich ni říkal že přece počkaj a fotky chceme mít..Paní fotografka nejlepší fakt úžasná. Všichni vydrželi a pak kamarádi odjeli a my měli oběd s rodinou jídlo fantastické stal se mi trapásek postavila sem si kytku do vody na pití uprostřed stolu..A ještě to po mým vzoru udělali mamky a dali kytky do džbánů u dalších stolu a nikdo neměl vodu :-D Pak sme v klídku dojedli pak chvilku bylo mrtvo až mě ti děsilo ve 4 se začli scházet lidi Kolem 5 dorazila kapelka a krájeli sme dort když už byli všichni. Snědl se fakt celej to sme nečekali. Jen sranda měli sme 3 patra a maličkatý medvídky navrch tak se udělalo patro jen piškot nahoru fakt malinkatý že nám pak zůstane a oni ho rozkrájeli a dali rodičům - a to nebylo k jídlu :-) ale dobrý..Pak všichni výborně pařili fakt super a to hlavně díky kapele která byla úžasná a fakt jen doporučuji lepší to být nemohlo..Mezitím se vytvořili 3 skupinky že mě unesou 2x se pokusili a ženich mě vždy uhlídal ale když sme viděli že furt hlídaj aby mě unesli tak sme se dohodli a nechala sem se unést než si zkazit večer jen hlídkováním. Ale šli jsme jen kousíček tak sme byli pryč asi půl hodiny kamarádi byli perfektní rychle do nich ženich nasázel panáků mraky a pak sme se vrátili aby se ostatní nenudili.
Odpovědět
Článek se načítá
No tancovalo se fakt až do půlnociházeli sme kytičku a mezi chlapi podvazek a super. Kamarádky udělali soutěž v poznávání ženicha tak to pobavilo všechny. Já ženicha poznala a ženich jak bylo těsně po únosech a chvilku byl dost připitej než to rozdejchal tak mi u toho sáhl na nohu a podle toho poznal tak se mu smějem že podváděl.. Po pulnoci odešla kapelka a postupně se lidi začli loučit bylo to tak akorát jak sme měli obřad brzo tak to dýl nešlo nakonec poslední odjeli v půl 2. Strašně mě boleli nohy ale strašně ale vydržela sem v botách i když sem měla přezutí. Dostali sme spoustu dárečku a korunek - chtěli sme penízky ale spousta lidi to pojala fakt úžasně a balili penízky kreativně - dodám fotečky...Domů sme dorazli v půl 3 a ženich si normálně i když v taxiku usínal vzpoměl že mě musí vzít přes prách já unavená si ani nezvpoměla tak mě přenesl. Dneska jsme jeli zaplatiti v klídku a objeli rodiče babičku co nebyla s koláčkama a rozbalili nějaký dárečky co sme včera pobrali pak sme jeli pro ty co sme tam nechali aby sme to netáhli a vrátili sme se tak pozdě že sme řekli že si uděláme radost ještě zítra.. Mám trochu problém s prstýnkem jak sem psala dřív je mi trochu větší ale nevím - někdo říká že je akorát někdo že je větší ale má kamínky po celým obvodě a řekli nám že nejde zmenšit jen udělat znova a já si říkám pak přiberu a zas ho dělat znova? No trošku jezdí po posledním článku že není rovně ale za kloub se mi za 2 dny neposunul tak asi to není špatná ale do moře ho brát nebudu 8-) jinak zítra nás čeká spousta poviností balení a v pondělí hurá Egypt na 15 dní. Fotečky budu mít až pak ale nějaký přidám snad dřív.
Odpovědět
Celkové dojmy - bylo to úžasné všechno klaplo úplně nádherně počasí bomba do noci sme postávali na terase venku jen tak. Ale bylo to strašně krátky strašně strašně strašně..A dneska ráno mi fakt bylo smutno že je najednou po všem a už to nikdy nebude..
Odpovědět
jinak holky gratuluju - krtku moc ti to slušelo..
Odpovědět
Profilova fotka
laura - jééé to se tak krásně čte.Gratuluju k vydařenému dni a pak mrknu na fotečky. Bavila sem se jak jste dávali kytky do vody,která byla určená k pití,fakt dobrý :-D :-D . K tomu prstýnku si myslím,nech ho jak máš.Počítej že s věkem,to nemyslím nijak zle,trochu natečou prsty,zvětší se průměr.Já teď zas lituju,že jsem si nenechala udělat větší,ale máme ocel a s tím se moc dělt nedá.Tak pak budu prstýnek nosit na řetízku x-) a nebi prstýnek mého manžela.On ho hodlá stejně strčit do šuplíku.
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( já si nepřečetla pozorně konec a fotečky nejsou
Odpovědět
laura: Děkuju. A taky moc gratuluju! A těšim se na fotečky! Taky jsi teď ráda, že se tam nějakej ten trapásek vyskyt? Já teda bych v tu chvíli vraždila, ale teď už to vidim tak, že kdyby to tam nebylo, tak nemáme takový ty vtipný momenty, na který se pak nejvíc vzpomíná ;-) Mimochodem, tuhle jsem slyšela vykládat pana Špačka, co je skutečný zvládnutí etikety. Že praj se setkali prezidenti nebo nějaký papalášové dvou zemí, přičemž ta jedna byla prostě úplně jiná kultura (jako třeba Amerika a Čína). A na stole při jídle měl každej mističku s plátkem citrónu - ovšem na umytí prstů! A jeden z těch dvou to neznal, tak to prostě chyt a vypil. A ten druhej, aby ho nevystavil trapasu, tak to prostě chyt a vypil taky. To se mi moc líbí, to je fakt galantní chování ;-) My budem roztahovat ženichův prstýnek, nechápu - ve zlatnictví seděl, i když těsně, ale zkoušela jsem o nandat ašlo to. A to bylo horko, tk jmse si říkali, že máme oba oteklý prsty. A při obřadě - jsem ho tam prostě nemohla dokroutit, ženich celej den nandaval a sundaval (sož moc nešlo) a nakonec si ho dal na malíček. taky tvrdí, že ho nosit nebude, ale třeba když mu bude líp sedět... Nebo mu k narozeninám koupim stříbrnej řetízek a může ho nosit tak. My zase dostali fakt "úžasnou" radu - prej jsme si měli nechat prstýnky udělat rovnou na prostředníček, až ztloustnem, abysme je mohli nosit na prsteníčku =-) =-) To jsem taky vrhla pohled, že by moh zabíjet. Já se teda nechystám nabírat 30 a více kilo, ale i kdyby náhodou, tak se prostě zvětší. Moje mamča třeba nabrala za těch 30 let, co je vdaná, docela znatelně. A prstýnek jí pořád je.
Odpovědět
krtek: Je super, že se vám svatba tak povedla :-) Na fotkách vypadátě překrásně :-) Přeju moc moc štěstí! lotri: Rovněž gratuluji, ať si tu svatební cestu užijete, taky bych hned jela do teplých krajin :-)
Odpovědět
Lauro gratuluju. :-) Tak většina z vás už to má za sebou.:-) Hodila jsem do alba ještě jednu bižuterii co jsem našla, tak teď nevím kterou z nich. Co myslíte?
Odpovědět
edvi: To je černý? Tý jo, ta kombinace čarvená - černá by se mi líbila, taková trošku rebelie a dekadence, jen aby to bylo dost "svatební" ;-)
Odpovědět
Edvi, mně se víc líbí ta na obrázku 16, ale pěkné jsou obě... Dneska jsem měla super předsvatební noční můru. :-) Před obřadem přivezli kytky a ta moje byla naprosto příšerná, jednak měla nejmíň metr na délku a bylo to nějaký hřbitovní kvítí, vůbec se to k sobě nehodilo a pak se to ještě začalo rozpadat. Hledala jsem korsáž pro ženicha, ale nikde tam nebyla. No a pak jsme se šli fotit a fotograf udělal dvě fotky a že stačí a já mu začala hrozně nadávat, že nás přeci má fotit nejmíň dvě a půl hodiny a že z toho má být několik set fotek... No sranda, už je to tady. :-D
Odpovědět
krtek, lotri: U nás taky nejvíc peněz dali babička s dědou, a to jsme šli docela do kolen, opravdu jsme to nečekali. Mě celkově ty dary nějak dojaly - taky jsme si přáli peníze a od všech je dostali, a když jsem to rozbalovala a viděla, jak byli všichni štědří, a to přitom sami mají málo (buď hodně dětí, nebo zrovna staví dům, rekonstruují byt, jsou bez práce apod), to jsem se fakt neudržela a začala bulet. :-N Laura: Gratuluji a užijte si svatební cestu, ať je an co vzpomínat :-) krtek: Mě je prstýnek o kousíček větší, a přitom když jsme ho kupovali byl akorát. Ale počítám s tím, že jednou budu mít určitě o něco silnější prsty, takže takže ho nebudeme muset rozthovat. K vůli diamantům s tím totiž moc udělat nejde. Teď ho tedy nosím na prostředníku, a manžela to docela žere, prý takhle není poznat, že jsem vdaná :-D On ho zatím poctivě nosí, i když se s ním pořád hraje. Nejdřív si stěžoval, že je mu malý, ale teď mi přijde, že to spíš byl pro něj nezvyk.
Odpovědět
filu: :-D Jo jo, takhle se pozná pravá nevěsta. Ikdyž - já mívala takovýhle sny i dlouho předtim, než jsme se rozhodli vzít. Třeba že na mě zbyly jenom červený šaty s černejma síťovejma punčochama :-D
Odpovědět
dík tak u nás je zatím ženichův prsten větší, takže je tak na prostředník. Taky to nechápu, měřili jsme to. :-S Krtku: to já na sobě možná budu mít doopravdy. :-D :-D :-D
Odpovědět
sal: já v tom zlatnictví taky myslela, že je to pro ženicha jenom nezvyk, nikdy prstýnek neměl na ruce, ale teď je jasný, že potřebuje roztáhnout. jako chápu, že ho nosíš na prostředníku vlastně z nouze, ale udělat to tak rovnou, plánovaně? To mi přijde jako docela blbý. A když neztlostnu, ale zhubnu, tak si ho vrazim asi na palec nebo co :-D Jinak nám tušim řekli, že i s kamínkama to nějak jde, ale je to složitý - musej se vyndat, pak teprve roztáhnout a pak dát zpátky. Já bych se možná bála, že tam pak už nebudou tak dobře držet. A řikám si, že kdybych náhdou fakt ztloustla a nenavlíkla ho, tak si prostě nechám udělat kopii ve větším, třeba k nějakejm narozeninám nebo výročí.
Odpovědět
edvi: No jo, ale ty máš elegantní bordó dlouhý šaty. Ty moje měli odhalený nohy, takovou tu nesnesitelně rudou barvu, nějaký peří nebo co... prostě jak z bordelu :-D
Odpovědět
krtku :-D :-D :-D aha tak to je dobré.
Odpovědět
Kdopak by se nám vlastně měl všechno po včerejšku ohlásit coby vdaná paní? jizi, sidi, určitě ještě někdo ne?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak ja se hlasim po rozlucce :-) holky to vsechno priprvily skvele :-) tak ted uz dodelat jen ty posledni detaily zitra jdu na zkousku ucesu a ve stredu na posledni zkousku satu, uff ufff, uz se to blizi x-) je zvlastni, ze ti, co maji nejmin, tak daji vetsinou nejvic penez, co? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?