Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
krtek: no, jak jde o prachy, tak jde všechna morálka stranou a to můžou být stokrát příbuzný a kamarádi a kdesi cosi...však to vidíš tedka s tím mým dortem
Odpovědět
V polovině září má být krásně, tak myslím, že kdo máte svatbu toho 19.9. tak super. http://www.novinky.cz/domaci/177705-z... Jinak Kretku kytičky jsou fakt krásné, ta s těma konvalinkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,teda vy jste toho zase napsaly,takže jen ve zkratce. Máme po první tzv. Rozlučce,každému se líbilo jen mě né :-N ,Ti pospárování a už pár let v manželství,jak měli v kuli,tak nám začali říkát takové věci typu jako,že si stějně začneme za pár let zahýbat,že si stejně skoromanžel najde časem bokovku atd,atd....opravdu mě také řeči vytočili,at si chuchnou....ale je to trapné,poslouchat to skoro 2 týdny před svatbou,ale je fakt, že přítel se mě pěkně zastal,až jsem čuměla. Taky jsem si myslela,že to říká jen tak před nima,tak jak jsme přišli domu,jsem to na něho znovu vybalila,tak si stál za tím co jím tam řekl,tak mě fakt potěšil :-) Jinač,s tím počasím edvi,jsi mě fakt potěšila :-D ,hlavně at není takový slejvák,jako byl ted v sobotu :-N . Všichni začínají být nervozní,jak mám mamka,tak tchýnka.....Jéžiši,nechci to vidět týden před svatbou,do toho se cítím jak praštěná pytlem,jako kdyby na mě něco lezlo,no tak doufám,že ještě nelehnu. ]-( Jo a právě mi dorazili šatičky,které jsem si objednala na netu,(popůlnočky - radši),tak hodím fotky do alba...no nic letí vařit......zatím. ;-)
Odpovědět
jana: ty poplnoční šatičky jsou moc hezký :-) praštěná jsi unavená z víkendu, z toho mejdanu ...máš ještě na nervíky čas, to teprve přijde :-)
Odpovědět
jana1k: Ty jo, šaty moc hezké! Tak to vypadá, že nám první bude na svatbu lejt a nebo bude chladno...Ach jo, tak přeci jen budu muset sehnat jnějaký přehoz přez šaty, nebo zmrznu. Aci, dneska jsem si taky koupila tu smodržící podprdu a to je teda umění to nasadit! to abych začala tak 20 minut před navlékáním do šatů, abych to nějak normálně nalepila....Zatím drží, uvidím, co bude dál....
Odpovědět
Profilova fotka
aci: asi jo,jsem unavená,to máš pravdu. Je toho dost ;-) ,ale je fakt,že já v So nepila. Měla jsem jen jedno malé pivko a jednu půlečku,a ta mi nesedla,takže jsem byla celý zbytek večera o vodě :-p . No jo holt,už neumím pít :-D . Néé jak kdysi,před prckem,to byli vždycky mejdla. :-D Jinak já bych ani žádné nervíky nebrala. Spíš bych chtěla být v poho a těšit se,bo jak mám nervy,tak just vždycky onemocním,to už mám odzkoušené :-S ....takže se budu culit na všechny strany a dělat,že se přece "nic" neděje :-N .....No jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
jana: ty popůlnočky jsou roztomilý ;-) Mě taky nějak škrábe v krku, ale nejspíš z klímy v autě. A taky se obávám o počasí - ať neni moc vedro, ale ať neprší, prosím!!!
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víkendu, toho času z nového bytu, před chvílí nám dovezli myčku... O víkendu jsme byli na svíci v Mikulově, brali jsme to částečně i jako naši rozlučku (hodně povedená přežíračka a popíječka ;-) ), na vlastní asi nebude čas (a vlastně ani chuť :-D :-D ). Tak nejdřív co nového... Ještě v pátek jsem domluvila výzdobu a kytku na stoly a na auto. Včera jsme z Mikulova odjížděli už v deset do bytečku poklidit po malování, večer jsme byli v restauraci, kde máme oběd a rautík, domluvit výzdobu a ejhle, problémek: do ceny svatebního menu nám zapomněli započítat raut, takže nakonec nás to odpoledne vyjde o 6000 víc než jsme čekali... Pán se sice strašně omlouval, cenu nám dal v podstatě nákladovou, ale i tak... Další výdaj navíc :-(. Jako malou náplast jsme neplatili večeři, kterou jsme si tam dali a navíc nám dal nějakou % slevu, ale i tak... ]-( ]-( Pak jsme se byli ve Viničním altánu domluvit se s provozním, akorát tam byla nějaká svatba a pouštěli balonky štěstí x-) . Vypadalo to hezky... :-) . Trošku mě zarazilo, že jako hudbu musíme mít audio a ne třeba mp3, holt budeme vypalovat v tomhle formátu... Mimochodem, hudbu ještě vybranou nemáme.. :-| . Lehce jsem vás prolétla, takže reakce: krtek, hezký návrat z dovči, je super, že se nestresuješ a jsi odpočinutá ;-) . Jinak jmenovky vážně super ;-) . aci: bižu zelená je krásná, líbí se mi víc než ta bílá, ale záleží n atvém pocitu ;-) . Jinak teď se asi projevím jako kacíř, ale ta cena za tento tip dortu mi nepřijde nijak hrozná... Na ozdobu se spotřebuje docela dost té hmoty, je s tím hodně práce... Pro kolik to máte lidí? 30 nebo víc? Když to vezmu podle sebe, a to nám dort svatební i dva na večerní akci bude dělat manželka kolegy z práce, je také na mateřské a cenu nám dá ze známosti, tak budmeme platit stejně(tedy za vše)... Nicméně když jsem s ní mluvila, tak říkala, že ty suroviny na potažení jsou dost drahé a to tam budeme mít nějakou hmozu podobnou marcipánu, ne přímo marcipán (ten je ještě dražší...). Jana: šatičky moc hezký :-) edvi: tak bych Ti vybrala trochu střapatou kytí ;-) . ježiš holky, kdyby nám všem vyšlo počasí, to bylo super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: bohuzel se s takovyma recma setkavam taky :-( nevim, co z toho ty lidi maji a proc nam to musi rikat pred svatbou. stejne jako ma kazdy pocit, ze musi komentovat veci, co tam budeme mit a rikat nam, jak jim by se to libilo ..... jinak doufam, ze to otepleni vydrzi az do toho 25., tedy do 26., aby i nase posledni svatby byly teple :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a prvnim nevestam drzim palce x-) x-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak se nám to pomalu,ale jistě blíží, musím říct že se u mě v pátek objevila předsvatební nervozita a nějak se toho nemůžu zbavit.
Odpovědět
Profilova fotka
livi: mne se ted dve noci po sobe zdalo o tom, co vsechno je potreba zaridit a to mam o 13 dni pozdeji nez ty :-N
Odpovědět
Článek se načítá
estrel: Přesně tak, přijde mi to minimálně nevkusné před svatbou vykládat, jak tě stejně bude podvádět a jak se budeme hádat...Co bude bude, nejsme spolu první rok, většina už tuší, co může očekávat. To je jako by před narozením dítěte každý tlachal o tom, jaký to bude nezvedený prevít, že bude chlastat a fetovat a nebo že se narodí nějak nemocné. A o tendenci každého kecat do svatby tak, aby to bylo k obrazu jeho, je marné i psát.... Fotogrf mě potěšil, dnes se mi sám ozval s tím, aby mě ujistil, že na nás nezapoměl a sdělil, v kolik přijede :-)
Odpovědět
Já nevim, ale podle mě ty remcalové prostě záviděj, že vy máte ten hezkej zážitek teprve před sebou, podle mě si tim léčej nějakej mindrák z vlastní svatby nebo celýho vztahu. To by se mi tak chtělo, poslouchat teď takovýhle kecy ]-(
Odpovědět
salome: to je umění to nasazovat, já vždycky stárvím 15 minut před zdcadlem,a bych měla oběe prsa stejně :-) ale už začínám mít cvik, tak to jde líp...a co,drží ti to dobře? s tím počasím jsem trochu nervozní, nemám nic na šaty, jestli bude chladno,takm i bude zima....hlavně, at neprší, i přehánku zkousnu,ale hlavně žádnej déšť.....toje tak strašně blbej pocit,ž e to člověk nemůže ovlivnit, co? sarka: to s tím rautem je blbý, tak aspon, že máte nějakou slevu a hlavně, že se na to přišlo aspon před svatbou a né při placení ve svatební den
Odpovědět
Asi dneska sjedu kouknout na nějakou látku na ozdobení auta a taky potřebuju barvu na vlasy a potravinářskou barvu na ty perníky. Ach jo, vůbec se mi nechce vystrčit nos, ale co se dá dělat.
Odpovědět
já dělala výzdobu auta o víkendu, použila jsem organzu 15cm, udělám jen šerpu a na tom uzlíky,aby se to trošku rozdělilo....a klobouk pro ženicha
Odpovědět
aci: Taky plánuju něco takovýho. Dva kusy sbíhající se na špičce auta a na tom mašle. Ale nechce se mi kvůli tomu kupovat x metrů organzy cca za dvě stovky. tak asi půjdu zkusit štěstí do látek... Žebych to jako sama nastříhala. Potřebuju nazdobit jenom jedno auto. Asi pojedu tátovou Feldou :-D Maj ty auta ty čumáky zhruba stejně dlouhý? Potřebovala bych to změřit, ale mám k dispozici momentálně jenom náš Nissánek.
Odpovědět
auta mají čumáky skoro stejný, kdyžtak tam necháš půl metru luft a pak se to ustřihne...levné látky mají ve flextexu, je to v holešovicích...metr organzy š.140 stojí 89 kč.....akorát asi když to nastříháš, tka se to bude třepit
Odpovědět
aci: jo, to třepení ej mi jasný, ale snad se mi to podaří nějak zamiklíkovat dospod. Díky za tip! Já znám taky jeden takovej obchůdej na Letný, už jsem to tu psala. Tak kdyby tam neměli, tak zamířim do Holešovic, to je kousek. Díky!
Odpovědět
edvi - a co takhle bílý frézie, ty jsou taky pěkný V pátek jsme si byli vyzvednout snubáky, jsou pěkný, očumovali jsme a zkoušeli, ale už včera jsem se nepodívala ani jednou, jaksi není čas V sobotu jsme byli v hotelu domlouvat jídlo a pití, nocleh a vše co k tomu patří a trochu mě to uklidnilo, že je zase něco vyřízeno. Jídlo vyšlo levněji než jsem počítala, tak jsem byla překvapená a doufám, že jsem dobře počítala. Já budu mít na autě kytku, řekla jsem jí, že chci levnou, tak bude do 500, je to jen na chvilku, panenky se mi nelíbí, tak snad to bude vypadat pěkně. Přibyl mi nový úkol se kterým jsem nepočítala. Myslela jsem si, že budeme mít stůl do U a tím pádem, že nemusím dělat zasedací pořádek. Rodina u nás a pak ať si sednou jak chtějí, ale v sobotu nás přesvědčil majitel hotelu, že je lepší mít jen malé T s rodinou a zbytek posadit k menším stolům po 4-10, takže musím dělat jmenovky a začít kreslit stoly - jupííí,tomu jsem se chtěla vyhnout. A ještě nemám zajišěnou dopravu. Do toho se mi taky nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
aci: to je dost draha organza za 89 kc/metr. ja jsem kupovala z netu za 149 Kc 9 metru a o vikendu jsem udelala vyzdobu na auto - vecko neco malo pres 4 metry,ale udelala jsem to dovjte, aby to bylo nadychane, takze cca 160 Kc i s prisavkama na moje auto a na pritelovo auto jen serpu pres (od zrcatka ke svetlu) - to je 2 metry dvojte, taktze 4 metry. Takze to zdobeni obou aut nas vyslo na cca 200 Kc :-)
Odpovědět
etsrel: Ale ty asi myslíš jenom takový ty pruhy organzy ne? Šířka tak 15, 20 cm. Já plánuju koupit normálně kus látky šířku třeba 140, třeba jenom metr, max. dva a tu nějak rozstříhat a zase pospojovat...
Odpovědět
estrel: no ale to je šířka 140cm..... :-) těch 9 metrů, co jsi kupovala, tak to je šířka jen 40cm, ne? já jsem teda tuhle organzu v ruličkách neviděla nikde jinde, než ve svatebních obchodech, v obchodech s látkama mají jen normální metráž.....jinak kamenný obchod s těmahle potřebama je ten mojeparty nebo jaks e to jmenuje a tam to mají pěkně drahý :-( koupila jsem tam organzu zelenou š.15 cm za 85 Kč :-( klara, jestli se to do restaurace vejde ve tvaru U, tak nevím, proč bys to neměla mít....to přece je tak, jaks e to líbí tobě, tka jestli chceš tvar do U a jde to,tak si ho nech postavit...
Odpovědět
Pamatujete, jak jsem tu udiveně rozebírala ženichovo svědka, jak se pánové postavili k tomu mailu o svatebních darech? tak pan svědek se teď rozhoupal a prej mu máme dát nějakej tip. bezvadný, když už je to všechno nejspíš vyřešený bez naší účasti. Já fakt nemám přehled o tom, co je ještě volný! Tomuhle jsem se přesně chtěla vyhnout ]-( navíc podezírám drahého, že ty výmluvy byly z jeho hlavy, že se mu to prostě se svědkem nechtělo řešit, tak mu to ani neřek ]-( ]-(
Odpovědět
aci: Mně se právě už nechce lítat po těch specializovanejch prodejnách. mojeparty to má docela drahý a od ostatních než se vyřídí ta objednávka a tak... Už toho mám docela plný kecky. Zvažovala jsem lampionek, ale přesně z těhle důvodů se na to asi nakonec vyprdnu.
Odpovědět
krtek: přesně, moje řeč....navíc ty specializovaný prodejny jsou v praze jen dvě (teda já jich víc nenašla), ty lampionky by mohli mít i třeba v papírnictví, zrovna jsem je tu viděla u nás v lbc v papíru...no tak řekni svědkovi,at vám dají jako dar peníze......
Odpovědět
Mě teď napad zvonek na dveře. je to sice velmi levná prkotina, ale máme takovej ten šílenej "cinkací", že i když tu návštěvu čekám předem, tak to se mnou vždycky trhne. Mám občas pokušení strčit tam papírek, aby to radši mlčelo :-D :-D Teď jsem sondovala u kámošky, jestli netuší, co je volný - hm, skoro všechno, z pěti lidí se zatim ozvali dva, že si něco vybrali. A podezírám určité jedince, že si nevyberou vůbec, resp. že to nedaj nikomu vědět a pak se nám to hezky sejde všechno dvakrát... Do pr.ele. Pardon, ale štve mě to - člověk se tu organizuje a je to pakticky na prd. Stejně si každej dělá, co chce. Přemejšlim, jestli vůbec rozesílat nějaký instrukce, kdy a kam maj přijít - stejně mě asi zavalej výmluvama, proč takhle ne a jak jinak a že oni tohle a tamhleto...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si to představte, to je jak z blbého filmu ráno jdu na osmou na zkoužku líčení,..čekám do čtvrt na devět, protože nikdo nikde, púak se přiřítila taková mladá kočka aby mi sdělila že jsem byla objednána k její šéfce a ta mě má v diáři napsanou tužkou a to ještě jako přegumovaný. To jsem šla vážně do kolen,...pak jsem s tou šéfkou mluvila po telefonu a že prej tedy můžu milostivě přijít ve čtyři,...to je na zabití. Jinak už mám svatební nehtíky hotové,...chtěla jsem jen jednoduché, takže bílá francie a přes ní bílé a stříbrné čárky a na prsteníčních a ukazováčcích mám nalepenývždy po třech kamíncích. Po dnešní zkušenosti jdu obvolávat všechny dodavatele včetně dortů a cukroví jestli vše platí
Odpovědět
zelvi: jéje, to je nepříjemný. Já opět přehodnocuju dopravu. Svědkyně má nakonec partnera a ten má auto a řidičák, takže na 16 lidí a dítě bsme měli 4 auta s řidičema, což by teoreticky šlo. Ovšem... řídit by museli i ženich a jeho svědek a to teda nevim, jak by zvládli nepít, aby odřídili zpátky. plus my jediný pak nejedem domu, ale do těch Ctěnic. Ach jo, tak teď fakt nevim, jestli tu rezervaci busu potvrdit, nebo ne. zase je zbytečný platit 2500, když stejně nakonec třeba tři z těch řidičů pojedou vlastnim autem...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?