Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahoj.Mohla by me nejaka poradit,co delat s oparem?Mam ho od vcerejska a pristi sobotu mame svatbu.A dost by me mrzelo,kdybych ho tam jeste mela :-( Predem dekuji za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já na radu tady všech jsem vyzkoušela vše a měla jsemho šest dní,...propíchla jsem ho, čtyři dn dávala náplasti,...pak se naštvala dala na to zubní pastu,...ta to vysušila a paj už jsrm jen mazala jelením lojem aby mě nepraskal při hojení. ale to bylo moje první a doufám že taky poslední léčení,...ale ostatní s tím mají větší zkušenosti, já to měla poprvé. uvidíš do příští sobot je dlouhá doba ;-)
Odpovědět
zelvi: taky jsem koukala na tvoje vlasy a představovla si tam tu fualkovou :-) mmonca: kup si ti náplasti proti oparům, to pomáhá...do příští soboty to určitě bude pryč
Odpovědět
Profilova fotka
aci- sama jsem na to zvědavá, ale snad to bude vypadat hezky
Odpovědět
Tak dekuji za rady :-) Snad to zmizi :-)
Odpovědět
já se divím holky, že najedou těch oparů je :-) to je ze stresu :-( zelvi: určitě bude...já jsme na to sama zvědavá.. včera jsem přemýšlela o tom,že ve svtabení den si musím najít aspon minutku, abych sem napsala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...sem se ňák rozjela s těma fotkama kytek, nějak jsem nemohla zastavit a namrskala tam skoro vše, co sem si stáhla na PC :-N . Tak snad si Edvi třeba vybereš? :-)
Odpovědět
Holky, vy které máte více lidí, máte někoho, kdo vám to bude organizovat? Stanovenou jednu osobu, která bude lidi popohánět, bude jim oznamovat co je právě čeká a kam mají jít, kde se seřadit, kde počkat...? pokud ano, koho jste tím pověřili?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - nepřeháněj to,....je to tvůj den s manželem,...a my ač budeme zvědavé, tak to do druhého dne vydržíme,...ten den se už nikdy nebude opakovat,...tak si užij každou minutku ;-)
Odpovědět
salome: jo, my máme - je to můj bratr a sestra ženicha....:-) dobrá dvojka, oba pěkně prdlí.... zelvi : já mysela jen pozdrav po ránu, né že buddu z obřadu spěchat k notebooku :-)
Odpovědět
aci: A tys jim řekla, kdy se co bude zhruba dít (nebo to tak chceš) a nebo oni jsou znalí svateb a nebo jsi jim to dala , ať si radí sami? :-)
Odpovědět
salome: no, dala jsem jim podrobný časový harmonogram, aby věděli, co kdy bude a trochu jsem je instruovala, že mají lidi občas někam popohnat a někam navést.....předpokládám, že s toho časovýho plánu sami pochopí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno.... tak vás všechny zdravím.... máme 1. září a některé z nás to už máme za pár :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, jojo, koukám, že už si doma škrtáte sluníčka každé ráno, co? :-D Tak přeju pevné nervínky, já jsem zatím pořád v procesu zařizování. Včera potvrzena hudba, jen chci ještě dostat seznam skladeb, aby se tam neoctla nějaká, kterou nenávidim. Máme objednaný oblek a košili pro ženicha, snad dorazí včas. Já jdu tento týden na finální úpravu šatů. Netěšim se, až tohle všechno už bude hotový a já jen budu trnout a čekat na den D... :-| Tyhle kravinky předtím jsou fajn, pokud se teda zrovna nestresuju, že něco nestíhám nebo nemůžu sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
katcha... neboj se, ono je pořád co dělat.... mám do svatby 4 dny a pořád je co dělat, teď zrovna s tchýní pečeme koláče, dodělávají se mašle na výslužky, dneska kadeřník, ve čtvrtek nehty......a nervozita stoupá, hrozně blbě spím a pořád se mi zdá o mé svatbě... a to prý nosí smůlu.... včera jsem nebyla učesaná a vdávala se v rozcuchu jak jsem zrovna vstala a dneska pro změnu jsem nebyla nalíčená a chyběl nám fotograf.....už se těším, až ty sny skončí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vado, tak ale lepší, než kdyby tě ve snech navštěvoval Freddy Cruger, ne? :-D A to takhle jako od šesti pečete?
Odpovědět
Profilova fotka
aci - máš můj obdiv,...já už teď beremeko nestíhám, natož ve svatební den.ale je to od tebe milé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holky, zelvi: neboj, ja je taky hodlam obvolat :-D takze jsou na to asi zvykli :-)) doufam, ze nam ak co nejdriv reknete svoje zazitky a pocity :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak zitra jdu na zkousku liceni, tak se i docela tesim :-) jestli budu mit nejaky fotky, tak vam je sem jen na rychlo hodim. ale predem upozornuju, ze budu mit hodne hodne jemne liceni :-) , ktere ani zas tak nepujde moc videt, ale to je taky ucel. zenich mi vcera rikal proc jdu k vizazitce, ze se preci taky umim nalicit a ze se mu libim tak, jak chodim (temer nenalicena), takze ani nechci, abych tam prisla uplne jina, aby me vubec poznal :-D
Odpovědět
zelvi: pěkné líčení, decentní... možná bych ještě trošku přidala, ale Ty se v tom asi cítíš a to je nejdůleřitější. sidi: my nikomu nebudeme říkat, aby šel domů, ale počítá se s tím a je to zahrnuto v harmonogramu jako slavnostní oběd pro rodinu a raut s přáteli... nikdo nebude vyháněn, ale rodiče obou stran určitě odjedou dřív (to si i přejeme) a babička taky nebude křepčit nějak dlouho. Ostatní mladí zůstávají. Katcha: Netančíme ;-)
Odpovědět
ahoj holky :-) tak jsme včera večer konečně dodělala ten projekt v práci, tedka už to maličko doladím a bude.....spadnul ze mě obrovskej balvan :-) hned se mi dneska líp vstávalo :-) včera jsme připravovali ceny do tomboly, mám už potisk na výslužkové krabičky....vy budete na ty výslužky dávat nějaký mašličky?
Odpovědět
dobré ráno, tak nám zkrachoval SkyEurope...Já se tam před týdnem kouukala na letenky - byly za 19euzro zpáteční třeba do Bruseklu, do Benátek...no a už není nic. Jinak sny se mi o svatbě zatím ani moc nezdají, ale mám potíže s usínáním, protože až večer v posteli se mi najednou vždycky vyrojí to, co mám všechno ještě udělat, domluvit, zařídit a nemám to přitom nikde zapsané...
Odpovědět
aci: Gratuluju, žes to tak zvládla :-) Já lepím na krabice jen malou kartičku s našimi jmény, datem a "symbolem" naší svatby (takový obrázek, který máme na vinětách) Do tomboly mi chybí ještě cca 5 cen, ale to proto, že poměrně podléhají zkáze, takže ty dodělám až v pátek. Včera mi sestra došila pompadurku, takovou jednoduchou, ještě se musí trocdhu doladit. Takže teď už jen něco sehnat na sebe, pro ten studený deštivý den :-N
Odpovědět
Ahojky! zelvi: To líčení je fakt super! lotri: My taky netančíme ;-) Když jsem to jen tak nadhodila na dovče, že bysme si mohli střihnout aspoň ten první tanec, tak mě ženich probod takovým pohledem, že teda si fakt ne :-D A na jmenovky bych určitě nepsala to "paní Ptáčková", ale asi to jméno a příjmení. I když ta verze "paní Boženka P.", co tu někdo navrhoval, taky neni špatná. estrel: Se těšimna fotečky, doufám, že je ještě večer stihnu ;-) Já byla včera na nákupech a mám barvu na perníky, konečně (ale zase už nemám čas - až v neděli), taky tu organzu, nakonec 2,5 metru, takže to vyšlo prakticky stejně jako ty 40 cm role :-N Ale snad to bude pěkný. Pak jsem byla s kámočkou, co jde na svatbu a plánovaly jsem a bylo to moc fajn. Dneska jdu za chvíli na zkoušku šatů, nejspíš poslední - kvůli dýlce a pak objednat dorta, ale pořád ještě nevim jakýho a opět jsem zapomněla, kolik chci těch koláčků a dezertů, takže půjdu opět počítat :-D Holky, už jste rozesílaly nějaký podrobný instrukce k tomu dni? Já to chtěla dát dohromady tenhle tejden a rozeslat to prakticky těsně před svatbou, ale lidi už docela dělaj tlaky, že nic nevědi :-S Já to zas chci udělat pořádně, abych jim pak nemusela posílat další tři maily s tim, co jsem zapomněla. Já nevim, vždyť je to jedno, jestli se přesný místo, odkud se jede, dozvěděj třeba dva dny před, když jsme všichni z Prahy ne? =-) Já teda bych to za těch 10 dní stejně zapomněla a musela bych to studovat den před znova. aci a zelvi:Jježiši, vy to máte ale fakt za pár! Mně se z toho teď normálně rozklepaly kolena, ještě že sedim :-D
Odpovědět
A salomme vlastně taky ;-) No, budem tu na vás všechny myslet... Já plánuju výslužky takový trošku netradiřní, bez krabiček (což mi připomíná, že ještěmusim někde splašit tácky pod to :-| ), přetažený celofánem a s mašličkou. sal: S tim usínánim to mám ale naprosto stejně! Jinak jsem pořád pěkně vyřízená z tý klímy v autě, škrábe mě v krku a možná na mě jde i rýma :-( tak snad to za ten tejden a něco bude už úplně dobrý.
Odpovědět
salome: já taky chci lepit jen kartičku, ale nevím, jestli to nebude takové smutné....
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky - to líčení jsem chtěla fakt jemný a decentní a hlavně jsem koukala protož nenosím make-up ani pudry,...jak krásně mi sjednotila všechny ty červené skvrny po jebácích :-D :-D :-D Jinak za chvilku jdu na poslední zkoužku šatů,..potáhnu tam i boty, budou mi dělat konečnou délku u svatebních i převlekových šatech. Jinak dneska už mě nečeká nic zásadního, snad jen namalovat zasedací pořádek umísění dortů a kytek na stolech,...a taky kde bude dětský šampíčko,...kremrole, dětská židlička, jídelníček atd,..budu si prostě hrát:-) :-N
Odpovědět
jo včera se nám rozbila klima v autě, to jsem zvědavá, jak drahouš v pátek přiveze ten dort :-( krtek: já jsem takový jednoduchý přehled napsala do toho zvacího dopisu, co jsem posílala spolu s oznámením. Bylo tam kam kdo má přijet, adresa nevěsty, adresa obřadu, adresa hostiny a přibližný časový plán....
Odpovědět
zelvi: Viď? Já taky čučela, jaký zázraky dokáže pořádnej mejkap :-D :-D Moc příjemný zjištění ;-)
Odpovědět
aci: Já na to budu muset skočit, ale nechápu, co spěchaj? jsem řekla, že to pošlu, tak to pošlu. jako kdyby bylo třeba příští středa, tak pochopim, ale k čemu jim je tahle informace 10 dní předem? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?