Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
ziraf: mě to bohužel řekli :-( mamka, tchýně i přítel....prej se to nesmí předem, já teda nechápu proč, žádej argument dostatečnej pro mě mi nedali, jen prý, že tam je "novomanželé" a že to prý ještě nejsme....čert tomu věř
Odpovědět
aci: no jo, ty pověry - nám při cestě do Chorvatska přeběhla přes cestu kočka a jak se nám oběma ulevilo, když jsme zjistili, že je mourovatá :-D Jinak já ani nic moc poštou nečekám, možná od těch pár lidí, kterejm jsem to poslala poštou, ale zase jsou od nás už tak daleko (jak vzdáleností, tak jistym "odcizenim"), že nejspíš nepřijedou osobně.
Odpovědět
no já jich čekám poštou docela dost...
Odpovědět
Profilova fotka
ziraf:Já užtakypochoduju doma v lodičkách a ponožky aby se trochu vytáhli,tak uvidím jestli se nezabiju. krtek:To byl fakt hezký pár,ale nezdá se vám,ty aktualizace alb dělají jedny a ty samé nevěsty vždycky po fotce?Já si vždyckyusím dát vyhledat podledata svatby,abych viděla nový svatby :-(
Odpovědět
sidi: Já to dělám taky tak. Jinak se mi to plete a koukám vlastně pořád na to samý. A když už je tam nějaká nová fotka ve starším albu, tak si řikám - svatební cesta? výročí? mimčo? A ono opět svatba :-N Já teda jestli tady budu mít album, tak to tam asi nafrkám nejdřív amatérský, pak až budou profi a pak už na to kašlu :-D Ale třeba se jim postupně scházej od různejch známejch, jak kdo dodá, to je taky možný.
Odpovědět
ahoj nevěsty :-D Jak se vede?? Co přípravy?? :-) U nás v plném proudu, teď už se čeká jen na datumy aby se zbytek domluvil :-) S těma albama máte pravdu, pořád ty samé :-N přijde mi to, že prostě chtějí být na hlavních stránkách no... jiné vysvětlení v tom nevidím, si vždycky jednu fotku vymažou a pak jí tam zase hodí.. :-N :-D aci: četla jsem o dortíku, ty jo, to vyjde docela hoooooooodně draho....... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:To jo,ale většinou jim přibyte vždycky po jedný fotce.Asi jim dělají dobře ty gratulace a pochvali ;-) kozinka:My už doladujem jen detaily,dnes jsme konečně ozkoušeli koupenou košili a naštěstí dobrý.A taky kupuju pořád nějaký zbytečnosti. Jáse na jednu stranu strašně těším,ale na tu druhou z toho mám strach a nejradši bych aby to bylo ještě za dlouho nebo to nějak zrušila.Asi jsem z toho už na hlavu :-(
Odpovědět
sidi.m: Tak to já už prdím, nic nekupuju :-D :-N tak nějak už mám všechno, jen malé musím zkrátit rammínka na šatičkách x-) Já se tak strašně těším, hlavně na malou, jaká bude princezna!x-) Ale fakt se poslední dobou šíleně těším x-) a hlavně na svatební cestu! x-) Kterou si chci užít úplně naplno!:-)
Odpovědět
Nazdárek poránu! Tak jsem si myslela, jak budu vychupkávat, když mám ještě dneska vlno, ale nějak nemůžu dospat :-S Že by ty nervíky začínaly pracovat? :-N Teď jsem potkala takovou pěknou jednoduchou kytičku z kal a konvalinek, tak jsem si vzpomněla na edvi ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
krtek: ty jo,ta kytka je pěkná :-)
Odpovědět
aci: mně se tam moc líběj ty konvalinky, takový vtipně využitý ;-)
Odpovědět
ahojky , tak se nám to povážlivě krátí, já ještě v příštím týdnu jdu na prodloužení řas. tak uvidím jak to dopadne.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holčičky... koukám, jak se tady všechny těšíte a docela Vám závidím. Já se těším, až budu vdaná, ale na svatbu jako ten akt vůbec. Sice se rýsuje kdo kam přijde, ale jediný, co ěm asi trápí nejvíc je ta moje blbá matka. Nechci jí psát, aby mi dala vědět, zda přijde (kvůli kvěinám a hostině), protože jí tam prostě nechci. Vím, že to zkazí, vím, že budu litovat toho, že tam byla. Člověk by si řekl, že to bude v pohodě, že je to pro mě velká událost, ale na tom jí vůbec nesejde. Jakmile není středem pozornosti ona, je všechno špatně. Taky mi všichni omlacují o hlavu, že jsme svatbu rozdělili na rodinný oběd a večer raut pro kamarády. Tzn. cca 14,30-17,30 rodina + svědci... s tím, že rodiče a prarodiče potom mají jet normálně domů a my chceme slavit se svými kamarády a kolegy. :-S Jinak jsme včera sehnali pro ženicha boty (2x dražší než moje) a byla jsme na finální zkoušce šatů.
Odpovědět
lotri: To je zapeklitá situace s tvojí matkou :-( A co teda se pojistit, kdyby náhodou přišla? Na hostině se ta jedna porce navícvždycky najde a kytku nechat uvázat nějakou ne moc honosnou, a kdyžtak jí pak dát nějaký jiný blízký ženštině (babičce, kámošce)? A s tim rozdělenim - nezklidnilo by se to, kdybyste prostě rodinu nechali, ať se baví s váma? Stejně by to ti starší nejspíš nevydrželi dlouho ;-) A vidíš - můj ženich nemá boty! Já na to dočista zapomněla :-N holky, já jsem po tý dovolený jak vyměněná - nějak mě ta svatba nebere :-N Jako by bylo ještě moře času. A mám pocit, že stejně všechno důležitý máme, tak co - přinejhoršim holt nebudou nazdobený perníky a ženich půjde ve starejch šmajdách, co má na patě lepený kanagomem :-p :-D :-D
Odpovědět
Hele, kopretinky! Nebo jsou to právbě ty chryzantémky? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
krtek: jak já ti tu dovolenouz ávidím, taky bych chtěla být v klidu lotri: to je starost s rodinou....:-( jak říká krtek, protstě počítej, že teoreticky přijde, nech udělat nějakou malou kytku, kterou dáš kdyžtak babičce a jedno jídlo se na obědě najde....a to že to máte rozdělené, to vůbec neřeš, je to vaše svatba a vy to tak chcete, tak si to tak udělejte a vůbec na nic se neohlížejte...kdo chce přijít, tka přijde a bude...
Odpovědět
aci: no jo, ale ono to vypadá, že co se u nás nestihlo před dovčou, to už prostě nebude, páč krtek je celej vysmátej a dělá úplný prd :-D :-D :-D
Odpovědět
Jenže tam není problém v tom, že by nepřišla, to je mi upřímně šumák. Je problém v tom že přijde. A ona to plánuje... když si koupila tak drahý hadry, který už mi 3x vyčetla a že hned ve 4 se balej a jedou pryč, takže oni tam prostě přijedou udělat jen estrádu. Uvažovala jsem poslat jí smsku, že bychom se mohli sejít v centru někde na kafe a vyříkat si to, ale to asi půjde těžko, když ona si o mě myslí, že jsem nevděčnej spratek a já o ní, že je to prolhaná děvka... pak nějaký dialogy moc nejdou. Omlouvám se za označení, ale je to realita.
Odpovědět
lotrin: V klidu! neboj, všechno zvládneš x-) S rodinou to není nikdy jednoduché, ale tohle je tvůj den, tak si ho udělej podle sebe, s kým vy chcete strávit den! Jak to vy chcete! :-) x-) My to máme tak samo, nejprvo to nemohla tchýňka s tchánem přenést přes srdce, ale prostě řekli jsme že je to naše svatba, že se dělá jen vkůli nim (jinak by byla jen dva svědci a my někde u moře) tak buď ať se podřídí aspoň v tomto a nebo to opravdu uděláme tajně a rozešleme pak jen oznámení......."byli oddáni........" Kytičku a porci jídla určittě zařiď ono se to neztratí ;-) A pokud mamka překvapí a dorazí, tak to potěší..
Odpovědět
lotri: :-( Ale za pokus to stojí... Pokud všechno selže, tak už snad jedině poprosit nějakýho kamaráda nebo někoho, by jí v případě nouze odkázal do patřičnejch mezí, jinak fakt nevim.
Odpovědět
kozinka: ona by mile překvapila, kdyby zůstala sedět na prdeli doma.
Odpovědět
lotri: chápu, podle toho co jsi psala.... ale přece jen si její dcera.... možná opravu přijde, tak fakt lepší počítat se vším ;-) :-|
Odpovědět
krtek: no tak to je fajn, aspon se nestresuješ :-) a stejně už všechno připravené máš... lotri: no zase si říkej, že ve 4h vypadne a bude to...ty lidi, před kterýma udělá scénu jí stejně znají a vědí, jaká je, tak se tím netrap a snaž se to ignorovat, když už teda dorazí, aby se ty následky nějak eliminovaly co nejvíc...
Odpovědět
kozinka: právě... jsem její dcera a ona moje matka - ale když já jí nepotřebuju a nechci vidět, je mi jedno co kde dělá, jak se má... ona prostě zkazila zatím všechno, co pro mě bylo důležitý. V 17-ti jsem utekla z domu. A jen kvůli svatbě si nebudu hrát, jak skvělá je ona podporující máma. Mně tohle hrozně stresuje... nevím, co a jak bude, jak moc velkou ostudu budou dělat, kdy oni svým výstupem tu oslavu ukončí.
Odpovědět
lotri: Uf, nemáš to vůbec lehký. Ale obávám se, že tohle asi nakonec stejně neovlivníš - když tam máma bude chtít přijít, tak prostě přijde. Možná jak píše aci, zapřít se a slušně ignorovat, aby se to zbytečně nerozdmýchalo. A mna hostině v případě vekého průseru jí za pomoci pana ženicha zpacifikovat ;-)
Odpovědět
lotrinkas:a co jí prostě na obřadě (pokud se tam teda objeví) říct, ať se teda podívá na obřad, ale že jí nechceš mít na hostině, že si to prostě nepřeješ... tak ať to repsketuje ;-)
Odpovědět
kozinka: jono to asi nebude tak jednoduchý :-) jen tak jí to říct....
Odpovědět
Teda já si neumim představit situaci, že bych komukoliv měla řikat, že ho nechci na svatbě, natož vlastní mámě, ať by byla jakákoliv. Lotri, hodně sil ti přeju, ať to všechno ustojíš! Já mám teď v rodině takovou patálii, naši se poněkud rozkmotřili s částí rodiny (oprávněně, druhá strana podělala :-S), která nám dřív byla hodně blízká. Ale naštěstí ještě před tim karambolem jsme se čistě teoreticky bavili o svatbách a bylo jasný, že i oni upřednostňujou malinký oslavy, už kvůli financím, a že by se vůbec nezlobili, kdybych je jednou nepozvala na hostinu. Tak jsem to teď vyřešila tim, že jsem jim poslala jenom oznámko poštou, což je podle mě dost jasnej vzkaz - vdávám se, jestli chcete, přijďte se podívat, ale nic víc, nic míň. Blbý je, že asi obě strany vědi, že nakonec to vůbec neni kvůli šetření - jak ráda bych za ně ty prašulky dala, jen kdyby ty vztahy nebyly takhle podělaný :-( Vždycky jsem se těšila, jak je tam budu mít, bude sranda... Jenže fakt nemůžu,nedělalo by to dobrotu, ani já sama nevim, jak to snima vlastně mám. Našim dost ublížili, ale zároveň mi chyběj. Ale už nikdy to prostě nebude jako dřív.
Odpovědět
krtek: to je pěkně blbá situace :-(...ono si nevybereš...moje mamka a babička zase nesnáší švagrovou,t ak docela protestovaly proti jejímu pozvání, je to fuška to všechno ukočírovat....
Odpovědět
aci: já bych snad byla radši, kdybysme se přímo nesnášeli, ale my se měli dost rádi, i společný dovolený byly, o to víc mě mrzí, že to dopadlo takhle. Ale holt už je to daný no :-| Víme všichni od začátku, že na hostině nebudou, možná ani oni by tam být teď nechtěli, ty vztahy jsou takový - chladný no. Ale nějak vnitřně se stim neumim smířit. Na jednu stranu na ně nadávám, ale na druhou je omlouvám. No jo, co se dá dělat, prostě to tak je, smazat se to všechno už nedá. možná časem, že se to trochu "otupí", ale teď je to všchno dost čertsvý a vlastně ještě nevyřešený (jen pro pochopení - šlo o majetek a takovej krok, na kterej měli určitě právo, ale vůči mejm rodičům prostě nebyl z morálního hlediska fér.)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?