Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
lotri: tak si kup nějaký běžný,a le bílý...já to taky tak udělala....
Odpovědět
PŘEDPOVĚD POČASÍ.... Očekáváme, že celé období do 10. září bude teplotně nadprůměrné a srážkově průměrné,“ řekla Právu Dagmar Honsová z Meteopressu. Od 21. do 31. srpna se očekává přechodně oblačno a jen ojediněle přeháňky. Ráno 16 až 11, přes den 23 až 29 stupňů Celsia. Od 1. do 10. září by mělo být polojasno až oblačno, ojediněle bouřky a přeháňky. Ráno mlhy a teploty 13 až 8, odpoledne 18 až 26 stupňů Celsia.
Odpovědět
Profilova fotka
aci a na 19 asi předpověd´ ještě není vid´ :-) no kdyby bylo ošklivě tak to klidně přehodím na 5 - akorát to by bylo dost na kvalp, jelikož mužskej jede od 31.- 4. září pracovně s klientama na tábor :-D :-D (a púřijede 4.9)
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Tak do 10.tropy a toho 12. to už se neví co?Doufám,že se trochu ochladí. krtek:Já jdu dnes taky na zkoušku,taksemnato zvědavá jak to dopadne.Jimnakjak se připichují vývazky s myrtou moc neřeším,protože já to dělat nebudu. ;-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty tak i já mám termín svatby 12.9.2009, koukala jsem dnes na předpověď, ale všude jen do 10.9 tak jsem zvědavá. jak jdou přípravy?
Odpovědět
livinkas: řpípravy finišují :-) naštěstí, jinak už by mě z toho kleplo.....ve druhé dekádě září se má ochladit a být víc oblačnosti myslím....ale je to nejistý, je to dlouhodobá předpověď
Odpovědět
aci: Tak když jsou tak optimistické odhady, tak mě bude na svatbě určitě lít jako z konve! To bude určitě nějaký náš lokální mrak, kdy vy všechny budete mít hezky a my tu průtrž :-D
Odpovědět
salome : neboj :-) určitě nebude...ještě, že se nevdávám v liberci, tam je hnusně pořád, i když je všude po celé republice hezky....naštěstí v praze bývá dobře, tak budu doufat...ale chtěla bych spíš ty teploty kolem 22, protže potřebujumít punčošky na sobě (kvůli botám), tak abych se neuvařila v těch šatech
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas:Já už jsem s přípravama taky hotová jendnes koupím ženichovi košili a kravatu a snad mám vše. salomme:Nesmíš být tak pesimistická. aci:Já bych taky radši abybylo kolem těch 22 a muže být i pod mrakem abychhned nebyla spocená a ještě ty nervy do toho :-(
Odpovědět
Tak já počítám že bude pršet to bych chtěla moc od toho nahoře abych měla pěkné počasí. No mě provází přípravama velká smůla takže mě už nic nepřekvapuje.
Odpovědět
Profilova fotka
livinkas:Tak další pesimista jo?
Odpovědět
No jo, nějak to už psychicky nezvládám,ale všichni mi říkají že bude líp.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
livinkas - prosim Tě hlavu vzhůru, vždycky bude líp ;-) aci - v Liberci jo, spíš v Aši, my tu máme vůbec počasí - celá republika jasno tady leje, vždycky je tu úplně jinak než v Chebu a to je od nás 30 km atpod...... my sme s počasím spíš k Německu, takže budu muset prozkoumat předpověd´ počasí u našich německých sousedů - akorát s mojí němčinou toho asi moc nevyčtu :-D :-D :-D Jinak já bych ráda teplotu kolem tý dvacítky, to budu naprosto spokojená x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jsem koukala na predpoved do 10., ale to je predpoved mesic dopredu a jeji pravdivost je tak 5% :-) Sama Dagram Honsova jednou rikala, ze predpoved na druhy den je 100% na dalsi 90%, natreti den 80% a na dalsi tyden uz jen 50% ..... takze mesic dopredu neni tak odpovodajici, ale je to hodne priblizne. Tak doufam, ze nam proste nikomu prset nebude :-) ani livinkas :-) livi: a copak se ti behem priprav deje? :-| sidi: ja bych taky kolem 20 stupnu, klido bez slunicka, ale aby neprselo :-) no na 25. zari toho chci asi moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
estre:Hele já myslím,že nejsme zas tak náročný.Ale vem si ty červnový svatby ty měli pěkně ošklivo a ještě zimu
Odpovědět
livi: měn přípravy nějak netankujou, máme ještě měsíc a už nevím, že by mi něco velkýho scházelo... =-) Jinak jsem BOTKY SEHNALA! Krásný, svatební, vypadají kvalitně a mně se moc líbí ;-)
Odpovědět
nepotřebuju, aby šanjovalo, ale pršet by nemuselo...ideální jepolojasno, 22...aby byly hezké foty, se sluníčkem :-) a by se mi nezkroutily vlasy od vlhka a deště....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - no vidíš, máš botky ;-) jinak mě přípravy taky netangujou ani svatba jako taková - rozhodně tomu nepřikládám tak děsnou váhu jak se tady na stránkách občas píše a že bych blbla kvůli tomu že nebudu mít červenej písek ale růžovej tak to už je mi úplně někde :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ale to já mám taky to důležité zajištěné, jako obřad, hostinu šaty pro mě, ženicha družičku, prstýnky, kytky, fotografa kameramana, ale třeba kadeřnice a zkouška účesu není a do toho takové ty řeči, jako co to byl za nápad se brát atd.
Odpovědět
Profilova fotka
livi - já taky spoustu věcí ještě nemám třeba kadeřnici a na manikuru dokonce ani fotografa ještě nemám potvrzenýho; ty řeči neřeš - já pro jistotu neustále mlžim, že svatba možná bude a možná ne, abych to nemusela poslouchat - to chce hodit za hlavu - u nás je to taky pořád nejdřív jestli se vezmeme a dokonce moje nevlastní segra do mě tak před 6 ti lety hučela a jak musíme a já nevim co a že když se nevezmeme tak se rozejdeme atpod...... no jenže já zas nesnášim , když mi někdo říká, že něco musim, nic nemusim :-D , tak sem jí řekla a zrovna ne a až se nám bude chtít. No dneska sme spolu 10 let, máme 5-ti letýho kluka a ona je dávno rozvedená :-N no chceme se vzít ted´ a pro změnu zas slyšíme, že ted´už je to zbytečný a nemá to cenu. No takže neposlouchat, at´si blemtaj co chtěj, mě se to netýká :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsme dala botky do alba... jsme ráda, že je mám, byly i relativně levný. Další problémek vyřešen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
livi: ja taky jeste nemam zkousku u kadernice, ani u vizazistky. to az 9. zari. sidi: taky myslim, ze toho moc nechceme :-D
Odpovědět
Teď jsem sehnala kadeřnici,ale až na 8.9.2009. Tak nevím no, to se zblázním do té doby.
Odpovědět
lotri: botky pěkný :-) tos měla štěstí, že pořídla... brumdi: no tak douám,že tentokrát ti ta svatba vyjde, jestli se vůbec budeš vdávat, všimla jsem si, že ty termíny dost měníte, to je adrenalin pak, že?
Odpovědět
brumdi: a jste tedy pro svatbu rozhodnutí? :-D
Odpovědět
Holky, taky Vám vadí když má nějaká nevěsta několik alb narvaných jen fotkama z netu "pro inspiraci"? Jedno album plný prtýnků, další plný kytic, šatů. Já se ráda inspiruju alby z příprav (jak má co nevěsta připraveného, barvu, jak jí to v šatech sluší, jaký vymýšlí kravinky apod), ale tohle mě vždycky otráví. K čemu jsou každýmu prtýnky nebo šaty... pochybuju, že ví, odkud z netu ty fotky kopírovala. Když tedy opomenu autorská práva všech těch webů. 8-(
Odpovědět
lotri: Hezké boty, taky bych klidně tyhle brala, nesjou přeplácané a přitom něžné a elegantní
Odpovědět
To mě zase nevadáí, když jsem hledala šaty tak sjem byla ráda, že holčina se stejným vkusem měla v albu 50 různých šatů a já to nemusela nikde na netu pracně hledat. Totéž můžu říct o kytce - když jsem našla nějaké album, kde byly kytky z kal, tak jsem se pokochala a porovnala. Ale je fakt, že pokud jsou v albu opravdu věci z reálných příprav, je to takové živější, že člověk vidí, co kdo má a co může taky zrealizovat
Odpovědět
aci: takže už jsi rozhodnutá - vlasy rovné? A závoj/klobouk/nic???
Odpovědět
salome: no asi vyžehlené.....17.8. jdu ke kadeřnici....tak jí řeknu, at mi zkusí účes z rovných a pak účes drdol. jsem z toho zoufalá....klobou asi ne, mám jeden v pácu, vím že ho tam na půjčení mají,tak až budu mít šaty, tak si ho tam dojdu ozkoušet....a uvidím..k těm vyžehleným vlasů by šel.... a co ty? jakej účes?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?