Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Aci: mě účesy čekají až příští úterý, domluvila jsem se s holčinou, která sice nemá na svatbu čas, ale je ochotná mi teď na hlavě něco stvořit, já si to vyfotím, rozhodnu se a pak mi to doufám provede ta kadařnice, kterou mám domluvenou.
Odpovědět
Koukám na svatební video, že bychom ho objednali... docela mě to rozesmálo, mají tam: Berte všechno s nadhledem ! Nebojte se ničeho a berte všechno s nadhledem. Při natáčení svateb jsme zažili už mnohé perličky a i když to zprvu vypadalo jako trapas, později se tomu všichni smáli. Na závěr některé z nich : * když nevěsta chtěla říci své „ ano „ a měla trémou natolik sevřené hrdlo, že vydala jen nesrozumitelný skřek * když ženich navlékal nevěstě snubní prsten a sklonil hlavu, tak mu vyjela mu z nosu dlouhá nudle * když si oddávající při své svatební řeči odkašlal a při tom mu to ujelo ... * když si novomanželé dali své první novomanželské políbení a ženich okamžitě vyndal kapesník a pečlivě si otřel ústa * když řidič protijedoucího auta mával na projíždějící svatební kolonu a zezadu to prásknul do tramvaje * když si nevěsta myslela, že oblékání do svatebních šatů se natáčí „ od kalhotek „ a kameraman to nečekal * když oddávající k přípitku bouchnul šampus a trefil svědka * když oddávající v kostele prohlásil k novomanželům „ dnes budu v myšlenkách stále s vámi, i o svatební noci „ * když ženich po přípitku prohlásil „ mám pro vás velké překvapení, teď to měří 5 centimetrů a pořád se to zvětšuje, hádejte co to je „ ( měl na mysli novinu, že s nevěstou čekají miminko ) * když na hasičské svatbě chytla hospoda * když před radnicí někdo ukradl z auta kytku * když nevěstě spadl knedlíček z polévky do výstřihu * když se nevěstě při obřadu pod závoj dostala vosa * když otec ženicha při slavnostní řeči prohlásil „ jsem na kluka pyšný, že přivedl do domu tak pěknou nevěstu, na takový dárek už jsem dlouho čekal „ * když novomanželé strávili půl dne v poutech, protože někdo ztratil klíčky a musela je vysvobodit až přivolaná policie * když se ženich při svatební řeči oddávajícího tak rozplakal, že ho nevěsta nemohla utišit * když ženich odhalil nevěstě závoj, políbil ji a zjistil, že má její náušnici zaháknutou za manžetový knoflíček * když nevěsta vystoupila ze svatebního auta, rozhlédla se kolem sebe a utrousila „ to je v prdeli „
Odpovědět
holky, omlouvám se, az níže napsané, ale fakt mě to naštvalo viz mail poslaný ikarkulce: Ahoj, mám problém: v poště mám místo mailu od pugie (3.4.20:00) na téma tombola jakýsi mail o laktačních problémech mezi annag a veronika81. Ani s jednou z dívčin jsem nikdy nebyla v kontaktu a opravdu mi nepřijde ok, že se mi do IP dostane naprosto cizí pošta... No a taky bych ráda původní mail, neb jsem si opravdu nedělala zálohu textu:-(. Můžete s tím, prosím, něco udělat? Díky. Šárka No a teď jdu akorát dočítat, co jste přes den napsaly...
Odpovědět
Tak to vypadá, že většinou máte na jídlo svíčkovou, máte ještě nějakou jinou inspiraci. Mě by svíčková nevadila, ale v té naší restauraci je to to nejdražší jídlo, 170 za porci a to si mi fakt nechce dávat. Tak chceme nějaký kuřecí steak nějak, ale nevíme jak. Máte typ? zelvi - už jsem se asi určitě ptala, ale máte to na radnici nebo v hotelu. Jak to máte s hudbou při obřadu. Partner chce CD s vlastním výběrem, na radnici by zahráli něco na varhany, ale to se mu moc nelíbí. Mě příjde zbytečná komplikace, se zabývat ještě hudbou, když nemám žádnou takhle oblíbenou písničku, která by byla na svatbu akorát. Já jsem spíš na ska a regga a to se ke svatbě moc nehodí, tak nevím jak dopadneme. lotri - svatební botky máš doopravdy pěkné. došla vám do IP taky nabídka od nějaké holky na fotky zdarna?
Odpovědět
klara: Jj, přišla. Myslím, že i želvince. Co si o tom myslite?
Odpovědět
klara: díky... koukám, kolik ještě nadělám parády :-D Nene, mně nic nepřišlo, asi mě nikdo fotit nechce :-( :-D
Odpovědět
lotri: ona je od břeclavi, tak asi proto se zaměřila na jižní morvau
Odpovědět
salom: Tak dobře, tak přestanu plakat... já už myslela, že fotí jen krásné nevěsty :-D
Odpovědět
lotri: Ty jsi trdlo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - termín sme měnili jen jednou :-D chtěli sme na naše 10.výročí posledního července, ale spousta věcí nebyla zařízena včetně prstýnků - ty už jsou naštěstí doma (přišli 7.srpna); rozhodnutí jsme jen pořád přemejšlíme jak jelikož sem bez práce a peněz je málo - takže možná ještě x krát změníme termín - ale mě to nevadí, aspon je sranda :-D navíc si ho měníme z vlastní vůle a né z moci úředníků - mé kamarádce na matrice šoupli termín 4-krát než jim seděli všechny papíry co si na ně navymysleli - brala si čecha žijícího v německu a nejprv že nepotřebujou překlad jeho rozvodových papírů z němčiny, když má obě občanství, pak si tejden před svatbou vzpoměli že jo; pak zas že chtěj jeho oddací list i když je x-let rozvedenej a furt něco nakonec se místo v říjnu, kdy měl bejt 1.termín brali 6.prosince až sme si z toho dělalai srandu jestli si nevymyslí ještě překladatele, co kdyby tomu třeba nerozuměl, že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dost si mě pobavila tím přehledem a neboj se, já to beru více než-li s nadhledem :-D
Odpovědět
Tak mám zkažený příští 3 týdny, už nic nestihnu,nezařídím a před svatbou se zblázním...tedak mi přistála na stole akce, která se má odevzdat 2.9. :-( takže se hlásím do klubu "žen v praocvním stresu před svatbou" :-( Sem pěkně vytočená...
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, já se teď prohrabovala ve starých fotkách a našla jsem tam pohled, který psal můj děda babičce a ukápla mi i slzička, jestli ten můj poklad mi taky někdy něco takového napíše.... Cituji: Milá manželko, přijmi stálou spomínku na tebe od tvého věrného manžele, který na tebe nikdá nezapomene až do poslední chvíle. Já vám přeji hodného zdraví všem. S páínem Bohem (psáno přesně jako na pohlednici), rok 1914.
Odpovědět
Tedy pardon, to si psali praprarodiče.
Odpovědět
Profilova fotka
aci - neboj to zmákneš ;-), já jdu zas poslední tejden v srpnu na operaci očí a tejden budu mimo - takže zařizovat ted´ a max.chvilku potom salomme - tak to je krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Salomme: to je nadherny x-) ja uz jsem o nejakych takovych fotografkach slysela, ze prijdou fotit zadarmo a prijde mi to fajn, kazdy se musi nekde ucit, aby pak mohl nabizet nejakou svoji zkusenost. tak kdyz by nezasahovala do prace hlavniho fotografa, tak by mi to vubec nevadilo. ja takovym lidem fandim :-)
Odpovědět
aci: tak to je mi líto :-( ale ty to určo zvládneš i tak. Holky, já se nas*ala. 8-( Minulej tejden jsem byla ve zlatnictví ohledně zvětšení zásnubního prstýnku na pravou ruku na jiný prst. Prý bude v pondělí hotov. Dnes tam přijdu a nějaká jiná ženská - "no... to on asi ještě nebude, jdu se zeptat taťky" (asi ten, kdo provádí zlatnické práce). A zezadu se ozvalo "No a co jako, že jí někdo řekl že v pondělí, prostě v pátek no, co já s tim mám dělat" Tak jsem po ní okamžitě chtěla prstýnek na vrácení a ani nashledanou jsem neřekla. Já jsem v tomhle hrozně výbušná a neoblomná, nešlo mi o ten pátek, svatba je za měsíc... ale o ten přístup. :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinko: jsem se fakt zasmala nad tim vyctem udalosti, ktere se prihodily :-)))) aci: tak to me mrzi. neboj, urcite vsechno zvladnes!!!!!!! dopadne to dobre!
Odpovědět
brumdi: No jasně, je to Vaše věc. A můžu se zeptat - máte třeba zaplacený obřad, zamluvenou restauraci, vytištěné oznámení....? Nebo se čeká, jestli tento termín už bude ten pravý? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: oni toho ted maji zlatnici opravdu hodne - behem letnich mesicu je nejvic svateb, takze asi proto to rekl. i kdyz to nic nemeni na tom, ze mohli byt vrelejsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klara.k Ahojky, mno my jsme si objednali kureci platek s prirodni omackou a oblohu a brambory- jina priloha by byla problemem pro cast pribuzenstva, ktera ma problemy se zuby :) Mno myslim ze se zavdecime kazdemu, bo kady ji kure a brambory, svickou neni zenich takze ta se zamitla hnedka... celkem nas to bude stat s polevkou a predkmem a pripitkem 270 na osobu
Odpovědět
estre: já vim, kdyby mi řekla, že to bude v pátek, když jsem tam ten prstýnek dávala, tak to holt bude v pátek. Ona ale řekla pondělí a dneska to nikoho nezajímalo, že to dokonce bylo i na tom dokladu napsaný. Prostě přístup. Jo holky celkově - necháváte si po svatbě zásnubní prstýnek (na jiném prstě) nebo ho schováte?
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: jj, chapu, ono by stacilo, kdyby rekl, ze se omlouva, ale ze to proste nestihl. tak snad jinde budes uspesnejsi :-) ja si zasnubnim necham, prendam ho na pravou ruku na prstenicek :) co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - no můžeš, ale jak píšeš přesně tak, je to naše věc ;-) jinak oznamko si budu dělat sama v gimpu nebo zoneru, obřad se bude platit tak nejdřív za 14 dní (je zamluven telefonicky termín, ale dřív mi paní říkala, že to je stejně zbytečný a restauračka zatim zamluvena není) ale nebude to svatba pro 100 lidí max.tak pro 20, takže sem absolutně v klidu :-D
Odpovědět
estre: já si ho taky nechám, jestli mi ho někde zvětší :-D na prteníčku nosím prstýnek po prababičce, která mi před rokem zemřela. Takže chci na prostředníček. brumdi: aha, tak to jo... já sice nechápu, jak někdo může plánovat svatbu přes rok, já na ní mám 2 měsíce a přijde mi to jako hrozně dlouhá doba, ale necelý měsíc je dost šibeniční. No a jak to vidíš Ty... vezmete se v září? ;-) Ono je pravda, že když chce člověk dojít na radnici s pár lidma, říct ANO, pak jim objednat a zaplatit jídlo a jít zas domu, tak na tom se moc připravovat nedá.
Odpovědět
Profilova fotka
lotri - no tak snad jo, né :-D :-D :-D jinak taky nechápu co se na tom dá plánovat rok, mám pocit, že jak se do toho pustíme, tak máme za 14 dní zařízeno vše, chtěla jsem pár věcí dnes, ale jsem dnes nějaká líná vůbec psát meily nebo zvednout telefon :-D :-D
Odpovědět
brumdi: no já nevim, se ptám, né :-D Jestli jak píšeš, chcete co nejlevnější a nejjednodušší svatbu a šaty už máš podle alba vybrané, tak to chce jen nějakou restauračku, zaplatit obřad, prstýnky taky máte, tak NO STRES.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar kočky, tak hlásím návrat z dovolený - podařilo se mi vás dočíst, ale nějak mám zmatek v tom, co se už dořešilo a je ještě na pořadu dne... Jinak před odjezdem dorazily boty na přezutí, regata a dneska jsem vyzvedla náušnice - ty jsou obzvlášť povedený. Máte už někdo hotový harmonogram? Jak vám to vychází? Nějak jsme to s mužem načrtli, jen doufám, že jsme něco nepodcenili a nevyhradili na to málo času... Lotri: Taky jsem se u čtení perliček z videií pobavila :-) Salomme: Ten pohled je nádherný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Snad bude 19. zari pekne pocasi, ale pri mem stesti... bude prset... Snad uz mam na svatbu vse zarizene...ted me cekaji statnice.. tak pak budu resit na co jsem zapomela
Odpovědět
Profilova fotka
Merkucioooo: Koukám, že jsi z Nbk - já původně taky :-) Kde budete mít obřad? A určitě bude krásně - já tu prosazuju příjemných 22 stupňů, slunečno, bezvětří už od ledna :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?