Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
aci: Hospodářství ne, ale několik polí a dva vinohrady. Prasata a husy už nemáme :-N Dokonce i králíka už máme jen jednoho a 10 slepic, z toho je 5 na dožití za dobrou službu :-D Jeee, kéž by bylo krásně, já se bojím, aby mi v kostele nebyla zima, když mám holé ramena, jsem docela zmrzlina. edvi: Na to asi člověk nesmí myslet. Taky tyhle dny mívám, že mi všechno přijde marné a zbytečné a vlastně k ničemu, proč něco měnit a dělat divadlo pro příbuzné...Ale když si představím, jak bych to všechno rušila a odvolávala a jak by se každý blbě ptal, tak to je taky pěkný opruz. Nejlepší je na pár dní vypustit a o nic se nesterat, ale vím, že to vždycky nejde.
Odpovědět
edvi: Já myslím, že je to relativně normální. Je to velkej zlom a velká událost. Já si taky někdy říkám, že si toho vola nevezmu. :-D Ale vezmu. Při nejhorším se rozvedeme. Není to sice ideální myšlenka před svatbou, ale je spásná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinko: tady nejde o workoholismus, ale jsou naplanovane akce, ktere delame pro klienty, takze kdyz jsou ty akce, tak proste oopravdu nemuzu, protoze kazdy dela na X projektech, ktere si vede a nejde jen tak na 14 dni zmizet. Ale predpokladam, ze kazdy kdo pracuje, tak vi, co jeho prace obnasi. a treba pak bude moct jet na delsi dobu a vynahradit si to, ze mela za cely rok jen den dovolene. i kdyz souhlasim, ze je to opravdu hodne malo!
Odpovědět
Profilova fotka
Srážky se objeví jen místy. Oblačnosti a deště přibude až ke konci první zářijové dekády, řekl Šopko. aaaaaaaaach jo :-((( my to chceme venku, tak doufam, ze bude hezky :-( mno uz se asi taky zacinam stresovat vecma, ktery stejne neovlivnim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Je vam vsechno podle planu? Ja jsem si myslela, ze vse jde na jednicku, vubec z tech priprav jsem nebyla nervozni, rikala jsem si, ze vse je hotove a tak si muzu v klidu uzivat posledni mesic pred svatbou. Ale ouha. Dneska mi rekl DJ, ze mu do toho neco vlezlo. Je to kolega z prace, "dydzejovani" je jeho konicek a tak jsem to brala jako dobrou volbu. Nemuzu delat nic, jen ted shanim volneho DJ. Vubec nevim, jestli se mi povede nekoho sehnat, prece jen je na to uz dost pozde a zari je dost plne svateb :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.Chci se zeptat,budete dávat k vývazkám i mirty?
Odpovědět
Ahojky! tak vás dočítám, ale nějak během toho zapomínám, na co jsem chtěla reagovat :-N laura: Hurá, žiješ! S tou prací je to teda blbý, to ti nezávdim, spíš než ta svatebka by mi asi na tvým místě bavilo, že jsem neměla zatim žádnou dovolenou. Asi bych dala šéfovi nůž na krk a ať mi teda někajech 10 dní určí sám, ale že dovolenou prostě potřebuju a mám na ní nárok ]-( A ty šaty jsou fakt super! salomme: Jedeme na ostrov Čiovo, naproti město Trogir, poblíž Split ;-) dartsman: No jo, ono ne každej ženich se zajímá a my nevěsty už toho začínáme mít tak akorát :-D salomme: Jak já tě chápu, taky mám pocit, že nemůžu stihnout všechno, co potřebuju :-N aci: no já už předevčírem přemejšlela, že teda nechci, aby bylo hnusně, ale tase 28 je taky moc :-N No tak snad bude toho 11. nějakej zlatej průměr ;-) edvi: Já taky myslim, že by to chtělo na chvíli vypnout a zaobírat se něčim jinym než svatbou ;-) POno je toho asi fakt moc, taky to na sobě cejtim smudlinka: Taky jsem původně myslela, že se ty mašličky dávaj místo myrty, ale nakonec asi bude obojí. Jenom nevim, jestli mám objednat větvičky v květinářství, nebo oholit nějakej buxus z OBI :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krtek:No já právě pořád nevim,jestli se dávaj samotný nebo i s tou mirtou
Odpovědět
edvi: ještě mě tak napadlo - já občas juknu do diskuse "nejhezčí vzpomínka" - to je hodně dobrej zlepšovač nálady ;-) Pokaždý zjistim, že se tak nablble usmívám a hrozně se těšim :-D
Odpovědět
smudlinka: Nene, jen vývazky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotrinkas:díky.Já právě tady vyděla jednu fotečku a tam měli hosté vývazky i mirty a vypadalo to trochu divně,měli to vedle sebe.Tak jsem nevěděla :-)
Odpovědět
smudli: No ono se to miklíkuje nějak k sobě, jako že se na to přišpendlíkuje ještě ta větev a společně to je i s tou mašličkou. Ale mně to přijde překombinovaný. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
smudlinka:Já budu mít vývazky i myrty teda spíš oholík buxus jak říkala krtek ;-)
Odpovědět
lotrinkas: Miklíkuje :-D :-D To je se svědkyní náš oblíbenej výraz :-D No já ještě nevim, jak to rtehcnicky spíchnem, aby to nebylo jak špíz :-D Přinejhoršim budou jenom mašličky... Chudák svědkyně, ta si s tim dá, ještě že je nás málo.
Odpovědět
krtek... normálně to propíchni :-D a zamiklíkuj. Já přemýšlím, kolik těch vývazků mám robit... 20 ks rodina + cca 20 ks přátelé a možná se někdo dostaví jen na obřad. A to se přece dává každýmu žejo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki holky, uz se nam to krati?? Kdo ma svatbu 19.9.?? :-) A máte to kvůli 9?? My ne, ani jsme si to prvne neuvedomili..:-) Pekny cas priprav:-)
Odpovědět
Tak jsem narazila na jednu straší, ale krásnou svatbu. Nevěsta má naprosto skvostnou kytku. Akorát jak jsme to tu probíraly, tak teď nemůžu nemyslet na to, že musela bejt těžká jak... no hodně ;-) http://www.beremese.cz/album/album.ph... lotri: já budu dělat vývazky jenom těm, co budou na hostině, plus možná pár "pro sichr" - dokud nedojde stuha nebo perličky ;-) A miklíkovat bude svědkyně. ježiši, hlavně nesmim zapomenout to zak nazvat, ta se bude smát jak blázen :-D A vůbec se těšim, že si to pěkně prošpikujem hláškama, co používáme (okolí občas nechápe). Naše oblíbená (na cokoliv, když někdo něco zpomene, zvorá...): "to má smůlu, v čem bude lyžovat?"
Odpovědět
paja: Mě teď v pátek napadlo, že komu záleží na datu, tak 7.8.09 je taky pěkný ;-)
Odpovědět
edvi: nic si z toho nedělej, já tohle mám dost času a přiznávám, že od zrušení mě odrazuje ten humbuk, co by vzniknul, když bych to zrušila......nejsem si vůbec jistá a únikové myšlenkys e snažím ignorovat, když už jsem jednou kývla.... salome: dva vinohrady? ty jo, to se máte :-) prasata, slepice, králíky, ovce, to já znám, ale tedka už je to taky zredukované na mininum smudlinka: my budemem mít obyčejné vývazky + myrty....podle mě by to tak mělo být, dává se mašlička a to zelené...otázka je, v dnešní modrení době, jestli ty vylepšené vývazky by ta myrta nězaclonila (dřív se dávaly jen obyčejné jednoduché mašličky) ...vývazky jsou jen pro ty lidi, co jdou na hostinu, kamarádům, co jdou jen na obřad se nedávají.... krtek: ideální je takových 22 a polojasno...myrty prodávají v květinářství, třeba kamrádka si je objednala spolu se svojí kytkou....
Odpovědět
aci: A daj se objednat jenom ty větvičky? mašličky budu mít svoje, nejspíš klasika dvě očka, jenom dvojitý (jako silnější a užší stužka přes sebe) a s perličkou. Takový ty dvojbarevný se třema a víc očkama taky nevim, aby to s tou větvičkou nebylo moc.
Odpovědět
Jj, něco málo přes 20 a aby úplně nepražilo to sluníčko (jako dneska :-p )
Odpovědět
krtek: určitě se dají objednat jen ty myrty, kámoška to tkay tak měla, pak jsme to napíchávaly před obřadem v kuchyni na prkýnku dohromady :-)
Odpovědět
aci: Já z toho spichování mám normálně trauma - dokud si to někde nevyzkoušim, tak nevim :-N nějak mi neleze do hlavy, jak se to spíchne všechno dohromady i s oblečenim.
Odpovědět
krtek: v klidu.....nejdřív musíš napíchnout tu mašličku k té myrtě....no a pak to přiděláš lidem na klopu...to je jednoduchý
Odpovědět
Takže nejdřív zkompletovat. Aha. No já jenom doufám, že mám dost dlouhý špendlíky, připadaj mi nějaký pidi :-N To tu pěkne řešim takovou blbost co? :-D
Odpovědět
krtek: kamarádka měla normální špendlíčky a nebyl problém :-) v pohodě, někdy se prostě zadaří....my jedeme zítra do počernic, dohoadovat hostinu...co jsi s nima ve Svornosti dohadovala, když jste tam byli?
Odpovědět
No pani provozní ten rozhovor docela řídila - měla takovej papír na to, tak jsme jeli podle toho. co bude k jídlu, co přesně bude na rautu a za kolik (to nám hned spočítala), co se bude pít (tvrdý jsme nechtěli - jenom individuálně na baru), jakou výzdobu (barvu a tvar stolu), co budem mít vlastní - dort a sladký, taky jsme hned dali zálohu. Zapomněla jsem se zmínit o zvykách, tak to jim řeknu den předem - chtěla bych rozbíjet talíř, krmit se polívkou, ale jestli maj v plánu takový ty dva panáky - vodu a vodku, tak to určitě ne, bych se zpumprlíkovala ještě před předkrmem :-N Přece jenom - na zámku bude přípitek, před obědem taky a pochybuju, že budu mít čas se pořádně najíst během dne... To by to dopadlo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinko i my budeme dávat myrtu s vývázkem,...patří to k sobě a dává se pouze pozvaným hostům. Jinak dneska jsem byla na pravidelné kontrole na gyndě a odpoledne měla šásek, tak jsme si naplánovali že zajedem z foťákem nebo kameramankou domluvit naše přání a požadavky, ale to jsme se přepočítali,..kameraman má dovču týden a půl a kemaramnka je tento týden mimo Brno,...takže smolnice,...ale snaha byla :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šásek prej,..to mělo být čásek :-D :-D :-D
Odpovědět
krtek: já se bojím, že ten náš ten rozhovor řídit moc nebude :-( vůbec se bojím, jestli jsme vybrali dobrou hospodu.... píšu si tu s jednou holčinou, co to tam má na konci srpna, tak apson budu mít referenci....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?