Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
zelvi: Mimochodem vaše prstýnky jsou fakt pekný ;-) zrovna jsem je teď obdivovala, ani jsem nevěděla, že jsou tvoje. Taková klasika, ale moc hezká, jemná, vkusná...
Odpovědět
Profilova fotka
ale je fakt že když jsem to nesla zlatníkovi a i když mě ujišťoval že je to banalita to roztáhnutí, tak jsem si ho vyzvedávala s malou došičkou,...a když jsem od něj odcházela, tak jsem se jen tetelila radostí
Odpovědět
Jo chci se zeptat, jak máte nadespané jmenovky? máte "maminka nevěsty" nenbo "maminka nevětsy Dana Vopičková"...? a jak kamarády? asi jen jméno, co? a třeba vzdálenější příbuzné? "teta nevěsty" nebo "teta Jarka"..nebo "teta Jarka Kulatá"...já nějak nevím, jak to sladit....nebo každému napsat jen jméno a příjmení, nebo jen jméno a písmenou z příjmení? "Honza K. " jak to máte vy?
Odpovědět
No já byla přímo u toho, když náš zlatník někomu na počkání prstýnek roztahoval - a bylo to napínavý, páč sám řikal, že neví, jak moc to půjde, aby neprasknul. Ale povedlo se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci tak jmenovky máme stylem maminka nevěsty,...tatínek nevěsty,...kamarády a svědky máme pouze křestním a pokud se nám tam zhoduje např. víc Jan tak např. Jana K. a Jana D. no bratr nevěsty,...aole jeho přítelkyni taky jenom jménem,...a tety a strejdy máme jako strýc a příjmení,...vlastně to máme tak nějak všelijak :-D
Odpovědět
aci: Taky jsem nad tim dost přemejšlela. Nakonec asi zvítězí varianta "maminka Alenka", "svědek Bořivoj"... Akorát u babičky s dědou možná nechám jenom "babička" a "děda", budou tam jediny toho "titulu" ;-) Tahle varianta se nejvíc líbila i mejm rodičům, tak snad to někdo nebude považovat za neuctivý. Stejně si nejspíš tak všeobecně potykaj, tak aspoň nezapomenou, jak se kdo jmenuje :-N Příjmení mi přijde moc neosobní, co pak s kamarádama? A "titul" plus jméno plus příjmení je moc dlouhý (třeba "ženich nevěsty Standa Novák" - to už je podle mě nepřehledný)
Odpovědět
mě by se líbilo jen křestní jména,ale máme 60 hostů a dost jmen se opakuje....tak asi vyhraje jméno + příjmení a blízká rodina to bude mít "maminka nevěsty" ...protže tam jsou i sestřenice a bratranci, tak ty už budou mít taky jen jméno a příjmení, protože kdybych to měla vypisovat, tak to bude hrozně dlouhé..."sestřenice nevěsty KAtak" a "švagra ženicha Pavel K.".....to bude jednodušší jen ty jména. Sice mě to mrzí, je to takový neosobní,ale je to nejjdenodussí rešení...
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme tam jména neměli, měli jsme "ženich" "nevěsta" "svědek" "matka ženicha" atd. "sestra nevěsta" "fotograf" :-) "manželka svědka" "děti svědky" ... žádná jména
Odpovědět
Profilova fotka
... ale nás bylo málo, nemohlo se to v podstatě splést, s náma i fotografem (i děckama) 15 lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
krtku: ja si obcas prstynek tajne zkusim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aci: mame 60 lidi a budeme mit maminka nevesty, tatinek nevesty, pak jmenama a kdyz se opakuji, tak s inicialem prijmeni. a u nekterych kamaradi prezdivky, kterym jim normalne rikame :-) prijde mi to pak osobnejsi, nez tam dat jmeno a prijmeni
Odpovědět
estrel: já vím, že to jméno a příjení je neosobní, ale ....
Odpovědět
Článek se načítá
lotri: Tak tuhle vsadku jsem nemyslela, měla jsem namysly takový ten pás, který se všívá do některých šatů a který se zapíná obvykle na háčky, aby šaty líp držely, teprve přes něj se dá ta vsadka co myslíš ty a přes to šněrování, že je to posichrované, aby to drželo fest.
Odpovědět
aci: Asi jsem to špatzně vysvětlila, se vsadkou to nemá nic společného, jednalo se mi spíš o očka, kterýma se šněrovačka protahuje, že ty se krabatí k sobě a tím pátem to stahuje i celé šněrování, a to nejen k sobě vodorovně, ale i svisle...Asi to neumím popsat... Jinak já lobuju za tvé rovné vlásky, fakt ti to sedne, a jak píše krtek - nejlepší byla ta fotka z lo=nska s patkou, mě se moc líbí patky :-N Krtek: Snubák jsme zkusili hned v autě, když jsme si pro něj byli...Drahému je fest, takže ten si ho zkusil jen jednou, aby ho nemusel pracne snudávat a já sjem asi nějaká divná, jak jsme ho přinesli domů, uklidila jsem ho do krabičky a od té doby na něj nekoukla. I když si na to vždycky vzpomenu, že ho tam mám, a že bych se mohla kouknout, nechce se mi ho jít vytajhovat. Že by to byla lenost...? :-D A nad jmenovkama taky uvažuju...Asi to bude maminka nevěswty, tatínek ženicha., babička a dědeček, strýc nevěsty a kamarádi jmény a svědek tonda....
Odpovědět
Ahojky děvčátka, nějak pořád nestíhám,takže vždcky jen tak nakouknu a zase jdu dál makat.Nechcete někdo na brigošku???Žehlit????Sal Ty v tom máš tu praxi... ;-) Nebo to byla JaniK??? Na dovče bylo super a hlavně jsem opálená jako kubánec,tak snad mi to vydrží...s bílým tričkem je to totiž úchvatné. Joo a Sal,divná nejsi,já je taky od té doby nevytahla,jen když je chtěla vidět Pepčovo máma a moje mamka. Musím přiznat,že mne nějak svatební napětí opustilo....přitom už to není ani 50 dnů!!! A kdepak máme ostatní??Už tady plno holčin dlouho nebylo!!! Aci líbí se mi obojí,ale jdu s holkama do "rovnoho" klubu.A taky musím říct,že nevím,zda Tvoje mamka má něco společného s kadeřnictvím,ale učesala Tě troufám si říct lépe,než profesionálka na těch prvních fotkách ze zkoušky.
Odpovědět
janicka: Kdepak, já na žehlení moc nejsem, to byl určitě někdo jiný :-D Já se taky trochu přičmoudla na dovči, abych se rovněž pochválila. A jak bylo?
Odpovědět
Jak bylo,no bájo....vařit jsem nemusela,mít nádobí jsem nemusela,snídani až pod nos..chichichi :-D Jezdili jsme autíčkem po výletech i chodili pěšo. A s tím opalováním...už se mi to totiž osvědčilo,teda alespoň v mém případě,že nejlépe se opálím na horách..za chvilku a do krásně hnědé barvy.U moře mi to nikdy nějak nejde :-o Smutný je,že tím je naše letošní cestování za náma...byla to taková předsvatebně-svatební cesta,ale jak jsem psala,bylo to moc fajn....teda až na plný hotel německých turistů,kteří každý den vyhrávali to jejich umcaca umcaca... :-p :-p
Odpovědět
Tak to ses měla krásně :) Mě se taky líbilo, jen to vedro na pokoji mohlo být menší :-N
Odpovědět
ty vogo já jsem ale pako mako!!!!!Mít nádobí....no se stydím!!!! :-N :-N :-N Sal a kde jste byli???
Odpovědět
V Chorvatsku na Hvaru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Mirus.r: vítej do klubu 19.9. :-D No že bychom to rozsekli s tím časem to se teda říct nedá. Jde o to, že máme termín už v 10 a to je pro nás moc brzo. Paní matrikářka už měsíc naznačuje, že se možná jedna svatba ve 14 nepotvrdí a že mi kdyžtak zavolá. Volám, volám, ještě se to neví a furt sem jak na trní, tak hlavně i kvůli tisku oznamek, že jo. Naposled sem volala v pondělí, prej že do pátku to bude 100%. Tak volám v pátek po poledni a on už na úřadě nikdo nebyl :-o . Prů..r. Napadla mě spásná myšlenka jet přímo v sobotu na obřady a odchytit si jí. Jako na potvoru měla zástup kolegyní snad ze stavebního odboru či co. Ale volala jí a že prý by to mělo jít. Rozhodila mě dotazen, jestli jsme ti co to chtěli tady na zámku, pač to nejsme. Říkala něco o tom, že se ti oddávající rozdělí, a že to bude v pohodě ale já vážně v pohodě nejsem, jestli sme náhodou nemluvili já o koze a ona o voze. Riskli sme to a včera to vše natiskali a dnes jedem rozdávat. V pondělí tam zavolám a jestli mi řeknou, že to ve 14 nejde tak ]-(
Odpovědět
Ahoj holky... my jsme včera byli na výletě v Poděbradech - nejdřív na inlinech v parku a na stezce (to jsem byla trošku protivka, chlap mě vytáčel když mluvil, nemluvil... prostě své dny :-D ) a večer měli jít do kina... poté, co jsme si koupili lístky, tak jsme zjistili, že je to až za dvě hodiny a v letním. Tak jsme jeli domů a zastavili u pole s balíkama slámy, jak my říkáme "pasoucí se válečky" :-D a tam to bylo super... vzniklo spoustu krásnejch fotek a západ slunce byl taky pěknej. Pak už nešel net, když jsem se na Vás večer chtěla podívat. Snubák? Zkoušíme často, zkoušíme i nasazovat jeden druhýmu. Aci: Jsem taky pro rovný... vypadáš v nich uplně jinak, podle mě líp - v jednoduchosti je krása ;-) katcha: tak to je docela drsný :-D taky bych dokázala bejt takhle akční a otravovat tím život ostatním. Spíš mě zaráží, že pořát nemáte oznámka... ale tak ona je to sobota a jestli to lidi vědí i bez oznámka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
katcha: tak to je mazec. drzim palce, abby to v tech 14. hodin slo. ahoj jani, zrovna vcera jsem si na tebe vzpomnela, ze uz jsi se dlouho neukazala :-) nesmutni, my uz mame taky letosni dovolenou za sebou, ale vikendove vylety to jisti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se jdem zase vyvalit na koupák, abych nachytala bronz,moře se letos bohužel nekoná, tak snad příští rok alespon chorvatsko,...s mimčemasi ani nic jinýho nebude připadat v úvahu.
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: tady je pod mrakem, taky jsem se chtela vyvalit na balkon, ale z tohodle pocasi zadny bronz nechytnu 8-(
Odpovědět
zelvi: tak si to užij, já asi budu muset zvolit solárko, abych se zbavila opálení podle trička a celkově zhnědla. =-) Jinak já od rána uklízím,a le fakt fest... chlap je ze mě nešťastnej. :-D
Odpovědět
Teda, taky bych se měla dát do úklidu a hlavně převléct postele - ráno jsme dovolili hafíkovi, aby šel za náma, a protože to není jen pes do bytu,. ale i ven, tak holt musím převlíct povlečení. Včera jsme začali rozdávat oznámení, dneska v tom pokračujeme, už máme za sebou hnedka po ránu 2 návštěvy a odpoledne musíme vyjet na spanilou jízdu, cheme to už mít z krku.
Odpovědět
salom: mně vždycky to rozdávání oznámek hrozně otrávilo... odpovídáš stále na to samý a mně osobně to nebylo extra příjemný
Odpovědět
Profilova fotka
my jsem tak 1/3 dali osobne, jinak jsem posilali (na MOravu a Slovensko) a i po Praze. takze jsme odpovidat nemuseli. 8-) ale verim, ze objizdeni musi byt na palici :-)
Odpovědět
ahoj holky, zdravím v neděli, včera jsem konečně uklidila celý byt, bylo na čase, jak tady skoro nejsme, tak se tady udělal nějakej bordel nebo co? Lotinko - my jsme čekali na potvrzení termínu na úřadě, budou hotový 25.8. což je měsíc před svatbou, tak to není pozdě. V pátek jsme vybrali prstýnky, budou 7.9. takže naštěstí nemůžu zkoušet, ale jinak by to bylo težky Jmenovky my mít vůbec nebude, myslím si, že je to tak nějak jasný kdo má kde sedět, ti nejbližší určitě a zbytek ať si sedne s kým bude chtít, navíc míň práce. aci - já jsem taky pro vyžehlený vlasy. Mě se to taky kroutí, ale né pravidelně, teď v úterý jsem byla na zkoušce a udělala mi takový kratší mikádo a vyžehlila, a myslím, že jsem rozhodnutá. dám tam nějakou kytku a možná závoj a budeto jednoduchý a doufám pěkný. zelvi - máš pěkný účes, sluší ti to holky máte taky problém s opálenýma ramínkama od tílka. nevím co s tím mám udělat. Mám korzetový šaty, na horák jsem trochu změnšila ten rozdíl, ale pořád je. Jsem odpůrce solárií, myslíte, že samoopalovací krém zabere?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?