Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
my budeme mít spíš odpolední pohoštění než raut, a to zatim dvě kila řízečků (kuře a vepř ;-) ), kilo nakládaný zeleniny, dvě a půl kila šopáku a pečivo. Bude nás tak 14 - 16 a počítám, že to tak kolem šestý sedmý rozpustíme, abysme taky dojeli na to naše "romantický místečko", kde nás nejspíš ještě čeká večeře.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víkendu stráveném u "našich". Včera jsem měla kulatiny, takže jsme trochu grilovali, Danielka (tátova přítelka) udělala labůžo dortík x-) x-) Opálení nějak moc neřeším :-N :-N , když vás tak čtu, tak bych asi měla... Nicméně příští týden jsem v Londýně, takže na to budu mít cca 3 týdny a v nich se budeme ještě stěhovat.. No nevím... :-| :-| Aci: ty vyžehlené vlasy Ti sluší, jen nevím, mám pocit, že :-| o nevypadá "slavnostně"... Jsem tady evidentně v menšině, je to jen názor... :-N Ad menu: o5 jsme v menšině, moc klasiky na oběd nemáme, klasika (guláš, pečené maso, řízečky, obložné mísy..) budou až v rámci rautu... (budu muset ještě dohodnout...) Naše menu: přípitek: Bohemia sekt Kir Royal 0,15l předkrm: Husí paštičky Fois Grais s bylinkovou bagetkou polévka: Silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky a zeleninou jullienne hlavní jídlo: Filety z vepřové panenky plněné pancettou podávané s bramborovou kaší dezert: Vanilková zmrzlina s malinovou omáčkou a čerstvou mátou Jinak drahouš dneska ráno brzo vstával a odjel na dětský tábor (jako vedoucí :-D ), takže jsem před sedmou sedla ke kompu a konečně udělala texty na svatební web... (dělala jsem to 4 hodiny, celkem se to nezdá, ale dá to práci).. Oznámka a kartičky budou snad hotové během příštího týdne (dost brutální korekce jsem udělala už v pátek), takže po návratu už snad budu moci posílat... Drahouš jeho bojový úkol-obstarat adresy příbuzenstva - nezvládnul, takže to s budoucí tchýní budu muset vyřídit já... ]-( ]-(
Odpovědět
Jejda, naši teď odjeli a já jsem si uvědomila, že začínám bějt pěkně ve stresu :-S Chyběj nám jenom prkotiny, ale ani ty nevim, kdy stihnem - přeci jenom, příští úterý odjíždímě na 12 dní pryč. Hlavně se bojim, že na něco úplně zapomenu, třeba ozdobu na auto nebo ženichovo boty... Navíc bych už měla přemýšlet, co s sebou na dovču, jaký jídlo... A hlava vyloženě odmítá myslet :-(
Odpovědět
Víno budeme mít vlastní - Chardonnay 2007 a Frankovka 2007, máme i domácí metropol a slivovici, otec taky dělá ferneta a griotku - ta je docela dost povedená ;-) , pak chceme nějaké pivo, které by se čepovalo, juice bude v samočepovacím přístroji a voda asi ve džbánech, páč jsme se tak bavili a po předchozích zkušenostech se došlo k závěru, že jak jsou k mání celé lahve, tak se jich hromada načne a žádná se nedopije a tím toho nealka zbyde hodně rozžbrndaného. A raut má na starosti máti, to nechávám na ní, jen jsem dnes něco zaslechla o uzené kytě či co, tak to asi bude překvapení. Aci: A ty noviny budete dávat hostům kdy? Já to mám v plánu až na hostině.
Odpovědět
ksrtek: A kam přesně jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
Krtek.93 jako buď v klidu, když neslyším Minimálně 10 výmluv denně, tak mám pocit, že není doma...
Odpovědět
Jéé holky, jsem nadšená - právě na mě někdo ťukal a ona sousedka - skvělá kadeřnice! Tak jí mám, super, někdy tento týden spácháme zkoušku, je to fakt profesionálka a prý má zrovna volno, jelikož oni mají taky 1. výročí od svatby, tak jsem nadšená ;-)
Odpovědět
salom: ohledně svatebních novin - byla jsme teď na svatbě, kdy je ženich rozdával narychlo před obřadem, ale to byla celkově taková "jiná" svatba ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak okukám že už stresujete s detailama, já taky podsttatný věci máe už dlouho ale bojím se že zapomenu na všechny ostatní..jsem ted na tom tak že tady ani půlku lidí neznám protože nemám čas ani sem kouknout natož na svatbu..už ted lituju z příprav nic nemám a fakt mě to mrzí vždyť je to jednou za život..ale mám 18.8 odevzdat 2 projekty a holky držte se 21.9 -10 dní po svatbě další 2 takže možná nejen že nebudu mít nic z příprav ale možná ani svatebka nebude..fakt bomba..letos sem měla 1 den dovč -2. ledna..
Odpovědět
Profilova fotka
laura - a nechce to změnit práci? =-) já bych jim dala, aby mě nepustili ani na svatební cestu 8-) Určitě nejsi nezastupitelná, ten projekt může udělat někdo jiný ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsme v sobotu udělali většinu oznamek a kartiček, včera 4 rozdali těm vzdálenějším příbuzným, včera dodělali zbytek a za chvíli jdu volat na matriku, zda to platí anebo budu muset přelepovat časy... 8-( Hudakovi: známá byla tak akční, že zařizovala, zařizovala, jen se zapomněla příteli zmínit, že chystá svatbu :-o . No ten jí pak poslal někam, když se to dozvěděl... Klara.k: naše menu: přípitek Cinzano bianco, předkrm: Kuřecí galantina s mandlemi+banketka, polévka: Hovězí vývar s masem,nudlemi a játr.kned., hl.jídlo: svíčková s knedlem a pak náš dortík Krtek: my máme lednici samoodmražovací, ale občas ji musí někdo umejt :-) Lotri a Sidi: určo nafoťte účesy! Filu: S přítelem sme oznamka a kartičky dělali spolu, docela sme se u toho vyřádili, navztekali i zasmáli. Ale ještě, že už to máme z krku :-p Aci: prosimtě, můžeš mi trochu nastínit ty svatební noviny? Našla sem v pár albech fotku titulní strany, ale nevím, jako co přesně (zhruba) se tam píše, to je jen nějaká dvoustrana o vás psáno nadlehčeným stylem? Nebo i fotky či jiné věci se tam píší? A to tisknete sami a pro každého svatebčana? Nebo jen pro ty u stolu? Díky. Sarkajak: tebe bych se chtěla zeptat na web- sice už je možná pozdě, ale zajímá mě, kde se dá vytvořit a zda je to lehké. Nejsem žádná programátorka, ale chtěla bych to zkusit. Musíš mít nějaké mega IT znalosti anebo je to jen o tom někam zkopírovat text či foto? Díky. Laura.r: Nemůže ti pomoci nějaký kolega, aby ses mu pak revanžovala jindy ty až nebude stíhat on?
Odpovědět
Profilova fotka
Jupíííí, hurááááá, vivat matrika !!! Máme to ve 14:00 ! Máme to ve 14:00 ! x-) Sem šťastná jak blecha že sem málem dala pusu naší korele :-x i když mi tu ječí u ucha jak pitomá. Chce ven z klece, ale to by mi rozfoukala cedulky :-. Tak a můžu zas vykazovat nějakou pracovní činnost 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
laura: vítej zpět, už jsme se o tebe bály....tak jsem ráda, že svatba bude :-) s tím projektem je to blbý, přiznávám se, že se bojím toho samého,že jesli bude něco v práci hořet, tak mi tu dovolenou na svatební cestu nikdo nedá :-( lotri: tak to máš velký štěstí, to bych taky chtěla mít kamarádku kadeřnici, tím by se to podstatně zjednodušilo.. salome: my je chceme dávat po obřadu, abys e lidi zabavili, zatímco se budeme fotit.... katcha: no to záleží na tobě, co si tam dáš...my budeme mít nějaký úvod o nás s fotkama, pak svatby našich rodičů, pak program dne, jídelní menu, zasedací pořádek, seznam svatebních aut, nějaké vtipiy o omanželství, poučení, zvyky a tak....počítám tak max 10 stránek A4
Odpovědět
Profilova fotka
aci:Ty noviny zní krásně,ale fakt se mi to nechce tvořit.Tak u nás určitě nebudou.Snad se zabaví jinak co se budeme fotit,máme lednicidoauta,tak nějaký pití akoláčky sebou aby nám neumřeli hlady. katcha:Tak to je super,že vám to takhle vyšlo. laura:Ahoj,tak to je super,že jste to nakonec ustáli a svatba bude. Tak mi dnes přišli svatební čokoládičky a cylindr pro ženicha na auto a je to snad konečně všechno ;-)
Odpovědět
Holky, dělala jste některá doma obaly na čokoládky? Jak na to? Jde mi spíš o rozměr? Ve wordu jako štítky a obálky? =-)
Odpovědět
lotri: já chtěla, ale pak jsem to odpískala....
Odpovědět
Profilova fotka
lauro - ahojky,..ty šaty ti strašně seknou
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já to fakt nestíhám dočítat zase jste toho napsaly, ach jo
Odpovědět
Zdravím po delší odmlce - služebka. To co jste vše napsaly, fakt nepřečtu, tak jsem prolítnul poslední dvě strany. Koukám, že jen co vypadnu, tak jste se tu do nás ženichů "pěkně obuly" :-D Tak my už to máme za 31 dnů :-o . Přítelkyně už začíná být nervozni, co a jak a tak, tak se snažim dělat kliďase :-D . Hlavní věci už máme, tak jen musíme dořešit tu spouuuuuustu "prkotin", kterých je fakt pořádný seznam :-D Naše svatební menu bude: šáňo s jahodou, kuřecí salát v broskvi, klasika knedlíčková polévka a přírodní stehenní kuřecí steak s bylinkovým máslem a bramborou v alobalu s dipem.
Odpovědět
laura: šaty fakt super :-) a sedí ti moc pěkně...
Odpovědět
Profilova fotka
martinko: no kvuli tomu, ze se mi sejdnou projekty zrovna tesne pred a po svatbe bych teda praci nemenila ;-) taky nejedem na svatebku, protoze proste nemuzu. tak si udelame hezke vikendy a pak pojedeme az v novem roce :-) myslim, ze se ze svatebky zas nesmi delat neco silene mimoradneho. meli bysme si uzivat kazdou dovcu. i kdyz proti svatebce hned po svatbe bych taky samozrejme nic nemela :-D Jinak ja mam dva dny pred svatbou finalizaci taky jednoho projektu. ale nastesti prirpavy jsou teemr u konce, mam vse hotove, zarizene, a uz jen aby se nam vsichni vyjadrili a my mohli udelat finalni zasedaci poradek, jmenovky atd. fakt uz toho moc neni. Dart: ja si to stale nepripoustela, ze celou dobu jsem mela jen jeden sileny sen o svatbe, ale ted spis premyslim o tom co jsme neudelali atd. a obcas jsem lehce nervozni. hlavne, kdyz se pohadame, jestli si ho teda mam brat :-D ale to me pak hned prejde :-) Lauro: ty saty ti moc slusi :-) mas je z andelskeho? byla jsi i na zkousce ted v mezicase? ja bych si je rada zkusila jeste driv nez tyden pred svatbou, preci jen jsem si je zkousela v unoru ....... =-)
Odpovědět
estre: no já myslím, že mít za celý rok jeden den dovolený tak neni uplně v pořádku. Tvoje "protože prostě nemůžu" zavání trochu workoholismem ;-) a že by se bez tebe všechno zhroutilo.
Odpovědět
lorti: někdy to fakt nejde, u nás je o dovolenou děsnej boj, šéf nechce nikoho vůbec pouštět, každý roční období je blbý, platí to hlavně pro ty schopnější lidi :-(
Odpovědět
aci: Já vim, že někde je to blbý... ale je to fakt o zdraví a hlavně o nervy :-(
Odpovědět
lorti: loni jsme neměly vůbec volno od července do prosince, dělalo se na velikém projektu, měl spoust řečí, že si můžeme vzít celej prosinec a když došlo tvrdý na tvrdý, tak se mu to zas v prosinci nehodilo....
Odpovědět
dartsman: ty prkotiny jsou právě to nejhorší, co zabere strašně moc času...
Odpovědět
Já poslední 2 noci nemůžu usnout, jak jsem nervózní z toho, co všechno nám ještě chybí, že šaty ještě nejsou 100% podle mého snu, že ještě nevím, co si na tu kebuli učesat a že se mi nechce jít na kosmetiku, na které jsem byla minulý týden, protože byla za jedno drahíá a za druhé ty jejich přípravky mi příšerně smrděly, navíc mi zítra končí dovolená a tím pádem už nebudu mít moc času, dělám 12tky a mám je nahuštěné právě k vůli dovči co jsem si brala, takže jsem všechno musela pozařizovat v těchto posledních 5 dnech. A do toho už začínáme chodit na pole, kopat brambory, sbírat trnky atd....No jen na to pomyslím, už jsem zase nervózní z nedostatku času :-|
Odpovědět
salome: klid, to se v pohodě stihne :-) já taky ještě nemám šaty, jsou teprve sestehované..Vy máte nějaké hospodářství?
Odpovědět
super zpráva http://zpravy.idnes.cz/deti-pujdou-do... na začátku září bude krásně....až se bojím že bude moc vedro....:-(
Odpovědět
Ahoj, tak já nevím co se se mnou děje, ale mám zas krizi. Od včera jen stále přemýšlím, jestli se vlastně chci vdávat a nejraději bych svatbu zrušila. Vím, že kdyby se mě zeptal teď, tak do toho nejdu. Jsem z toho nešťastná. Prostě se bojím, nevěřím, nejsem si jistá. Uvažuju jestli vůbec k nějaké svatbě dojde. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?