Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak u nas uz tato epidemie uz taky je. dlai holka se o mimi snazi a na me ted koukaji skrz prsty, ze cekaji, ze po svatbe taky ............ uvidime, uvidime :-) ale diky tomu, ze je to pracovn prostredi, tak se me tu nikdo nezeptal - a to musite?? (jak ja tu otazku nesnasim)
Odpovědět
U nás se ptala jen svědkyně... "Ale nejsi těhotná, že ne" :-D Ostatní s neptali, protože se bojí kladné odpovědi jak čert kříže :-D
Odpovědět
no z rodiny to nikoho ani nenapadlo a z kamarádů taky ne,ale ti počítají,že to přijde po svabtě....a v práci se to ofciálně neví. takže to čekám hned po tom, až to řeknu :-)
Odpovědět
Ahoj, tak nás se ptala jen má budoucí tchýně (s nadějí v očích 8-( ), takže vlastně docela dobrý... :-N :-N V práci jsem už nahlásila, že jedeme v prosinci n adovču, takže se to ani tak nějak nepředpokládá, že bych byla těhule... I když jedna kolegyně teď těhotenství nahlásila... :-x
Odpovědět
Hoolky, musím se pochválit (nás oba s drahoušem): dneska ráno jsem na poště vyzvedla šatičky pro družičky, rozbalila jsem zatím jen jedny (a nechala je u drahouše v práci). Jsou hezké, jem mi přijdou malé.. 8-( . No snad mám jen špatný odhad... :-N A taky jsme byli s drahoušem podepsat kupní smlouvu na byt a potvrdit podpisy u notáře... A v devět jsem už byla v práci, zvládli jsme to všechno celkem rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci: tak to nevím, jestli i pak s tátou, ale asi jo ne?
Odpovědět
sarka: Šikulka ;-)
Odpovědět
lowe: no já se těším spíš, jak si zatancuju s tátou než s tchánem....
Odpovědět
Profilova fotka
aci: závidím všem co umíte tancovat, já jsem slombidlo, tedy přítel říká, že tak hrozné to není, ale pevná v kraflecích tedy nejsem
Odpovědět
ahoj holky, zdravím po dovolené. Snažila jsem se vás dočíst, ale nedá se to, vzdala jsem to na straně 250 dál to nedám. Chci se pochlubit, tento týden jsme konečně zadali oznámení - budou hotový 25.8., takže pohoda. Dnes si jdeme vybrat prstýnky, myslím že si jistě vybereme, jdeme do rotaxu a na netu se mi líbili - na kolik vás přišli prstýnky. Já bych chtěla pěkný, beru že je na celý život, ale mužíček ho nebude nikdy nosit, tak mi zase přijde škoda kupovat drahé, aby ležel doma. Ale kolegyně říkala, že si nechala z manželo prstýnku udělat zuby, tak třeba k něčemu se to hodit bude. edvi - šaty jsou doopravdy moc pěkné sarkajak - účes se mi taky líbí, a klidně bych šla se závojem, pak ho můžeš sundat, jde o tvůj pocit Tento týden jsem byla u kadeřnice na zkoušku a trochu mě zastřihla, a mám se rozhodnout jestli chci závoj nebo jen kvítka, já bych nejraději oboje, ale abych nebyla jak maškara, uvidíme. Mám dobrý pocit z toho, že jsme konečně něco zařídili. Ještě jsme měli včera i schůzku mých rodičů a budoucí tchýně, jednak seznamení a domluvení na cukroví. Ona chce něco péct sama, tak ať je jasno. Dál se chci zeptat jestli nemáte někdo názor na pojištění FLEXI u české spořky, jdeme ho zachvíli uzavřít a nechce se mi to moc studovat.
Odpovědět
ahojky, 26.8. jdu na zkoušku líčení tak dopadne. Dnes mi došla svatební bižuterie z jablonce komplet náramek náhrdelník, naušnice
Odpovědět
lowe: ale na tanec musí být dva a ten můj to nesnáší :-( klara: nás stály 13000, já tam mám tři velké brilianty, to dělalo skoro poloviny ceny mayner: a kdes jí objednávala? na wewew bijoux pomlčka trend?
Odpovědět
Článek se načítá
mayner: Taky by mě zajímalo, kde jsi bižu objednala a který komplet? Mám v plánu objednat z bjoux trend...
Odpovědět
Profilova fotka
aci: já myslela, že když se na tanec s tátou těšíš, takže on tancuje ten můj perfektně, a mamka taky, jen já nic moc, no uvidíme
Odpovědět
klara: teprve teď oznámení? :-. Jinak nás prstýnky stály 9 tis.
Odpovědět
lowe: jo táta jo,ale přítel ne....takže já sice umím tancovat a ráda tancuju,ale kromě svatby si to vůbec neužiju :-(
Odpovědět
aci: objednávala jsem přes bijoux trend.cz . objednávali jsem je předevčírem a dnes mi dorazili. Stál mě celý komplet 537 Kč. salomme: objednala jsem přes bijoux trend .cz je tam více kompletů, já jsem se vybrala komplet s naušnicemi, náramkem, korunkou,náhrdelníkem. Když se podívaš na jejich stránky určitě si vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja predpokladam ,ze nejdriv tanec s muzem, pak s tatou, svedkem, tchanem a pak uz s kymkoliv :-D
Odpovědět
asi se sjedu do jablonce mrknout....dneksa jdu zkoušet účes s holkama z práce :-) tak uvidím, jak to dopadne..
Odpovědět
Holky, můžete mi rposím poradit, jak správně šněrovat šaty? Konečně je už mám doma upravené, tak mě do nich zkoušela ségra vázat, ale pořád se jí to vzadu krabatí, jakože když přitáhne 2 očka k sobě a začne šněrovat od shora dolů, tak se jí přitáhnou i to spodní a horní očko a začne se to krabatit....Jestli je na to třeba nějaký fígl.
Odpovědět
Profilova fotka
salomme: to neporadim, nejlepsi je se na to zeptat prave v salonu!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nejak se zacinam dojimat uz jen pri obrazkach na cizi svatbu :-D http://www.super.cz/bulvar/hvezdne-ka... doufam, ze na svoji nebudu brecet, protoze to bych pak byla k nezastaveni :-))) hlavne nesmim videt brecet nekoho jineho :-N 8-)
Odpovědět
Ahoj! salomme: Jasně, že mě to neurazí ;-) Ten jeho prstýnek je takovej víc "chlapskej", já chtěla jemnější, asi abych si vynahradila ten zásnubák :-N Sranda je, že nakonec je to bílý zlato, ale vypadá jak ocel (jak je to matný), hlavně ten jeho :-D Prstýnky stály nakonec 8850, s dvěma malejma briliantama pro mě. Super cena :-) U nás se tančit nebude vůbec, nevim, jestli mám vůbec nějak řešit hudbu? (Jako CD) Uvažovala jsem, že bych dala dohromady nějaký fajn písničky, nějakej mix, ale teď mi přijde, že je to škoda práce, stejně to nikdo poslouchat nebude, tak spíš vezmem s sebou nějaký hotový céda a necháme je náhodně měnit (maj tam věž na 3) sarka: Tak to jsi zvládla spoustu práce ;-) estrel: Ta Váchová byla krásná nevěsta, nepřečinčaná... Fakt kočka. Já nevim, snad brečet nebudu, ale kdo ví? Když jsme se stěhovla, tak mamka začala mezi dvěřma slzet a to byl konec :-N
Odpovědět
Já se toho slzavého údolí strašně bojím....jakože budu za hlavní plačku....A jak uvidím ještě někoho dalšího, tak to bude k nezastavení, ach jo. nepsala tu některá z vás, že se koukala na film Stmívání????
Odpovědět
Salomme: Já koukala ;-)
Odpovědět
A nepsala jsi něco o tom, že tě dostala ta romatika? Já u toho úplně slintala a drahý se mi skoro posmíval a pak málem začal žárlit :-N
Odpovědět
Jj, byla jsem z toho úplně šapatná :-N Já s tim svym nic podobnýho nezažila ani na začátku. On to samozřejmě shazoval řečma o metrosexuálech a že n ní kouká jak bolavý h... a jak kdyby měl zácpu... Ale já se nemůžu dočkat, až si to někdy pustim znova ;-) Kamarádka, co učí, mi popisovala, jak na tom byli v kině s dětma - prej když šli z kina, tak se culily nejen patnáctky, ale i všechny učitelky :-D
Odpovědět
Ahojky holčinky,jdu vás jenom minutku pozdravit,právě jsme přijeli z dovolené,tak si asi dokážete představit,jak to tady vypadá.....Zítra juknu..papa a užívejte si sluníčko!!!!
Odpovědět
Moc se mi teda nelíbilo to jejich první setkání ve třídě, to bylo takový klišé, on fakt vypadal, že je mu fyzicky špatně, jak si tak zakrejval tu pusu :-D (mladej to kometoval - no jasně, je teplej, fuj ženská :-D ), ale pak to lítání po stromech a ta scéna u ní v ložnici... Taky jsem teď viděla Coco Chanel, taky dobrý, akorát nic moc optimistickýho. Místy jsme se i zasmála, ale celkově trošku trpký. Ale Audry Tautou (jestli to píšu správně) byla opět úchvatná x-)
Odpovědět
jani: Ahoj! Mě dovča teprve čeká, ale prádla tady mám, jak kdybysme byli měsíc pryč :-N Musim žehlit :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?