Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aci - kdyby tam přišel tak tam je to uzavřená společnost, nemá tam za jedno přístup každý, do vnitř rozhodně, ne, tak se ho zeptám jestli měl cestu kolem, že jsme ho rádi viděli, a že se jdeme věnovat hostů, ať se má hezky. Normálně bych mu řekla že tohle je pouze pro zvané.
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha - to je fakt síla s tvou tchýní,...ale můžu tě v něčem ujistit,...přítel maminku nemá, takže tchýně se nekoná,....ale musím říct že můj tchán vydá za dvě tchýně.
Odpovědět
zelvi: jj, tak bych to taky udělala....
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se teda taky chtěli pozvat jedni známí....ale reagovala jsem stejně:uzavřená společnots a že nás je už tak hodně.....ale i tak mi bylo ouzko... Nechápu,jak se někdo může jen tak zeptat.... Já jsem čekala i u mé nejlepší kamarádky,dokud se mě nezeptala sama...v loni Jinak tchýně byla fajn,říkám ji mamko..vážně nevím co se pokazilo.Ikdyž se mi doneslo,že to asi byla přetvářka a trochu mě zdrbla.Na druhou stranu,já si nenechám kecat do života ani od mých rodičů natož od tchýně.Tak jestli to jí vadilo....necháme už tchýni tchýni :-x
Odpovědět
zeliv - všude kde jsem se ptala (asi 3-4 zlatnictví) a něco na internetu, tak mi řekli, že jsou prstýnky do tří týdnů hotový, tak tomu budu věřit a taky doufat. Jak vám to trvalo dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Klara.k: Ve finále necelý tři neděle, ale nechávali jsme je dělat s tím, že můžeme až deset týdnů počkat a díky tomu jsme na ně měli 12% slevu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se vdávám v září. Chci se zeptat co už máte a nemáte zařízené a tak. Stále v tom nějak tápu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,a kluku zdravím,teda vy jste se zas rozepslai. Dart: tédas,tý minivínečka vypadají čuper :-D ,fakt krása...... Barbucha:teda,co by ještě chtěli....?? Tak ty (vy) si je vezměte na dovču a oni (ona) tak jo?? pro dobrotu na žebrotu,fakt..... :-x Klára. my měli prstýnky skoro do 14 dnů,a to nám taky řekli,že min.3 týdny ;-) zelvinka: teda s tím kámošem,mazec. Ale opravdu se vždycky najde nějaký takový "týpek",kretén,co by se chtěl "jenom ožrat" a hlavně nic neplatit,že ]-( Malfo: teda holka,tak nejdřív termín,to už asi máte. pak hospodu,fotografa,hudbu,šaty,prstýnky a oznámko....to je tak nejdůležitější......Výzdobu seženeš plno na netu.....tak šup do příprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klara - nám to trvalo asi taky tři týdny, ale nebylo to na zakázku, bylo to podle katalogu,...jak kdyby sériovka ;-) malformatio - dá se říct že máme všechno, ale ve smyslu že máme vše zamluveno na náš termín, teď ještě zbývá se sejít znovu např s kameramanem a domluvit se co přesně od něj očekáváme, co nechceme, taky aby on nám řekl čeho se vyvarovat,....no a tak je to i s videem,...a dolaďování ostatních maličkostí, jako kdy koho řidič vyzvedne aby tam byli všichni včas,...doladit účes,.....prostě nutný prkotiny a to se mi do nich tááááák nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zelvinka. přesně tak!!! Souhlas,právě,že do takých prkotin se nechce,že...????? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak termín máme (sice tak před třemi týdny jsme ho museli změnit), hospodu a místo na oslavu máme taky zajištěné, hudbu taky. Akorát fotografa zatím nemáme a ani prstýnky a už vůbec ne oznámko :-( . DOufám, že to všechno stihnem, nějak se to blíží =-)
Odpovědět
zelvi: úplně ti rozumím, mě se taky vůbec nechce mnic domlouvat a finalizovat...všechno je to tak nějak zamluvené a zarezervované,ale pak když se v tom člověk začně rejpat a řešit to do detailů,tak vylezou na vrch drobnosti, tkerý s tím souvisí a vůůůůůbec se nechce nic řešit.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
malfo.máš krásné šatičky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda já su koza - já prvně napíšu s kameramanem a pak s videem :-D :-D velkej rozdíl co :-D měla jsem na mysli fotografa a kameramana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zelvi: a víš,že aspon já to tak pochopila,že s fotografem a kameramanem,ani jsem si toho nevšimla hihihi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: děkuji ;-) Jinak mám další dotaz, nevíte kde najdu nějaká svatební oznámení? Vůbec nemám představu :-(
Odpovědět
zelvi, jana, aci: děkuji za povzbuzující kritiku :-D . Jsou to ta malá roztomilá vínečka. Máme jich 16 bílých, 6 růžových a 6 červených. Tak už je jen porozdělit Jinak dneska jsme si na večer naplánovali procházku na město a máme povídání s paní šéfovou hospůdky (soukromého pivovárku), kde budeme obědvat. Tak jsem na to zvědavej, jak to vše dopadne. Zatím byla moc příjemná a vstřícná, tak se budu těšit, čím dalším nás mile překvapí... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dart: můžeš prozradit,kde jste ty vínečka "splašili"...??? ;-) Děkuju. Malfo: teda nám oznáko dělal fotograf,ale asi máš jinou představu. Tak zkus na netu,tam je prý dostačující výběr... Jinač,jsme jako poděkovaní rodičům zavrhli dorty,sladkého bude až až,3 patr.sv.dort a minizákusky,tak nechám udělat 2 velké perníkové srdce, "děkuji za Tomáše" a "děkuji za Janču",snad se to bude líbit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
malformatio - záleží jakej máte vkus a představu, my jsme si objednávali přes internet když dáš do googlu Stloukalovi, tak ti to hodí odkaz na jejich stránky. byli jsme s nimi naprosto spokojení,....měli jsme jich pár vytypovaných, tak jsem jim zavolala jestli by mi od nich poslali vzorek, do tří dnů jsme ho měli doma, aby jsme viděli materiál a strukturu toho papíru, přece jenom naživo je naživo, dokonce jsme chtěli jiné písmo než nabízí na stránkách ani to nebyl problém a mají super ceny.
Odpovědět
malfo: my máme taky z netu ..myslím že se to jmenovalo budesvatba tečka cézet
Odpovědět
Profilova fotka
malfo,taky máme z netu.myslím,že jsem tenkrát zadala do vyhledávače svatební oznámení a hned na první odkaz rozhodnul.Byla to ostatně první a poslední spolupráce s nastávajícím:o))) A to jsme ho objednávali už v 11/2008 :-D Co jak a komu budete dávat výslužky? Vůbec nevím jestli se tím mám nějak zabývat,kupovat něco extra.... :-(
Odpovědět
Ahojte všichni, zdravím nové nevěsty, už tu máme fakt celkem nával. :-) klara: My to máme s prstýnkama přesně naopak, oproti těm nějakým uváděným 2-3 týdnům je budeme mít hotové až za dva měsíce od objednání. Budeme mít od Lukáše Rýdla a to je teď celkem provařené zlatnictví, chodí tam dost lidí, takže mají hodně zakázek. Myslím ale, že kdybychom objednávali kratší dobu před svatbou, taky by to stihli, ale když jsme objednávali v předstihu, tak vezmou asi přednostně akutnější případy. :) malfo: My máme zařízené asi jako dost lidí tady - v podstatě všechno důležité (krom oblečení pro ženicha, to jdem shánět zítra), vše už máme doma, nebo minimálně objednané a čeká se na doručení. Potřebujeme ještě domyslet jídlo a pití na večerní oslavě, objednat nějaké dekorativní serepetky :-), výslužky a sestavit hudbu na obřad a pak na hostinu a zábavu. Já sice začala zařizovat půl roku předem, ale vždycky jen třeba jednu věc a pak dloouho nic. Oznamka jsme objednávali na svatebni(pomlčka)oznameni(tečka)net a byli jsme moc spokojení. Jinak holky, chudák jedna moje kamarádka, bude se vdávat v deset dopoledne a jak si spočítala čas na všechny svoje přípravy a cestu, tak musí být u kadeřnice ve čtyři ráno. Hustý, co? :-/
Odpovědět
barbucha: Já se s výslužkama nepářu. :) Objednám jen nějaký koláčky (netuším kolik), něco vezmu před svatbou do práce a zbytek spíš počítám, že se sní při čekání na obřad a pak při čekání, než se vyfotíme. Mám objednaný větší krabičky, takže když něco zbyde, tak se to rozdá rodině, případně kamarádům, ale rozhodně nebudeme mít pro každou osobu minikrabičku, nechci se zhroutit při jejich plnění. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: Ty jo, chudák kámoška - to aby snad ani nechodila spát, ne? Proč to mají tak brzy?
Odpovědět
jizi: Už bylo jindy asi plno. Oni si to nerezervovali moc dlouho dopředu, pořád se nemohli dohodnout, kde by si to přáli, tak pak asi nebyl moc výběr... Teď právě řeší, jestli by kadeřnice nemohla spát u ní, protože tak brzo ráno, spíš v noci, těžko někam pojede a asi taky ne s moc velkou radostí, nejspíš. Já byla na pochybách, jestli není náš čas obřadu ve 14h moc pozdě, ale když to takhle vidím, tak díkybohu za to. :) Sice budem obědvat ve čtyři, ale aspoň se trošku vyspím (pokud nebudu ráno vystresovaná, takže nebudu moct spát, což nejspíš budu :-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: Tak to si neumím moc představit :-// Co jí bude na tý hlavě dělat, že to bude trvat tak dlouho??
Odpovědět
jizi: Bude mít nějakej asi složitější drdol, kadeřnice jí řekla, ať počítá na to tři hodiny. To je fakt hodně, ale zas lepší, než kdyby jí řekla dvě a pak to trvalo tři. :-) Jsem ráda, že já budu mít na svatbu vlasy skoro rozpuštěný, to musí bejt šílený takhle dlouho a tak brzo někde sedět a při tom se určitě stresovat myšlenkama, co a jak bude potom...
Odpovědět
Profilova fotka
Filu: Tři hodiny?... Já si říkám, že mě bude mít kadeřnice maximálně do hodiny sakum prdum hotovou - víc na to ani nepočítám :-) (tak snad nebudu potom čumět, až na mě vybalí podobný číslo)
Odpovědět
Profilova fotka
malfo:My máme taky z netu.Takysemsi před objednáním nechala poslat vzorek a super. barbucha:Výslužky asi budem dávat,ale co rodina jeden košíček,a dávat d´budem rolády aasi tymini čokoládičky a tím poděkováním,že to strávili s námi. ževli:Takto je drsný,tohose fakt bojím,jak pak z toho elegantńě vybruslit.
Odpovědět
Profilova fotka
filu: téda,tak to je drsný :-S ,je fakt,že mi máme obřad "už" v 11h.,ale kostel máme skoro před barákem a vlasy budu mít taky polorozpuštěné,jen natočené,takže do hodky se vlezem...ještě že tak..... Jinač u nás výslužky budou,holt se to tak tady u nás dělá,už jsem to tu hodně krát psala. Svatební koláče se budou rozvážet v pondělí před svatbou a výslužky (cukroví) se bude balit do krabiček ve čtvrtek a zaveze se pak do hospy.....ještě,že cukroví vydrží,balit to v pátek před svatbou,tak se asi opupínkuju ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?