Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
yana: no třeba jaké kytky komu a kolik koláčků a kolik zákusků a jakou bižuterii a jaký účes a co do účesu...mě tyhle věci nějak vyčerpávají a nemůžu se vůbec rozhodnout.... janulev: to já chtěla,a le když jsem zjistila, že si řeknou o cca 12% z ceny svatby, tak to vyjde strašně moc...
Odpovědět
janule: tyvado na agenturu nemam lováky, ale mam príma kolegyni-takovou od rány, ta to tam srovná! ;-) Jináč já jsem teda už taky dost nervozní.. :-| to brzo, kurnik! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Acimedaca tak to je teda slušná pálka, co si ta agentura bere, to jsem ani nevěděla :-o A kolik budete mít hostů? Yana no tak nervozní bych taky byla, obzvláště když jsi tu psala, že už máte takový dlouhý seznam hostů...je to mnohem víc příprav a nervů...ale určitě to zvládneš a ta paní kolegyně ti určitě pomůže ;-)
Odpovědět
yana: já nejsem nervozní, ale necítim se moc dobře...jsem tak nějak na vážkách a mám únikové myšlnky, ale už to všichni vědí a tak....mám z toho nějakou depku :-(
Odpovědět
Ahoj holky:-) Vítám další nově příchozí, celkem se rozrůstáme ;-) Aci: depka přejde, to bude dobrý... Prostě nám pracujou nervy, pro organizmus je to zátěž "dlouhodobého charakteru"... Jinak na tu vizážistku bych se vykašlala, tenhle přístup je nehorázný... Do svatby ještě dost času domluvit někoho jiného... No a jaký bude účes? ;-) Krtek: komunikační kanál s oběma rodinami na téma svatby jsem já. Na jednu stranu mě to strašně točí, protože mám "dvojitou dávku" (i když z "mojí strany do toho nikdo nemluví, takže jak se to vezme ;-), teď už to snad bude ok i z druhé strany;-) :-N :-N ), na druhou stranu představa, že drahouš něco odkýve a slíbí bez toho, že se na tom dohodneme a pak bych stejně za tu "zlou" byla já, je ještě horší... :-N =-) 8-(
Odpovědět
janulev: my máme 70 lidí... sarka: účes hodím do alba navečer, stejně jako to líčení...asi se nalíčím sama, nebo mě nalíčí svědkyně...to co mi udělal ta vizážistka si umím udlěat sama, a dokonce si myslím, že líp - nezkaryla mi žádné flíčky na obličeji, byly vidět pory na nose, zdravíčko dala blbě, takže mi to hrozně rozšiřovalo obličej....já chtěla světla zelenou, ona mi dala tmavou...no prostě absolutní nespokojenost...a ještě mi u toho řekla, že jsem na ní zbyla, protže ostatní vizážistky mají dovolenou v době mojí svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, přidávám se na chvíli k Vám, jestli mohu :-N Svatba by měla být v září a líbil se mi otazník ve Vašem tématu. Plně to vystihuje :-D jelikož svatba měla být na naše 10.výročí 31.7., ale je šoupnuta na září. Je zařízeno místo, máme oblečení, jen musim doladit spodnici a závoj a pravděpodobně dneska zobjednáme prstýnky. No zbývaj 2 měsíce. Nervní nejsem vůbec a asi ani nebudu a uvidíme jak to dopadne :-D
Odpovědět
aci: to je opravdu prozákaznický přístup... ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aci:A ta vizážistka je z Prahy nebo z Liberce?To já bychse snad poohlídka jinde.Ještě je čas. Vítám nově příchozí začlo se to tadypěkně rozrůstat.Myto máme v Brandýse nad Labem jako krtek.Na oběd máme 34 lidí a večer ještě kolem 25.Řekla bych že zlatý střed.Já už mám vše zařízené ve čtvrtek už byvh měla mít prstýnky a chybí jen doladit účes a taky ta vizážistka
Odpovědět
Holky, nadepisujete obálky pro ty, kterým oznámení nesete osobně? =-)
Odpovědět
lotrinkas: my ne :-)
Odpovědět
sidi: je z Prahy, studio Jana v Kobylisích, a jmenuje se Lucka lotrionka: my jo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj děvčátka,zdravím nově příchozí.... :-D Jůů,člověk tu skoro 2 dny není,a hned tolik nových ;-) ,vidím,že většinou máte trmín 19.9. jako já a lowe...... Lotri. jo,jo my nadepisovali... Aci: depky jsou všude,měla jsem už několikrát takový stav,že se vdávat nechci,nic mě nebavilo atd. to přejde uvidíš,taky mě nejvíce deptají takové ty detaily. už ted se mi skoro zdá o tom jak byalíme to cukroví na výslužky,to bude pakárna,či rozvážet ty koláče. Kytky jdeme domlouvat až 2 týdny před svatbou,to asi nevydržím a zajdeme tam už začátkem září. S tím líčením jsi mě fakt dostala. Pěkná palba,jsem už sama zvědavá co ta moje kosmetička-kamarádka na mě vytvoří. Protože líčit se umím i sama,tak mám strach,že se mi to nebude líbit....no uvidíme....
Odpovědět
lotrinkas: my obálky nadepisovali aspoň babi atd... ;-)
Odpovědět
No u mě to dopadne asi tak, že mě nalíčí mámina sestřenice.....dělal v jednom časopisu a měla kontakty na modelky a tak a tak se něco přiučila...
Odpovědět
ahoj nevěsty :-) Jdu zase hodit očko, jak se tady máte!! :-) Už se nám to blíží! x-) lotrinkas: my taky nadepisovali obálky i těm co jsme je nesli osobně.. :-) Ale ne celým jménem, ale tak taky jak dartsman babička, mamča a taťulda atd.. :-)
Odpovědět
acimedaca: ahojky :-) Ty jo čtu, jaké máš problémy s vizážistkou, tak to čučím teda.... =-) Já bych se asi s ní pohádala a nezplatila jí to, a nebo teda zaplatila, pod podmínkou, že mi to udělá tak jak se to bude líbit mě a ne jí a taky hlavně ať to stojí tolik kolik řekla a ne, že si pak 50% jen tak nahodí.... to bych se teda nervla ]-( a s tou agenturou, to je taky mazec, teda... to si berou tolik????? =-)
Odpovědět
Ahoj všichni a speciální ahoj pro nové nevěsty. :) Aci, to je teda síla s tou vizážistkou. :-( Já takovej všeobecnej "ochotnej" přístup bohužel očekávala, tak jsem si řekla, že se zmaluju sama, :-) naštěstí mi to pak nabídla kamarádka, která to umí fakt moc hezky. Lotrinkas, my budeme ty obálky s oznámkama, co dáváme osobně, taky nadepisovat jen třeba "babička" jako dartsman. Včera mi konečně volali z butiku, že mám hotové šaty, takže skáču tři metry vysoko a příští pondělí je jdu ozkoušet (už minule byly skoro hotové, takže doufám, že nějaká větší nepříjemná překvapení se konat nebudou). No a dneska jsem jela o polední přestávce objednat dort, takže teď zbývá hlavně ve čtvrtek vyrazit na lov a pokusit se obléknout ženicha. Máme na to den dovolenou, ale pochybuju, že budem tak rychle úspěšní, obzvlášť když chceme světlý oblek...
Odpovědět
ahoj tak já se teda taky přidám. Zrovna jsem vás tak trochu dočetla a začínám mít asi tu vaši depku o které píšete. My k té svatbě ještě začíná stavět a nevíme co máme vyřídit dřív. Máme zamluvený termín, hotel, moje šaty a kapelu. Jinak mám žencih oblek, ale bez opasku, kravaty, bot a tílka pod košili nebo jinou košili, protože došel s moooc pruhlednou a to se nedá. Nemáme vybrané ani prstýnky, ani oznámení, kadeřnici, kosmetišku prostě nic. je mi z toho špatně. Je na tom někdo taky tak nebo jsme jediný? Oznámení máte přes internet?
Odpovědět
filu: gratuluju k šatičkám, tak nám hod pak fotky :-) já mám info, že se dneska šije a stříhá spodnička :-)plisé by mělo být hotový ve čtvrtek, tak doufám, že to budou mít hotové včas... kozinka: už jsi se dlouho neukázala :-) no jo, bylo to k vzteku, já myslela že mě trefí :-(
Odpovědět
acimedaca: jo jo, někdy skočím přímo do 11.9.09 a jinak jsem docela často na modrém koníkovi a teď poslední dobou i na modré střeše (do toho všeho frmolu chceme koupit byteček.. :-N :-D) Takže se fakt nenudíme... jinak už toho máme docela dost hotového, takže mě nějak ty depky zatím nepřepadly už "jen": -objednat kytičky (už víme kde) -objednat koláčky (už víme kde) -upéct cukroví jen 3 druhy na ozdobu do koláčků, to chceme mít domácí :-) -domluvit si schůzku s kadeřnicí a vizážistkou (ale to mi říkali, že to stačí 14 dní před svatbou, už mě mají napsanou v deníčku, takže super :-) ) -domluvit pořádně auta, co a jak :-) -koupit malé botičky, nechci to koupovat dřív, aby je neměla pak malé :-) No a to je vlastně všechno co nám chybí, ale když tak koukám, tak je toho docela dost.. :-N i když většina se vyřeší zvednutím telefonu a hlavně nejde z toho nic udělat teď, ale musím čekat až bude ta správná doba.. :-N :-D klara: Ahojky! :-) nedepči, ono se to fakt dá všechno krásně ještě zvládnout, já skoro všechno stihla za jediný týden.. :-) Oznámení jsem si dělala sama ;-)
Odpovědět
klara: oznámení jsme měli z netu jinak máme obřad, hostinu, mě se šijou šaty, přítel má jen oblek a boty, já boty, předběžně máme zamluvené cukroví, dorty, kytky, DJ a fotografa - s těm,a všema ještě musíme mít schůzky a doladit to...oznámení a prstýnky už máme
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky moc za přivítání, zatím je v kurzu 19.9. na hradě Seeberg; snad to zas nebudeme muset posouvat :-D jinak dnes asi objednáme ty prstýnky, pro mě bílé zlato, pro něj stříbro - stejně to nosit nebude ;-) a oznamka si udělám sama v Gimpu, pár si jich vytisknu a zbytek posílám meilem Vaše depky na mě padnout nemohou, jelikož vzhledem k tomu že jsem dlouho bez práce, horší to už bejt ani nemůže a nějaký kravinky kolem zařizování mě nemůžou rozhodit 8-) Přeju všem krásný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím nově příchozí! :-) Aci: Kosmetička je teda parádní pipina, to je fakt na kopanec pod koleno :-| Být tebou, tak jí tu udělám ještě moc pěknou reklamu v diskusi o nespokojenosti s firmou nebo jak se to přesně jmenuje - aby nenatáhla další holky...
Odpovědět
klarka: to chce klid ;-) Máš ještě víc než 2 měsíce :-) :-) . My se do toho budeme ještě stěhovat/malovat/dozařizovávat byt, když to klapne, tak týden před svatbou nám budou montovat kuchyň ;-) ... Spíš si tipuju, že to bude tak ve středu před svatbou :-N :-D :-D
Odpovědět
sarka, my sa mozno budeme pred svadbou stahovat do noveho,k to som zvedava na ten chaos...
Odpovědět
Profilova fotka
sarkajak:A nebo taky po svatbě, my máme taky novou kuchyň měla být v březnu a byla namontovaná až koncem dubna,ale je krásná. klárka:Já jsem takyobjednávala přes net,ale před tím jsem si nechala poslat vzor oznámení s písmem a barvou kterou jsem chtěla. kozinka:Dlouho jsi tady nebyla, mě už chybí jen odsouhlasit menu a raut a domluvit pití co a za kolik, ženichovi košily a to by snad mělo být úplně všechno.A čekáme na prstýnky.
Odpovědět
děkuju, jednomu je hned líp, když ví, že je to jinde ještě horší ;-) A jaké máte menu vymyšlené? My teprve sepisujeme hosty a myslím si, že první týden v srpnu se vše rozhodne, prstýnky, oznámení a cukroví, pak objednat kadeřnici atd. To jsou mé představy, ale někdy mě to děsí, že co kdyby něco.
Odpovědět
klara: no já mám třeba tedka blbou zkušenost s tou vizážistkou...a kdybych u ní měla zkoušku třeba až na konci srpna a ona mě takhle naštvala, tak bych byla ve stresu, že nic jiného už neseženu a budu nenamalovaná...neříkám zajišťovat vše půl roku dopředu, ale nějaká rezerva se vyplatí...
Odpovědět
Tak my dneska koupily mamče oblečení - jí se viditelně ulevilo :-D A sluší jí to. já si to sice představovala barevnější, navíc i měli barevný, ale v její velikosti bohužel jenom šaty do střírbno šeda a sáčko bílý (pak všechno docela velký - jak kdyby dělaly v pohodě všechno tak po 40, 42 a paj zas až od 50 dál). Ale je to pěkný a aspoň to unosí i pak. Jinak čekám na šaty, čekáme na prstýnky, čekáme, až se dokopu dodělat oznámení :-N Obálky nadepisovat budu jako "máma a táta Novákovi" a dáme je rozhodně těm, kdo budou na hostině, plus naopak lidem, která asi ani nepřijedou, ale aby prostě věděli, že jsem se vdala (ale pošleme to stejně před). A kamarádům pošlu mailem, akorát nevim, jestli úplně stejný, nebo spíš nějakou vtipně - roztomilou fotku s textem (jednu mám vybranou - s tučňákama). Koláčky, dorty i kytky už vim kde - ale ještě to domluvit detailně. Hostina prakticky totéž, domluvit zkoušku s vizážistkou (já to snad nechám až po dovolený - stejně pak budu mít úplně jinou barvu...), nějaký ty serepetičky, bez kterejch to sice jde, ale já bych je ráda... A perníčky do výslužek. Vývazky, jmenovky... No, to je snad vše. A taky se ještě před dovčou sejít s našima a tchánovcema - nejradši bych to sfoukla najednou. Blbý je, že s našima potřebujem probrat i cestu na dovolenou (jezděj tamtéž co my, tak abysme věděli přesně trasu) - a když se sejdem i s tchánovcema, tak určitě budou chtít mluvit jenom o svatbě a na cestu se vůbec nedostanem :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?