Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Jo, a dneska jsem s mamčou definitivně doladila hudbu, takže už "jenom" vypálit a jet to odzkoušet. Jestli to nepojede, tak mě trefí :-p A vůbec se mi nechce do výslužek a koláčků a těhle věcí, vlastně do celý hostiny - nejradši bych, kdyby to celý končilo focením po obřadě, pak dlouho dlouho nic a pak nějaká neformální večerní oslava. Ale tak to prostě nejde no... A chtěla jsem objednat novomanželský trička a už jich maj tak půlku - na mě například moc malý nebo moc velký ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Klara: tak to jste na tom stejně jako my,stavíme barák,do toho svatba a ještě prcek ;-) ,někdy je to na bednu,už jsem dneska prohlásila,at už je Po svatbě !! :-N Ale to zase přejde :-D Kozinka: vítám,po dlouhé době..... ;-) ,no já malému už na svatbu koupila dvoje botičky,jedny jsou úplně maxim,to je tak až na další rok,a ty druhé (přitom stejné čísla),má trošičku velké,ale už jsem koupila dětské vložky do bot,tak v rom musí vydržet. stejně ho v oblečku nechám jen na obřad,focení a asi oběd a pak ho budu převlíkat.....
Odpovědět
Já konečně objednala ty trička. sobě červený, jemu černý. jsem se ptala mámy, jestli si mám koupit taky černý, nebo červený - tak prej červený, pro mě je to radsotná událost :-D Jinak mě už štve věčný počítání koláčků - teď že prej naši ponesou do práce. jenže to si tchánovci můžou říct taky, a máme toho o 5 kilo víc :-S A když si neřeknou a dozvědi se to až po, tak budou kecy, že jsme se jich nezeptali... ježišmarjá, já bych ty blbý koláče zrušila úplně! ne kvůli penězům, ale mám z toho hlavu už jak pátrací balón :-p Ještě že se množství bude objednávat až v září...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem ted jen na skok doma na pocitaci z dovolene a zas v ni zitra hodlame pokracovat, ale kdyz jsem u netu, tak jsem musela kouknout i sem :-D jinak nestiham docist, jen jsem postrelhla smutneni acid ............ jak pise krtek, myslim, ze nas tohle potka/potkalo vsechny. je to asi uplne normalni, sice se rika, ze papir nic nezmeni (jsou to takove moderni fraze, ze?), ale podle me to neni pravda a proto tohle vsechny/vsichni citime. ja jsem to mela nedavno taky, a neboj, to prejne. A s tim kamaradem .... zacatek by byl treba vasnivy a jiny, nez jaky mas ted vztah, ale ver, ze drive nebo pozdeji by byl stejny a nebo horsi ....... neverim, ze by byl lepsi, kdyz si chces sveho pritele vzit ;-) hlavu vzhuru, dej si oddych od zarizovani a bude lip Jinak vas "pobavim". Kdyz jsem chtela s pritelem doladit posledni veci v harmonogramu, tak prisel s tim, ze si povidal s kamaradem v hospode a ze by se mu mozna libilo pozvat min priuznych a udelat ten obed mensi a rozdelit to a pozvat nektere az na vecer ...........chapete? dva mesice pred svatbou? ........... no takze jelikoz o tom vsichni priuzni uz vedi a reklo se jim to, tak se vsichni na svatbu moc moc tesi, takze to nakonec bude tak, ze to zustana, jak bylo domluveno. Proste ti chlapi tyhle veci resi nekdy az prilis pozde ;-) ale domluvili jsme se, ze par pratel, ktere jsme puvodne zvali jen na obrad, tak pozveme na 19. hod, at prijedou do hospody za nama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vitam vsechny nove prichozi :-) :-)
Odpovědět
esrel: Ahoj! užij si dovču ;-) Taky mě denska napadlo, že pár kamarádů by se prostě mohlo plynule připojit po obědě, ani bysme nemuseli chodit někam jinam. pokud by nás dohromady bylo tak do 20, abysme se vešli. A někdo jinej by třeba moh zase i odejít... :-D Já zas začínám mít nějaký blbý pocity, jako aby se do tý doby něco nestalo... no blbá no. Před dovolenou to mívám taky - abysme dojeli... A teď máme před dovolenou a ještě před svatbou :-N A hezky se to obrací - mamině začínaj zářit očička, když se mluví o svatbě (teď už se ani nebojí, že nebude mít co na sebe ;-) ) a mně se dělá poněkud těžko - ještě tolik práce s tim :-S Prostě mi dochází dech. taky obavy, jk proběhne ta hostina, aby někdo nebrblal, aby se dokonce někdo s někým nezhádal, aby nebyli lidi zklamaný, aby nebyl novomanžel moc otrávenej... No jak řikám, do focení a dost :-D Dneska jak jsme tu vybíraly tu hudbu, tak jsme skoro slzely obě. A na nástup asi definitivně to Ave Maria z Romea a Julie. Prej jak je to zpívaný, tak lidi spíš zbystřej. A Nekonečnej příběh pod proslov, ať je tam taky. Holky, nevíte někdo, jak dlouhej bejvá proslov? Já mám dvě instrumentálky, dohromady tak 4 - 5 minut, tak aby to stačilo. Obzvlášť lotri - nevšimla sis, jak dlouho se v Brandejse řeční a jak je ten obřad celkově dlouhej???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já vás všechny zdravím po menší odmlce, nějak nemám sílu vše dočítat, takže jsem zkoukla pár posledních stránek. Nevím čímt o přesně je,...ale nemám chuť nic dotáhnout do konce, ...svatbu chci,....po svém mužii toužím, ale ty všechny resty,....ty si nějak nepřipouštím a asi bych měla,....možná je to mou povahou nebo že by jen lenóra :-D :-D
Odpovědět
Nazdárek všem... teda koukám,že nás "vdavekchtivých" přibývá každý den poměrně dost...už se mi to docela plete :-N :-N Jinak já jsem dneska měla chvilku relax s naším pejsek,tak jsem jen tak přemýšela nad tím,jak to bdue všechno v den D,protože jsem si usmyslela,že mne Pepča uvidí,až za 5 minut 12,v obřadní síni.... A docela mi to nahání hrůzu do očí....jako nevím,jak to všechno ukočírovat,když budu muset sedět u kadeřnice,pak minimálně půl hoďky u kamarádky,aby mne nalíčila,další půlhodinu na oblečení....Jsem z toho nějaká divoká.... :-o :-o :-p
Odpovědět
zelvi: Naprosto chápu tvoje pocity ;-) Jinak jak vlastně zvládáš tu vaší "změnu"? ;-) Já si neumim představit, že bych měla něco řešit a finišovat s přípravama a přitom zvládat třeba ranní nevolnosti...
Odpovědět
ahoj holky, našl ajsem super stránky s účesy - a ty krásné ozdoby do účesů http://www.belairebridal.com/
Odpovědět
aci tam je to skor zamerane na tie doplnky, ucesy sa mi zdaju strasne podobne
Odpovědět
cutty: ale je to hezké :-)
Odpovědět
Článek se načítá
jj hezke....ja teraz hladam ten pravy uces pre mna a za boha neviem ziadny najst.......mam tiaru a chcem drdol ale aky, alebo aku farbu vlasov........netusim :-( :-(
Odpovědět
Já taky přemejšlim, jestli nejít v barvě o odstín světlejš nebo naopak do tmavší... Ale asi radši nebudu riskovat ;-) Ty drdoly jsou si hodně podobný, ale ten rozpuštěnej blonďatej účes kudrlinkovej se sponou se mi líbí.
Odpovědět
já už mám skoro vymyšleno, snad sem dneska zvládnu hodit fotky - mám dvě varianty - s patkou, nebo s vlnou vepředu....
Odpovědět
aci: jo jo, chceme fotky :-D
Odpovědět
Ježiši, to byste nevěřily - drahej mě vyhání od počítače. Prej ať vypnu počítač nebo televizi (já totiž odbíhám od jednoho k druhýmu :-N ) - mě snad chce na starý kolena vychovávat nebo co ]-( Každopádně se loučim a přeju dobrou noc, neb jinak bude celej večer protivnej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - musím říct, že naštěstí nevolnosti nemám, náznak proběhl zatím jenom dvakrát a to jsem si zkousla hned rohlík a bylo po nevolnosti. Takže pohodička, máma to prej měla taky po týhle stránce v pohodě. Jen se tak nějak víc pozoruji,...to co dřív bylo normální,..jako že mi bylo těžko po jídle,....nebo když jsem byla nafouklá,..tak si vždycky tak říkám je to normální,..není to normální,...bude se něco dít,....a onose naštěstí nic neděje :-D :-D jinak jak je venku krásně, tak chodíme po výletech a na koupák,...takže na svatbu nějak nemám čas myslet :-D :-D,...ale přitom je toho k dolaďování ještě spousta. J anička - taky o tom uvažuji, že mě nastávající uvidí až před obloukem,...ale jak by mi předal kytičku,...no musím to ještě nějak promyslet. Jinak taky jsem si říkala jak to všechno ukočírujem,....výhoda je, že je to vše na jednom místě,...a máma mě ujišťovala, že jako nevěsta nebudu dělat opravdu vůbec nic,...krom toho, že se budu šlechtit. zaúkolovaní budou druzí a možná je to tak lepší,....v těch pár posledních chvílích stejně bych už nic nezachránila,...takže to necháme osudu. Jinak vám holky musím říct zážitek s jedním,....spíš známým než kamarádem. Tuhle se nějak bavil s mou budoucí švagrovou. Podotýkám, že pozvánky ke svatební tabuli jsme rozdali a on ji rozhodně nedostal, a ti co budou na oběd, tak stejné lidi máme i večer na grilovačku,....prostě jen rodina a já tam mám dvě kamarádky s polovičkama a přítel dva kamarády také s polovičkama. No a on začal s tou mou švagrovou strašně řešit jak se tam jako na tu večerní grilovačku dostane a kdo pak odveze jeho ženu s dětmi domů, že on tam samozřejmě zůstane déle,...no já šla do kolen když jsem to slyšela,....naštěstí švagrová a i jeho žena toho známeho mu říkaj, ale ty jsi nedostal přeci pozvánku ke svatební tabuli a on na to že přeci příjde až večer. že nemluví o svatební tabuli,....no a pak povídal že teda doufá že aspon rozlučka snad bude aby se mohl ožrat,.....úplně nesnáším takovéhle křupany, kterým nejde o nic jiného než o chlast,...ne o to s někým být v den D.
Odpovědět
zelvinka: no tak přesně tyhle alkoholové návštěvníky svatby taky nějak nemusim :-D Jinak jsme si mohli včera odškrtnout další úkol jako splněný. Dodělali jsme včera večer minivínečka (foto v albu)do výslužek (foto v albu). Měli jsme z toho tak velkou radost, tak jsme to hned oslavili :-D
Odpovědět
tak po včerejším vyděšení se, jsme na to s budoucím mužíčkem sedli a konečně sepsali seznam hostů (81 + 7 dětí) ještě se to bude trochu měnit, podle toho kdyby někdo nemohl a na někoho se zapomnělo. Taky jsme se dívali na svatební oznámení, máme jednoho favorita, ale stojí kolem 30korun tak se podívám ještě na nějaké jiný kdyby bylo levnější. A taky jsme se dívali na prstýnky, tak tam jsme se úplně neshodli, protože jsou dražší než čekal (nosit ho nebude), ale to nechám na první týden v srpnu. No a zítra jdu s kamoškou znovu do svatebního salonu, vyzkoušet už zamluvené šaty a třeba mi poradí i kadeřnici a kosmetičku. Já totiž na to moc nejsem, vůbec se nemaluju a vlasy mám taky většinou odrostlé, takže nemám moc zkušeností. alkoholovým návštěvníkům se asi nedá zabránit. Taky se trochu bojím, aby se tam něco nesemlelo, ale tomu prostě nezabráníš, ale ty strachy z toho. Humorné bylo, když jsme minulý týden seděli se známýma a jeden z nich se za chvíli zeptal, jestli by nám nevadilo, kdy se přišli podívat. Tak říkáme, že ne přijdtě, ale pak jsem pochopila, že nemysleli obřad, ale večerní veselici. Neumím si představit, že bych se takhled někdy zeptala.
Odpovědět
zelvi: no takt o je síla, takový pitomci o ty fakt nikdo nestojí..... fotky jsem včera nevzládla, řešili jsme kytky...trochu se toho bojím, přítel mi nechce tu kytku za živého boha prozradit,dohodli jsme se , že buou zelené orchidee jako hlavní kytka a zbytek mi tají...ale přítel bude zajišťovat jen moji kytku a korsáž...zbytek kytek bude z blázince kde pracuje mamka...ale já nevím, co v té mojí kytce bude,tak nemůžu mámě nadiktovat, jak ty ostatní kytky mají vypadt...takže tuším nějakou katastrofu, v okamžiku kdy jí dám volnou ruku :-( přítel řekl, že se s ní spojí a dohodne to s ní sám - jako že jí řekne, které kyty mám v kytici, aby tam byl nějaký spojující prvek - ostatní budou mít jiné kytky něž já (bez orchideí). Tak se bojím, jak to dopadne, včera jsme se kvůli tomu nepohodli, přítel mi vyčítal,že musím všechno zařizovat sama.....já né že bych nevěřila jemu,ale s mamkou mám blbý zkušenosti...
Odpovědět
Ahojte po ránu! Já mám zařízené zkoušky u kosmetičky i kadeřnice (v pondělí před svatbou ;-) ) a mám s nima i domluven termín v den D. Máme prstýnky, téměř porozdaná oznámení (všechny jsem nadepisovala), mám šaty i boty, závoj, rukavičky, bižu.., přítel oblek vč. 3 kravat (nevíme, kterou vybrat), jen košili ještě musí koupit. Kytky a koláčky budu obědnávat tak 2-3 týdny před svatbou. Musíme doladit hostinu (bude 60km od místa konání obřadu :-D takže se nám tam nechce jezdit moc často) nicméně menu asi klasika-rolka, knedlíčková, svíčková, cinzano! Vejslužky mít nebudem, jen koláčky. Na oběd máme 17 lidí +2 děti a na grilovačku od 18h pak bude celkem asi 87 lidí-mazec.. nevím, jak to uživit.. strach mám hlavně z toho, aby bylo dost jídla a vzhledem k tomu, že většina z těch lidí budou motorkáři, tak aby nevypili i mrtvýmu voko, kdo to zaplatí.. taky netušim! :-D Jináč depky mám, to jo, ale ne tak, že bych chtěla rušit svatbu.. no, nechci to zakřiknout! ;-) Krtku prosímtě.. kdes kupovala ty trička? Díky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dartsman - máte krásný vínečka aci - chápu tě ,každá jsme si vysnila svou nej z nej kytku a vdáváme se jednou za život(snad) :-D takže tuhle iniciativu bych u svého přítele taky neocenila. Klara - to vám stihnou ty prstýnky udělat? jinak nejhorší na tom nezvaném hostu je, že za ním nemůžeme přijít a říct hele prej se cpeš na naši svatbu, tak to zase pust z hlavy nejseš vítán(to by mi nedělalo problém mu to říct)...jenže neřekl to nám,prohodil to před švagrovou....ale párat se s ním nebudem, to řekl i přítel(je to známej z jeho strany)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky a pane:o) Aci:u nás jsem kytičku musela zařizovat já a teď jsem konečně přemluvila přítele k prstýnkům...tedy výběr je proveden,ikdyž jsem mu je ukazovala,tak zase neví co na té ruce bude mít.Tak že zařizovat bude jen velikost svého prstenu:o)) Jinak u nás je od prvního týdne v srpnu pohroma.Vzali jsme na dovolenou tchýni,bud.švagrovou a její děti,ale nějak to nedopadlo a tchýně nás vyškrtla ze svého života-prý.problém byl,že bydlela ve 4.patře a my v prvním.pochopitelně nepochopila,že náš pokoj je pro dva a nevešli by se tam a jejich pro 4.os.....no,velice zásádní problém,že...ale štve mě,že se tohle před svatbou stalo.Taková malichernost.... Tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Odpovědět
barbucha: to máš tedy odvahu, vzít tchýni na dovolenou :-) já s tou svou naštěstí žádné konflikty nemám,ale na dovolenou s ní ani omylem....tak snad se umoudří a bude do dobré, do září je ještě čas... zelvi: já bych mu to normálně řekla....že se k nám doneslo, že si myslí, že je pozvaný na večer, ale že to není pravda, tak at si naplánuje jiný program... darts: vínečka jsou pěkná - to jsou velké nebo malé lahve? jak je to foceno zblízka, tak to není poznat
Odpovědět
Profilova fotka
aci - no uvidíme, protože ani nevím jestli ho někde potkáme, není to opravdu nikdo blízkej, prostě známej kterýho když potkáš, tak ho pozdravíš a zeptáš se zvořilostně co je nového, ale rozhodně se nijak s ním blíž nestýkáme.
Odpovědět
Profilova fotka
aci:jo,jo,tak to mi říká každý,ale říkala jsem si,že se podívají k moři.A protože jsem ten zájezd pořádala,tak za čtyři lidi zaplatili jen 9,000,-.Jejich dovolená nás stála 32,000,-....a i tak jsme oba špatní. Na druhou stranu se mi ukázalo,že přítel stojí opravdu při mě! Ale taky si říkám,že se to do září srovná.My s ní alespoň počítáme.... Jinak jsem se konečně objednala na zkoušku líčení a udělala jsem dobře.Paní to má dosti plné,tak že mě vezme až 25.08.....
Odpovědět
zelvi: no a co uděláte, až na ten raut přijde? barbucha: tos na ně byla fakt hodná...já si tkay myslím, že do září je čas a že se to srovná :-) je fajn, že se přítel dobře projevil a zastal se tě... já jsem tedka nšla doceal sympatickou vizážistku a kadeřnici, tak přemýšlím, že bych se k ní zkusila objednat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte vespolek! Estrel.: Užij si dovolenou, závidím! Zelvi: Tak to je síla - já řešila něco podobnýho - s jednou kamarádkou a posléze i kamarádem - ona se neustále ptala (resp. mi víceméně oznamovala), že ji na svatbu pozvu (což jsem neměla v plánu, je to spolužačka, kdybych pozvala ji, "musela" bych pozvat i ostatní lidi ze školy, se kterými se víc bavím a měla bych tam tím pádem třikrát víc kámošů než muž, což nechci...) a kamarád se tuhle zeptal: "A pozvete mě, že jo?" ... oba jsme zůstali mlčet, protože co na to říct? Ne? ... No, nakonec jsem se to pokusila zahrát do outu, že už je nás dost, že nemůžeme pozvat každýho, koho bychom tam chtěli, že bychom se nedoplatili, bleblebel a on: "Tak já si to zaplatím!" To jsem šla fakt do kolen... On je to fajn kluk, ale tohle mi vzalo vítr z plachet... Barbucha: Tak to je hukot!! S tchýní se mi nechce ani na víkend na chalupu, natož na dovolenou! A teda, čtvrtý patro, to jste si teda dovolili hodně! To by ses měla nad sebou zamyslet! :-D Ona byla, s prominutím, padlá na hlavu vždycky nebo se jí to stalo až na dovče? 8-) Jinak včera poslal svědek tři varianty oznámení - vypadá to bezvadně, nakonec jsme se rozhodli pro částečně kolorovanou, i když mně se i klasický komiksový vzhled (čistě černo-bílá) moc líbil... muž tvrdil, že by to mohlo hlavně staršímu osazenstvu připadat jako parte - tak jsem to zkušebně poslala našim (jednotlivé stripy viděli, takže jsem se o překvapení nepřipravila) a jejich reakce byla samozřejmě: "To první vypadá jako parte!" :-) ... A už třetí den se plácám s jmenovkama... Představovala jsem si to trochu jako Hurvínek válku :-S ... a konečně jsme pořešili, jak se dostaneme do Frankfurtu, odkud letíme na svatební cestu - nejdřív jsme si říkali, že bychom mohli jet busem (což mě moc netěšilo, protože autobusy nemusím a ony nemusí mě :-)), pak jsme koukali na letenky a nakonec jsme zjistili, že tam mají poměrně levně vyřešený systém dlouhodobého parkování (na 9 dní nás to vyjde na 650,-) s tím, že si člověk může místo zarezervovat předem přes net a rovnou ho zaplatit - takže pojedeme autem, jen doufám, že nám týden před nepřekopou úplně letový plán :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barbucha: Tak to je fakt síla... takže jestli to chápu správně tak jsi vzala mužovu rodinu na dovolenou, zaplatilas jim to a jim to bylo málo? Super... u nás se říká: "Nas*at na hrob a ne kvítí!" - tohle je vážně perla 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?