Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Ahojky všem....teda vy jste ale povídalky!!! Vítám nové slečny:-))) Jinak mi kadeřnice řekla,abych přišla tak na půl devátou..obřad je od 12...a odhaduje to,že budeme během hodinky hotový.Mám si doma umýt a vyfoukat vlasy a pak mi to tam ona jenom učmrdliká...No jsem na to zvědavá,musím říct,že jsem chtěla nějaký víc uhlazený drdol,ale ona mi udělala takový to číro...z toho moc radost nemám.... Jinak máme dotry objednané na čtvrtek,v pátek se to zabalí a rozveze.Nechce se mi totiž v sobotu ještě harcovat někam s výslužkama,ale chci to mít z krku. Stejně je fajn,že co člověk to jiný názor...každá z nás si to představuje a plánuje jinak,ale to je dobře,ne??
Odpovědět
Joo a Filu čumákovat od rána budu já stopro...chichi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak já s kadeřnicí, přijede za mnou a jestli to budeme ráno natáčet, protože odmítám spát v natáčkách a ona mi to taky nedoporučovala, tak budeme mít scuka v sedm hodin. Obřasd máme v jednu hodinu, ale ještě jsme ten úče nezkoušeli, ta mě čeká každou středu v srpnu jeden účes, takže teprve pak uvidíme jak to dopadne. a to přijede ona na místo obřadu, že neudu ztrácet čas cestováním. Jinak výslužky i u nás jsou zvykem jednu do rodiny plus nejbližším kamarádům i když nejdou na svatbu a také do práce i rodičům do práce. Rozvážet je budeme ve čtvrtek, ale naštěstí budou komplet hotové, žádné dávání doma do krabičky, to jsem zavrhla. Dorty na svatební tabuli máme objednané na pátek večer, protože tam povezeme na hotel i víno a květinovou dekoraci a vše co bude nutné
Odpovědět
Ahojky holky, vás dočíst dá zabrat! Já byla dnes na zkoušce úšesu. Chtěla jsem mít jen rozpuštěné navlněné vlasy a v nich čelenku. Když mi to dnes navlnila, tak se mi to líbilo, protože to bylo něco jiného, ale když jsem se pak vyfotila a viděla, že mám díky těm kučerám pusu jako kolo od vozu....Tak jsem to zavrhla. budu se muset domluvit na nějaké jiné variante - buď alespoň sepnout přední vlasy dozadu a nebo si nechám rovné vlasy, jen natupírovat a do nich čelenku. A kosmetička mě na zkoušku líčení objednala až týden před svatnou, že to bude stačit, no ale asi se s ní domluvím ještě i teď na srpen.... Jinak pořád čekám, až se mi ozvou co prsteny....
Odpovědět
Profilova fotka
salomme - tak s tou kosmetičkou to máme stejně, taky mám zkoužku v ten týden před svatbou
Odpovědět
salome: tak hod fotku účesu..... my to máme naštěstí až v 14h, máma mě chtěla přinutit, abych jela ke kadeřnici už na osmou - a to mám krátký vlasy...takže ani heverem, počítám tak na devátou, ale mám to domluvené tak, že mě tam budou i líčit - teda tedka už spíš ne po tom fiasku - a že se tam budu i oblékat....a vrátím se domů cca v půl dvanácté.... zelvi: to ti každý týden bude zkoušet jeden účes? a jak to máš s placením? to budeš platit každou zkoušku?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo, tak víšco přece mě nenatočí hodinu vlasy, neučeše účes pak to neumeje a nebude to třeba pro změnu žehlit žehličkou do rovna a dělat z toho takovej ten drdol s ocáskem na jednu stranu. a poslední středu před svatbou jdu na barvu
Odpovědět
já se jen divím, že je tak ochotná....mě to přijde, že kde jsem byla nebo se ptala já ,tak ta zkouška nebyla vůbec od slova zkusit..něco udělá a víc už nejde, tak zaplať a přijd znova....no a jak mě dostala ta vizážistka, to už jsem psala....:-( člověk za to vyklopí tolik peněz a ony jsou tak neochotné....
Odpovědět
jo hele, jak dlouho počítáte, že vám vydrží svatební kytka?......přítel byl dneska v květinářství a já chci zelené orchidee..a slečna květinářka řekla, že orchideje vydrží jen tři dny - protože se musí odtrhnout od toho stonku, aby se mohly naaranžovat do kytice a nemají tak přísun vody - že je sice obalí vatou,ale že s tím musím počítat...tak jsem z toho zklamaná a nevím, jestli mám vyměnit kytku, nebo co.....
Odpovědět
aci: Ty fotky nejsou nic moc, připadám si fakt příšerně, takže do alba je určo nedám :-|
Odpovědět
Pokus ale někdo o ně moc stojíte, napište do IP mail
Odpovědět
Profilova fotka
aci - je pravda že jsem se se svou kadežnicí seznámila až když jsem k ní začala chodit, ale už si i tykáme a je to na takové přátelské úrovni,...občas tam za ní zajdu na kafčo a je ochotná dojed i do Brna mě učesat,....ona je z Velkého Meziříčí odkud pocházím Jinak od kytky nečekám zázraky,...protože bude mír odřezané stonky, bufe napuštěná vodou a zavoskované ty dvoucentimetrové stonky, takže vydrží dva dny úplně jako nová,..ale pak bůh ví,....má to dvě výhody, nedává se vůbec do vody, takže nebudu mít potřísněné šaty a mokrou dlaň a hlavně na to že budu mít převislou kytku, tak bude lehounká,...držela jsem si ji už i v ruce, přesně tu co mám v albu.
Odpovědět
Článek se načítá
Mě bylo porazeno od fotografa (jelikož se budeme fotit i den po svatbě), že aby kytka vydržela, má se po obřadu místo do vázy strčit do lednice, že dýl vydrží....
Odpovědět
Ahojky! Uf, už jsem vás dočetla :-p dartsman: Vínečka pěkný! aci: já jsem přítlovy snahy mluvit do kytky zarazila v zárodku, snad úspěšně - nestojim o červený karafiáty :-D Ne, nevěřim, že by mi udělal něco tak podlýho, ale prostě to potřebuju mít pod kontrolou, jinak bych byla děsně nervózní. A je to tak vlastně se všim, nejen s kytkou yanaha: trička na darky.cz - jsem v šoku, včera jsem je objednala a dneska hned ráno mail, že jsou připravený k vyzvednutí! A budou tam jenom tejden - no já mám čas až příští úterý, tak snad to stihnu. Ovšem jsem strašně zvědvá, tak mě štve, že tam nestihnu dojet dřív. Ale maj holt do pěti a já taky (někdy i dýl) :-S barbucha: To je teda věc - já bych taky s přítelovo rodinou na dovču asi nejela. A oni se teda zachovali... podivně, řečeno slušně (u nás se zase říká "nas.at a rozmazat - to holt pro příště :-D ) zelvi a aci: S těma detailama příprav - moje řeč, neni o co stát :-| prstýnky už se nám dělaj...ehm, asi měsíc? Za nějakej tejden by měly bejt hotový. Ale my na ně nespěchali. Jinak taky jsem nevěděla, jak reagovat na ty, co si mylseli, že automaticky pořádáme pařbu pro všechny známý. Ale nakonec jsem na rovinu řekla, že oběd je jenom pro úzkou rodinu a večer se nejspíš nic dít nebude, že to chceme takový komorní. A kdyby se náhodou dělo, tak adepty na "dopozvání" máme (teda já určitě), tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. S vizáží počítám tak ty dvě hodinky - jenom líčení minule trvalo skoro hodinu. A asi bych se měla pomalu objednat co? Aby vůbec byl čas, 12 dní budu mimo, tak abysme to pak nehonili tejden před svatbou =-) A výslužky budou takový spíš pro ozdobu - pro každýho člověka nějak hezky zabalim 6 koláčků (každej jinej) a 3 perníčky, chtěla bych to vyskládat do čtverce a přetahnout nějakým celofánem, jestli to půjde. Určitě pro ty, co budou na hostině, nevim, jestli ještě taky pro pár dobrejch kamarádů, ale asi ne. Do práce ponesem já i přítel po svatbě, plus naši budou chtít do práce nějaký koláčky... Ale to už nijak balit nebudem, dá se to prostě na misku a přijďte si, kdybych třeba já měla dělat každý kolegyni zvlášť, tak jich dělám 20, což je víc, než nás bude na hostině.
Odpovědět
salomme: To neni špatnej nápad, v květnářství se kytky taky uchovávaj v lednici. A já když na nějakouoslavu kupuju kytku den předem, tak jí dává "mezi okno" (máme takový ty starý dvojitý) a v papíře. Nebo do předsíně, kde je tma a chladnějc.
Odpovědět
aci: Teď koukám na to tvoje líčení - ne že by bylo úplně špatný, ale na těch fotkách zvenku vypadáš dost přísně. Podle mě by to chtělo jemnější, asi ubrat na puse a možná i na tvářích a obočí (pokud to teda neni tvoje přírodní ;-) ) Ty oči se mi docela líběj, barva ti sluší.
Odpovědět
tak jsem hodila fotky z líčení do alba..... krtek: mě přijde, že to na těch fotkách venku není skoro vidět...to líčení....no fotila jsem se sama, takže to ani lépe vypadat nemůže ;-) jinak obočí je moje...oči je jediné,co se jí povedlo....akorát, že já chtěla světlou zelenou a ona mi dala tmavou..:-(
Odpovědět
aci: Jj, chtělo by to podle mě celkově zjemnit, oči jsou pěkný, ale podle mě se taky na svatbu hodí spíš svtělejší, prozářenější... Jinak vidět to teda podle mě je. Spíš vevnitř mi to přijde míň :-N
Odpovědět
jak tak koukám do toho svýho alba na ty účesy co zkoušela mamka, tak já jsem fakt nějaká nefotogenická, ve skutečnosti ty účesy vypadaly o dost lépe....už jsem si toho všimla dřív, i třeba, když jsem zkoušela šaty....vypadaly moc hezky, ale pak na fotkách nic moc...
Odpovědět
aci: A účes se mi nejvíc líbí pokus 4 a pak pětka ;-) S fotkama to mám dost podobně - v reálu si přijdu třeba v pohodě, pěkně namalovaná... A pak na fotkách vypadám nejlíp, když se vůbec "nesnažim". Takový ty momentky po celým dni v práci, o víkendu doma nenamalovaná... To neni fér :-D
Odpovědět
krtek: vevnitř se to dost leskne....neměla tam slečna vůbec žádný světlo,takže bez blesku fotit nešlo. Já nevím, prostě mě to líčení nijak neuchvátilo, navíc všechny flíčky co jsem měla na obličeji tam byly vidět, ten její makeup nic nezkryl, pudr nepoužila....mě přijde,ž e tyhle profese jako je "vizážistka a kosmetička" může dneska dělat, kdo si zamane....nějaký ten certifikát seženeš za 3500 na kurzu a je to..... to jako dneska, byla jsem vyzkoušet novou kosmetiku....nechal jsem si voskem depilovat lýtka - paní se tak bála odtrhnout ten nalepený proužek, že mě to bude bolet, že jsem to málem musela udělat za ní....jedno obočí mi vytrhala mnohem víc než druhé, tak že si toho přítel hned všimnul, když jsem přišla domů...no hrůza ...takže jsem to musela doma dodělat...tedka mám na obličeji červené puntíky,jak mi čistila pleť...to když si to všechno udělám doma sama, tak vypadám mnohem líp a nestojí mě to 600 kč :-(
Odpovědět
Jo, a s líčenim dělaj ty fotky strašně moc - teď zrovna se mi nějaký moc líbilo u někoho ve svatebnim albu. Ovšem na dalších fotkách vypadlo zas úplně jinak... Asi si akorát řeknu barvu a taky že chci přidat dole linku a nechám to osudu.
Odpovědět
mě se líbila ve skutečnosti nejvíc ta patka - účes 5...a pak i ta trojka, která na fotce vypadá děsně :-)
Odpovědět
aci: já mám podobnou zkušenost s manikúrou - tak jsem se na ní těšila, koněčeně poprvé v životě si jí dopřeju! A teď si jí radši dělám opět sama, jenom pečlivějc než předtim. (Nejvíc jsem se těšila na nějakej krémík a třeba jemnou masáž nebo tak něco, zkrátka rozmazlovačku - a nic takovýho neproběhlo, naopak mě docela bolela kůže okolo nehtů, nejsem absolutně zvyklá si jí zatlačovat. Ale už se snažim, vypadá to fakt líp ;-) ). Já jsem navíc taková cíťa, po takovejch zkušenostech je mi vždycky nějak smutno, asi to zklamání nebo co :-N Jo, a podobně barevnej mejkap (oči a pusu) jsem měla po veletrhu v Diplomatu. Na den docela fajn, i když na mě už dost výrazný, ale na svatbu prostě tmavý. Bylo to jenom takový fofr líčení, pár minut, takže pleť taky nic moc (jenom takovej ten pudrovej mejkap), ale o to větší nadšení pak z toho "pořádnýho" líčení. Ale na fotkách to bohužel vypadá taky úplně jinak. Zatim nejvíc se mi líbil jeden můj domácí pokus - ovšem focenej s bleskem, bez něj to nejde vidět vůbec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda aci. ty účesy jsou super ;-) ,5 je super,pak myslím si že na 4 se mi taky líbíš a ta 3 taky není špatná,tak a ted babo rad že???? :-D Líčení: očí krásné,to bych nechala....Ale ubrala bych na líčkách + vsětlejší make-up,at nemáš rozdíl obliče a krk (maska),jinak boží ;-) No nic letím do hajan.....
Odpovědět
Patka vypadá takyfajn. A obzvlášť se mi líbila ta "loňská" - možná jsi to měla taky kratší, tu ofinu?
Odpovědět
jana: no to ona mi ta vizážistka dekolt pro jistotu nenalíčila, ale říkala, že na svatbu se to dělá aby to bylo stejné s obličejem.....ty líčka mi taky přišly moc... ještě by mě zajímalo, já se moc nelíčím, tak to nevím....nechává se okolo očí bez makeupu? mě pak přišlo, že ona mi nalíčila oči a udělal makeup, ale to mezi stínama a ostatním obličejem byla světlá plocha, která nebyla nijak "upravená"...takže na normální pohled jsem měla kolem očí strašně světlé.... krtek: já jsem se tedka odhodlala chodit na ty lymfodrenáže, abych aspon dala dolů nějaký obejm stehen a zadek...a při té příležitosti jsem navštívila novou kosmetiku. s tou mainkůrou jsem vyvázla jen tak tak, kolegyně v práci si udělala kurz a tak mě furt naháněla, nakonec mě jiné holky z práce předběhly a když jsem ty jejich nehty viděla, tak jsem byla ráda, že jsem se nenechala přemluvit....hrůza, ani jedna linka při lakování nebyla rovná, franci strašná, bublinky v laku..... Určitě to chce někoho vyzkoušeného a osvědčeného....
Odpovědět
Aci: Mě se líbí účes 2,4 a 5, jinak se mi líbí i ta starší fotka s vyžehlenýma vlasama. A co se líčení týče - myslí, že ta rťenka to kazí, má takový zvláštní odstín, ale možná to dělají ty fotky.
Odpovědět
aci: Já mám kruhy pod očima, že by se na nich dalo houpat, takže já hlavně používám makeup kolem očí a nosu...A jinak jsem myslela, že makeup se nanáší jako první a teprve pak až stíny, řasenka, zdravíčka....??? =-)
Odpovědět
rtěnka....Panečku, to je překlep jako koleno! :-x
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?