Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
barbucha, ty si asi ja, nie? Tez sme spolu 2 roky a tez od prvej chvile byvame spolu :-D a dokonca aj 163 cm mam a bereme sa v zari :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Cutty: že by až taková náhoda??? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda tady to jede :-) , člověk pár dní nemá čas a pak nestačí dočítat ty vaše příspěvky ;-) . Tak to jsem tady snad jediná, která ještě nemá nic zařízenýho :-( . Zatím mám jen představy a spoustu věcí v hlavě, ale nic konkrétního. Říkám si, že je ještě celkem čas .... ale jak nakouknu mezi vás, tak začínám být nervózní ;-) . Jinak já taky studuju, při práci, ekonomku ... dělala jsem po škole tři roky Mendlovku, ale nebavilo mě to a nakonec jsem to ani nedodělala...pak jsem dostala "rozum", hodilo se mi v práci pokračovat ve vzdělání, tak jsem začala studovat znovu a ted jsem ve druháku. Jenže se mi tak nějak přihodilo, že mě tento obor moc nebavil, práce mě nanaplňovala ... tak jsem řešila co dál, protože takový život mě neba 8-) a už je tomu skoro rok, co jsem odešla z práce a pustila se úplně do něčeho jiného - začala jsem pracovat v květinářství a je to super, hrozně mě to baví a tak si postupně štráduju ke splnění dalšího snu ... a to že si jednou otevřu svůj vlastní krásný obchůdek :-) . Jinak co se týká toho Řecka tak taky můžu vřele doporučit, hlavně ostrovy Sámos a Lefkada, je tam nádherně, měli jsme na celý týden půjčenou motorku a všechno si projeli ... jak se tady psalo, jsou tam moc milí lidi, docela levně, nádherná příroda, moře a pláže .. no my jsme byli nadšení. Tak fajn víkend a moc to s těma přípravama nepřehánějte ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
vave: neboj, já taky ne :) ale jediný, co mě štve, je ten obřad, ten bych chtěla mít z krku, jinak šaty zatím neřeším, kapelu nechci a fotit nám bude asi kamarád...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, můžu k vám ... ? Máme zamluvený a již zaplacený termín 5.9.2009 ve 12,00 hodin, státní zámek Libochovice .-) Jediné co máme je termín, místo hostiny, botky a polštářek pod prstýnky a podvazek a ještě špendlíčky na vývazky ... Vybrané jsou i prstýnky a oznámení.... Toť vše :-) Ale těšíme se na svatební veletrhy, snad načerpáme další inspiraci :-D
Odpovědět
ahojky zirafko, já mám svatbu jako ty, akorát o hodinu dřív....my máme zamluvené místo na matrice, v restauraci na hostinu, v pátek jsme koupili šatičky, takže už je mám doma - jsou v albu...a ted vymýšlíme oznámení, prstýnky, kytku, boty a td......
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:rozhodně nevypadáš jako babička :-D ,ale myslela jsem to tak,že já jsem s přítele narozdíl od Tebe začala chodit v 26-ti letech.tak že kdybych měla čekat 11.let,tak mi bude 37,a to se nechci nikoho dotknout,ale moc pěkná nevěsta by už ze mě asi nebyla :-S Cuttysark:tak to ještě že nejsem ty,jinak bych se nemohla 19.09.2009 provdat,protože bych už měla po a ani bych o tom nevěděla ;-) zirafka82:vím Tě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem jela na zkoušku a nedojela... auto i já jsme naštěstí v pořádku, jen já jsem malinko vedle... ale hlavně že jsme v pohodě... prostě si chtělo zaparkovat v příkopě a pak jsme ho hodinu a půl lovili z příkopa, takže už bylo po začátku... být to ústní, tak to ještě zkusim, mezi posledníma, ale byl nejdřív test a ten startovali všichni stejně...tak snad mám smůlu vybranou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, tak jsem se po týdnu vrátila ze služební cesty a hltám opět tyto řádky, Vy jste se tady činily :-) každopádně teď už se budu jen a jen soustředit na svatební přípravy. V únoru jdu s kamarádkou na svatební veletrh do Diplomatu, tam snad načerpám nějakou inspiraci, mezitím bych chtěla dodělat svatební noviny a nechat vyrobit svatební oznámení a pozvánky... já bych chtěla oznámení rozdat až tak 2-3 měsíce před svatbou. Nebudeme mít tolik lidí a myslím, že 2 měsíce je dostatek času nato, aby si všichni z rodiny vzali dovolenou a vše naplánovali. Měla bych strach to rozdat půl roku dopředu, pak se to založí a neustále se to bude řešit po telefonu, kde to je a v kolik, to mi přijde hloupé. Jak se mi zdal přítel ze začátku zdrženlivý a neustále mi říkal, proč už to řeším, že je na vše brzo, tak včera když pro mě byl na letišti mi hlásil, že už se rozhodl, kdo mu půjde za svědka, tak to je velmi příjemná změna... ono to těm našim chlapům v hlavě taky leží, jen to prostě nechávají na nás, abychom to vše pořešili a oni jen přijdou k tomu oltáři říct to "ANO". petunia: hlavně, že se ti nic nestalo.... hlavně nato přestat myslet a nebát se znovu sednout za volant, držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
dadndi: jj, musela jsem hned ten den a teď už zase lítám, sice pomalu, jak začátečník, ale není se čemu divit, když je teĎ tak hnusně... včera jsem jela v noci domu, mlha jak mlíko a nějakej debil za mnou totálně nalepenej a ještě si na mně rozsvítil dálkový, tak jsem mu dupla na brzdy, ať se na mě tak nelepí, idiot... jinak jsme se včera domluvili, že vyrazíme na svatební veletrh do Pardubic, je to posledního a předposledního ledna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je ticho po pěšině... :-) Oznámení zatím neřeším - přijde mi, že je na to dost času. Zato moje podvědomí už nejspíš propadá panice, protože se mi v posledním týdnu zdálo o svatbě už třikrát a vždycky bylo všechno špatně - až jsem se tomu musela ráno smát - v jednom snu jsem neměla šaty - běhala jsem bytě v prádle a hledala šaty - nakonec jsem si musela vzít jedny ještě z tanečních (takový krátký, jasně modrý, který jsem už tehdy podědila :-D), protože mi ty moje v salonu nepřipravili... v dalším zase nebylo hotového nic z těch "prkotin" - tzn. jmenovky na stůl, výzdoba, vývazky a hosté nevěděli, kam mají jet, protože jim nikdo nepřipravil mapičku :-) Já jsem fakt případ... ;-) Jen doufám, že to nejsou nějaký vize dnů příštích, haha... Petunia: Ty brďo, tak hlavně že jsi v pořádku, to musel být teda super "zážitek" :-/
Odpovědět
Profilova fotka
No v tu chlíi to zas tak super nebylo, nejdřív smyk, tam jsem ještě myslela, že to vyberu, ale nepovedlo se a když jsem se točila v hodinách, tak jsem koukala, aby nikdo nejel a ještě mě nesejmul... naštěstí nic z toho se nestalo a já dopadla do měkýho sněhu a na autě nemám ani škrábaneček... sestřenice to rovnou otočila na střechu...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) tak uz vim stopro termin, tak bych se k vam rada pridala :-) misto uz mame zamluvene a na matrice zaplacene, stejne jako fotografy a kameramana :-) jizi ty jsi z Prahy, kde to budes mit? uz mate nejakou restauraci? po oznameni zatim pokukuju, ale nic me zatim uplne neuchvatilo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky. chtěla jsem se zeptat jestli už máte zarezerované šaty. mě všichni straší že je to brzo. že co když přiberu nebo shubnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Esterlita: Jo jo, jsem :-) - obřad bude na Chodovský tvrzi a hostina v Kunraticích U Rytíře krále Jakuba - doporučila mi to tu jedna teď už paní odtud - původně jsme to brali jen jako únikovou variantu (původně jsem si vyhlídla Viniční altán a hostinu jsem chtěla v Magické zahradě - pak nám ale udělali čáru přes rozpočet, když jsme zjistili, že se tam tanči v sále ve sklepě a sezení je nahoře...). Co vy? Kde bude obřad? Petra8619: Zarezervovaný šaty už mám - kdo všechno tě straší? Ať jdou do háje - ve většině salónů ti šaty upraví (mně je taky budou o číslo zužovat) a navíc si přeci člověk ohlídá, pokud nedej bože třeba neonecní, aby nějak výrazně nezhubl nebo neztloustl...
Odpovědět
Profilova fotka
Petra8619: Já už šaty mám, u většiny mají možnost vždycky je upravit... takže je to na tobě :-) Mě budou muset zúžit o 10 cm každopádně :-) to už bylo jasný i u zkoušení :) ale byly prostě neodolatelný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petra: ja pujdu na saty az v breznu, ted urcite ne. hlavne bychj se chtela kouknout v Diplomatu na vsechny firmy a pakmit cas pokouknout na netu a jit vybirat :-) i kdyz uz ted mam tipy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obrad bude na Betramce. a uvazujeme o Hotelu Stary Pivovar. je to asi 10 minut od sebe, takze idealni., ale jeste nevim, jake ceny nasadi. skoda, ze je ta vase restaurace tak daleko, vypada to moc krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra: jo a abys rozumnela, kdybych ted mela cas, tak se asi taky pojedu kouknout na saty, ale mam ted hodne veci, co maji prednost, tak si rikam, ze saty jeste pockaji do konce unora, nebo do brezna :-) hlavne ted chci, abysme meli uz i tu restauraci a vymysleli kapelu. vse ostatni pocka :-) jizi: a premyslela jsi nad cukrarnou?
Odpovědět
Profilova fotka
Esterlita: V Diplomatu jsem byla před dvěma lety před svatbou sestry - lidí tři pozadí, skoro nic k vidění, natož pak nějaká inspirace, kafe v bufáči za 120 korun a celkový dojem - never more jak ten havran ... ;-) Bertramka je krásná - před pár lety jsem bydleli hned u ní - akorát tam myslím neoddávají v sobotu, viď? Z nějakého důvodu jsme ji vyřadili... A na Starý pivovar jsme taky koukali ;-) Cukrárnou jako kvůli dortu? Vůbec jsem ještě neřešila... myslím, že chudák dort bude řešen jako jedna z posledních věcí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: nn, jen ctvrtky a patky. ale nam patek nevadi - budeme v ten den posledni svatba, coz je fajn a jeste byly strasne ochotni a schovaji me, aby me pritel videl az pred oltarem :-D ja si taky rikam, ze na dort prijde cas az v cervenci. ja jen, jestli treba nevis uz o necem osvedcenem :-) holky a uz mate nejaka svoje vybrane oznamko? nehodily byst eodkazy? zatim me fakt nic nedadchlo. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Esterlita: Jo jo, tak to je ten důvod - chtěli jsme svatbu v sobotu... Taky mám v plánu se ukázat až v uličce :-D Doufám, že to vyjde... Bohužel - nic osvědčeného v Praze neznám. A oznámení nemáme - a ještě zdaleka neřešíme, ale taky se mi nic z nabídek nelíbí - pořád si říkám, že když všechno zařídíme teď, co budeme dělat těch zbývajících osm a půl měsíce? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jizi :-D :-D j amyslim, ze ony nas ty detaily zamestnaji jeste dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no straší mě kolegyně v práci.ale to asi ze závisti. jedna říkala že si kupovala kostým 14 dní před svatbou brrrrrrrr to nechápu jak v té době byly obyčejné svatby. ale asi každá doba to má jinak.... takže holky 7. unora vyrážím a už mě nikdo nezastaví. restaraci i matriku zamluvéné mám, takže proč ne už mít šaty... jo a taky máme už oznámení a to jen proto že to byl dárek pro miláčka. t
Odpovědět
Profilova fotka
petro: nenech si pokazit naladu a vyraz proste kdyz budes mit chut, na jejich reci nedej. opravdu je to vetsinou jen a jen zavist ;-) odkud mas ten podvazek? nenei to lenea? :-) taky chci mit vinovy :-) sedi dobre?
Odpovědět
Profilova fotka
petra: zalezi taky na tom jak moc si nerozhodna ja si byla zkouset saty v rijnu a az zacatkem ledna se konecne rozhodla ktery teda si necham usit:-))
Odpovědět
Profilova fotka
petra: Urcite do toho bez, ja mam saty zamluvene uz od prosince. Cim driv pujdes, tim vetsi budes mit vyber. A vetsina salonu nabizi tu moznost, ze pokud se Ti pak budou libit jine saty v ramci salonu, tak si je muzes vymenit. Bez poplatku. Aspon ja jsem se s tim setkala.
Odpovědět
Profilova fotka
Patro: jj, záleží jen a jen na tobě, já taky šaty vybírala s předstihem a jak píše nedbi, když přijdou šaty z nový kolekce a mě se budou líbit víc, tak je můžu vyměnit a bude to bez problému... tím že mám termín až v září, tak jsem mohla zkoušet kolik jsem chtěla šatů, protože byly ještě všechny volné, to už třeba v březnu nebudou... sice je čas, to mají pravdu, ale pokud chceš mít nějakej výběr, tak 14 dnů před svatbou dostaneš ty poslední co jim na ten termín zbydou a budeš ráda, když ti zorvna padnou...
Odpovědět
Profilova fotka
petra8619: já jdu taky zkoušet šaty tak v druhé polovině února dřív ne, musím se nejdřív trochu opálit na solárku, ať nejsem jak smrt v těch šatičkách jinak máme zamluvený zámek, hostinu, na oznámeních pracuji, včera jsem udělala čokoládky, a jsou moc krásné, musím se pochválit, no dělala jsem je skoro tři hodiny, tak jich je skoro 90ks
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: hod cokoladky do alba. jinak koukam, ze uz mas vyvazky :-) ja to asi resit nebudu a zeptam se v nasem kvetinarstvi, jestli mi daji myrthy i s maslickama :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?