Menu Forum

Nevěsty ze září 2009

9. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
Registrovala se 15. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1140 příspěvků a 3 alba. Má 4 přátele. Region Karlovy Vary.
    Manětín, Region Plzeň
 estrllita: až je nafotím a dodělám dalších pár věcí tak přidám do alba, ale zatím toho mám ještě hodně
vývazky jsem si udělala sama, protože se mi líbí více domácí, než z květinářství kde to odfláknout, jen můj názor, tak jsem si dala práci jeden večer a je to
22. led 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
tulikiss
2
Registrovala se 23. července 2006 na beremese.cz. Přidala 1032 příspěvků a 3 alba. Má 15 přátel.
 lowe: tak to si sikula ja vyvazky delala dva dny
22. led 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
  • Svatba byla 25. září 2009
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
Registrovala se 16. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 1586 příspěvků. Má 52 přátel.
 to jste sikovne emoticon ja mam v tom kvetinarstvi velkou duveru, zatim me nidky nezklamali, tak doufam, ze to tentokrat nebude poprve emoticon

jinak teda vybrat misto hostiny je fakt fuska, vsude je "neco".........a ceny u kazdeho absolutne nekde jinde emoticon
22. led 2009 v 19:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 922 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
petunia
Registrovala se 3. července 2008 na beremese.cz. Přidala 922 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Region Náchod.
 njn, to jo, my doufáme, že si na večerní grilování dodáme svoje jehně, jestli to nepůjde tam budem muset hledat jinde, kde to půjde... a máme vybraný místečko, taková zastrčená restaurace vesnická je u toho hřiště pro prcky a fajn prostředí ... tak doufám, že budou v pohodě...
22. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 no ja jsem jeste nsla jednu hezkou restauraci, funguje i jako pizzere a maji tam catering, prave, kdyz je nejaka akce. tak jsem jim taky napsala. tam je to hezky prave v tom, ze maji svoji terasu, kam neni videt z venci.............ale myslela jsem si, ze to bude jednodussi emoticon
22. led 2009 v 19:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 estre: tak uvidíš, podle mě záleží na tom, jak se domluvíš s obsluhou a pak na lidech, co tak jsou s tebou, jestli bude zábava nebo ne emoticon a na svatbě by mělo být veselo...
22. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 petunia: tak to ja doufam, ze u nas bude hodne veselo emoticon ale je dobry eliminovat mozny problemy, takze koukam i na reference tady na beremku. tak uvidime.

dobrou holky emoticon
22. led 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 etre: myslím, že doufá asi každý, my taky chceme eliminovat problémy, proto jsme se rozhodli nezvat pár lidí právě z těchto důvodů...nechceme si nehat náš Den zkazit...
23. led 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
fotoportrét
fotoportrét
estrellita
 petuni: no jasne, nevidim duvod, proc by tam meli byt lidi, ktery nemame radi, nebo s nima hur vychazime!!! takze souhlasim. a urcite si do pozvanych hostu neenchame mluvit emoticon

holky, jak budeme delat vyzdobu na auto? stale premyslim o tom, jak vepredu udelat hezkou masli emoticon
23. led 2009 v 09:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbies
Registrovala se 20. září 2006 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
barbies
Registrovala se 20. září 2006 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Jihlava.
 Ahojík holky, můžu se k vám přidat? Potřebuju si s někým o tý svatbě pokecat, můj skoromanžel mi všechno vždycky jen odsouhlasí emoticon
23. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 306 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
    Velkých Hamrech, Region Jablonec nad Nisou
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
Registrovala se 14. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 306 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Jablonec nad Nisou.
 Ahoj babrie,tak Tě vítám.
Svatbičku budeme mít ve stejných barvách emoticon ,jinak s přítelem to má emoticon me skoro všechny stejné,tak si z toho nic nedělej emoticon
A co už máte zařízené?
23. led 2009 v 09:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 barbi: Vítej mezi námi emoticon u chlapů je to asi normální... ale zase aspoň že odsouhlasí emoticon
23. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra8619
41
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Má 27 přátel. Brno, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
petra8619
41
Registrovala se 22. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 160 příspěvků. Má 27 přátel. Brno, Region Brno.
 ahojky holky poradíte mi? jak dlouho jste zkoušeli šaty. chtěla bych totiž navštívit svatební salony aspon dva ale mají omezenou otevírací dobu. takže bych musela zkoušet hodinu. bude to stačit?
23. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 Petro: já zkoušela asi tři hodiny... ale podle mě jim to vadit nebude, jim jde o prachy, ne tobě... ale někdo si třeba vybere hned... záleží jaká jsi a jak moc budeš " vymrzovat" ale většinou jsou v pohodě... ale taky se mi stalo že mě baba nenechala zkusit šaty jen proto, že " jsem moc vysoká" a to si myslim, že 180 cm dneska není žádná extra výška ...
23. led 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
lowe
    Manětín, Region Plzeň
 barbie: vítám Tě, s chlapama je to všude stejné
23. led 2009 v 10:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
barbucha81 (34 r.)
 Petra8619:pokud vím,tak většina salónů pracuje na dohodě,tak že když si tam třeba předem zavoláš a zeptáš se...u nás to i vyžadují,aby se Ti mohli opravdu věnovat.
23. led 2009 v 11:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 Petro: to je fakt, já se taky objednávala předem, je to lepší, oni s tím tak nějak počítají a někde vyloženě objednané upřednostní... takže taky můžeš přijít a zase odejít bez šatů, protože objednaná slečna dostane přednost...
23. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
Registrovala se 18. října 2007 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 556 příspěvků a 1 album. Má 25 přátel. Region Praha.
    V Praze, Region Praha
 Petra8619: Zkoušela jsem něco málo přes hodinu dohromady asi šestery šaty - víc by mě asi ani nebavilo emoticon Naštěstí "ty moje" byly mezi nimi emoticon ...

Barbies: Vítej emoticon Muž taky vždycky všechno jen odkejve, když je potřeba někam zavolat a dám mu pod nos telefonní číslo, tak tam celkem ochotně zavolá a vykomunikuje to... A já jsem za to vážně vděčná - neumím si přestavit, že by mi do příprav kecal, jako to tu některý chlapi holkám dělají - jemu je to všechno naštěstí vcelku fuk emoticon ... A máte už něco zařízeného?
23. led 2009 ve 23:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbies
fotoportrét
fotoportrét
barbies
 tak už máme domluvený místo, kde bude obřad, matriku, místo hostiny, kapelu a fotografa a tak nějak už máme předběžný návrh oznámení. Teď mi skončilo ve škole zkouškový, tak se chci vrhnout zase do dalších příprav.
24. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Barbies: Tak to máte snad už skoro všechno, ne? Co šaty? emoticon

Holky, chystáte některá církevní obřad?
24. led 2009 v 11:00  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 jizi: mě se to hrozně líbí, ten slib a ta atmosféra je okouzlující, ale ženich o tom nechce salyšet...tak mám asi smolíka...
24. led 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 5. září 2009
    Na státním zámku v Libochovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
Registrovala se 29. března 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 521 příspěvků a 2 alba. Má 12 přátel. Region Praha.
 Dobré ránko emoticon , tedy spíš poledne.... už jsem vás dočetla.... a nedá mi to, abych nereagovala, musím konstatovat a asi bohužel emoticon , můj chlap tedy "kecá" skoro do všeho, oznámení, prstýnky, na tom, než jsme se dohodli, no hrůza.... Teď by nám měl přijít vzorek, tak snad bude tak krásný jako na netu, i termín byl problém, přítel chtěl červenec, já září, tentokrát jsem vyhrála já emoticon Ale je to fuška....
25. led 2009 v 11:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petunia
fotoportrét
fotoportrét
petunia
 zirafko. my naštěstí ty dohody měli klidnější, původní návrh byl 9.9. ale vzhledem k faktu, že je to středa a já jsem odmítla vdávat se na narozeniny, navíc mám ten den ještě svátek.... tak jsme udělali kompromis na 19. 9. v sobotu... prstýnky chceme jn něco jednoduššího a já s kamínkem, přítel bez... taky nebyl problém emoticon a oznámko jsme zatím moc neřešili, je čas emoticon příští týden se chystáme na veletrh, takže snad získáme představu emoticon
25. led 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Zirafka: To zní děsivě emoticon Včera jsme byli u rodičů a řešily jsme s mamkou barvu svatby - když jsme se konečně vítězoslavně dobraly k finální kombinaci, na což muž zareagoval slovy: "A budu si tu barvu umět představit?" - on totiž zastává názor, že každý chlap rozpozná maximálně šestnáct barev jako základní nastavení Windows a nemá tucha, co je to terakota nebo lila emoticon -- bílo-stříbrnou nakonec ještě zvládl, ale když se neprozřetelně zeptal, jestli to jako budu mít k šatům a já mu oznámila, že kdepak, že šaty jsou šampaň - byl zase v háji emoticon

Petunia: My se doma naštěstí shodneme, že církevní sňatek pro nás zaryté ateisty skutečně není to pravé ořechové... ale jsou určité prostory, které mají obrovské kouzlo emoticon

... včera jsem se dokopala k tomu, že jsem si vzala papír s nabídkou hudby k obřadu, co nám dali na matrice - podle pokynů si máme vybrat jeden pochod (z pěti nabízených) a pak 4 - 6 skladeb (asi jako podbarvení oddávajícího a na gratulace, čert ví) - a jakýsi pán, nejspíš tamější součást inventáře, nám bude k obřadu brnkat na klávesy - no jupí - nejdřív mi to zkazilo náladu, měla jsem promyšlenou hudbu už dlouho předtím, než jsme se vůbec rozhodli, že se vezmeme a teď tohle - nicméně mě moje okolí přesvědčilo, že to bude v pohodě, že tu hudbu beztak skoro nikdo nevnímá... No jo - jenže ten výběr je naprosto katastrofální!! Fakt už tam chybí jen "Věrné milování" a přehlídka toho nejúděsnějšího a nejmíň vhodnýho na svatební obřad by byla dokonalá... emoticon
25. led 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Teda holky, já asi zešílím... svůj příspěvek píšu asi po šestý, pokaždé ho ke konci nějakým záhadným způsobem smažu emoticon

Pet... taky by se mi líbil termín 19.9.09, jenže to mám narozky pro změnu já a do toho se mi fakt jít nechtělo, a protože přítel chtěl svatbu první sobotu v červenci, tak jsme se nakonec dohodli na první sobotě v září... to byl vždycky můj sen, mít svatbu v září, ani nevím proč... emoticon

Jizi... ono to tak strašné není, jde třeba o to, že oznámko jsme měli vybrané dávno před tím, než na matrice vy
psali termín, pak je vypsali, my si vybrali datum a hodinu, zaplatili poplatky a mě chytil amok či co emoticon a chtěla jsem najít nějaké další oznámko, abych nakonec skončila u toho prvního ... to šílel přítel, u prstýnků jsme šíleli oba, co se líbilo mě, nelíbilo se příteli a naopak... Nakonec jsme našli ty nejkrásnější prstýnky a už je taky neřešíme... I barvu svatby máme vybranou, nakonec to bude oranžová, ale taky to byl asi až šestý pokus, nakonec jsem si vybrala kytičku a až podle ní jsme určili barvu svatby. Už dělám vývazky a máme objednanou organzu a vlizelín, vše v barvě oranžové, takže barvu už taky nezměníme emoticon

Jediný větší problém je ten, že nevíme jak zorganizovat oslavu po obřadu, chtěli bychom něco menšího a pak grilovačku pro všechny, ale zase nevíme kam s lidma, kteří by byli na obřadu, nebyli by na hostině a byli na grilovačce. Ale i to nějak vyřešíme.... musíme emoticon
25. led 2009 ve 14:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vochechulka
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Region Blansko.
    Region Blansko
fotoportrét
fotoportrét
vochechulka
Registrovala se 6. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků a 1 album. Region Blansko.
    Region Blansko
 Ahoj holky, koukám že už se pilně připravujete. Uplně mě polilo horko. My se chceme s přítelem vzít 5.9. a ještě jsme neudělali vůbec nic. Ještě jsme nebyli ani za farářem domluvit datum. Přítel mě pořád uklidńuje, že je čas a já se teď jenom zděsila, když jsem si začala číst tuto diskuzi. Přemýšlím teda na co se vrhnout první. Musím přítele dokopat ať jdeme domluvit to datum. emoticon emoticon emoticon emoticon
25. led 2009 ve 14:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Jo jo, 19.9. jsme taky původně chtěli - respektive já toužila po 6.7., což bylo zamítnuto - usoudila jsem, že mi je de facto jedno, kdy se vezmeme, a když nám na Chodovské tvrzi řekli, že jediná sobota v září, kdy budou oddávat, je právě 12., usoudili jsme, že není důvod to dramatizovat a odklepli tu 12 emoticon

Zirafka: Lidi, co nepůjdou na hostinu (tzn. všichni kamarádi vyjma svědka a jeho lepší polovičky emoticon), pošleme někam na oběd - potřebujeme ještě okouknout, co je v okolí přijatelného, zkusíme najít třeba i nějakou výstavu - chvíli jsme zvažovali jako místo obřadu Tróju a tam jsme chtěli svatebčanům, co nepůjdou na hostinu, dát lístky do ZOO, ať se jdou před pařbou mrknout na lemury emoticon. Vím, že se tu řešilo, jestli to není trapný, nevzít všechny po obřadu na jídlo, ale myslím, že je to naprosto normální a všichni s tím tak počítají - pokud samozřejmě nedělají novomanželé rovnou raut, pak je to něco jiného... A na prstýncích jsme se naštěstí shodli - dostala jsem poměrně hodně zdobený zásnubní, takže snubáky budou jen tenké, nezdobené kroužky z bílého zlata - i tak muž řve, že si na to prostě nikdy nikdy nikdy nezvykne (ale zvykne - nic jiného mu nezbude, muhehehe emoticon)

A co svatební noc? Jak to máte v plánu? Potřebovala bych nějaký typ na nějaký hezký hotel v Praze... Doma spát nechci, přeci jen by to měla být výjimečná noc... emoticon
25. led 2009 ve 14:32  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jizi
1
    V Praze, Region Praha
 Vochechulka: Ahojda emoticon Kliiid, není třeba nic hrotit emoticon Myslím, že všichni máme ještě hromadu času a není třeba si kvůli tomu zbytečně cuchat nervy - hezky jedno po druhém, ono se to pomalu a jistě vystříbří... emoticon
25. led 2009 ve 14:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taggy
Registrovala se 5. října 2008 na beremese.cz. Přidala 2215 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
  • Neví, kdy bude svatba
 vochechulka: ahoj, my máme stejné datum, jako vy....a už ho máme na matrice zamluvené, tam problém nebyl, ale na hostinu sice náš termín volný měli, ale jinak i dost plno...takže to si zamluv hned a na zbytek příprav je času moře...můj přítel taky pořád říká, že se o vše starám půl roku dopředu, ale nakonec se účastnil i nákupu svatebních šatů a máme už i medvídky na auto, zamluvené fotografy a muzikanty a koláčky....a zbytek tak pomalu domlouváme...
25. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
zirafka82 (34 r.)
2
 Ahojda vochechulka, taky si myslím, že je ještě čas, jen bych si zjistila, zda bude volný váš termín, my když jsme byli na matrice vyplňovat dotazník, tak tam paní měla menší telefonní ústřednu, za těch asi 15 minut měla snad 10 telefonátů a vím že tam někomu říkala, že 6.6. má poslední volný termín v 10.00 hodin, tak když začnete tím, tak na všechno ostatní je dost času...

Jizi, svatební noc, pokud nepadneme únavou emoticon bychom udělali v hotýlku, co bude hostina, teda tak nějak si to představujeme.... Taky by se mi nechtělo domů emoticon
25. led 2009 v 15:11  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš