Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jizi: ten můj romantik svatební noc plánuje doma... ale snad se mi ho taky povede ukecat na něco lepšího, když je to tak významná noc... ale možná ve finále, že nezáleží na tom kde jste, ale co bude...
Odpovědět
Profilova fotka
Cau holky, tak my jsme s datumem meli taky trosku trable. Chteli jsme oba konec srpna nebo zari, ze neni uz takove horko, ale vetsinou je jeste krasne. No tak jsme se domluvili na 29.8.2009, to se nam libilo. NO ale kdyz jsme prijeli do restaurace, kde jsme chteli mit svatbu, tak 29.srpna tam uz meli nejakou akci. NO ale tyden na to taky, takze na nas vyslo az 12.zari. Ale na datumu podle me az tak moc nezalezi. jizi: My mame cirkevni obrad.
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia: Doma to známe a umíme... :-) Kdyby to mělo být velké poprvé, tak by možná bylo i lepší být doma, ve svém, ale takhle? A jak to tak čtu, tak jsem vážně vděčná, že muž mlčí a souhlasně kýve... :-D Nedbi: Dvanáctého je super datum :-D Co super, to nejlepší!
Odpovědět
Ahoj holky, po delší době. Tak máme konečně vyplněný dotazník na matrice, zaplacenou zálohu, paní matrikářka nám říkala, jak to bude probíhat...no bude to paráda! :-D Taky nám provozní restaurace poslal kalkulaci na oběd a večerní raut, to jsem docela valila oči, takže zřejmě bude redukce hostů. ]-( Vy už řešíte svatební noc? :-D já teda nevím, vzhledem k tomu, že v ten den budu vstávat před pátou ráno, nevím kolik toho vydržím. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: Před pátou? Brrr - v kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, já se vdávám 25.9.09 na Nuselské radnici v Praze :-) Dnes jsem si zamluvila šatičky v Adině :-N Jak jste na tom s přípravami vy? My máme doma 18ti měsíční štěstíčko, tak začínám pomalu ať to pak nehonim :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Tadeáško :-) Jaký šaty sis zamluvila? Pošli odkaz...
Odpovědět
Profilova fotka
Zamluvila jsem si úplně jednoduché bez ozdob, bordo korzet se šikmými ramínky a šampáň sukně, vše je hladké, saténové. Korzet je na šněrovačku. Adina je bohužel nemá na webovkách.Takové jsem měla vysněné. Bílá mi absolutně nesluší. Ve vlasech budu mít čelenku, původně jsem chtěla namíchat bordo a bílé kytičky, ale to už by bylo moc jednoduché. a co ty? jaké ty budeš mít šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
To zní moc hezky :-) Bílou jsem taky zavrhla - vypadala jsem v ní jak vyblitý zelí - šaty budu mít ty, co mám v albu... Původně jsem je zkoušela jen kvůli střihu, totálně se mi na obrázku nelíbily - vlastně ještě na ramínku mi přišla jako z cirkusu Humberto :-D Pak mi je ženský oblíkly a bylo to jasný ;-) ...
Odpovědět
jizi: šatečky ještě nemám, ale už vím, který si chci nechat ušít. Ve vesnici vedle nás máme úplně úžasnou švadlenu, která je snad kouzelnice. Ušije ti šaty podle tvých představ, na tebe, ty je tam pak necháš a budeš to mít za cenu půjčovnýho, který je myslím kolem 3 až 4 tisíc.
Odpovědět
nedbi: my jsme taky měli potíže s termínem. Říkala jsem si, že když ho budeme zamlouvat rok dopředu, tak přece musí být volný. To už jsme měli i fotografku a místo hostiny, ale na matrice nám řekl, že jsou Svatováclavské slavnosti (bydlím v městě UNESCA) a tudíž neoddavají, tak máme místo soboty pátek, ale postupně zjišťuju, že je to asi tak lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak určitě, ze zákona máš nárok na den volna v den svatby a i den před ní, takže pro nás nevěsty pohoda, si stihnem obědat vlasy, nehty a všechno potřebný ;-) a pak máme ještě víkend na zotavení se ze svatebních oslav :-) my sice máme sobotu, ale zrovna my s přítelem nejsme zrovna moc slavící typy, takže to berem spíš střízlivějc :-) a taky aby si všichni hosti nemuseli brát volno v práci...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak holky ve středu mě čeká zkouška, deset dní jsem ležela v chemii a dneska mě přepadla deprese, že nic neumim a že se můžu se školou rozloučit, tak jsem se do toho vrhla znova, a učím se a učím... tak snad to dopadne... držte mi prosím palečky, poslední zkouška bohužel nedopadla nejlíp, z důvodu kolize na silnici...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já jsem byla s kamarádkou v sobotu v Polsku mrknout na šatičky.Ale byla jsem docela zklamaná,hlavně přístupem,nesmělo se fotit,vůbec se nám nevěnovali....prostě jsme se těšily na první zkoušeníčko a nedopadlo to moc valně ;-( Jinak pro info,pod 12 tis jsme šaty neviděla... V pátek jdu po našich salónech,tak snad úspěšnost bude větší...
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: teda to jsou pálky... já mám zamluvený šaty v Jaroměři, úplně luxus s vlečkou na zámek a s botama a závojem + druhou sukní bez vlečky mě to vyjde na 5600... na 4 dny půjčení... stejně nevím co bych pak se šatama dělala, a tohle není zas taková suma na ten rozpočet...
Odpovědět
Profilova fotka
Petunia: To zmákneš, žádný strach! Co vlastně studuješ? Já se teď dozvěděla, že jsem nenapsala zápočet z turečtiny, takže si přijdu jako totální, kapitální loser... :-/ Barbucha: Vypadaly aspoň ty šaty na to, že bys za ně byla ochotná ty prachy dát? Já mám nakonec taky šaty za 13 000,- - ale jela jsem do půjčovny s tím, že tam mají drahé šaty a počítala jsem s tím (občas nevycházím z údivu nad některýma holkama, který jedou zkoušet šaty, nepodívají se předem na ceník salonu, a pak jsou jako v Jiříkově vidění, když jim tam řeknou výši půjčovnýho...)... A objednávala ses? Ono je určitě lepší, když s tebou předem počítají...
Odpovědět
Tak my jsme říkali, že to pořádně oslavíme na rozlučce a pak na svatbě si to užijeme střízlivě. Já taky nemám ráda takovýto opití se do němoty, mám naštěstí svojí laťku.
Odpovědět
Profilova fotka
No právě...já jsem jednak očekávala částku 6-8 tis,tak že to bylo první co mě zarazilo,pak ten skvělý přístup,a šaty byly sic krásné,ale veliké a hlavně dlouhé.Je fakt,že si tam šaty vyzkoušíš a oni Ti je na míru ušijí.Tak že za tu cenu asi dobrý,ale když očekáváte něco jiného......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si myslela, že začínám s těmi přípravami na svatbu brzo a jak tak koukám hodně vás je na tom daleko líp než já ;-) Co se týče šatů doporučuji salon Adina- opravdu super přístup a i velký výběr. Já mám šaty od nich půjčené za 4700,-Kč na 4 dny :-) Měla jsem taky problém s hledáním šatů, jsem totiž prťavá a mám velký prsa, ale tam jsme našli.
Odpovědět
Profilova fotka
jizi: šatičky pěkný :-) To máš pravdu, na člověku ty šaty pak vypadají úplně jinak. Mě v nich fotila máma v salonu a když jsem se pak doma koukla na ty fotky, tak jsem se zhrozila =-) Ve skutečnosti v nich vypadám jinak, aspoň doufám ;-) Takže si myslím, že i příplatek za fotografa se vyplatí :-D
Odpovědět
:-D to je najlepsia stranka kedy som ju videla !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tadeas: Děkuju :-) S fotografem souhlasím - máme pár kamarádů, kteří fotí opravdu moc hezky, ale stejně chci ještě profíka - koneckonců, čím víc fotek, tím líp - zvyšuje se tak šance, že aspoň na některých nebudu mít otevřenou pusu a zavřený oči ;-)
Odpovědět
Jizi: obřad máme v 11.15 hod a máme to docela daleko, asi 40 km, proto tak brzo vstáváme, o víkendu jsme si s mamkou už dělali harmonogram. :-D A jenom kadeřník mi řekl, ať příjdu v 5.30 hod a u něho budu skoro 3 hodíny, takže mám obavy, abysme to všechno zvládli a hlavně abych po obědě neodpadla. :-D Ale kafíčko to jistí... Petunia: jasně že budeme držet palečky, já jsem právě taky přišla ze zkoušky, s odřenýma ušima jsem ji udělala a zítra mě čeká ta nejtěžší, z hnusnýho účetnictví, to nevidím na úspěch, tak jsem zvědavá a taky se budu celý večer učit. ]-( Už se těším, až budu plánovat a věnovat se jenom svatebním přípravám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: Tři hodiny u kadeřníka? Proboha, nestraš! Co ti bude na hlavě vyrábět?! :-) Počítala jsem maximálně s hodinou... ;-) A neodpadneš, toho bych se nebála - bude to takový adrenalin, že se nám to všechno dojde až den poté... ;-)
Odpovědět
jizi: jo, říkal 3 hodiny. Bude mi navazovat vlasy, nevím, proč to neudělá třeba den předem, nerozumím tomu, potom vyčesávat nějaký drdůlek a spodek bude dole, docela náročný, ale on je takový hodně pečlivý, takže mu to i dlouho trvá. To doufám, že neodpadnu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luccy: Navazovat vlasy? Pááni, budeš mít hřívu jako lvice Elza - už teď jsem zvědavá na fotky :-D Tak to budeš mít parádní - a proč to neudělá dřív netuším - nemohla by sis je třeba nějak blbě přeležet? Nebo není to proto, že se to nesmí máchat?... Neodpadneš - za to bych dala ruku do ohně ;-)
Odpovědět
Jizi: taky nevím, proč to neudělá dřív, na to jsem se ani neptala, protože mě šokovalo, když mi řekl, že mám přijít před 5.30 ráno. ]-( A to v průběhu července a srpna budu chodit na zkoušky, no jsem zvědavá. Napřed jsem to navázání ani nechtěla, ale doporučil mi to, prý to vypadá líp, když je těch vlasů víc. No a taky to stojí víc peněz |-|
Odpovědět
luccy: tak hoď do alba fotečku, jak bude ten účes vypadat...a kolik tě to teda bude stát?
Odpovědět
Profilova fotka
jizi já dělám farmačku - obor zdravotnický laborant... mám dělat zkoušku z chemie ... pozítří... tak snad to dopadne, jdu se vyspat, abych se mohlá hned od rána učit.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proto jsem chtěla obřad až na 13:00,abych se rannímu vstávání vyhnula.Myslím,že kadeřnice opravdu bude trvat hodinu až dvě,plus cesta k ní,pak líčení.....chci to mít v klidu a pohodě-to jsem naivní :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?