Nevěsty ze září 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny před pár dny jsem dostala žádost o ruku a termín jsme si řekli, že za rok v září..tak kdo je na tom podobně jako já tak pojdte prohodit pár slov :-)
Odpovědět
jani: no jo, ale k čemu je světlý oblek. Tmavý do práce nosí, je manažer.
Odpovědět
U nás teď rušili OP,takže tam měli žůžo obleky okolo 2-3 tisíc...ale to jsme ještě nevěděli,že se budeme chtít brát...navíc jsme v tu dobu čekali miminko,takže jsme měli myšlenky trochu jinde... Ale holky když nad tím tak přemýšlím,tak jsem moc ráda,že se naše miminko jednou narodí už do "rodiny"...sice je to teď zcela běžné,že se lidi berou ne kvůli dítěti,ale jen když chtějí...nebo když nechtějí,tak to ani kvůli dítěti neudělají...ale já jsem trochu taková konzerva..takže sice miminko za svobodna bych zvládla v pohodě,ale teď jsem ráda...
Odpovědět
Přidala jsem fotku chlapa v obleku do alba. Fakt mu sluší... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lotri: hezký.... ;-)
Odpovědět
jana: dyť to říkám... padne mu x-)
Odpovědět
lotri: jako sedí mu pěkně, jen bych mu možná dala výraznější kravatu... A má jemnej proužek, nebo to dělá jenom ta fotka? jani: No jo, třeba to tak mělo bejt. Tak už se tim netrap, teď máš zase šanci mít to pekně "popořádku", jak to cítíš ;-)
Odpovědět
krtek: no nemá jemnej proužek, ale výraznej... a to se mi moc nelíbí. To není kravata, ale askot... kravata by pod tou vestučkou uplně zanikla. Asi bdue mít ten tmavej a kravatu slazenou s mojí kyticí...
Odpovědět
Holky úplně tady utichlo téma hudba... Takže jakpak???Už to máte nějak daný dohromady????
Odpovědět
Profilova fotka
janicka:myslíš hudbu na obřad...?? Holky možná neuvěříte,ale já to nechávám na "skupině" co na příchod atd.zabékají....sama mi paní řekla,at to nechám na nich,že už tak hodně lidí bylo spokojeno. Sice jsem v tom telefoně asi zněla dost nedůvěřivě,tak mě sama uklidnila,že mají i normal písničky né jenom nějaké "pobožné",ale je fakt,že už vydaly 3 cd :-)
Odpovědět
lotrinkas: Ask... co? pro mě je to všechno "kravata" :-D Mně se na fotce ten proužek docela líbí. jani: Hudbu mám zatim jen tak v hlavě a tak půlku v počítači, minimálně dvě písničky ještě budem muset sehnat, snad se zadaří...
Odpovědět
jani: hudbu se stále dohadujeme... harvany ne, na ty hraje falešně... možná klavír - výběr jen ze samé klasiky... asi vypálím klavír na CD :-D Jinak jsem zplodila ještě jednu jmenovku... je dost pracná, musí se to prošívat. Asi je pro mě favoritem stejně ta mašlička, co myslíte? ;-)
Odpovědět
lotrinkas: U mě taky pořád vede mašlička ;-) holky, já se pro dnešek loučim a zítra asi taky moc nebudu - jdeme po práci do kina na Harryho :-) Tak zatim pa!
Odpovědět
Článek se načítá
Krti papa. Už mám hit do obřadní síně...moc se mi líbí.. http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6... A jinak už se taky loučím.Zase zítra pááá
Odpovědět
Dobrou ;-) jani: shrek je klasika ;-) já bych určo chtěla jen instrumentální. Po obřadu jako poslední písničku nějakou osmdesátku :-)
Odpovědět
janicka, ja sa bojim ze nasa zarezervovana kapela je nejaka divna...........tak neviem.......
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - jé zase další nová duše. A máš termín jako já a jiné myslím ..janicka,estrel atd. My teda podle propozic chystáme mega svatbu :-) ,ale odrazí se to jen v počtu pozvanejch lidí.Asi 90.Jinak nechcem nic hogofogo,dáváme důraz na báječnou zábavu /doufám,že se teda vyvede/Obřad máme na úřadě na liberecku,pak se přesunem do sálu,který máme k tomu účelu zamluven a je kousek od úřadu. Raut,kapela no atakdále. Jinak hudbu jsme definitivně zadali : Alan Bastien -Havraní pírko,Kill Bill /Zamfir - The lonely Stepherd,Led Zeppellin - Stairway To Heaven. Přiznám se,že zepelíny jsem obšlehla od některé z vás,ale Bastien je mé přání a ten Kill Bill je zas přítele.zepelíny máme rádi oba.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak datum jsme vybírali spíš z praktičnosti.Osobně mi sudá čísla taky moc neseděj.Nevim proč,taky mi rozum říká,že číslo mi bezvadné manželství nezaručí.Původní návrh byl 19.9.Ale tady je volné pondělí-bude víc času se z toho vyspat :-) . janicka - pouštím si teď toho "šreka",tak v tomto podání se mi to moc líbí.Fakt.
Odpovědět
Dobré ráno. :-) Ahoj Petrajdo. Holky už mi včera říkaly, že máme stejný termín. :-) Mi to tak nějak totiž došlo teprve včera, že se fakt vdávám. :-) Hlavně doufám, že bude pěkně,máme tu svatbu totiž venku. A o proti tobě malinkou. Jen 11 lidí. Pak se to možná zvedne večer trochu. Ještě uvidíme.
Odpovědět
Mám malý dotaz. Tenhle server jsem objevila teprve včera. Jak si můžu vložit foto do toho alba. Ukázala bych vám aspoň oznámení a prstýnky. ;-)
Odpovědět
Tak už jsem na to přišla. Hodila jsem vám tam alespoň oznámení at o mě taky něco víte. :-) Svatba bude taková uvolněná, tak to oznámení je taky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi -ahojky :-) někdy si říkám,že 11 lidí by bylo až až. A vůbec jen ve čtyřech,ale to by jsme ani jeden rodičum neudělali a navíc mě by to mrzelo. Udělali jsme to takhle,protože tady u nás jsme dost známá dvojka,vyškrtli jsme rodinný oběd a všechny pozvali na obřad a aby jsme se pak nemuseli dělit,tak hned po obřadu půjdem na zábavu,kde bude raut,pro každého co dokáže sníst. Jinak fotky když vstoupíš do svého "moje alba" a tam by se ti mělo zobrazit vložit fotky. Asi nejsem ta pravá na vysvětlování já s tím mám taky dost broblémy,ty fotky se musí nejdřív zmenčit a to já na kompu neumím. Jsem hodně lajcký uživatel :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - oznámení pěkné. já bych se svým albem měla taky už něco udělat. Máme oznámko takové trochu trhlé. Nic vážného. kde jste to byli?? A jakou máš třeba představu o šatech,květinách,prstýnky atd??
Odpovědět
ahojky, tak mi už prstýnky budeme mít hotové 7.8. si je konečně vyzvedneme. Co se týká hudby budeme mít cd. ale dneska se těším na víkend protože dnes jedeme do hotelu via ironia velmi romantického hotelu ve vysokém Mýtě. tak se mějte pěkně.
Odpovědět
Tak prstýnky už máme, ocelové. Taky jednoduché. Nejsou úplně stejné, ale podobné. matný střed, lesklý okraj a ten můj má navíc kamínek. Pak hodím foto.
Odpovědět
Petrajdo, šaty pořád nevím. Půjdu se ještě podívat. Nějak nemůžu najít ani žádnou představu. Na tom oznámení jsou to Vysoké Tatry. Jedem tam i na svatební cestu. Odjíždíme hned v neděli ráno po svatbě. To bude docela nářez takhle odjet. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko.... Vítám novou zářijovku ;-) Edvi. oznámení máte moc pěkné,opravdu......
Odpovědět
Ahoj Jani, díky. Ještě jsem vám hodila do alba foto z půjčovny šatů. Jedny na mě navlíkli a byli moc pěkné, tak jsem si je vyfotila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
edvi - to asi jo,ale zase hodíte hodně rychle starosti za hlavu a to krásné si užijete Jinak tady u nás byla přes noc příšerná bouřka a slejvák jak má vypadat.Ale už je zase dusno
Odpovědět
cauky baby, ja som sa vcera pekne zliskala, sa divim ze mi dneska nie je zle......ale uz som to asi potrebovala, presli sme narocne tyzdne....dneska ideme pozriet jeden domcek, ten, ktory sme mali vyhliadnuty, je uz predany bohuzial :-( :-(
Odpovědět
edvi: Ahojky_ Oznámko hezké, hlavně se ten obrázek pěkně hodí k mottu :-) A šaty ti taky sluší!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?